• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky Karolko.Tak tě vítám doma s ciziny :wink: .Máš poštu kočko.
Bellko tak to budu moc držet palce a moc na tebe myslet.Kurňa to by bylo že by nebylo.Musí to být.
No to je jedno.Snad se někdy dobře vyspím ale to neni to nejdůležitější.
24. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Belunko, huš zítra, ale volej, volej volej, ať víš, nenechávej to osudu..........fakt, bude to leší, držíííííííím nohy, ruky, mám to v hlavě, mušíííííí to vyjít mušííííííííííííííííí
24. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Regí mě to manža taky párkrát řekl, že ani mimi nechce, že se radši rozvede v období kdy jsme se snažili a musel hned teď a napovel a točilo se to jen kolem otěhotnění, teď když jsem těhu tak je šťastný jak blecha, že mám co jsem chtěla a že už jsem mu dala pokoj.
Karolko, doufám že vám neteklo do stanu. At ti to utíká rychlo v práci.
24. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Taky myslím na Majky a doufám, že natrefí na někoho, kdo jí poradí opravdu hlavně pro její dobro.
24. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Mončo vůbec se neomlouvej.Já jsem moc ráda za upřímnost.Některým lidem to vadí ale mě ne.Sama jsem upřímná a říkám co si myslím.
Taky jsem už měla 8letý vztah a taky to skončilo.Taky jsem to zvládla ale neplánovali jsme rodinu.Tak to přebolelo rychleji ale tady se něco plánuje a máme spolu byt a plány a tak je to tžké.
No právě ta nejistota ta mě DĚSÍ!!!!!!!!!
24. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Holky Majký je SKYPE ON LINE ale nepíše mi.Vždycky kyž je pryč tak je off a to mě děsí.Ještě jí napíšu sms.
24. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Regí a napadlo mě nemohl tvůj nakouknout na net a číst nás, víš jak jsme si dělali srandu že máš u sebe chlapa????
24. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Moc Ti přeju, aby ses rozhodla správně, je to jen na Tobě a nikdo nená právo Ti do toho kecat!!!!!!!!A taky je dost možný, že když mu řekneš, co zamýšlíš, tak stáhne půlky jak školák a uvědomí si, jakej byl vůůůůůůůůl, ať si nemyslí, že je na koni, to je důležitý :wink:
24. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahojka kobylky,
Regí je mi to líto ,ale raději asi vycouvej dokud je čas. když jsou potom mimíska tak tím moc trpí když to neklape,každý si zaslouží lásku a slušné zacházení.
Moncoet zůstaň v pohodičcč doma zachvíli budeš připravovat a prát věcičky pro mimísku a uteče Ti to já jsem doma od února a mám rodit asi kolem 29.10 ale teď už jsem ráda,že jsem doma a natáhnu si nožky, nejhorší je to ohýbání a noc to mě opravdu zmáhá.
Belíííííííšu držíme se Sophinkou palečky ať je tady další prima maminka jako Ty užívej Femibion800 denně 1 a koukej ležet ať se chytí sněhurečka malinká, :wink:
Moonnci přeji i Tobě krásné těhulenkov ání.
A co Majky? taky má tolik starostí.
Přeji všem krásný den...........Dnes ve 13.30 jsem se narodila , ale slavit budeme až o víkendu to bude geileček,buřtíky dortíčky...... :grinning:
24. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak Markét je O.K.Lítá po bankách a právník má dovolenou.
Mončo to vůbec.To nebyl doma když jste mi to psali.To už byl na dovolené a vrátil se v sobotu a už nasranej.Tak tím to neni.
Moncoet kéž bys měla pravdu ale já potřebuju nějak nakopnout a udělat něco co si uvědomí a hlavně neudělat blbost které bych pak litovala.Víš jak to myslím?
24. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Mončoet, to i nějak uniklo, že jsi taky úča a co učíš a co učí manža? A máme vůbec pana učitele bo profesora na fotečkách? :confused: Muším se jít juknout. Učíte asi na stejné škole bo ne?
24. srp 2009 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz
Haninkooo, přeju všechno nejlepší k narozeninkám, hodně zdravíčka a lásky, štěstíčko už nosíš pod srdíčkem:slight_smile:
24. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Hodně štěstí zdraví, hodně štěstííííí zdravíí, hoodněě štěěěstííííí milá Haniiičkoooooooo........a mimísku krásnou k tomu

Reginko, a co kdybys ho zkusila ignorovat, dělat jako že jsi v poho, to nědky zabírá, jako by nebyl, ale přitom nebýt jako naštvaná, není to lehký, ale může to nést ovoce. Prostě začít chodit víc za kámoškama, koupit si něco na sebe a pečovat o sobe, jit k holiči, na kosmetiku, nebude chápat co se děje....cooooo?
24. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
HANI, TOŽ KOBYLINEC TI PŘEJE VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZKÁM, HODNĚ ZDRAVÍČKA CELÉ RODINCE,ŠTĚSTÍČKO, SLUNÍČKO A BRZY TO ZLATÍČKO V NÁRUČÍ :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já se dotazuju na úču a oni jsou Kobylky už na další stránce, omg :grinning:
24. srp 2009 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
Safra porte, dneska ten net zlobí a zlobí, neřád.
24. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Nééééé neučíííím, dělám v tom eonu, ve škole mám jen malou praxi a páč jsem nechtěla být ve stínu manži, tak jsem se na to vykákla, takže stejná škola nepřipadá v úvahu, takže až po mimísku bude střední, tam huš jsou trošku rozumnější, ale mám trochu strach, abych nebyla jak jejich spolužačka :confused: Jinak mám aprobaci na historii a mezinárodní vztahy s občankou, nudááá......... teď studuju v těhotenských příručkách a je to mnohem věčí zábava :grinning:
24. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
HANI já se také připojuji ke gratulaci.Vše nej nej nej k narozeninám.Hodně zdraví a to štěstí už máš.Neni co dodat.Jen asi to aby vše bylo tak jak si přeješ.
Mončo já nevím jestli bych to dokázala.Když jsem opravdu naštvaná tak neumím předstírat.S kámoškama chodím ale to muasi vadí.Včera mi řekl že ať jdu se sousedkou na diskošku ale to mi příde jako kdyby chtěl aby mě hlídala a pak by mu podala informace.Jednou jsme byly spolu na disko a vyděla jsem tam kamaráda s ketrým jsem kdysi něco měla.Rozešli jsme se v dobré a tak jsem byla ráda že ho vydím.Pak mi kamarádka říkala že ho potkala a já se ptala kde a to on koukal co mi řekne.Prostě mi příde že žárlí až moc a to já nemám ráda.Je žárlivost a žárlivost.Proč bych to dělala.
24. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Hani všechno nejlepší hodně zdraví štěstí lásky a zdrvou a šťastnou Sophinku v náručí :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Ta kámoška je teda pěkná kráva Regi.............
24. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Né Mončo neni.Jen to řekla a já byla ráda.Ale já nevěděla že on je takovej žárlivec.Jen mi příde že mu vadí že se bavím víc s klukama než s holkama.Já si prostě víc rozumím s klukama to je vše.A to jsem mu říkala hned na začátku.Mám spoustu kamarádů než kamarádek.
24. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Reginko, držím pěsti, ať se to vyřeší, jakkoliv a Ty máš lkid na dušičce. Já musím jít žehlit, tak vás opouští,m, ale ještě se dneska mrknu.papa
24. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Mončo děkuju.
Všem tady moc děkuju za rady a za to že to tady můžu napsat.Vím že se to netýká toho čeho by mělo (UMĚLÉHO OPLODNĚNÍ) ale jsem moc ráda že jste tady.MOC DĚKUJU A MOC SE OMLOUVÁM.
24. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Regi, za tu dobu, co tady chodíš, už bys měla vědět, že si tady povídáme úplně o všem, co nás těší i trápí, takže žádné omluvy, nemáš se zač omlouvat:slight_smile:
24. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Já vím Bellko ale už jsem taková.Moc děkuju.
24. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Kde jste všechny?
Já jdu za chvilku do práce.Mám teď týden odpolední a má být hezky.To je úplně normální.Ach jo.Co nadělám.Tak se všechny moc opatrujte a ještě jednou všem moc děkuju.Papa a MVR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Už jsem po obídku, jsem si ohřála tu husičku ze včerejška a zelíčko a 4 knedle, OMG:wink: Regi, ať Ti to v práci utíká, no jo tento týden má být hezky.
24. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mončoet, jsem Ti zkoukla albíko, jakto, že nemáš žádnou aktuální foteškuuu??? Z UTZ, nebo bříško:slight_smile: vidíš a už mám pro Tebe vymyšlenou zábavu, budeš pěkně fotit a vkládat foteškyyy:wink:
24. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak jsem moc kobylky nepochodila.Obvolala jsem si to a to mi řekli že odklad a snížení nejde,takže 5200 kč musím pořád platit.A ve spořitelně jde zažádat jen o odklad ale je nová vyhláška asi prej měsíc že jde jen na tři měsíce.Dřív bylo na šest což by mě stačilo.Tak mam zajít v říjnu že zkusíme dát písemnou žádost a bud to prej vyjde nebo ne.Jinak si musím najít nějakou práci aspon někam jít na hodku uklidit abych měla aspon nějaký peníze navíc.Přemejšlela jsem pak i osobním bankrotu,ale to je zlí,protože bych 5 let měla jenom existenční minimum a to je 3500 tisíce plus by mi sebrali mateřskou a jde to všechno přez soud.Ten to může ale nemusí uznat a kord pokud oni vidí že je to jen kvůli mateřský.Tak pujdu asi šlapat.
24. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky kouknu na vás kolem pátý nebo asi spíš po pátý.Musim na povídání a ještě na ženský na kontrolu.S tím šlapáním to byl vtip bych to nikdy neuděla nebojte.Prostě pujdu makat.Tatínek bude večer hlídat a maminka pujde někam vydělávat.Tak zatím.
24. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.