• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Mončí co dělá Markéták?
25. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Tak co je tu novýho?

Andrejka už se nám žene rychlostí 10km/h domů, tedy spíše na chajdalupu, snad ještě dneska dorazí. Ještě se koupá v Labi bo co a užívá dovo. No ale teprve je úterý, tož to je ještě volnááááááááááááá fůra.

Já nikam dneska nešla, byla tu po dlouhý době dccera nedcera.

Já tu uklízím fotky a dělám mimísce knížku, takovou tu památeční, to brzo co? Když už si nic nepamatuju,a le berličkou je mi Kobyla :wink: Tady najdu všechno, ještě že vám všechno vykecám :grinning:
25. srp 2009 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz
Koťátka moje zlaté, teď jsem se vrátila, byla jsem nahlásit nástup zpátky do práce. Abych to vzala popořádku. Moničko, jj, ujela jsem cca 260km a zaplatila 4.000,-kč. Když jsem tak uháněla 160km/h, proběhlo mi toho hlavou spoustu, k tomu slzy a nejvíc se mi do hlavy drala otázka, proč tady vůbec jsem??? No, není mi lehce, ale asi bych to nebyla já, abych se nezvedla a nešla dál, takže si teď dáme
25. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
...pauzu, našetříme zase nějaké penízky a budu bojovat. Teď nemám sílu na nic, ale zase ji získám zpátky. Děkuju vám všem, strašně moc to pro mě znamená a jsem ráda, že vás mám, sluníčka. MVRSM
25. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Belísku neplač,bude líp,jednou to opravdu vyjde,já tomu věřím,protože si to zasloužíš ze všech nejvíc.Posílám :sweat_smile: pro bolavou dušičku.A jestli bůh existuje bez dětí vás nenechá.Uvidíš.
25. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Jsem mimoň, ani jsem nepopřála dobrou noc, tak napravuju, berušky. Přeju vám všem dobrou nocičku a krásné sníky, koťátka:slight_smile:
25. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Marky to je super ,že máš malou zdravoučkou,a věř ,že je to to nejdůležitější co v životě je zdraví,hlavně děti,pracuji v lázních Klimkovice,a jak tam vidím každý den ty nemocné,postižené děti,je mi jich fakt líto.A proto neblbni se žádnýma brigádama,maximálně nějakou sedavou práci na pár hodin denně,ale určitě né letáky,to by nemuselo dopadnout dobře a jednou by jsis to vyčítala.Taky jsem je kdysi roznášela a když tě pak zavalí třeba 4000letáku tak to není žádný med.Raději se opravdu šetři a mysli teď jen na to ať se malá narodí zdravá. :slight_smile: .Penízky se vždycky nějak vyřeší.
25. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Doprďous Majdí došly mi slova,na tohle není co napsat,drž se kočičko,moc na Tebe myslím :wink:
Já i miminko v pořádku,máme 59mm a výsledky screeningu jsou 1:16000. :wink:
Pěkný večír a dobrou noc :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Belli teď si uvědomuju že ve Zlíně když zbyde na zamražení, tak to platíme hned při ET 4000,-, pak když se rozmrazí a zavádí tak dalších asi 4nebo 5000,-. Tak nakonec na tom nejste tak zle si uvědomuju. Ale to je teď jedno, dnes asi nic nepomůže, holka zlatá tys jela takovou dálku sama a ještě uplakaná, ještě že jsi dorazila v pořádku.
25. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Peti gratulka k výsledkům :wink:
My byli dnes koupit novou sedačku líbili se nám dvě, nemohli jsme se mezi něma rozhodnout, tak nakonec vyhrála úplně jiná.
Berušky všem dobrou noc :slight_smile: .
25. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
KOčičky moje zlaté, ahóóójda!! TRak jsem se těšila, až vás pozdravím, ale kvůli Belíškovi je to smutnější návrat!
25. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Los Andreos je tůtos, paráda, vítej na Kobyle!!! :sunglasses:
25. srp 2009 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Andrejka, ahóóóóóój :slight_smile: tulačko :slight_smile: Tak šťastný návrat na chatu.
Já mizím do postele tak dobrou :wink:
25. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak brou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face: , taky už půjdu :slight_smile:
25. srp 2009 ve 23:47  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka. Přeju všem krásný den:slight_smile: Andruškooo, vítej domečkaaa:slight_smile: Peťko, Majky, velká gratulka k výsledkům. Kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile:
26. srp 2009 v 06:55  • Odpověz
Dobré ráno dupky, Andrejce krásný návrat, Věrce hezkou dovolenou a Belíškovi pohlazení :slight_smile: Jinak hurá hurá práce volá :grinning:
26. srp 2009 v 06:58  • Odpověz
Hojky holky, pěkný den, u nás poněkud zatažený a chystající se asi na chcáááánoš.

Andrejka dospává probdělé noci, Bellíšku bré ránko do žížátkova, Věrušce teplý vlny :slight_smile: a všem moc moc pozdravů.

Táta nám asi bude dneska dělat zkoušky v autoškole, nespal, nervíky má a navíc ani neví, zda to dneska bude, tož se možná nerví zbytečně :confused:

Jdu se proběhnout s vysavačem, jak říká Petjuna.
26. srp 2009 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno KOBYLKY.
Vítám Andrejku doma.Tak jak bylo kočko?Stýskalo se ti po nás? :wink:
Bellko kočičko nevím co napsat tak posílám aspoň pohlazení.
Tak dneska to nevypadá na hezké počasí ale to je dobře.Nemusí být pořád takové dusno.
Karolko ty už jsi zase v práci jo?Holka ty se taky jednou upracuješ co? :wink:
Kde pak máme naší Máju?Že by ještě spala?
Jinak všechny moc zdravím a přeji hezký den.
26. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Tak už se probouzíte, koťátka. Karolko, ať Ti to v práci uteče. Máji ahoj, Anýskovi pusinku a Oubošovi držím pěsti! Regi, Tobě ať jde práce taky pěkně od ruky. Taky musím pouklízet, až se vrátím do práce, zase nebudu stíhat.
26. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno berušky, tak jsem tady dnes na skok Vás pozravit. Beluško, je mi to moc líto ale drž se zlatíčko. Posílám pohlazení. Mě už vrcholí přípravy, i když včera to byly nervy. No a teď se tady nějakou dobu neukážu, neboť v pondělí odjíždíme a vracíme se v neděli.
26. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Jééééé Ak a kam teda frčíte?
26. srp 2009 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky ALENKO.Tak už tento víkend bude z tebe MLADÁ PANÍ jo?
Bellko ahojky kočičko.
Jinak včera jsme si s Kájou promluvili a vypadá to že je to na dobré cestě.Tak jsem se rozhodla že mu tu šanci dám a odpustím mu.Snad to dobře dopadne a mi budem zase šťastný jako dřív.
26. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Alenkooo, ještě 3 dny, beruško:slight_smile: a jedete na svatební cestu, kam to bude? Regi, tak vidíš, snad bude všechno jako dřív, moc Ti to přeju.
26. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Bellko děkuju.Snad ano.Čas všechno ukáže a snad i zahojí.
Alenko nenapínej nás :wink: .Kam to bude?Že by MALLORCA nebo HAWAII??? :wink:
26. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj Regí, jdem ráda že je to na dobré cestě, držela jsem pěsti. Stejně jako i ostatním. Holky, buďte při zemi :grinning: , Hawai i Malorca by byly super, ale bohužel se to nekoná. Jednak si celou svatbu musíme zaplatit sami, což je teda pořádná pálka, pak do zimy potřebujem opravit střechu což je další výdaj a pořádný, do zimy taky chceme zkusit podruhé mimíska, takže další penízky....takže naše svatební cesta bude v Čechách, kde navštívíme všechny známé co máme.
26. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Alenko to je taky hezké.Tady v ČECHÁCH je taky krásně no a ruku na srdce kdo znás tady zná každý kout v ČECHÁCH.Já osobně jsem raději tady doma na dovolené.Máme tady taková hazká místa.
No nic asi jsem trochu ..... ale jsem :grinning: .
Takže dneska Alčo naposled jo?
26. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Ahoj beruušky!!! Zdravím vás, sice huž hodinu dočítám, ale pořád mi zbývá ještě asi 20 stránek, uff.. Byly jste dobře informované od Májenky, ale aj od Belíška a Věrušky, jako bych tu byla s váma. Alenko, my byli na svatebce v Českém ráji a já tam přirozeně otěhotněla.. :wink:
Ouboši, nebój, kdyby měli kydy, tož ji dej do huby! :grinning:
Regíí, na každým vztahu se podílej dva :wink: , ale to víme :grinning: :grinning: :grinning:
MončaET má Markeťáka :grinning: :grinning:
Majký má doma mladýho a Mája starýho :grinning:
26. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Jo mě to nevadí, já nemusím do zahraničí. Hlavně že si odpočinu,nemusím do práce a budu s manželem :wink: . JJ Regí dnes asi naposled. Přípravy vrcholí, začne se sjíždět rodina, takže se sem asi nedostanu.
26. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Ak super, my projezdili taky naši zemičku :slight_smile: . Nejdřív jsm frčeli k babičce k Benešovu a odsud vyjížděli do Prahy, pak přesun do Českého ráje-Turnov, Prachovský skály, Jičín, Trosky, Valdštejn....a při cestě zpět Kutná Hora-slavnosti Stříbření, super cesta, super svatebka :wink:
26. srp 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka už jenom 20 stránek :grinning: , tož to do večera přelouskáš.

Jdu si udělati snídanici, hladovím tady, jsem házela něco do bazárku a zmenšovala fotečky. S vysavačem ještě neběhám, bo mimisko chrní.
26. srp 2009 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.