• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
To je jasný že bych Vás o to neošidila, vždyť vy jste všechny zlatíčka a hodně jste mi pomohly. Teď jsem si pročítala co se tady dělo za tu dobu co jsem tady nebyla. Chudák Marky, to má ale trápeníčka. Hlavně se Marky drž, všechno se zvládne a hlavně mysli na sebe a na mimíska. Jinak výše půjčky se dá změnit, v tom si myslím není problém. Hlavně si Marky neber Home credit a podobně, to je na dluhy to nejhorší. Raději si na čas snížit splátky. Ale jak jsem psala a nejen já, mysli na sebe a na malou...
22. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
No nic, koťátka, teď už jdu vážně do pelíšku. Tak dobrou, sluníčka moje:slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Také přeji všem dobrou noc a krásně se vyspinkejte. Zítra mám do 15.00 tak pak najuknu. Dobrou.MVMMR :slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Brou noc kočenky, my byli juknout na ten baráček, no je hezkej, ale to je tak asi všechno, je na debilnim místě, za meloun 2 je fakt drahej, v zimě asi problém se z tama dostat, uličky v obci josu sotva na jedno auto, strašně stísněný prostory, ale Luboš se hnedle seznámil s okolníma sousedama, vedle bydlí hnedka starosta :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz
Tak holky, ta naše Andrejka bude ještě stále na dovči, ona má taááááák dlouhoou dovolenku. My už ji posílali do práce v pondělí a ona bude v Dojčlandu ještě do úterka a ve středu až na Kobyle a ještě ke všemu na chajdě, kde budou do konce týdne, no tak ta se teda má, co? :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kobylenky moje drahe! Zkousim spojeni z mobilu! Len výjimočně, bo se nedoplatim:slight_smile::grinning:! Moc zdravííím!!! Idu spať, bo rano jdeme na rybi trhy, jsou od 5 do 10. Ukecala jsem aspon sedmou, jsou blazni, by o dovce vstavali v 5, omg! Jinak mam pocit, ze mam Maju furt za prdeli, bo vsude je slyset oumajgot:grinning::grinning::grinning:! Belisku palce sviram!! MVRMMM!
22. srp 2009 ve 23:51  • Odpověz
Koťátka, přeju dobré ranko a krásnou neděličku:slight_smile: Máji, tož známosti se hodí a stačí rozhodit sítě a možná vám dají vědět, kdyby se objevilo něco lepšího. Andrejka tu nakoukla, no jo v úterý jedou domů, jen ať si užijou. Věruška už jistě na tu hroznou cestu zapomněla a teď může začít ten pravý dovolenkový odpočinek. Majky, na Tebe jsem hodně myslela, posílám pohlazení.
23. srp 2009 v 06:52  • Odpověz
Ahoj Majdo ,hezkou neděli. :grinning:
23. srp 2009 v 06:53  • Odpověz
Ahoj Kasi, Tobě taky krásný den, už jdu kouknout na kelišky:slight_smile:
23. srp 2009 v 06:57  • Odpověz
Pavluška jel do práce, tak to znamená, že dneska je uklízecí den. Počkám, až se vstřebá Utrouš, udělám si snídani a pustím se do toho. Jo a budu dělat husu se zelím a knedlem, mňam:slight_smile:
23. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Máji, jak tak uvažuju nad tím baráčkem, tak my taky máme v zimě cestu na jedno auto a ještě jsou to samé zatáčky a hodně do kopce, ale zatím, musím to zaklepat, až na cca 3 spadnuté auta každou zimu do příkopy, se to dá. A tady většina máme traktor, tak s vytahováním není takový problém.
23. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
Tož je toto možné? Kdepa jste, už nemůžete spinkat, bo i kůň už by byl vyspaný. Že ony jely za Věruškou k moooři a mě to neřekly, OMG! Tak jdu uklízet, když jsem ten hromadný odjezd prošvihla. Jsou v čoudu, no:wink:
23. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré nedělní ráno :slight_smile:
Máji jak píše Bellka, třeba vám starosta něco lepšího dohodí, když už se znáte.
Andrejko ahojky, užijte si krásně zbytek dovolené.
Marky to je na prd s těma půjčkama, zítra si to oběhni a pozjišťuj co by šlo udělat. Mrzí mě že to musíš řešit teď, zasloužila by sis klidné bezstarostné těhulení, ale život si nevybírá a do toho ta krize tak je hrůza nezaměstnaných. Snad vám aspoň tchán nechá byt, než se dáte finančně trochu do kupy.
Belli ty mi děláš chutě, tak si hezky pochutnejte.
23. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Moniii:slight_smile: ahoj těhulkooo, tak Ty jsi neodjela??? To mám radost:slight_smile: my budeme baštit až večer, bo Pavlík má denní, tak sedni do autí a fič k nám, to stihneš:wink:
23. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Jé ty jsi zlatíčko hned bych jela na kačenu, ale dali jsme se do čištění akvária :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Na husu :grinning:
23. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Sice už se snažím delší dobu odtud odtrhnout, ale už fakt jdu, bo s takovou neudělám nic:wink: tož jdu, jsem zvědavá, za jak dlouho budu zase načuhovat:grinning:
23. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky.Celou noc jsem nespala a zjištovala na netu jak se to dá nebo nedá udělat.Zítra budu tedy lítat po bankách a ptát se a nějak to řešit.Od šesti jsem vzhuru a vypadám děsně.Jinak zkouším vařit.Dělám hrachovou polívku a peču lívance z cukety.Klidně dám i recept jsou fakt výborný.Jo a bude zase obalená cuketa z bramborem.
23. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Lívance z cukety

1 cuketa
2 vejce
200g cukru krystal
200g hl.mouky
1 prášek na pečení
100 ml mléka špetka soli

Cuketu si očistíme a nastrouháme na jemno na struhadle nebo robotu.Dáme do misky a přidáme všechny surovyny.Promícháme a pečeme na rozpáleném tuku pozvolna,aby jsme je nespálily.Zdobíme skořicí,cukrem,tvarohem nebo kdo má co rád.Přeji dobrou chut.
23. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Tu pořád nikdo? :frowning2: To asi Monča z Belíškem baští tu kachnu a nebo jeli taky i z kachnou za Věruškou do Itálie. :confused:
23. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Majky ahoj, už načuhuju, to Ti věřím, že jsi toho moc nenaspala. Já taky nemohla usnout, ses mi pořád honila v hlavě.
23. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahojka kobylky,
Majký zkus se zeptat jestli nemáš půjčku pojištěnou na neschopnost splácet já mám půjčku pojištěnou a teď jsem od března na neschopence a oni mi to proplatí zpět až do nástupu na mateřskou dovolenou tu nastupuji 19.9 hurááááááááá,ale určitě se dají ponížit splátky ale budete splácet déle to se nedá nic dělat,jinak home credit a jiné nebankovní služby mají velikánské úroky, hlavně v žádném případě nezkoušej provident musíš splácet týdně a úrok je skoro 100% to jsou skoro lichváři.
Ale vykašli se na to mysli na maličkou ať je v klidu a po narození klidná a nepláče, určitě máš rodiče a kdyby došlo k nejhoršímu tak Tě v tom nenechají,přeji moc úspěchu a držm palečky :wink:
Belíšku moc Ti přeji ať se Sněhurce u Tebe moc líbí alespoň na 9 měsíců !!!!! :dizzy_face: :sweat_smile: :wink:
23. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky. Tak jsem si vás dočetla ahoj Majky ty se mi honíš hlavou jak si to ten tvůj Zdenda představuje má být štastný že se mu narodí brzo holčička a né tě stresovat. Zajdi si zítra do banky a pořádně se poptej co a jak. Majky držím palečky at vyřidíš co nejlíp a jste spokojená rodinka tešící se na hočičku.
Ahoj Beluš tak kačenu máte na oběd to neříkám manžovi bo by chtěl přijet na oběd on jí miluje :grinning:
23. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj hani co se tíče pojištění tak to mám a to i vyplácí.Mě se jedná právě o to že až budu na mateřský tak z tý to neutáhnu.Provident určitě ne tovím jak to tam je ,ale bohužel home credit mam jak půjčku tak i kartu.Zkusím si zejtra zajít do spořitelny a uvidíme co mi poví.Chce to řešit než budu na mateřský.Rodiče by mi určitě pomohli ale né po finanační stránce.Mamka ted dostala invalidní důchod a brácha je bez práce takže to ted doma táhne všechno táta.
23. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Haninko, ahoj těhulinko:slight_smile: Luci, zdravím Tě, dneska volníčko? My máme husuuu, né kačenu:grinning: Majky, jasně že těch peněz není nikdy dost, ale určitě by Tě rodiče s maličkou nenechali na ulici a ty splátky se dají domluvit vždycky. Jenom ten Tvůj Zdenda by zasloužil vypláchnout žaludek.
23. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Belíšku proč zrovna žaludek?
23. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdu skusit se na chvilku natáhnout.Tak zase večer se tady ukážu.
23. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Belíšku aha já vás četla mezi řádky napsali jste toho moc. Dneska mám volnáska a zítra jdu na ranní. :slight_smile:
Majky zkus usnout potřebuješ to musíš odpočívat :wink:
23. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Majky, u nás se to tak říká, jako když si někdo zaslouží co proto, tak jako vypláchnout žaludek. Jdi si pěkně lehnout, potřebuješ se prospat. Luci, tak zítra na ranní, dneska si ještě užij, je hezky a není takové vedro. Čekám, až mi vykyne těsto:slight_smile:
23. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Belí já dneska vařila hovězí na žampionech s rýží a máme hovězí polévku. Odpoledne se kouknem na pohádku a půjdem ven Péta si koupila kolečkové brusle tak je jdem prubnout už se nemůže dočkat. Byla týden u tatínka a byla strašne nedočkavá jak vypadají a jestli jí to ještě půjde tak uvidíme.
Kdy jsi jdeš pro sněhurku? Já už se nemůžu dočkat přibližně za měsíc už si budu píchat první včeličku :wink:
23. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.