• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ovečky, rychle jsem načumla a hned jsem se pobavila :grinning: Andrejko, sperma si mezi prsa nedám, bo žádné nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky bychradši k mojemu na IUI, to nedělá :angry: Holt, to nechávají odborníkům :stuck_out_tongue_closed_eyes:jinak Oubošovi gratulíren, tiž se chlape :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Mončo, už včera jsem se chtěla optati, jakou sedajdu jste teda koupili? Taky potřebujeme,a le nejsou maňána, no neva, zase budou a bude i sedajda :slight_smile: , stejně by ji satan zaserenkal :slight_smile:

Andrejko, já chci taky na blešák, jdu zavolat adoptérům, ať pohnou kostrama a pofééérčíííme :wink:

Petjunko, jdu juknout na ííítýčko :slight_smile:

Naše ííítýčko řve v postýluši, už má asi vyspáno.

Jo a Ouboš je v pééérdeli s technickou, udělal jen jeden, omg, ale testy všichni. jízdy už má taky za sebou a v poho, tak to jsem ráda, technickou zmákneme příští čtvrtek :sunglasses:
26. srp 2009 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz
Máji mají do dneška slevy 20% v Asku na kožené sedajdy. Hledali jsme rohovou. Mě se líbila za 20000,- šedá, ale manžovi se nelíbila protože byla víc prošitá, tak že by se to roztrhlo na sedáku a mu a malému se líbila světlá krémová elegantní hezká (nepraktická) za 29000 a asi bychom ji vzali, ale neměli ji v opačném rohu jak potřebujem, tak jsme nakonec koupili hnědnou za 38900 celokoženou v silnější kůži, bala tam vystavená rok tak na ni byla sleva 20000,-. Takže jsme zas přešvihli rozpočet a na Vánoce si nic nedáme.
Luboš je šikula i tak má většinu, tak dobrý.
26. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Nojo Mončo, to je dneska moderní ty kožárny a ještě bílý bo béžový, všichni to doma mají, naši známí taky, se všichni nějak zařizují, odtsavují baráky, ale my to mít nebmůžeme, škoda. Taky se mi to líbí, ikdyž kůže mi moc sympatická neni. Ale je to fakt pěkný. Ovšem satan by si začal stlát drápem a mě by vezli do cvokhausu :grinning: takže můžu o té kráse jenom snít :slight_smile:
My zase sháníme nějakou látkovou,a le z fakt pevnýho matroše ne ty šunty, co dneska dělaj z teho mikrovlákna bo co to je za hajzl, mamka si to koupila a kalamita, katastrofa.

tak hezký posezení a koukej sem pak lupnout foto, ať se taky poradujeme :grinning:
26. srp 2009 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz
odtsavují je dostavují, omg
26. srp 2009 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, já Oubošovi gratulovala, předala jsi to? :grinning:
26. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Holky musím do práce.
Dneska zase stojany ale né z vajíček.Ach jo.To zas bude šichta.
Tak se mějte a přeji všem hezký den.Papa a MVRMMMMMMM.
26. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Redží, pěkné stojanování.

Karolko, předala jsem předčasné gratulace ode všech :grinning:
26. srp 2009 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz
Mě tak nic nebaví, čekám až se dotočí pračka, pak si udělám asi něco na jídlo, i když vůbec nemám hlad a stejně bych měla shodit těch 8 kg, co jsem za PN přibrala, OMG! Prohlížím si fotešky UTZ, no jsem mimoň. Moni, kdepak máš vyfocené bříškooo?
26. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Máji jo my měli krásnou oražovou 8let, ale z mikrovlákna, tak vypadala děsně, každého půl roku jsme ji prali. No a když jsme se pohádali s manžou tak se naštval a pokazil ještě křeslo, tak za to mohl on a museli jsme koupit novou. S látkovou jsme měli špatné zkušenosti tak jsme chtěli koženou, tak uvidíme. Ale pro psíka to fakt není, no ale měli hodně velký výběr i z žinylkových takových hrubších a do 15000.
Regí ať ti to utíká.
Belli neboj kila půjdou dole raz dva až budeš v práci, kdy chceš nastoupit?
Musím do práce tak se ukážu večír.
26. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Moni, už zase jdeš do práce??? Venku je tak hezky, jsi toho měla spíš využít:slight_smile: jsem se zasmála, prý jsme se pohádali a manžel zkazil křeslo, bych to chtěla vidět:wink: chci jít normálně od 1. do práce. To snad není možné, tady v okolí se teď narodilo tolik mimušek, že vidím samé kočárky a kočárky.
26. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Zdravím všechny moje sluníčka. Beluško posílám pohlazení. Andrejko ahoj naše dovolenková :sweat_smile: Máji takže chybí jenom technická příští týden to dá :frowning2: At už se to blíží a budou ti říkat mladá paní :wink: Moni taky máme koženou sedačku už je starší ale pořád krásná :dizzy_face: Ještě jednou všechny moc zdravím :wink:
26. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holky jen nakouknu a už zase běžím.Máji tak mi dneska volala paní na ty letáky a už ted o výkendu začínám.Tak jsem zvědavá jak to budu zvládat a za jak dlouho to budu mít hotový.Taky se mnou udělají smlouvu a zeptám se kolik za to a co a jak.
26. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
Marky zdravím tak budeš roznášet letáky aspon nějaká kačka potom napiš kolik budeš dostávat a jaké jsou podmínky.
26. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Nebo Luci dám vědět.Jsem dneska koupila i tu tašku na těch kolečkách abych to netahala v ruce nebo na zádech.
26. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
Luci, ahoj beruško:slight_smile: Majky ahoj, nevím, jestli děláš dobře. Jsem myslela, že až budeš s maličkou doma, tak budeš roznášet ty letáky. U nás toho mají ty holky strašně moc, aby se Ti něco nestalo, pak by sis to mohla vyčítat.
26. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahoj Beluško odpočíváš venku se žvížátkama :wink: Beluš takže k prvnímu do práce a zase směr práce OMG to mě mrzí :frowning2:
26. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Luci, no jo, zase zpátky k té dřině, OMG, co nadělám. Ale budou penízky a uteče to a zase budeme v akci. Seženu si zase léky, prý jim to v RF nevadí, říkala Ája. Mě pořád straší v hlavě ta imunologie, já mám tucha, že tam bude ten problém a pak běda jim.
26. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Beluš tak se někde objednej na vyšetření možná že ti řeknou co a jak.
26. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Belíšku to taky budu dělat až se malá narodí.Takhle si zatím vyskouším jak na tom budu časově a abych se zatím zaběhla.Taky zjistím kolik si vydělám a jestli se mi to opravdu vyplatí.To máš stejně jedno jestli porodím při práci nebo při nákupu.Může mi to chytnout kdykoli a kdekoli.A zatím budu mít nějakou kačku už ted.
26. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj koťátečka, byla jsem venku, jsem se konečně dokopala, ale zase za naší severní strany :grinning: venku mráz, tudíž jsem se navlíkla jako pumpa na zimu a chcípala jsem už před barákem, strašný dusno,a le zase mi uschlo to zmoklý prádlo.

Luci, Tys to tak hezky napsala, že to vypadá, jako bych se měla vdávati já :grinning: Až jem e zděsila, jestli jsem něco nezasklila, ale ne, vdaná už prej jsem, říkal Luboš. Akorát nějak nemůžu nosti prstýnek, bo mi otejkaj stále ty prsty a nohy, jsem zvědavá, zda to tak bude i v zimě nebo je to fakt z těch veder.

Copak dělá Andrejka, ještě se drhne v tem bazénu?

Bellí, já myslím, že v práci to bude zase super, že budeš taková akční a bude změna. A stále máš před sebou další pokusek a další volníčko.

Věruška se nám snad neutopila. Píšou, že v Chorvatsku u Splitu jsou žraloci, do Itálie je to kousek, aby ještě nedovezla úlovek :sunglasses:
26. srp 2009 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz
Marky a nemůže to s Tebou roznášet Zdenda? Ale on je asi zrovna v práci, viď? Si myslím, že to bude fyzicky dosti náročný, ale zkus, uvidíš, snad máš dost rozumu a když by byl sebemenší problém, přestaneš, ona to neni žádná sranda a v tomto stádiu...
26. srp 2009 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Máji já stebe nechtěla udělat slečnu když jsi vdaná paní :grinning: Psala jsem to vkuse tak to tak blbě vyznělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
Mně by ta slečna nevadila :grinning:
26. srp 2009 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
Marky jak píše Mája, je to na těhulku těžká práce, tak kdyby toho bylo moc, tak radši přestaň, až bude malinká na světě, tak jo.
Belli tak od úterka, to půjdeš po prázdinách s dětima. A super v mezičasezajdete na imunologii. A další změna vidím že snad přejdeš do Reprofitu. Jaký máš názor na nativ nebo na minimál. stimulku?
Luci ahojky tak jak sis dnešek užila?
Vložila jsem foto novou sedajdu, snad ji nesmáznou, ale musím ještě koupit kousek samol.folie a přelepit nožky aby ladily se stolem. A konečně se jdu natáhnout, u nás ani nekáplo a zas 31st.
26. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Mája a opět její mylná předtucha zimy:grinning: Luci, já si včera v CARu vydupala, ať mi udělají tu imunologii, když to nikoho ještě nenapadlo. Moni, jj, zároveň s dětma:wink: Majky, na netu jsem četla, že za 1 ks letáku dávají 0,10 kč, ale jsi dospělá, víš co děláš.
26. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Holky uvidím co mi poví v sobotu.Musím nejdříve podepsat smlouvu pak teprve pracovat.
26. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj Moni dneska jsem lítala po úřadech a potom odpočívala zítra mám na pět tak ve čtyři vstávám OMG. U nás je taky horko je to děs už se těším do vany. Moni sedačka je super mi máme černou kůži prostě obyvák je celý v tmavé barvě.
26. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Moni, jj, chci jít do Reprofitu právě kvůli té minimálce. Je to levnější, šetrnější a pro nás, když jsme v pořádku, naprosto vhodné. Jsem zvědavá na to imuno a běda jim.
26. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
No tak to by se potom vůbec nevyplatilo, za 100ks letáků jen 10Kč, jestli teda dobře počítám, už mi to dělá problémy :grinning: To je 100 domácností, to je děs. To abys oběhla aspoň 10.000 domácností, aby to stálo za to a to jsou snad celý Marijánky :rolling_eyes:

Mončo pěkná sedajda, všude to čisťoučko, nojo, podlahy dělaj divy..., třebas někdy i tu zem budeme mít slušnou :sweat_smile:

Kde je Andrejka? Neodplula nám zase? Že by si šoupla jachtu do bazénu?
26. srp 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.