• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No jo ale co?!?To se asi nikdy nedovím.Mám takovou chuť najít si milence a být aspoň trochu šťastná ale nevím jak by to pak dopadlo.Byla bych pořád pryč a to by asi bylo podezřelé ale zase bych pak věděla na čem jsem.Třeba by o mě bojovala a nebo ne.To pak bych věděla co dělat.
23. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
No to nevím jestli je řešení, ale třeba bys našla někoho, kdo s Tebou chce sdílet vše a bude mít jasno :wink:
23. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
To byl jen takový nápad ale já na to nejsem.Když mám někoho vedle sebe tak nikoho nehledám.Jeden do mě je zamilovanej a stál by za to ale teď řeším důležitou věc.
No uvidíme co se stane.
Jdu do vany a asi do peřin.Hrozně se nudím.
Holky moc všem děkuju za rady a moc mi pomoho si o tom povídat.
Všem přeji hezký bytek večera a doboru noc.
23. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Regi, to nebylo myšleno, že bys měla mít milence, ale kdyby to bohužel skončilo rozchodem, tak že bys určitě našla někoho, kdo za to stojí. Držím pěsti, ať vše dobře dopadne. Dobrou beruško a drž se
23. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky. Právě jsem si vás dočetla. Regí drž se holka naše myslím si že Kaju něco trápí a málo který chlap o tom umí mluvit většinou si to nechají pro sebe a trápí sebe a okolí protože neví na čem je. :frowning2:
Janinko na kolečkáčích jezdila jenom Péta já se nechci zabít :grinning:
23. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahojte holky,

teda tady je nálada :unamused: je mi moc líto trápení,co tu holky máte-někdy ti chlapy by potřebovali pěkně vymáchat ve vodě aby se probrali :angry: ale snad je nějaká divná atmosféra,naši nejlepší známý se asi budou rozvádět :frowning2: no asi něco ve vzduchu,ale třeba to přejde-uvidíte jak to dopadne :wink:

Přeji moc pěkné sny a aby ten nastávající týden byl mnohem lepší a veselejší :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jo a ještě jedna maličkost.
Nemůžu kvůli tomu spát.
Ptal se mě jestli sním budu mluvit.Já na to že bych ráda ale že není o čem.Teda je o čem ale že on nechce.Tak mi na to řekl že vztah a miminko je pro mě nejdůležitější.Prostě tím myslel že jsou důležitější věci než tohle.Tak jsem zase zůstala s otevřenou pusou a neměla co říct.
23. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Katy ahoj, tak vaší známí mají trable, to taky na náladě moc nepřidá, viď? Raději si jdu lehnout, koťátka. Přeju dobrou nocičku a krásné sníky, sluníčka. Regi a Majky, držte se, holky zlaté.
23. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahojte berušky
Regí, asi je něco ve vzduchu či co, že ti chlapi tak blázní, včera Majky a dnes ty. Možná byl celý týden úplně v jiném světě bez starostí s chlapama a třeba se mu zalíbilo, že nemusel řešit ženskou a mimi. Ten boj o mimi je fakt náročný a třeba to nezvládá, jen to neumí dát najevo. Ve vzteku řeknou lidi spoustu věcí, které nemyslí vážně, nech to vychladnout, pár dní tichá domácnost a třeba se to spraví.
Bellíškovic s plnýma břůškama sedí u telky :slight_smile:
Luci tak jste si to hezky užili :slight_smile: škoda že je po neděli.
Katy tobě taky hezké sny :wink:
Alenko tak ještě chvilku slečna, už se těším na nevěstu na fotečce :slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Moni, kvůli Tobě a Máji ještě nakukuju, protože jste tu celý den nebyly:slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jo a Karolka už by taky měla být doma ze Slovenska, taky tady nebyla a Petjunka, ale ta má doma Bajunku, tak se má co otáčet:slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Belli tobě taky hezkou dobrou noc :wink:
Regí ještě mě napadlo, my jsme se taky hodně hádali hlavně při snažení o mimi, můj to taky nějak nezvládal tak raděj útíkal na pivka s kamarádama. Potom jsem s ním o mimi raděj vůbec nemluvila, všechno bylo na mě nezatěžovala jsem ho mýma kontrolama v CARu, ani ničím kolem oplodnění, jen jsem mu řekla den kdy povezem spermijky. Poté se to opravdu zlepšilo.
Taky jdu do pelechu tak dobrou a hlavně klidnou noc všem :slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Belli byli jsme si na sodovečku na jedné zahrádce, a pak celý večer plkali s bráchou do USA přes skype.
23. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Kdyví co dělá Mája, je to nezvyklé že se tu dnes neukázala :confused: .
23. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Už to jdu, Moni, zjistit, bo mě to taky děsí, že tu nebyla ani ráno.
23. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak na sodovečce jste byli a v USA po skypu, hm:slight_smile: ještě počkám, až mi Mája odpoví na sms a taky zalezu do pelíšku:slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak já čekám s tebou :wink:
23. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Zlatíčko Bellíškovský :slight_smile: , já se tu tak začetla do těch vašich trablí, že slyším smsky, i Andrejka píše a nejdu k telefonu, že muším dočíst a na samém konci se dočtu, že čekáš na mou odpověď :slight_smile: Tak já už jsem tady.

Jsme jeli pro mamku do Brna, ale ráno jsme zase nějako vyspávali, tak jsme vyjeli pozdě, hnedle z pelechu do sprchy a do auta. takže pc jsem nai nepustila a přijeli jsme celkem pozdě, asi před hodinkou, uklidila jsem, nakrmila a čtu vás už asi půl hodinky.

Tak boru nocku všem a ať je lepší nálada, chlapi jsou nervní,vše se vyřeší, nebojte.

A husůůůůů chi taky, aj to masiko na houbách, aj polívečku a buchty a všechno, co kuchtíte, tady žebrota :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí čteš to tu bo mám napsat sms? :grinning: Se asi nedozvím,co?

Mončo, Ty máš bráchu v USA, jak dlouho a co tam dělá? Kolik mu je? :slight_smile: Jsem Keliška co?
23. srp 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě k tomu prodeji oblečení, je to děs, ale ani na Mimáči nic nejde, katastrofa hotová, když jsem začínala nakupovat a prodívat, šlo kde co, pak zdražili poštovný a přišla krize a už ani značkový věci nejdou a to ani za pakatel, jako je třebas 40Kč, fakt děs. Pár věcí se mi podařilo prodat, ale hadříky nejdou, ani kojící polštář, kterrej jsem horko těžko sháněla před porodem. Váhu prodávám a taky nic. Tak vyčkám, stejně na to nespěchám, možná si některý tyhle dražší věci nechám, kdyby přišel na svět ještě Honzík :wink:
23. srp 2009 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, tak asi nečteš, no já Ti napíšu hnedle, jak mi prozvoní Andrejka, bo si něco vysvětlujeme po founu a nerada bych jí to při psaní sms zvedla, omg :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak to je fajn že jsi tu, tak to můžu jít v klidu spát. Brácha (33let) je tam 11let, na černo tak za celou dobu nemohl přijet, my za ním taky nebyli, jen naši, tak se vídáme jen přes skype, bude se v dubnu ženit, bere si američanku, tak v USA zůstane asi celý život :confounded:, ale aspoň už tam bude legálně, a tak bude moct cestovat i k nám, takže možná za rok dorazí :sunglasses:. Chtěla jsem jet na svatbu, ale s mimi to nepůjde.
Toš tedy všem dobrou noc
:slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Belli ještě mě napadlo, kdy si budeš volat na sněhurku jak se rozmražuje, nebo si předem nevoláte?
23. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jejda Mončo, tak to je maso.Taky známe plno lidí, co takhle odfrčeli.Taky na černo,tudíž zpět nemůžou a i kdyby, tak si tu neplatěj pojištění a sebrali by je hnedle na letišti. Je tam takových lidí a si plno. no tak to je teda smutný, aspoň pro mě by bylo. stačilo mi, když byl brácha v Anglii toho půl roku a to lítal každej měsíc domů :slight_smile: Ale to éééro, jé to bylo vzrůšo. Já jsem z těch letadel úplně hotová, když odlítal hrůza, když přilítal super,jak vysoko zablejskaly světla, pak se blížily, najednou kousek od tebe éééro a už dosedalo a ten zvuk, no zážitek :grinning:
23. srp 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, Belli myslím říkala, že si nevolaj, že prostě jedou a až tam se dozvědi co a jak.
23. srp 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
Je toho možné? Tak já čekám na sms a ona tady kecá, OMG! Moni, my nevoláme, i když bych nejradši zavolala, protože při představě, že pojedu zbytečně, no radši nemyslet.
23. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Máji brácha si tu zdravko platí, tak aspoň něco. párkrát si pošle účtenku od amer.zubaře nebo dr. a pojišťovna to proplatí, tak aspoň něco se vrátí.
Belli mi si taky nevolali, ale kdyby se nerozmrazili v pořádku, tak by nám sami zavolali ať nejezdíme. Tak jsem vždycky trnula hrůzou když zazvonil tel.
Už musím do pelechu, nebo se s váma budu loučit po čtvrté. tak papa
23. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
No tak to je brácha v poho, to může i domů :slight_smile:

Bellí, já čekala na tu Andrejku, jak napsala, tak jsem psala Tobě :slight_smile:

Brou nocku ospalkyně :slight_smile: , jý tu ještě posedím.

zrovna mimiska cestovala po postýluši a zapadla hlavou pod úroveň monitoru, který máme vyvýšený, podložený polštářem, takže hlavičku měla strašně v záklonu a ještě narvanou mezi šprušlema, ani nekvikla, když jsme ji uviděla, letěla jsem jak o závod, omg. no hrlza pohled, Bože, ještě kdyby se víc odrážela, tak si snad vaz zlomila, no fuj, až je mi z teho zle. mušíme ji vystýlat opravdu všude okolo, je to strašná cestovatelka. :unamused:
23. srp 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, to máte dobré, že by vám zavolali. Nám se jednou embryjka nerozmrazila a nikdo nám nevolal, ať nejezdíme 130 km zbytečně, takže jsme přijeli, zaplatili a jeli zpátky, jsem celou cestu brečela, že.
23. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Máji, to musel být teda šok, tak Anýsek tak cestuje po postýluši, jo? Dej jí za mě pusinečkyyy:slight_smile:
23. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.