• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Marky, snad Ti řeknou, kolik je to Kč před tím, než to podepíše, raději si to několikrát přečti, ať se jim nějako neupíšeš, kdyby to pak nešlo..., ono s mimi se to těžko zvládá, já taky aktivně toužila po práci, ale dneska vidím, že to prostě nejde a to Luboš zvládá všechny úkony okolo mimísky.
26. srp 2009 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj berunky :slight_smile:
jsem byla pilná, celej den jsem ohejbala hřbetík nad zemí, a trhala a trhala a stříhala a stříhala... Teď jsme dojedli salátek a Honza se odebral na zprávy, jenže já si ještě nechci kazit náladu :grinning: , stačilo mi, co jsem slyšela v autě , hned jak jsme překročili hranice, že se zase heftuje do papeže, aby nám dal kázání, jak jsme špatní k některým menšinám, omg, kdy se konečně budou nazývat věci pravými jmény..
Majký, zkus juknout na stránky vašeho města, říjnové volby se blíží, napiš si na úřad, jestli ještě nehledaj roznašeče lístků. To bylo aspoň ofígo 3,- brutto za obyvatele. Pravda, muší se to nasáčkovat, ale u toho bys aspoň seděla.. a třeba by Ti někdo pomohl s roznosem. No, a třeba i v té volební místnosti by chtěli pomoct. No, já do teho nechci kecati, ale zdá se mi to velmi nerozumné roznášet teď letáky.. Až se mi chce křičet, holka seď na pérdelce a neriskuj omg!
26. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Andruško, jsem věděla, že jak se pustíš do zahrádky, že jen tak se od ní neodtrhneš:slight_smile: a k tomu papeži, no comment.
26. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Jsem si teďka najela na roznos letáků a našla sice 0,10Kč, ale to je platba od firem těm roznášecím firmám, takže kdo ví, kolik dostane ten nebohej roznosce...

Já chci taky rznášet letáky volební, teda lístky :grinning: , kdo to roznáší?
26. srp 2009 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Beluško, ahoj hvězdičko optimistická za každého "počasí" :slight_smile: . Ono ta zahrádka byla pro ostudu, ale vzala jsem to rozumně, některé kytičky huž jsem neplela, páč za chvíli bude podzim a stejně by huž nekvetly, tož jsem některé záhonky spíš likvidovala. Co ty? Jaký byl den??
Jinak mám na zahrádce ještě patizony, nedělala jste některá něco z nich?? A Monči, písla bys mi receptík na tu cuketovou mňamku?
26. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Berušky loučím se sváma ráno mi to zvoní 400 tak jdu do hajankova :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
26. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Luci, pěkně se vyspinkej. Andruško, já mám ráda patizon normálně obalený a osmažený, to je mňamka:slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Andrej, jsi mi připomněla tu reklamu - za každého počasí Taft:grinning:
26. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
huž jsem tu, jsme hráli kostky, Honza vyhrál, a skáče tu s melounem v ruce, jako, že je vítěz :grinning:
26. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Bellí, a něco zdravějšího by nebylo? řízky , hm.. tak asi tedy dělám, no..
26. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Máji, poptej se u vás na ouřadě na ty volby, a pokud možno hnedle, bo vy jste kraj s hodně nezaměstnanejma..
26. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Andrej, já jsem přes to nezdravé:grinning: ale je to mňamka neskutečná i za studena.
26. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
OMG´, jsem pořád na verandě a slítávaj se na mě můry.. tož půjdu do spérchy a vezmu si vás do betle.
Teď psala Věruška, a pozdravuje všechny moc a obzvlášť Belíška. Prý má pro nás čekatelky nějaké spešl foto, ale na rozdíl ode mě nejni blázen a neememeskuje za draho, tak mušíme vydržet..
26. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Andrejko, já nejsem škodolibá, sluníčko moje, však víš, ale já jsem zvědavá na ten Tvůj účet za telefon. Mě se taky strašně líbilo to icq a jak jsem po vyúčtování vyléčená. Ale dovolená je něco jiného a pro jednou:wink:
26. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Teďka taky psala Věruška a posílala mi mms celou noc, pak to zrušila, takže nefunguje spojení. No neva, ona nám to jistě nafotí.
Všechny též zdraví. Dneska byli na nákupech a v Aquaparku, takže si holka pěkně užívá.
26. srp 2009 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jen ať si užívá, beruška. To by byl gól, kdyby se vrátila jako těhulka:slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jak to Bellíšek hezky odůvodnil, dovolená je něco jiného :grinning:

U Andejovců se nehaje koukám o malý prachy, hnedka o meloun, to josu ty ouřednice no... Se Džony rozšoupne.

Zase žerete? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já musím teďkonc dělat cuketu každý týden :grinning: , Ouboš poručí a muším.
26. srp 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Máji a jak jí děláš? Já dělala smaženou, jako placky a moc mi to nejelo.
26. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Dobrý podvečír kobylky,

jsem zběžně přečetla,vítám Andrejku z dovči,Belíšku-stejně nechápu co ty cary dělají když žádné testy nedělají :angry: ,teda někdy mě z toho jde hlava kolem,mám za to že nám dělali hnedka jak genetiku tak imuno,jo a k Marky,holka a ty jsi na neschopence?pokud jo tak to by si asi dělat nic neměla,a pokud si na pracáku,tak si zjisti zda můžeš vůbec něco dělat aby Ti nesebrali peníze,ale pokud k temu mohu něco dodat tak se přidávám k holkám,neblbni a seď na řiti doma :wink: ty letáky jsou děsně těžký,určo mají víc jak 5kilo a určo by Zdenda nechtěl aby si ležela pak v nemocnici a ještě musela platit pobyt-když to vemu čistě finančně :wink: nemluvě o tom že zdraví je na prvním místě a po porodu si můžeš na sociálce zažádat o příspěvky :wink:
26. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jinak včerejší 3D,naprosto super,není co dodat-dokonce asi v rámci krize slevnili na 1000kč,a je v tom dvd+fotky-my dostali 7,ale kvalitních bylo tak 4-mrkněte do albíka.
Malá dělala divy,jsme pobavili i dr. prý tohle ještě neviděla,pořád zakláněla jaksi hlavu,no prostě vážně doporučuju všem.
Byli jsme v Heliosu a teda MončiEt obdivuju že jsi to tam podstoupila,to nám se vůbec nelíbilo,to zlatá Repromeda-příjemné domácí hřejivé prostředí.
26. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Katy ahoj. Já už se to ani nesnažím pochopit, jenom mě to děsně štve a tím víc se utvrzuju v tom, že peníze jsou na prvním místě a až pak pacientka, toť čistě můj názor.
26. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Beli,jo to já taky nechápu,jsem si myslela že třebas tu genetiku-podle mě důležitou(i když nejsu dr.) dělají všude a to jste mě pak otevřeli oči že jako né.Vím že na Ostravu si hodně holek stěžuje ve velkým,ale někdy mi přijde že taky love a pak kdesi jsi ty jako osoba-to stejné s těma mražáčkama-prostě je to hnus,zamrazí všechno a pak je nezajímá co to dělá s lidma :angry: :angry:
26. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
OMG, než se ospéérchnu, tady je dopíísááno, jdu dočísti, a zdravím Těhuli Katy s Valuškou :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Belli krásný večer a hezké sníčky.
Marki nechci tě odrazovat,psala jsem ti tu už včera,já jsem kdysi letáky roznášela,pomáhala mi s tím i mamka s babičkou,a opravdu to je brigáda,kde máš ty penízky vcelku dost vydřené.Není to žádný med a penízky za to moc nestojí,myslím,že by jsi měla myslet raději na sebe a malou a jestli chceš brigádu za každou cenu najít si něco klidnějšího,ale rozhodnutí je na tobě.Tak hlavně ať je malá zdravá a ať ji to nějak neohrozí.Pěkný večer pa pa Peťka
26. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj kačere, no ty fotky jsou úplně suprový, jak mimozemšťanka :slight_smile: , krásně je to vidět, to ty naše jou všechny na jedno brdo. A barevnou nemáte žádnou? Pěkně se drží za hlavu, si asi říkala Bože, zase na mě čuměj a apak zapíchla hlavu do placenty, se na vás nemůže dívat, jak zíráte :grinning: Pak provnáš s reálem, to jsem zvědavá :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
Andrej ahojky

Máji,barevnou né,mě nejede scener,tak to je focené,což kvalita je horší,ale dr.měla boj ju blejsknout,se pořád hejbala,prý je extrémně akční :wink: no včera měla celý takový odpoledne,na tom videu si strká prstíky do pusy a počítá-no celej taťka :grinning: a placenta je oblíbená,moc oblíbená-to už i na dřívějších utz bylo vidět,si ju snad ven veme sebou :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Katy, jj, genetiku máme v pořádku, ale imuno měli udělat hned, jak jsme přešli z Ov do Ol, protože to už jsme měli IVF za sebou, nevím na co čekají a ještě jsem si musela sama říct, aby mi ho laskavě udělali po 6.IVF a to mě fakt vadí. Ale co už, přešli jsme jednou, přejdeme po druhé, do třetice všeho dobrého, doufám. Kasi ahoj, co žebro, lepší? Máji, odůvodnit, to já umím:wink:
26. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Katy to je super, já na 3D nechtěla jít, ale teď jsi mě dostala a půdju :slight_smile:
Andrejko tak sis užila na zahrádce, po takové době nic nedělání a užívání si.
Belli možná by jste mohli zkusit už po výsledcích imuna schůzku v Reprofitu, ať dopředu víš co ti doporučí třeba ještě nějaké jiné vyšetření a kolik si našetřit, mám pocit že Leňulka platila za nativ dokonce "jen" 12000,- měla 2vajucha a chytli se obě, já moc nevěřím těm hormon.stimul. oni za moc peněz vyženou spoustu vajuch ale kvalitních embrijek je nakonec pár, já měla poprvé z 21vajuch 4embr. a podruhé z 15vaj.2emb. tak nějak podobně jako jsi to měla ty, tak mi to vrtá hlavou. A ten Prednison jsi neměla u žádného pokusu? Nám ho dávali automaticky i po IUI. No ale to je jedno protože v Reprofitu ho určo dostaneš.
Máji já mám ještě taky půlku cukety, asi obalím a osmažím.
26. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53795

Už jsem tu ten recept dávala.
Já dělám z celé cukety, toto je recept na půlku cca. Tu uzeninu dávám dle rozpisu na půlku, bohatě stačí, posledně jsem dávala dva špekáčky na celou cukínu a sýr jsem neměla, nevadilo. Voní to na celej byt. Celá cukoška je na dva plechy a krásjím to na kostičky a pak na to dávám nakrájenou okurku salátovou, rajčátko, prostě nějakou čerstvou zeleninku a je to mňamka!!! janni.ka už dělala, potvrdí.
26. srp 2009 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz
http://hospodyne.mojerecepty.sk/2009/01/bramborova-cuketova-musaka/

Andrejko taky jsem ti sem šoupla recept na musaku je to moc dobré, manža slintal blahem, ale je tu náročná příprava (aspoň pro mě).
Máji mě ten koláč taky moc láká, ale pro manžu potřebuju spíš hlavní jídlo, nemáš něco vyzkoušeno?
26. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.