• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Moni, ony byly v akci ty žárovky, 1 stojí 160-190,- kč, ale když koupíš 3 ks, tak jedna vyšla na 100,-kč, tak jsme koupili 2 balení a máme několik let pokoj. Jj, takovou tu šprchu, co se přepíná, mě se moc líbila se dvěma polohama, i tak stála 400,- ale zase několik let klid:slight_smile: já osmažila klobásky na ježky, volské oka, brambůrky, rajčátko a hotovo. Zítra bude asi husička:wink:
22. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Máji, u vás chčije? U nás vůbec, sice je tak pod mrakem, ale fouká jemně větřík. Jejda, dneska budu dělat pedikůru, Pavlík si vymyslel, ale potřebujeme to oba, tož si uděláme pěkné nožky:wink:
22. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Máji u vás chčije, pošli to i sem, tu svítí a je suchooo. vybrali jste? dej nám odkaz ať se taky pokocháme :wink:
Belli tak Pavlík vymyslel prpogram, tak si hezky užijte pedikůrku :slight_smile: to je milé. Husičku mňam to budou zítra hody.
U nás se oběd dopéká, mužík dojde z práce 14.30 a já už mám hlad.
22. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jejda, Moni, tak ještě hodinu budeš hlady? Tak aspoň kousek si s miminkem dejteee.
22. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Belli máš pravdu, právě se to dopeklo, tak jdu degustovat
22. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
No, to je ono, byste byli božátka hlady. Jdu upéct bábovku, ať máme něco na odpoledne ke kávičce. Pavlík teď usnul, tak jdu na to:slight_smile:
22. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Holky, tady chcá pořád, mě trefí, chtěla bych juknout k té Bazilice, večer má být mega ohňotroj, no nevím nevím, v tom chčijavci.

Já u mamky, trošku tu pobejvám s číčama, Lokinka by tu potřebovala zase Bellí, čučí u balkonovejch dveří, Sára se cpe v kuchyni :slight_smile:

Aspoň jsem si našla receptíky, co zdolm dneska, mimo opět cukeťáku,bo máme od tchýně cuketu, ještě udělám toto:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53693

Vypadá to na rychlou a dobrou mňamku, ale mám strach z ehomotání, že se mi ta šleha vytlačí ven. No uvidíme.

A ještě ty domečky jo :grinning:

http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/trebic-1977377698
Ten by šel, bo je tam ten bazén, ale prachy :grinning:

http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/stropesin-1975747188
Ten jsem si zamilovala, nejvíc okýnko v koupelně :grinning: , sklep a zahrádku se stodolou, hodně by se tm dalo dělat, vnitřek nic moc, ale to by si vystěhovali :grinning:
22. srp 2009 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, tož Lokince zaklepej na okno, OMG:wink: jdu kouknout na domeček.
22. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Máji, domeček pěkný, ale ti nalepení sousedi by mě vadili. Bábovka výborná a jdeme koukat na Čt1 na nejmilovanější film Tenkrát na západě:slight_smile:
22. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
Kobylky, Věruška vás všechny zdraví. Si představte, že jak jsme si myslely, kdo ví, jak už není vyčvachtaná ve slaný :slight_smile: , tak chuďátka teprve dojeli po 15 hodině na místo. A vyjížděli o půlnoci a to jeli jen na sever ke Caorle.

Prý zasekaný Rakousko a Itálie úplně, vedro v autě, asi nemaj klimu bo co, protože psala, že měli v autě snad 40 st. Tož už utíkali rychle do moře se ochladit a osvěžit.

Jéééééééééžiš, jak já závidím a zároveň ale přeju, úplně vidím to štěstí, jak tam přijdeš, konečně to moooře širé a šumí a cáká na nožky a plavou, Bože, jak já se tam už těším. Snad si to pořádně užijou a budeme mít vše zdokumentovaný :sunglasses:

Bellí, to je jen sen ty baráčky, kdyby mi ho někdo dal, ani sousedi by mi nevadili :slight_smile:

Cukeťák už se peče :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jojo Lokinka touží po zaťukání na okénko :grinning: , ale chybí jí právě ta ťukačka.
22. srp 2009 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, to jeli vážně tak dlouho, OMG! Ale už jsou na místě a užívají moře, tak to se rychle ta cesta zapomene:wink: to věřím, že kdyby Ti ho někdo daroval, ani sousedi by nevadili. Já bych hned šla Lokince zaťukat:slight_smile:
22. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Věruška teda konečně dorazila, no ale už je v moři :slight_smile:
Máji tak baráčky fajnový první za moc peněz, ale ten druhý za ty peníze super, nahoře by šli ještě snad 2 pokoje dodělat, není to ale daleko od Třebíče? nicméně cena super a zahrádka malinká ale stačí.
22. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
tak jdu zas za mužem on se beze mě nedovede dívat ani na televizi. Ale musaka mu hrozně chutnala.
22. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
Moni, tak utíkej, ať mu není smutno. Beztak se sám dívat umí, ale chce Tě mít u sebe a nepřizná to:wink: my už máme, po pedošce, nožky jak dětská prdelka:slight_smile:
22. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Kde jsou všichni?
:confused:
Dnes jsme tu jen já Mája a Bellka.
Belli jo jo chlapi, já musím sama čučet na telku když si sedí na pivku, ale to on by doma sám neseděl, kdybych byla já pryč.
22. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Moni, to jsme my ženské. Prostě takové ty kvočny, co se starají o ty svá kuřátka nebo kohoutky, ale v dobrém:wink:
22. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Koťátka, jdu do pelíšku, přeju všem dobrou nocičku a krásné miminkovské sníky:slight_smile: MVRMMM, sluníčka:slight_smile:
22. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Holky chci se optat jestli někdo nevíte když mam půjčku a mam stanovenou měsíční částku jestli jde nějak zažádat o snížení splátky?Mluvila jsem dneska z tátou a on mi ručit nemůže protože je mamka v důchodu invalidním a brácha z jeho slečnou jsou bez práce,tak se mi omluvil že to neudělá.Chápu ho tak hledám jiné řešení.Jinak se Zdendou spolu nějak nemluvíme. :frowning2:
22. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ještě nakukuju. Majky, to víš, že to jde. Normálně zajdi do banky nebo odkud máš tu půjčku a neměl by být problém se domluvit na snížení splátek a prodloužit dobu splatnosti.
22. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
To je asi jediná možnost jak to jinak udělat.Jinak mě fakt už nic nenapadá.Nevíš belíšku jak je to u nebankovních společností jako je home credit ?
22. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak to zrovna nevím, ale myslím, že dneska už se to dá změnit snad všude, kromě lichvářů. Jinak Zdenda se nemůže tvářit, že se ho to netýká. Jste spolu založili rodinu, ty problémy se nevyskytly teď, takže ať se k tomu postaví jako chlap a začněte to řešit spolu a né, že to nechá jen na Tobě.
22. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Já to Belí zkusím v pondělí oběhnout a popta se.Jinak co se týká zdendy tak jsem ted nějak na vážkách.Moc mi mrzí jak řek že se dá malá prič.Jsem se ho ptala jestli to myslel vážně a on že jo.
22. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tak na tohle bych sebrala všechnu sílu už kvůli té maličké a řekla mu do očí: naštěstí o tom nerozhoduješ Ty. A promiň, ale tímhle by naše debata skončila a pokud Tě na kolenou neodprosí, tak bych mu to neodpustila. Drž se a mysli na sebe a maličkou, Zdenda je dospělý, ať se o sebe postará.
22. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tohle já asi nikdy nepochopím. Tak nejdřív chce dítě, už se chystáte na IVF, může být rád, že to vyšlo přirozeně a ještě se bude chovat, že mu celý svět ubližuje, místo toho, aby se snažil spolu s Tebou najít řešení. Jejda, já bych mu dala. Nezlob se, ale takhle psychicky týrat svou těhotnou ženu, to není normální.
22. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Dobrý večer berušky, tak Vás jdu po delší době pozdravit. Před chvílí jsem dorazila z práce a ráno jdu zase :unamused: . Teď se tady moc neobjevuji, za což se omlouvám,ale to víte přípravy na svatbu vrcholí :grinning:
22. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Alenko ahoj, no jasně, že přípravy na svatbu jsou přednější a hlavně už se vám to krátí:slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
To jo za týden už budu vdaná paní :grinning: :grinning: :grinning: , tak pak sem dám nějakou tu fotečku.
22. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
S tím taky počítáme, bysme Ti to neodpustily, kdybys nám neukázala váš šťastný den, to my jsme zvědavky, ale to už jsi poznala, viď:wink:
22. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Věruška přeje všem kobylkám dobrou nocku, výhled mají z balkónu přímo na moře a zbytek okouknou zítra:slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Majky, kdepak jsi? Doufám, že jsi v pořádku, beruško. Pořád na Tebe musím myslet a posílám pohlazení.
22. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.