• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dám bellí, Tobě taky posíláme na dobrou noc :zipper_mouth:
23. srp 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jo, už lezu do pelíškuuu. Pěkně se vyspinkejte, koťátka moje zlaté:slight_smile:
23. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jak je psáno v Koránu, nejlepší je to po ránu:wink: Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju všem krásný den a hlavně šťastný vstup do nového týdne:slight_smile:
24. srp 2009 v 06:33  • Odpověz
I já se připojuji k tomu ať je tento týden ve znamení dobrých zpráv :wink:
Bellíku co to má znamenat v půl sedmý a ty už píšeš takovéhle věci :grinning: to mi mozek nebere.
Kočičky ani nevím co se tady děje jen o Bellince vím,že zítra budu mocinky myslet :wink:
Nic nestíhám,elý týdn budeme mít Bajunku,Terka se vrací asi dnes,zítra jedu Apolináři na ten screening,tak držte paluchy :wink:
V práci mam tenhle týden buď úč a nebo žáky :wink: asi mají pocit,že s učesanýma hlavěnkama jim to půjde líp :slight_smile:
Mějte se krásně papa a MVR
24. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Hezké ráno, jé tady už se koránuje :wink:
Belli to je na prd, že vám aspoń nezavolají. Ale teď určo nebude ani co, oni už by měli sněhurku dnes rozmražovat, viď, tak jí držím pěsti :wink:
24. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Peti ahoj na zítra hodně štěstíčka ať vyjdou výsledky na 1*, musíš trošku odpočívat těhulko
24. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj Mončo :wink: odpočívat budu 2hoďky,budu totiž hlídat Vašíka tak vyrazim s kočárem :wink:
24. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Už jsem chtěla volat policii, že zmizely kobylkyyy:grinning: Petjunko, no jo, u nás už se koránuje i takhle ráno:wink: zítra Ti budu držet pěstičky, ale věřím, že všechno bude v pořádku:slight_smile: Moni ahoj, no já doufám, že snad to sněhurka zvládne.
24. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Jasně že to Bellí zvládne :wink: víš kolik paluch se jí tady drží :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Peti já myslela spíš odpočívat že si hodíš nohy hore a budeš koukat 2hodinky na telku a po obědě si dáš šlofíčka :grinning:
Belli a na kolik zítra jedeš?
24. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Já vím, Peťko, ale když si to tu přečteš všechno zpětně, tak jsem tu největší smolař, jaký může být. Moni, jedu na 9.00, takže v 7.00 vyjíždím.
24. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Když tak u vás, těhulinek, sleduju ty číselka, tak ani nemůžu uvěřit, že je to tak dlouho, co jste hlásily //.
24. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Belli moc bych ti to přála z celého srdíčka, budeš dobrá maminka, ale proč máš tu cestičku k mimi tak klikatou nevím. Ono se to podaří už proto, že se ti na Vánoce aspoň na chvilku embrijko chytlo, to znamená že to jde. Teď budem držet pěsti sněhurce :wink:
24. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Moničko, kéž bys měla pravdu, taky jsem si takhle zdůvodňovala, proč to teď mělo vyjít a vlastně jsem si nepřipouštěla neúspěch, proto ten pád na hubu byl neskutečný. Ale jak já říkám, na slzy je času dost, tož uvidíme zítra:slight_smile:
24. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj kobylky, co to čtu, včerejšek takový pochmurný?????To mě moc mrzí :frowning2:

Belunko, dost často teď na Tebe myslím, moc bych Ti přála aby se to povedlo, ani nevíš holka jak, hrozně Tě obdivuju, takhle zocelená být, to je něco. A díky za rady Belli, na ten 3D půjdu, na peníze kašlu, urvu od hudy ńěkde jinde :wink:

Peťunko, výsledky budou na jedničku, uvidíš, už se moc těším na fotečku, kterou přiložíš z UTZ.

Jinak Reginko, co na to říct, vážně nemám slov, mazat Ti med kolem pusy nebudu, prostě Ti jen přeju, aby se ten Tvůj vzpamatoval, fakt Ti chlapy někdy, to je hrůůůůza :angry: :angry: :angry:

Jinak všem těhulinkám přeju zdravá miminka a naší mamimnce zdravého Anýze :wink:

Prázdniny nám pomalu končí, manža pomaže terorizozat dítka do školy a já se doma asi ukoušu nudou :rolling_eyes: Nechám se uschopnit a ještě dva měsíce půjdu makat nebo zešílím, už aby tu se mnou bylo naše mimísko :dizzy_face:
24. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Mončoet ahoj:slight_smile: blázníš? Nechat se uschopnit, už jsi zapomněla, jaký jsi měla strach a co všechno se může stát? Beruško, zůstaň domečka a odpočívej, protože až budete mít toho svého andílka v postýlce, tak si neodpočineš:slight_smile:
24. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Belli nejhorší na tom je to, že to nijak neovlivníš, já jsem se stresovala vždycky a i přes ty nervy se podařilo, tak tím to není, někdo jen leží, někomu se podaří když chodí do práce, prostě to není vůbec na nás, a každá věříme že tomu pomohlo něco jiného...
24. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Monči ET ty máš manžu učitele, tak to má nervy ze železa, jak velké děti učí? Jak píše Bellka žádná práce, zůstaň doma, taky o kolik bys přišla peněz, když přerušíš PN.
24. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Bláááázníííím :dizzy_face: bláááááázníííííííííím :dizzy_face: blááááááázníííííííím, ale z toho že jsem domáááááááááááááá :grinning: už mně holt otrnulo, to jsem celá já
24. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
AHOJ KOBYLKY.
Tak jsem dneska toho moc nenaspala.
Pořád jsem přemýšlela jestli náš vztah má nějakou budoucnost.Vůbec nevím co mám dělat.Tohle bude hodně dlouho bolet a nevím jestli mu vůbec někdy odpustím.
Bellko kdy ty jdeš pro sněhurku?
Moncoet moc děkuju.Když se to uklidní tak věřím tomu že tak za 2 až 3 měsíce to příde znovu a může už být pozdě.Pak budu s miminkem (pokud to vyjde) sama.
24. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Mončííííííí ahoooooj těhuli bybuli, jo manža je terorista ve škole, jenže je v klidu je veeeeeeeelikej a mají z něho strach, učí vyší stupeň, teď mu bude vycházet devítka. Taky ho obdivuju, poznali jsme se na praxi ve škole, jsem taky úča, ale chtěla bych jít učit až po mateřské a raději na střední.
24. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Bellinko já taky nemůžu pochopit proč ty máš tu cestičku v tom životě ke všemu tak klikatou :frowning2: moc bych Vám s Pavlikem přála aby už jste z toho bludiště našli cestu ven :wink:
Mončo já to mám stím odpočinkem kapánek složitější :wink: ale v sobotu jsem byla na Okoři a to byla bomba,tak malá náplast na únavu :wink: Zpívala Anna K.Divokej Bill,Mig 21 Žlutej pes......
Mončoet fotečku snad dostanu taky už se těším a Terka ještě víc,doufám,že mi jí tam nechaj aby to viděla :wink: Ty do práce nechoď,to už doma vydržíš :wink:
24. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Reginko zdravím Tě, kolik je Ti let? Promiň, že se ptám a jste vzití?
24. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky, jsem si vás přečetla, pořád nějaký problémy, no je to jen a jen na vás, já se rozvádím desetkrát do roka, ale za chviličku zapomenu, co vlastně dělo, ale takovýhle věci si neříkáme, to ne, ovšem zase si hnusně nadáváme :angry:

Bellí už zas hupsala, no to je něco, už vím, kdo to dělá za nás :grinning:

Mám hlad jako vlk, vyrazím do obchodu aspoň pro vohviky :sunglasses:

Marky už snad vyřizuje ty splátky, to jsem zvědavá, jak pochodí, hlavně aby jí dobře poradili, oni to jsou taky pěkní vykukové.

Mončo, neblázni, půjdeš do práce, nebude Ti dobře a zase neschopenka od začátku, ta žebračenková, než to zase naroste, to potrvá 2 měsíce, omg a to už budeš pak roditi.

Věruška ve vlnách, Andrejka nakoukla, no ta se fakt nedoplatí, Boha jeho. Ale už bude na chatičce ve středu, tak paráda.
24. srp 2009 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo je mi 32 a manželé nejsme.Jen spolu žijem a to 8.5 roku.
Vůbec mi nevadí že se ptáš.
24. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Monči no tak už právě proto že jsi taky učitelka tak neriskuj nervy :slight_smile: a zůstaň doma, nabídni se při nouzovce že nějakou hodinu odučíš, ale PN neukončuj. Na střední je to přece jen klidnější. Ještě že máš manžu klidného velikána, co si kolikrát děcka dovolí na učitelky, děs, no jiná doba..
Regí ahojky, ještě pořád špatná náladice, raděj si udělej nějakou radost, něco si kup na sebe a chvilku na to nemysli. Snad dostane rozum.
24. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Májí byla bych raději aby mi hnusně nadával než aby mi řekl že neví jestli mě má rád a jestli chce miminko.Na tímto se vůbec nepřemýšlí a člověk si je vždycky 100% jistej né?Nebo se pletu?
24. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Tož dupky ahojlky :slight_smile: Jak vidím, jsou tu samé problémy, Marky fakt ti tonezávidím a ty Regí, přemýšlej, za ten vztah za to stojí :frowning2: to si každý musí zvážit sám :angry: Jinakna Slovensku dobré, spaní ve stanu super, jen ta práce mi dneska nejde od ruky :wink: No musím vybalit fasunk a něco dělat ať nevezmou výplatu :grinning: Beli deržím všechno co mužu a ostatním foukám jejich zubožené dušičky :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Se mi to seklo, OMG! Mončoet, neriskuj a zůstaň domečka, určitě si nějakou zábavu najdeš:slight_smile: Regi, tak ses moc nevyspala, to je mi líto. Pro sněhurku jedu zítra. Májinko ahoj:slight_smile: Karolkooo, tak ses vrátila, ahoj:slight_smile:
24. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Monči, já teď neučím, dělám v eonu, učit chci až pak, nějak se mi po škole nechtělo :wink:

Regi, nechci Ti radit, ale pokud cítíš, že to lepší nebude, tak já bych vycouvala, ve 32letech není nic ztraceno, najdeš si někoho jiného, s kým budeš mít třeba děti normálně a hotovo. Věř mi, vím jaký to odejít z dlouholetýho vztahu, měla jsem přítele 5let, rozešli jsme se v dobrém, ale bolí to, máš vzpomínky, teď jeho rodina, Tvoje rodina, kámoši, všechno je jinak, vzhůru nohama, nejhorší je ten zvyk, ale všechno přebolí, úplně všechno. A zůstat v takovým vztahu, kde si nejsi jistá, kdy to na něj zase přijde a pak zůstat s mimčem sama, nestojí Ti ti za to, Promiň za upřímnost.
24. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.