• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Tak kozénky, další 3 stránky přelouskány.. Věruško, hezká Nasťa :slight_smile: . Ale Ty mě asi neslyšíš v těch bibionských vlnách :grinning: . Májííku, čusíík :slight_smile: Beluško, jak se cítíš?? :fearful:
Jinak jsem taká nějakáá diuná, bo tady pérší, zahrada je ouplně hrozná, zase pletí na tejden, všechno odkvetlé, jako by na mě šáhl podzim.. Taky máme rozbité čerpadlo, jsme bez vody, tož ještě , že máme bazén. Snad to nějak Honza vyřeší. Prý tady vypínali proud kvůli bouřce, tak se asi něco posérenkovalo.
Jinak ještě k dovče, si pište, že jsem posílala pohodová fota, ale taky byly vztahové, ponorkové třenice, to je jasný :sunglasses: . Jak říkám, bylo to krááásné, a bylo toho dost :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
MOnčiET, já viděla video 3D miminka, a dotyčnej otecko to podbarvil hudbou patřičnou a jáá bych to tedy určo chtěla, jsem u toho malě husinu a valily se mi slzy , opravdu zážitek. (reaguju na str 647 :grinning: )
26. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Alenko, taky jsme si svatbu platili sami a byl to nejkrásnější a nejšťastnější den v životě. Na svatební cestě jsme byli na víkend v Komorní lhotce, rok předtím jsme byli na Krétě, tak jsme měli předsvatební cestu:slight_smile: Andrejko, jsi ještě uondaná z té cesty, bylo to jistě krásné, ale doma je doma, viď:slight_smile:
26. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Karolajnko, já bych teda taky byla pro IVF, Tys navíc měla ledňáčky, přece. Hele, a nemůže Ti dělat IUI gyndař?? Sice nepročištěné spermijky, ale to neva. Nešlo by to? Za prachy by se třčeba dal ukecat. A navíc s tvým Jirkou by to bylo méně starostí, by Ti dal ráno kelímek, Ty bys ho hezky uložila mezi kozénky do teplíčka, jela bys jen kousínek k dr. a on by ti to tam fouknul , nestálo by to za pokus se zeptati??
26. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Beluško, ahoj hvězdičko jasná :slight_smile: . Uondaná ani snad né, jsem včera většinu času v autě prospala po kinedrylu :wink: . Ale jeli jsme jak cikáni, to je fakt, narvaný auto :grinning: . Hlavně na Honzovi jsem se na blešáku vyřádila, těch triček :grinning: . A já zase velký věci, anděla, keramickýh králíka na zahradu, lampičky , vše z blešáku. Jsem se těšila, že už na chajdě budu prát , ale holt jsme bez vody. Jsem si dělala kafe z magnézky :grinning:
26. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Určitě to bude nejkrásnější den v mém životě. Nejkrásnější teda byl, když jsem si udělala test a byla těhotná, ale tohle si taky užiju. A pak se s Vámi podělím.
26. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Jééé, já Tě úplně vidím na tom blešáku jako v tom obchodě v Třebíči:grinning:
26. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Alenko tak si to hezky užij a občas si na nás vzpomeň a pak nezapomeň vložit nějaké ty fotečky ať si to taky aspoň užijem :wink: :grinning: .
Prostě tady u nás v Čechách je stejně nejlíp.To je jen můj názor.
Andrejko takže zážitek na celý život co? :grinning: Hlavně jestli sis to užila a odpočinula si.
26. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Starej udělal testýýýýýýýýýýýýýýýýýý, Boha jeho, panenko podsrpenská, já mám radost, omg, to snad Pán Bůh dneska neni doma, bo co :slight_smile: Ale nyní jde na technickou, z teho má strach a pak jízdy, no ještě je to na dlouho...
Jdu si vás čísti k tej snídani, jsem se ještě svěšovala a následně zase věšela.
26. srp 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz
Zlatíčka moje, musím se s Vámi rozloučit. Musím jít vařit. Jinak bych nic neudělala. Takže se tady mějte krásně, když to půjde určitě nakouknu a přístí neděli se ukážu. MVMMR
26. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Se poséérenkuju, zase dlouhej příspěvek a je fuč!! :angry: . Musím průběžně ukládat..
¨Jsem Ti Luci psala OMG, radši rodičům neříkat o IVF. Já sice na Honzu někdy nadávám, ale nikomu jinýmu to nedovolím, takže by se mě strašně dotklo, že mi rodiče říkaj, že je starej apod..Navíc, kdykoli i mladému se může něco stát, záruky nejsou přece a určo víš, proč sisi ho brala. HUpsni do akce :grinning: . Ale jak psala Věruška, je nás víc , co řešíme. Já taky nevím, zda jít do Ketu v září či říjnu.. Jsem furt z práce pryč... Uvidím.
26. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
HODNĚ ŠŤĚSTÍ ALENKO A HLAVNĚ AŤ SE VŠE VYDAŘÍ.
Májo tak to je super že udělal testy.Tož velká gratulace.Technická taky bude dobrá a jízdy zvládne LEVOU ZADNÍ :wink: .
26. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Alenko, hodně štěstí!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A Ouboš, co??? Testy gut??? OMG!!!!!! Hurráááá!!! :sunglasses: :grinning: :sweat_smile:
26. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Alenko, tak na tenhle nejšťastnější den čekáme přes 10 let a stále doufám, že se ho dočkáme:slight_smile: hodně štěstí do manželství, beruško:slight_smile: Máji, parádaaa, tak jen tak dál, Ouboši!!! Andrejko, nezávidím Ti to dočítání, OMG!
26. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Alenko pěkně si to užijte a nenervuj :grinning:
Všem krásný den :wink:
Oubošovi gratulka,Máji starouš je šikula :wink:
Andrejko nazdárek,vítej doma :wink:
Regí ona každá bolístka za pár dní přebolí :slight_smile:
Bellí veliké pohlazení,moc na Tebe myslím :wink:
Karolko ať Ti to utíká v rachotě,já jdu za 20min :angry:
26. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
ÁÁÁ, Věruška vypsala na str 648 písničku našeho svatebního pochodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jéé milé!!
26. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Bellí, mimísa má na postýluši toho Jerryho a strašně se na něj chechtá, už je tam zabudovanej a střeží. Super díky!!!
26. srp 2009 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, taky jsem si na tebe vzpomněla, když Vám to tam Věruška tak pěkně vystřihla :grinning:
26. srp 2009 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj 13tt-ýdenní Petjunko :slight_smile: ! Tys musela ´mít kontrolu, ale tam jsem ještě nedočetla, tož jdu pokarčovat!
Snad to dočtu :grinning:
26. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Anýsek se směje na myšáka? To mě moc těší:slight_smile: Peťko, ať máš samé příjemné zákaznice. Kdepak je Monča???
26. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak u nás už mokne prádlo, co u vás? :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí díky ale dnes tam mam skoro samé děti a chlapy a to mi budou bolet záda :frowning2:
Jo, vložila jsem fotečku mimozemšťánka :wink:
26. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Majký, zase asi píšu moc zpětně, ale musím se přiznat k jedný věci. Když jsem nasratá, (a nasráníčko rovná se občas strach, úzkost z něčeho - to se nám lidským tvorům stává), tak mám na jazyku staršný věci.. Ale nevyslovím je, páč vím, že bych toho litovala, až se uklidním, že to zkrátka není rozum, co za mě mluví, ale vyhrocené emoce. Prostě mi sepne záklopka. No, a vůbec Zdendu neomlouvám, páč by měl mít dospělej člověk právě onu záklopku, ale asi jí nemá , vůl jeden.. Nakopla bych ho to jo, a pořádně, ale Ty to vezmi malinko s nadhledem, že je to vůl bez záklopky :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojky Petruško.Moc krásná fotka.To nevadí že je tam ručička hlavně že se zadařilo a je v pořádku.A jak se cítíš?Asi dobře když pořád chodíš do práce.
26. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Peťko, krásný brouček, upřímně závidím a zároveň moc přeju, ale to vy víte, berušky. Tomu nerozumím, proč záda?
26. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Kozéénky moje, posledních asi 10 stránek nechám na odpoledne, bo už muším vstáti. Jdu hodit bazének, bo když už nemůžu do spérchy, aspoň takto se osvěžím. A půjdu na tu zdemolovanou zahradu... Co to vidím, Petjunka má novou fotéčku, tož ještě juknu.
Ještě moc zdravím Monču, taky už skoro v půlce :slight_smile: :slight_smile:
Jo, a ještě jsem chtěla, jsem v Deutschl koukala na kočárky, a nějak jsem měla pocit, že jsou tam levnější než u nás? Co Hani?? Ty to asi znáš? Jsem koukala na šmejdy, bo mám pravdu? Já nebyla ve spešl krámech, jen v obchoďácích na všechno, ale třeba sporťák 160, hlubokej 290 EUR.. ALe hlavně holky, kdo k tomu nemá odpor, tak doporučuju blešák :grinning: . Tam kočárek jak novej 35 - 60 EUR, hadříčky po Euru, no jsem koupila zatím jen Ananasovi, ale až mi zavolaj z adopce, že maj pro nás mimi, jedu s náklaďákem :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky dnesky nějak nestíhám.
Belli ahojky jak je na dušičce, doufám že už trošku líp :wink:
Andrejko tak už konečně tady s náma, chybělas nám.
Alenko tobě ať ten nejkrásnější den vyjde na 1* a pak si užíjte svatební cestu :slight_smile:
Máji gratulka Oubošovi, šikula :wink:
Regínko to jsem ráda, že jste to společně nějak vyřešili, aspoň už budeš moct klidně spát.
Karolce a Peťulce ať to utíká v práci. A Lucce taky ale není ona dnes doma, uvidíme jestli se nahlásí?
Peti krásná fotečka :slight_smile:
Já vařím polévku s játrovýma knedlíčkama, dělám místo na novou sedajdu v obýváku, manža má jet kolem oběda pro novou do Zlína, ale teda doufám že zezmokne, když u vás všude prší (mají totiž jen otevřený náklaďáček) tady zatím svítí.
26. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Andrejko užij si bazénka, je to lepší než sprcha, tej si ještě užiješ až nebude teplo :wink: A s těma kočárkama je to tak jak už psala Hanka, nedalo mě to a mrkla jsem na net Rakušáků a srovnala a taky to mají levnější-je to bordel :angry:
26. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Monči, no tak to asi budeme muset dělat hromadný kobylí zájezdy za čáru :grinning: ! Řekneme Manetce, ať vytáhne náklaďák a poféérčíme, ne?? :grinning: :grinning: :grinning: Manetkóóó, kde jsi holka???
Petjunko, koukla jsem na prďolku, takhle malej tvoreček, a už píšeš, že je nefotogenickej :grinning: , omg, zázrak je to :grinning: . Si vybavuju, jak jsi nedávno psala z auta, že ležíš po zavedení na bříšku v káře :grinning: :grinning: :grinning: a huž jsi 13!!
Tááák kočenky moje, a jdu se zvednout... jsem teď pěkně rozhejbaná, bo jsem byla furt v pohybu, tak mi to válení nějak nejde.. Jdu nasadit čočky, a vrhnouti se do těch 6 kubíků vody :grinning: . Labíčko bylo lepčí, ale což.. jdu, páááá, odpol jistě přijdu zasejc..
26. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Moni ahoj, tady jsi:slight_smile: je mi všelijak, chvilku tak a chvilku onak, ale život jde dál. Andrejko, nebude ta voda studená? Ať se nenachladíš, OMG. Taky jdu něco dělat, tak zatím pa, pa, pa, koťátka.
26. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.