• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Majky ahoj, tak jsem taky koukala, jak by se dala vyřešit ta Tvoje situace. Když si zadáš snížení splátek, vyjede Ti spousta institucí a rad právníků, Home Credit je nebankovní sektor, tudíž nejlepší by bylo si vzít půjčku u banky a zbavit se Home creditu. V bance se, narozdíl od nich, můžeš domluvit na snížení splátek, ale pro Tebe je teď důležité, že ty splátky můžou být už teď cca o 2-3 tis.níž
24. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky kobylenkyyyy,
tak na vás koukám a musím napsat taky :slight_smile: akorát teda už nevím na co vše sem chtěla reagovat :confused: tak se třeba rozspomenu :grinning:
Marky,já to moc nechápu a to je tvoje půjčka???A máš ji u home credit jo?A na jak dlouho to máš?To je otázek co :grinning: je to děs s těma půjčkama....a neboj,ono to nějak vyřešit půjde beruško :wink: nic není neřešitelný.Co doma,je to lepší?Taky se Zdenda snaží to řešit,nebo to leží vše na tobě?Moc to Marky nepřeháněj,at z toho neporodíš a to myslím vážně,opatruj se.

Belíšku tak zítra pro sněhurku,mocinky ti přeju aby se zavrtala,bude to siláček a vydrží uvidíš :wink: :slight_smile:
Petulko ahojky těhulinko,tak at zítra dopadne kontrolička na 1*
Regí,snad to brzo vyřešíte :wink:

zdravím i zbytek rodinky-Katy,Majenku s Anýskem,Lůcu,Monču,Karolku-at ti to utíká,Hanču-vše nej k narozeninám kočko :wink: :zipper_mouth: Andrejku na vodičku a Věruško k moooři taky zdravím-ta se má :grinning:
24. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Belka má podle mě dobrej nápad,taky záleží za jak dlouho bude mít Marky tuhle půjčku splacenou,pokud půjde o pár měsíců tak to nějak zvládne,ale pokud rok a dýl bylo by lepší zajít do banky a poptat se na úroky,výši splátek,délku a možnost snížení v případě malého příjmu,nebo ztráty zaměstnání.
24. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Janni ahoj:slight_smile: kdepak ses toulala, jak se máš? Myslím, že to splácení má Majky na delší dobu, když píše, že po večerech bude táta hlídat a maminka půjde pracovat. Ale u home credit a provident jsou strašně vysoké úroky a domluva žádná, co jsem tak četla. Proto, bych se jí já osobně, zbavila co nejdřív.
24. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
tak to potom bude určitě nejlepší udělat to cos jí poradila Ty Belí :wink: my si vzali půjčku na lednici taky je to tuším od home credit bo co to v těch elektrech nabízejí a spláceli sme 10měsíců a ted doplatíme 20tis ono se to hezky bere,ale pak když se to má doplatit tak se peníze štrachají kde se dá,budeme to mít bez navýšení tak to je O.K ale pokud by sme to nechali na splátky dál tak budem platit ještě přes 2roky a úrok je tam 38,53% :rolling_eyes: vydřiduši! tak je to GE Money Multiservis.fuj už si takhle nic nevememe,ale tehdy to jinak nešlo no
24. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Belí ted nějak nemám na PC čas,dopo sem venku-nákup a pak vařím a něco uklidím,sem nějaká pomalá tedka :confused: do schodů sem dneska šla pěcho a to sme ve 3patře,sem myslela že vyplivnu plíííce :grinning: :grinning: :grinning:
jinak sme trochu přemístili lednici v kuchyni a vznikl prostor tak koumám nad skříňkou a policema místo ní,abych měla víc úložnýho prostoru v kuchyni.Vypadá to že ji musíme nechat udělat na míru bo sem si vymyslela zvláštní míry který se v obchodě neprodávají :grinning:
Jak se máš ty Belíšku koblížku náš?Těšíš se na zítra?Hlavně at je vše jak má být :wink:
24. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
To počkej, až budeš tak v 30tt, to budeš teprve funět do schodů:grinning: jinak já se mám fakt skvěle, hlavně žiju přítomností a když na mě příjde strach, mám tady vás a vy mě na dálku podržíte:slight_smile:
24. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
od toho sme přece tady :wink: ve 30tt budu jezdit jen výtahem :grinning: :grinning: tak já jdu šůrovat kuchyn nebo žehlit :wink: tak zatím páčko ještě přijdu :slight_smile:
to je dobře že si v pohodičce,tak se drž a jen tak dál :wink:
24. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Na jedničce zase dávaj naši Regínku :grinning: , koukám na ni :grinning:
24. srp 2009 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem si teď trhala překřížené a pokroucené obočí, OMG:grinning: teď jdu šůrovat koupelnu:slight_smile:
24. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
No jo, celá Regi:wink:
24. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
No a husina všade.
24. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj Belli,krásné odpoledne a držím mocinky palušky,zítra se sněhurce u tebe bude určo líbit,cítím to v mých bolavých kostičkách.
Majky neztrácej naději určitě se to podaří vyřešit.
Regi taky ti držím palečky ať se to nějak vyřeší,hlavně mysli na sebe a své dobro.Život je krátký na to abychom se trápili. :grinning: Uvidíš bude líp. :grinning:
24. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Koupelna jak nová, jsem překvapená, že ani nebylo tolik práce jako vždycky, že by mi ji někdo umyl??? Kasinku jsem pozdravila na keliškách, ale ještě jednou, ahoooj:wink:
24. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
dobré odpoledne kobylky moje.
24. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Luci ahoj:slight_smile: tak už z práce doma? Jsi měla ranní, viď? Já tu straším skoro sama, koťátka jsou venku na sluníčku. Ale to je jediná výhoda netu v mobilu, že můžu být i venku na zahrádce a přesto s vámi:slight_smile:
24. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Beluš to máš výhodu že máš net v mobilu můžeš být venku na sluníčku a přesto pořád s náma :slight_smile: Já měla dneska ranní a zítra mám odpolední a ve středu volnáska huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :wink: Beluš takže zítra si jedeš pro sněhurku budu na tebe kolem deváté myslet :wink: No jo je hezky tak se všechny kobylky venčí :grinning:
24. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
Jj, zítra v 9 tam mám být, tak uvidíme. Venku je fakt krásně, tak je třeba toho využít, bo o víkendu má už pršet. Právě, že i když pasu žížátka, tak mám někdy, když nemusím být ve střehu před Baroškem, zapnutou kobylku:slight_smile:
24. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Jé, já vám musím něco říct, hlavně Karolka se nasměje, bo ta má na Baroška slabost. Včera se tu byla podívat kamarádka na žížátka, co tu ještě nebyla, tak byla nadšená a na všechno se ptala, jestli dojím mléko atd. Najednou koukne na Baroška a říká: jé, on má plné vemeno, proč ho nepodojíš? A já: bo to vemeno jsou koule:grinning:
24. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
Pétu jsem poslala taky za barák se vyvenčit tak si tam hraje s nějakou holčičkou. To je opravdu výhoda netu v mobilu pořád jsi na příjnu a víš o všem co se tady děje :grinning: Ten tvůj Baroš je opravdu pěkné kvítko musíš být pořád ve střehu :grinning:
Beluš za měsíc už budu píchat včeličky už se moc těším :wink:
24. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
Ted jsme se doma splných plic zasmáli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chudák Baroš kdyby jsi ho začala dojit :grinning:
24. srp 2009 v 16:46  • Odpověz
Luci, uvidíš jak to uteče a budeš v akci, budu držet všechno, co mám:slight_smile: však jsem jí řekla: jestli chceš, můžeš to zkusit, ale nevím, co na to bude říkat Baroš:grinning:
24. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
Hodně často myslím na Manetku, že tady strašně dlouho nebyla, beruška.
24. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Kouknu na zprávy, jestli je všechno v pořádku, Pavlík šel na přesčas, bo hraje Baník, OMG.
24. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Už aby to bylo bo v práci je to na mašli je nás pořád mín a práce pořád víc. Máme spoustu nemocenských a samý pracovní úraz.
hodně holek tady nebylo Manetka nebo Leňulka.
24. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Jj, Leňulka taky. A ještě Katka, myslím že má ještě PN po operaci, taky dlouho nebyla. Á, už je to ve zprávách, pohotovost policie Baník-Brno, OMG!
24. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
Tak zatím se nepoprali, tož snad se ani nepoperou. Jdu obstarat tu naši milovanou divou zvěř, pak do vany, osekat chachulu na zítřejší předváděčku a z pelíšku se zase ozvu:slight_smile:
24. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
berušky kde jste jsu tady sama :frowning2:
24. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahojky
Belli chudák Baroš s plným vemínkem :grinning: Celý den myslím na sněhurku a držím pěsti.
Luci tak už se ti to blíží září je za dveřma a taky si konečně oddechneš.
Marky jsi šikulka, spousta lidí by se složila a neudělala nic, tak je super že to řešíš, a že si chceš po chvilkách přivydělávat, taky mě napadl roznos letáků.
Já jsem se dnes dopoledne vztekla s malým vůbec se nechce učit, tak křik nepomohl, až když jsem s ním přestala mluvit, tak teprve šel psát příklady. Já bych nemohla být úča ani za nic. A pak jsem byla v práci a už je zas večer.
24. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Moni ahojda malá dneska počítala četla a psala trest. 20x musela napsat budu zavírat dveře do pokoje. Včera nezavřela a náš milovaný pesan ji počůral postel :angry: tak dostala trest.

Moni oddechnu si hlavně aby to vyšlo :frowning2:
24. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.