• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Nugetýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, Nutelu nežerůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning:
28. dub 2009 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz
Tak ona si ještě vymejšlí co bude do té tlamičky strkat ? :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
Máji až budou mít ve špáru akci na ty obrovský Nuteli dám ti avízo :wink: to abys jak napsala Andrejka mohla vyvážit ty šutráky na druhý straně :grinning: :grinning: holka tebe úplně vidím a řechtám se tady-Mája na porodním sále-nohy roztažený,bílou košilu na sobě,přes břiho oslí pás,na jedné straně šutra na druhé nutely,na břuchu notas v jedný ruce nutelu v druhý lžičku a pusu celou hnědou a prostě si to užívá :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
dyt je to Máji fuk ne?je to obojí hnědý a mazlavý :wink:
28. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
Jejda, to jsem posr....a :sweat_smile:
Ale zase něco pro těhule http://www.kameny-sperky.cz/index.asp?menu=920
28. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
Možná nebudu muset ani tlačit, bo ten pás naplněnej udělá svý, maximálně klepnu víc do Entru a bude! :grinning:
28. dub 2009 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, zas kdejakou sr...ku nežeru :confused: A pozor, Nugetu jen arašídovou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
autor
No, Janni, teď jsi tomu ale už fakt dala, hnědý a mazlavý :grinning: , je to totál fuk :grinning:

Jinak mě Belíšek inspiroval, teď projíždím na netu ty šutráky. Taky si asi půjdu připravit homeopatický lék, musím ředit, a nějak jsem to odložila, od čtvrtka to mám doma. Snad se mi ještě nezhorší nálada, bo to je běžný, na chvíli..páč, jinak už si to půju hodit..
28. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
Proč by se Ti měnila nálada? Jako z těch homeo?
28. dub 2009 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko co to budeš mít že si chceš jít hodit? :confused: :confused:
28. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
Ale Andrejko,hlavu vzhůru beruško :wink: nikdy není tak zle aby nemohlo být ještě hůř :wink: jak si to psala na prvních stránkách?A těch pozitivech-že na tom špatným budeme hledat to pozitivní nebo jak to tam bylo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Máji pardon-nugetku paká Májinka,tak budu hlídat aksi na nugetku :wink:
28. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
Hm, homeo hluboký vždycky nejdřív cítím příval energie, ale pak se vše zhorší, aby se mohlo udělat líp.
Katy, no náladu mám ňákou ne podle pozitivních pravidel. .
28. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
holky vy máte nějaký ty kameny???co posílala Andrejka odkez :confused: :confused: to jako máte každá nějakej kamen?Já teda nemám jako žádnej
28. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Andrej Tys ty pravidla pozitivní zavedla tak koukej jít vzorem :wink: úúúúsměv,zvedni ty koutky,no no no pořááááádně :angry: vidím tě,no vidíš že to de :grinning:
28. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
Janni já mám měsíční kámen a ametyst a asi si půjdu dokoupit křišťál

Andrejko,to teda nejde,žádné špatné nálady,víš jaké jsou pravidla? sama si je určila :wink: a co mrcha?už je to lepší?
28. dub 2009 v 18:42  • Odpověz
Andrejs, já taky nemám pozitivní náladu, zrovna říkám, že jsem ve fázi, kdy bych asi fakt i zabila. A to vždycky kroutím u zpráv hlavou, co jsou lidi schopný, že to jako nechápu...
28. dub 2009 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky jdu vás jenom pozdravit ležím v posteli a papám antibiotika mám angínu jak vyšitou :wink:
28. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
No Lůco, kdes to lapla a na angínu zabíraj antibiotika? :confused: u nás ne...
28. dub 2009 v 18:44  •  1 dítě  • Odpověz
Bo na chřipku se nedávaj? Aj tak to jsou srajdy....
28. dub 2009 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz
Narodila se žirafááááááááááááááááááááááááááááááááá :sunglasses:
28. dub 2009 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz
To by mě taky zajímalo kde jsem to lapla jdu zpátky do postele a potit se pá a dobrou noc :slight_smile:
28. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
loučím se s váma berušky,milášek je tadýýýýý
tak pááááááááááááááááá a mrknu zase v sobotu opět mám 3 třináctky :angry:
28. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
Janni.ko, tak vyúčtování zítra dopoledne. To bude honička, kontrola, úřady a pak ta darda.
28. dub 2009 v 18:48  •  1 dítě  • Odpověz
Lucy,tak ležet,potit,a pěkně hodně pít,prieztnic na krk a odpočívat :wink:

Máji na angínu antibiotika,na chřipku antibiotika né,bys měla vědět stařešino,né? a prý si myslí že je to žirafičák :wink:
28. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Janni.ko, jak to můžeš do soboty vydržet? :confused: A ty 13-ky jsou jako normální?
28. dub 2009 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz
Mám v tom zmatek, tady rvou antibiotika na všechno, ještě že jsem těhu a jsem toho ušetřená. A taky jsem se vyléčila, tož ono to jde i bez těch srágor. Ti dám stařešinu! :confused: Říám, že mám špatnej den, tak bacha na mě, bo porodim.
28. dub 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
Lucy,Janni pa paa dobrou :slight_smile:
28. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
Andrejs, kde jsi jako?
28. dub 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
Hele nevyhrožuj,jo ? :angry: to bych určitě nechtěla abys kvůli tomu porodila.
Jesli chceš něco pro zasmání,tak já sedím na křesle u komplu-na turka,dole sedí kocour a dělá na mě čudliky ať ho hladím,no tak se natahuju a hapala jsem ze židle,odřený koleno,Tonda mi říkal že jsem totálně prdlá,ještě že jsem se uhodila jen do kolen :grinning: :grinning: šikulka,no :grinning:
28. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
Holky, sorry, dorazil manža, už luxuje, tak musí,m žehlit :wink: Pak se vozvu
28. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.