• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No ted by teda zhruba měla Belka dostat sněhurku,tak tfuj tfuj těhubacily :wink: :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Jééééééé už jo?????????Tak to to držím palce moc moc moc.Už jsem z postele od 7.30 a mačkám palce jak blázen.
Tak Bellko tfuj tfuj tfuj kočko.
25. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Mony díky za info, je to super s Belíškem :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Bellince se to asi nepovedlo z rozmražením jede domů :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: pak nám snad napíše víc
25. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Mončo to ani neříkej.Holka neděs nás.
25. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Regínko ahojky to je smůla že zas do práce. Jak ti je s odstupem, se o všem líp přemýšlí.
Karolko ahojky, doufám že máš dneska zas pohodičku v práci a moc tě lidi nezlobí.
25. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Bellinka napsala sms : jedu domů :cry: :cry: :cry:
25. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojky Mončo.No neni to ono.Včera jsem se sice v práci zasmála.Měla jsem u sebe brigádníka který byl samý humor a nedalo se tomu nesmát.Jinak dneska trochu lepší ale neni to ono.Snad se to někdy zlepší.Jinak děkuju za optání.
A jak se cítíš ty MAMINKO? :wink:
25. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Tak to je blbé :frowning2:
25. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj kočenky, já blbka zase dneska vyspávala a nevěděla, že psala Bellí :frowning2: , omg. Už jsem jí napsala, jsem z teho zmatená, tak se to zmrzlíkovi nepovedlo bo co? :unamused: No snad nám napíše, co se teda dělo, stejně je to na pytel, jedou tam, natěšená a až na místě řeknou, co a jak. Tak vyčkejme na Bellušku...
25. srp 2009 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz
Holky kde je ta Bellka.Já za půl hodinky musím do práce.Jsem hrozně zvědavá co se dějě.
Kdyby se neukázala do 13 hodin Májo mohla by jsi mi prosím písnout?Děkuju.
25. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Co to tu čtu???Jsem si říkala budu vědět víc,nakouknu a ono se to prý snad nepovedlo s rozmražením :frowning2:
Belii,tak jak?
25. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Máji snad se Bellíšek brzo ukáže. Taky se divím že začali rozmražovat, až tam Bellka byla, tak musela čekat, jestli se podaří nebo ne, u nás začínají rozmražovat o den dřív. Tenkrát mě ze tří zmražených zbylo jen jedno 80ti %, tak ty šance měla beruška fakt malé.
Regínko hlavně že máš trošku odreagování, určitě se to brzo zlepší, jen to chce čas a nálada zas bude. mě je teď stejně jsme doma pohádaní, tak já s ním nemluvím a jen poslouchám jeho brblání, ale čekám omluvu, snad mu to brzo dojde.
25. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Mončo se to to dějě.To je opravdu divné.
No aspoň že v práci ale stejně to není ono.Večer zase po šichtě to na mě padne.Jako teď.Je to opravdu děsivé.Jsem úplně mimo a už od soboty nejím.
25. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
No tak já musím do práce.
Moc zdravím Bellku a všechny holky.MVR.
Papa zase zítra.
25. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
kobylenky ahooooj,zdravím vás všechny

Tak Belinka na 1místě-kde ji máme,at utne to naše napjetí zda ano nebo ne,ale pokud udělala ty smajlíky smutný co psalaMoni tak asi nedopadlo....taky se divím že nerozmrazili sněhurku dřív.
Regí beruško,takhle se trápíš :frowning2: pořád nemluví?Nic se neřeší?Tohle dusno musí být hrozný,moni u vás taky?to mě mrzí,ti chlapi by si zasloužili :angry: :angry: takhle vás trápit.

Máji,Karolko,Petko i vás zdravím :slight_smile:
Karolko ty si nějaká mega akční :grinning: :grinning: ale budete mít zásobičku na zimu :wink: holka šikovná jsi
25. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Regí ať ti to rychle uteče.
Janinko ahojky.
Asi někam vypadnem, už mě to doma nebaví, dnešek nějak nezačal moc dobře, tak aspoň o vycházkách se odreaguju.
25. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj rodinko.Tak jsem byla v čera na kontrole.Malá váží už 1400g,je zdravá.Já jsem dostala zase magnézko a opět doktor zvíšil dávku.Tvrdne mi břicho častěji a i čípek je prej divnej.Mám být v klidu a šetřit se.Jinak jsem si dneska volala na inzerát že hledají doručovatele na reklamní letáky.Tak jsem dala paní číslo a adresu a budu čekat.Taky jsem si dala inzerát na přivydělání třeba úklid nebo cokoli na pár hodin deně.Příští týden se zajdu zeptat do školy na uklízení to mi zase poradila jiná paní tam se prej uklízí večer tak by Zdenda mohl večer hlídat a já bych šla uklidit.Zkusím taky kamarádku at se mi poptá.
25. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj Marky, tak to jsi šikulka a Zdenda teda má práci bo ne?
25. srp 2009 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz
jo a gratulka k váze, super rostete, ještě kilčo a máte naši porodní váhu :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz
Marky máš poštu.
25. srp 2009 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj koťátka, nejdříve chci všem moc, moc, mocinky poděkovat, že jste na mě tolik myslely a držely kopýtka. Zázrak se nekoná, 6 nepadla, sněhurečka to nezvládla. Děkuju moc MVRSM:slight_smile:
25. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Belíšku tak to mě moc mrzí.Na to není co říct.
Máji Zdenda dělá ten ted jezdí i o výkendech aby měl na zimu na splátky a nájem,protože nebude mít takovej příjem přez zimu a pujde ještě na operaci z kolenem.
25. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Bellí, ahojky holka zlatá, neboj, dáte si chviličku pauzu, pak se zadaří, víš co říkal Elinger. Nechcete si skáknout taky někam na dovču? Ale vy zas nemůžete kvůli žížátkům, viď?

Marky, hlavně že má práci, to je základ a ty víkendy ho nezabijou, chvilku se to dá vydržet, když je vypjatá situace.
25. srp 2009 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz
No dit jo máji dokud to jde tak dělá aby měl co nejvíc na zimu našetřeno na poplatky.Ted ještě já rychle něco najít a je to.Nebo pak jedině vyhrát sportku ale to je blbost. :grinning:
25. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Marky gratuluji k malé , je huž to tlusťošek :grinning: A jde vidět, že jsi bojovník a takže to určitě zvládnete :slight_smile: Jdu žehlit, zatím páček shledáček :wink:
25. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Belíšku to je mi moc líto ,ale hlavu vzhůru a bude zase IVF,byla jsem v čekárně s jednou maminko a té to vyšlo po 9 a říkala,že už na posled, jo Belí mám doma ještě nějaké inj.i IVF myslím Orgalutran nebo něco takového jestli chceš pošlu Ti je nic za to nechci. Byla bych moc ráda kdyby se Ti zadařilo. :frowning2:
25. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoj Karolko.Jo jo malá se nám zakulacuje ale at ještě vydrží v bříšku a nepospíchá ven.Co jí tam ted chibí.Má tam teplo,jídlo,plave si tam jak chce a má tam i klid.Jo kdyby holka věděla co jí na tom světě chudinku čeká.
25. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
Bellíšku kulíšku, zase jsi musela platit i za neuskutečněný KET? Udělalas všechno proto aby to vyšlo, hold ty šestky neskáčou na poprvé. Dej si chvilku pauzu a třeba v zimě zkusíte znova, doporučuju období kdy už se ti jednou embrijko chytlo. No ale je to otázku peněz, viď. Nezkusíte Reprofit s pobočkou v Ostravě, bylo by super kdyby ti udělali nativ, když ti tělíčko funguje na 1* a skrz ty penízky.
Marky to je fajn ale ještě vydrž s brigádama, teď se musíš hlídat a odpočívat. Malá nebude žádná chudinka než vyroste dávno žádné dluhy mít nebudete a bude to šťastné děťátko.
Máji vy jste dneska doma ? Ani bych se nedivila zas je tam hic.
Hani ahojky :wink:
Karolko ty ještě nemáš padla?
25. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
Zdravím všechny holčenky, Belunko :frowning2: :frowning2: :frowning2: nevím co říct
25. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.