• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ještě jsem chtěla napsat že to jako první přeji tobě at ti to výjde moc si to zasloužíš :slight_smile:
23. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Majky ahojky, odpočiň si a vyspi se, ať si chvilku hlava odpočine od starostí, zítra to určitě vyřešíš. Jo a ještě mi napadl osobní bankrot, sice o tom nic moc nevím, ale zkus se poptat i na to, záleží to na příjmu rodiny.
Luci ahojky tak dneska volníčko, hurá, venku je krásně a ne tak horko tak se bude Péti hezky jezdit. Už jsi něco prodala? Kamarádka mi říkala že s oblečením je to horší, líp že se prodávají větší věci-jako sedačky, kočíky a tak.
Belli tak vůně se táhne až k nám, to bude pochoutka.
Majky taky jsme měli hrachovou polévku. ještě si malý zmyslel dort, tak už je korpus a na to puding a ovoce a želé.
Akvário už je krásně čisté. Tak jdu na ten dort a pak si dám šlofíka.
23. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojki chodím sem na stránky jen občas,přivedla mě tady Belli,když jsem ji na techto stránkách objevila.
A tak chci Ti chci Majky popřát hlavně ať vše dobře dopadne a neboj ono to dobře dopadne.Banky to mají opravdu jištěné tu neschopnost splácet.Takže nestresuj se malá princezna potřebuje klideček.
A věř,že vše špatné se v dobré obrátí.Já si jednou taky prošla takovými peripetiemi a dnes z odstupem času ,jsem pochopila ,že vše se stává ,protože to má svůj duvod.Bellce jsem to vyprávěla ,ale je to na dlouho.Takže se hlavně nestresuj ,neboj vše se vyřeší.Hlavně neztácej úsměv na tváří.Malinká to potřebuje. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
23. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jé, tak ono to voní až v Uherském Hradišti, jo? Moni, tak dortík děláš, to se ti Tvoji chlapi mají:slight_smile: Luci, všechny si to, bez rozdílu zasloužíme. Jj, ten příběh Kasi znám a nevěřila bych, že i takové problémy s penězi se dají vyřešit, teď vím, že dají.
23. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jo ,jo ,dá se vyřešit všechno.Jen to nevzdávat,a hlavně se nestresovat,nic a nikdo nám za to nestojí.Hlavně neztrácet hlavu.
Taky asi dneska něco upeču.Ještě musím vymyslet co.Pečení mě vcelku baví. :grinning:
23. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Moc vás zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dlouho jsem tu nebyla, ale už prázdniny skončily a s nima i lenošení na venkově. Bylo to ale kráááásnééééé. Zítra se mi teda do práce nechce, ale co naplat :frowning2:
Koukla jsem, co nového do tabulky - díky Věruš :slight_smile:
Andrejka se dovolenkuje, ta se má - tak si lenošeníčko ještě krásně užívej :slight_smile:
Bellko, držím palečky na to úterý. Teď už se Sněhurka bude držet zuby nechty :unamused: :angry: :sunglasses:
Regí, ať ledvinky nebolí :slight_smile:
Z
Září bude koukám silnej měsíc, tak doufám, že megaúspěšný!
Taky jsem skoukla albíčka. Májo, teda super nápad a musím říct, že jste kočky :slight_smile:
Takže se všechny zatím, mějte. Občas nakouknu a pozdravím. Nezlobte se, že tu nebudu častěji, ale nestíhám. Ségra jde teď na nějaké podrobnější vyšešetření, její přítel taky, tak uvidíme. Možná se v září přidáme :slight_smile:
Jo ještě : Máme křečka :slight_smile: Holky jsou zatím spokojené, sice slabá náplast za kočičku či pejska, ale křečkovi náš velkorozměný :grinning: byt bohatě stačí. Sice nejsem moc spokojená se svojí odvahou pořídit si žvížátko, ale snad se to zlepší :confounded: Možná za rok SLONA :sunglasses: :grinning:
Krásnou nedělku :slight_smile:
23. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Tak na bourání ložnice nedošlo.
Včera se vrátil a byl děsně nas...!Praskl jim klínovej řemen a pak jsme se doma šíleně pohádali.Chtěla jsem to řešit ale neměl zájem.Raději šel na nákup :angry: .Večer šel se sousedem na pivo (to jsem byla ráda).Z hospody mi psal sms že si o tom promluvíme ráno.Že je k.o.
Tak jsem se ráno ptala co teda budem dělat dál a on že neví.Neví ani to jestli mě má rád a neví ani to jestli chce miminko.Tak jsem tak mimo že nevím co dělat.Premýšlím že se asi zbalím a odejdu.Myslím že náš vztahpo 8 letech nemá budoucnost.
Moc se omlouvám že jsem to jsem napsala ale nemám komu si postěžovat a někdy pomůže jen se vypovídat.Mě aspoň ano.Nečekám na radu ani na názor.Jen se mi ulevilo.
23. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoj berušky,co to tady čtu za věci sluníčka??Taková chmurná nálada je tady......
Marky upřímně,ten tvůj by potřeboval přes hubu!To co si dovoluje to je teda něco,vůbec si neváží toho že čekáte rodinu.Zítra budeš moudřejší a uvidíš že se nějaká cesta najde,na vše je řešení jen se poptat :wink: a ty si holka šikovná a společně s nějakým poradcem v bance to vymyslíte a bude zase dobře,jen ten šrám co ti ten tvůj pán udělal na dušičce bych mu teda neodpustila,jen jak psala Belka na kolena a jinak ani ťuk,vše má své meze.
Regí beruško naše je mi to líto že máš takové trápení,třeba ta krize pomine a bude zase dobře,držím palečky at je to tak :wink:
Kasa ahojky a vítám tě mezi náma :slight_smile: :slight_smile:
Luci a ty máš taky nové brusle?já je moc chtěla pak sem si je zkusila a nemohla zastavit :grinning: sem řekla že to nechci že se zabiju radši na kole :grinning: :grinning: :grinning:
moni ty pečeš dortík?Si šikulka,já mám nějakou lenoru či co jen se válím,jím a spím :grinning: ale huž sem prášila svůj crosový trenažer a zítra začnu jezdit-bez zátěže bo má kondice je někde v mínusu po těch 4 měsících neježdění :confused: dám si 10minutek a uvidím,je to jako chůze tudíž pro mimi neškodné :wink:
Věruška si teda zkusila,to vedro fuj,ale už se ráchá v mooooři :dizzy_face:
Májenku sem tady dneska neviděla,nebo jo? :confused: domečku se jí zachtělo :grinning: no ono v tom bytě je to v létě fakt na nic,znám to no a kor těd když nemůžu do bazénu ani na sluníčko :rolling_eyes: příští léto to bude už O.K
23. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Regi, ahoj kobylátko naše. Jejda, to mě moc mrzí, co se u vás děje. Moc bych Ti chtěla pomoct, ale nemůžu, tak posílám aspoň pohlazení. Janni ahoj:slight_smile: Teoreticko, taky Tě zdravím. Věruška už dovádí v moři, no jo a Májinka aby tam nechyběla, už je určitě na cestě za ní:slight_smile:
23. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Bellko děkuju za pohlazení.
Neuraž se ale myslím že by mě měl to pohlazení dát někdo jiný.Co myslíš?Holka asi to vypadá na rozchod.Teď neni doma tak můžu k PC.Jinak je tady Karel a já sedím a nebo ležím a čumím do blba a nudím se.
23. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj berušky, tak si tady pročítám, co se děje. Regí, moc mě to mrzí, ale drž se určitě to bude dobrý.
23. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
Alenko ahojky.
Já myslím že bude ale pak to začne znova a to už potom bude pozdě.Tohle neni jediná hádka tak okšlivá.Vždycky jsem vydrřela ale teď mě opouštěj síly.
23. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Regí zlatíčko, je mi to tak líto. Teď je nějaké období problémů nebo co. Ach jo, Ti chlapi, občas by potřebovali...Takže myslíš že s chladnou hlavou ( samo z jeho strany) není možné si popovídat a vše vyřešit??
23. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Regi, nevím co říct, ale doufám, že to co nejdřív vyřešíte, ale musíte spolu komunikovat, protože pokud se jeden stáhne zpátky a nechce nic řešit, na to není čas, život je krátký. Alenko ahoj, tak dneska jsi tady trošku dřív:slight_smile:
23. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj belí, jo jo, dnes jsem byla v práci do tří, takže dřív. Byla jsem tady kolem čtvrté, ale nikde nikdo, tak jsem šla trochu uklízet. No ale zítra jsem v práci opět do večera :frowning2: . jinak Regi jak říká belka, je potřeba moc moc mluvit, komunikace ve vztahu je to nejdůležitější
23. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Já se včera a dneska snažila ale bez úspěchu.Vím že život je krátkej ale nevím jak už dál.Už opravdu nemám sílu.Nechci 8 let zahodit jen kvůli blbosti ale asi to tak bude.
23. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Reginko, pokud by to opravdu nešlo vyřešit, tak je jasné, že nemá smysl se trápit, ale pokud za to stojí, tak BOJUJ
23. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
Regi, musíš Ty vědět nejlíp, jak to cítíš. Podle mě, jednou dítě chtít a podruhé né, zase taková blbost není, prostě si to musíte ujasnit, beruško. Alenko, ještě 6 dní:slight_smile:
23. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
No už se to blíží... :grinning:
23. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Alenko já chci bojovat ale když vydím jak to jde mimo tak nevím jestli to má cenu.Vždycky jsem mu odpustila ale tohle ve mě zůstane hodně dlouho.
23. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
To věřím, ale musíš sama posoudit jestli to má nebo nemá cenu. Každopádně to chce určitě si to pořádně vyjasnit a říct mu to, že to fakt přehnal!!!!!
23. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Já vím.Všechno jsem mu dneska řekla a on je že za všechno může on a pak mi řekne že neví jestli mě má rád a že neví jestli to miminko chce.No a to už jsem neměla slov.Jen se mi vyvalili slzy a bylo to.
23. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
A co se mu stalo, že má takové řeči???
23. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Včera když se vraceli z Moravy tak jim v Praze praskl klínovej řemen.Tak byl nasranej (omluvam se za to slovo) a odnesla jsem to já.Taky jsem měla ject k mamace a nejela a nedala jsem mu vědět.Byla jsem s holkama z práce v Praza vyprovodit na autobus jednoho kolegu z práce.Tak jsem asi udělala chybu že jsem nenapsala.Volala mi protože potřeboval jedno číslo a myslel že jsem ještě doma a já nebyla.Tak hned že jsem mu to nepsala a že tak.......
23. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Regi, zlato, nevím, ale tohle se mi nějak nezdá, ale není v tom jiná ženská? Říkalas, že než odjel, tak jsi měla ms, pak byl týden pryč a když přijel domů, tak šel do hospody, místo aby po Tobě po takové době skočil, to není normální. A jste spolu dost dlouho, aby věděl, jestli Tě má nebo nemá rád natolik, abyste založili rodinu.
23. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
Jééé tak to je fakt blbost. A netrápí ho něco, že si hledá záminku na hádky?? Nebo fakt nechápu jak si to vysvětlit :confused:
23. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Regi, prosím Tě, to snad ani nemůže myslet vážně. Tohle se mi fakt nezdá. Máte jet spolu na dovolenou, tak je nemocný. Pak jede sám a čeká, že budeš celý týden chodit z práce do práce a nehneš se ani na krok z domu? Promiň, ale to fakt nechápu, beruško.
23. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Holky já opravdu nevim.Já byla ráda že ho soused vzal na pivo.Aspoň jsem si pokecali se sousedkou a trochu se mi ulevilo.
Bellko taky jsem se ptala jestli nemá jinou ale řekl že ne.Tak nevím.Už jednou jsem mu řekla že kdyby ano že se nic neděje a že to pochopím.Každej jednou ujede.Jsem ten tip co jednu nevěru odpustí a přejde to.
No Bellko asi to neví.Nevim kolik času potřebuje ale já ten čas nemám.
Alenko nevím co ho trápí.On mi to neřekne.
Je to as tak měsíc co mi řekl že není zvyklí komunikovat.Že doma si moc nepovídali a jen se pracovalo.Myslím že ta těch 8 let snad poznal trochu víc lidí a ne jen svoje rodiče.
23. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Jdu chystat večeři, Pavlík za chvilku přijede z práce. Regi, drž se.
23. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
No to je fakt divný...Jinou nemá, tak ho musí teda něco trápit nebo štvát... :confused:
23. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.