• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci a Péťa jde do 2.tř? No jo ona to neudělala naschvál, ale příště už bude dobře vědět.
Luci uvidíš že to vyjde, jen se dočkat stimulky a pak už to jde raz dva. :wink:
24. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Omg, oni chcou dojit Baroše? :grinning: To jsou ale povahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luci, ty jsi už byla v Caru, nebo jen tak počítáš, že huž budeš píchat? :slight_smile: Beli deržím na zítra palce, pěsti a kominíčka :slight_smile: Zavařovala jsem, uklízela, dejte mi mokrý papír, ať se zklidním :confused: Zdravím zbytek :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Moni Péta jde do druhé tak jí to ještě baví to učení , ale ono jí to přejde. Ona ví že musí zavírat protože náš Mates je pako někdy čurá kde nemá a pak příjde a přepe se jak ratlík :grinning: bo ví že něco provedl.

moni mám ztoho strach že do sebe budu cpát hormony a pak bude výsledek né takový jaký si přeji :frowning2:
24. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Tak už jsem tady, v celé své kráse:grinning: Moni, jsi zlatečko, že na sněhurečku tak myslíš, děkuju:slight_smile: Tys byla zase v práci? No vidíš, všechno zlé je k něčemu dobré, aspoň víš, že na malého nemusíš křičet, stačí přestat mluvit. Luci, to si Peťka už určitě zapamatuje, že má zavírat dveře, beruška:slight_smile:
24. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahojda Karolko já se zítra objednám. Dr. říkal že mám přijít jak mi skončí ms a domluvíme se na dalším pokusu dá mi všechny papíry já to vyplním a pak hned další ms jdu do boje. Tak uvidím jestli jsu ok. Karolko co se stalo že potřebuješ mokrej papír :grinning:
24. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Luci, tak ti závidím, že huž začínáš bojovat, já mám strach jen o tom doma promluvit :rolling_eyes: Nějak se mi všechno bortí pod rukama :frowning2: Ten mokrej papír říkám v práci, když je kolegyně moc akční :grinning:
24. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Luci tak to je super to už si pojedeš pak v září jen pro injekce, taky vlastně potřebují 3týdna na schválení léků, tak tam teď musíš. 2.tř.je jednodušší než 1.tř. je tam toho učiva míň, tak bude pohoda.
Karolko kdybys chtěla mokrý ručník tak pochopím že na hlavu, ale na co ten papír? Cos zavařovala?
Belli budeš si tam předem volat? Jsi teď jediná v akci tak držím držím pěsti
:wink:
24. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Karolko ahoj, holka zlatá:slight_smile: copak, doma zase bod mrazu? Moni, oni tam ještě v 7 nejsou a to už musím vyjet, takže se dozvím až tam, co a jak, to je blbé.
24. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Karolko já taky někdy nevím jestli jít a mluvit o tom. Manža je někdy sto let za opicema má na Pétu šílené nároky a nevím jestli nebude trpět jak se mu narodí vlastní dítě. Péta ho má ráda ale mám strach že mi někdy uteče k tátovi protože je na ní strejda drsnej. On jí nebije jenom někdy řve a vyhrožuje ty neslyšíš zítra jdem k ušímu a oni si tě tam nechají a Péta potom brečí a nechce sama spát v pokojíku a chce mě u sebe a manža zase říká ty jsi malé mimčo dáme ti plýnku a dudel a o jí deptá a někdy aji mě. Jinak jí má rád a udělal by pro ní to nejlepší. Tak nevím co dál :frowning2:
24. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Luci neboj, Peťula určitě ví, že jí má rád:slight_smile:
24. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Ona to ví ale někdy mě vytáčí úplé maličkosti :angry:
24. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Beruško, někdy maličkosti vytočí snad každého.
24. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Jé, jsem dostala krásného andílka mmskou od Andrejky, škoda, že ho nemůžu vložit do albíka a byla dneska v kostele a zapálila svíčku za celý kobylinec:slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ted jsme se šíleně pohádali ale co někdy aji muži mají své dny :grinning:
24. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Luci, takhle se chová manža k malému a to je jeho vlastní otec, tak bych to neřešila :slight_smile: Já jsem pro malého přístav pohody a malá určitě ví, že ji máte oba rádi, takže trocha drezury nikomu neublížilo :slight_smile: Jinak jsem zavařovala hrušky a dělala brosvovou marmošku :sunglasses: jsem uplně grogy, tak dobrou noc berunky :grinning:
24. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Berušky loučím se sváma mám náladu pod psa jdu spát dobrou a krásné sníky. :frowning2:
Beluško na zítrek tfuj tfuj :wink:
24. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Karolko, Luci, pěkně se vyspinkejte, berušky:slight_smile: taky už zalezu do pelíšku, tak přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky, koťátka moje zlaté:slight_smile: MVRSM:slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Haloooooooo, přijdu a tady půlnoc, omg.
No tak brou nocku, jsem byla na netu,najednou napsala kámoška, jestli bych nepřijela, že půjdeme ven nakrmit kačeny a projít se, tak jsem vzala Ananse a frčely jsme na prochajdu, bylo to príííma, vzduch nám oběma prospěje, jsem byla strašnej pecivál, furt v práci v autě a pak doma do pelechu, takhle mě to aspoň nutí chodit a hejbat se.

Marky, jak to, že se stále nic nevyřešilo, to je mi divný, většinou mají řešení a jak píše Bellí, měla by ji to vyřešit ve Spořce třebas a zamáznout ten Home Credit, to je na prd ty karty, my měli 4 ks, hrůza, taky jsme to vyřešila splacením a vytvřením jedné půjčky. Jde ale o to, na jak dlouho tu kartičku máš na doplacení no. Ale 5tis. přeci není zas tolik, to zvládnete, já na mat., chlap bez práce a máme větší úvěr a zvládáme. Zkuste ještě propočítat. Ale vlastně ani nevím, jakou máš nemocenskou, jestli jsi před těhu pracovala, to mi nějak uniklo asi.
24. srp 2009 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka ještě nocuje v Dojčlandu? Ajo, ono je vlastně pindělí, že? Já myslela úterý, jsem nějaká pomatená...
24. srp 2009 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz
Holky nevíte co se to děje, s těma chlapama, oni jsou nakažení, nebo co, taky toho mého něco vytočilo a odnesla jsem to já :frowning2: teď je mi to líto, že se tak chová, protože jsem v tom nevinně a nebudu s ním mluvit do té doby než se omluví...
Jdu do pelechu, tak všem dobrou noc
Belli ty budeš vyjíždět brzy, tak hodně štěstíčka embrijko už určitě čeká, až bude u tebe v teplíčku :wink: :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Nestíhám dočítat ale jdu popřát dobrou nocku a hlavně MAJDÍ moooooc na tebe myslím,z celého srdíčka Ti přeju ať to vyjde papa :wink:
24. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Chlapy pobííít :angry:
24. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Taky jsme měli dneska pěknou chvilku :grinning: , jsem ho mušela až nakopnout :grinning:

Tak brou nocku, samozřejmě jsem telefon z vycházky nechala v kočíku a smsky čtu až nyní, tož děkuji všem odesílatelům :grinning: a přeji pěkné sníkování. :zipper_mouth: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí a zmrzlíku, očaruky očaruky, když nevíš, vem ho do ruky!!! Dneska zkusíme to zaklínadlo teda celý, no :sunglasses:
24. srp 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko kobylky,
tu je po ránu nějako mrtvo :confused:

Máji,takže včera jste na to vlítli.jo ? :grinning: :grinning:

Jinak Belíškovi,držíme palečky ať se sněhurka hezky rozmrazí a uvelebí u maminky a pak jen bude hlásit // :wink: :wink:

Regí,teda moc lehké období nemáš,jen co je pravda,ale určitě bych tomu dala trochu času-a aspon si promluvili a prostě se o tom pobavili co a jak dál :wink: někdy chlapy reagují divně a pak je to přejde

Marky,s tou půjčkou pokud jde splatit dříve-tak je asi lepší si vzít úvěr z banky a zbavit se jí-ale zjisti si zda to jde-někdy to u home creditu nebo tak nejde a musíš to splácet tak jak máš.A Zdenda určitě pomůže,přece by tě v tom nenechal samotnou a zas 5200kč není až takovej dluh,né aby z toho dělal takovou vědu :wink: :wink: uvidíš bude líp,mysli na malou a hnedka je to lepší :wink:
25. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Jinak zdravím Monču,Monču Et-neblbni a do práce nechoď,Karolku,Lůcu,Petulku,Janičku,Haničku-dodatečně vše nej k narozkám :wink: a všechny ostatní :wink: :wink:

Dneska v 17 máme být na 3D,tak se těším,snad malá bude hodná a ukáže pěkně obličejíček :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno
holky Bellka už je v kabince, tak to sněhurka zvládla a jde k mamince, držíme pěsti ať se jí u ní líbí :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
Katy ahojky tak ať maličká na 3D hezoučká, už se těším na fotečku :wink:
25. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Monči,jsem zvědavá,malá je po tatínkovi,nerada se předvádí,tak se schovává nebo vystrkuje prcku :slight_smile: snad ale ukáže pěkně hlavičku :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Tak změna, Bellka je v kabince, ale sněhurku teprve rozmrazují a bude ted čekat 1/2 - 3/4hodinky, jak se beruška rozmrazí, tak jí držíme prve pěsti, ať se jí líbí v teploučku :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno KOBYLKY.
Dneska zase tak krásné počasí a já zase musím na odpolední :frowning2: .To je opravdu smůla.
Dneska má Bellka ten svůj den co?Moc na ni myslím na holku.Nevíte od kolika?
Všem přeji moc moc moc krásný den.
25. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.