• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kačere, já mám v albíku mimíska tu barevnou a pak tu černobílku, která e opakovala ještě v obdobné formě asi 5x :angry: Ale videjko máme, to jo.
26. srp 2009 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, Luboš žere jako mlejn :grinning: a stačilo, je v tom maso, to je hlavní :grinning:
26. srp 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
Já Mončo cuketu dělal prvně, jednou možná smaženou,a le to už je roky, to jsem byla ještě mladá a krásná :grinning:
Takže zkušenosti nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo,jestli můžu radit tak běž,vážně to stálo za to,a ta památka jednou prostě bude,a bude to malý mít,a můžeš vzít i Kristiánka,pokud je fajn dr. tak u toho i pěkně povídá :wink:
Mony,já taky dělám ten cukeťák,manža nemusí mít maso na oběd,ale tohle má zafixovaný jako že né na oběd,takže spíš na véču-ale je to syté takže záleží spíš jak se tváří chlap na to :grinning:

Máji,né máme jen tyhle,ale to nevadí,i černobílé jsou fajn :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Moni, právě že u žádného pokusu mi nenasadili aspoň preventvně Prednison. Kdybych o něm věděla dřív, tak bych si ho vzala z práce rovnou. Ale copak jsem doktor, abych musela na všechno přijít sama a hledat informace? No ale nebudu se rozčilovat, v Reprofitu mi ho jistě nasadí, co jsem tak zjišťovala. Ale já mám fakt tušení, že v tom bude zakopaný pes. Píšu opět jako prodleva.
26. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Holky dobrou,nějak mě začla pálit žáha tak dost bylo utrácení na mimáči a jde se spát.
Přeji krásné sny :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj kobylky.
Bellko, je mi to moc líto.
Ségra si taky všechno zjišťuje sama a doktory do vyšetření v podstatě tlačí. Je to děsný - ten nezájem z jejich strany. Jak nemá člověk známý, tak musí mít ostrý lokty, prořízlou pusu a nedat se! Přeju ti, ať to brzy přebolí.
Zdravím ostatní kobylky a dobrou noc :o)
26. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Holky vy mě lákáte s tím cuketákem ale ten můj buchty nejí tak mám strach že bych jedla celý plech já, ale teda vyzkouším o víkendu na večeři.
Belli to je na tom to nejhorší, štve mě že si musí člověk zjistit tyto věci sám, vydyndat si imuno, prednison, kurňa od čeho v tom caru jsou?? Ale do té schůzky s Machačem bych šla hned, nic za to nedáš a třebas za ten půlrok ti doporučí nějaké vyšetření.
26. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Moni, ještě si to nechám všechno projít hlavou, ale co jsem zjišťovala, tak ten dr. Macháč je asi jediný, kdo nám může pomoct. Počkám na ty výsledky a objednám nás do Reprofitu. Katy, fotečky jsou krásné. Marti ahoj. Koťátka, jdu do pelíšku, přeju dobrou nocičku a krásné sníky. Brou, brou, sluníčka. MVRMMM:slight_smile:
26. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Marti ahojky, tak to uteklo a ty už v práci viď. pozdravuj sestřičku, kdy jde do boje?
Belli s tou sedačkou to bylo při hádce ji ve vzteku polél, tak proto to byl další důvod koupit novou. dnes večer jsme byli na zahrádce dala jsem si gril. kukuřici a manža pstruha, tak už seká uličník dobrotu.
Dnes jsem teda vydržela dlouho vzhůru,ale už mizím tak všem dobrou noc.
26. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Moni, tak vidíš ho, uličníka:slight_smile: ale užili jste si pěkný den, koupili sedajdu, manža seká dobrotu, tak skvělý den:slight_smile: pěkně se vyspinkej. A vy, uličnice, Andrejka s Májinkou, né abyste ponocovaly:wink: šupky do postýlky a ranní ptáče, dál doskáče:grinning: Brou, koťátka moje:slight_smile:
26. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Brou prdky, hezký sníky a ráno tůto! :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kozéénky, Belíšku , tys mě vyhmátla, jsem s tou druhou uličnicí na ICQ, bo kobyla je proti temu pomalá v tom noťasovi.
Jdu tedy popřáti dobré nocky a zítra to zasejc napravím.. Monči, děkuju za recepis :slight_smile:
Zdravím Marti.
Jo, Belíšku, prednisonu mám dosti, kdybys počebovala.
26. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Ještě Bewlíšku, k té imunologii, kámoška to měla špaténkové, a tak měla nasazený prednison 3 měsíce a zákaz koránu, pak šla na IUI a hnedle se jí zadařilo, já vím, že nemůlžeš na IUI, ale i tak Ti to píšu.. Nejlepší imuno je prý v Podolí v Praze, kdybys chtěla, zařídím a ještě přenocujete s Pavlíkem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ahojkyyyyyyyyyy holky,
nemůžu nějak spát pořád se přetáčím z boku na bok ,já miluju spát na břiše ale to teď nejdééééééééééé.........
tak tu načumuji,
Belí mi měli prednison auomaticky celý měsíc plus utrogestan+femibion800, prednison je na alerg.reakce proti spermiím a embryu, jinak v Pronatalu většinou jedno embryo vůbec nezamražují jsou to vyhozenépeníze, já měla naposledy 11 vajíček a z toho 4 embrya 3 mi dali a jedno se dalo pryč, na zamražení mi nikdy nic nezbylo.
Belí máte udělané trombofilní mutace a vyšetření chromozomů z krve? Všude píšou jak je to důležité mrkni na www.virtualniporodnice.cz.
Všem pěkný den zase se ozvu papa

:slight_smile:
27. srp 2009 v 06:33  • Odpověz
Berušky přeji vám dobré ráno :slight_smile: tak u nás je rozhodnuto, manžel druhédítě nechce, teda se mnou určitě ne :frowning2: Takže dobojováno, moc na vás všechny myslím a držím vám palečky :wink: Budu se na vás chodit dívat, jestli moc nezlobíte :slight_smile: MVMR
27. srp 2009 v 06:50  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka, přeju krásný den:slight_smile: u nás svítí sluníček, to zas bude paráda. Haninko, nemůžeš spinkat? Já taky spím na břiše, ale vydrž, beruško, Sophinka je za chvilku na světě, kočička:slight_smile: Andrej a Máji, bez komentáře, jsem věděla, že drbete na icq, já tam ani nemrkám. Jinak ty chromozomy vyšetřené máme, jenom chybělo to imuno, no. K Prednisonu se dostanu v pohodě, kdybych potřebovala...
27. srp 2009 v 06:55  • Odpověz
Jo a k tomu zamražení jednoho embryjka. Byli jsme domluvení od začátku, že zavedeme zase 3 embryjka a najednou v den ET, že 2 a to 1. zamrazit, no a já blbá, jsem si nedovolila protestovat, ale už si fakt nenechám nic líbit. To brzo, co:wink: ale přece. Tak krásný den a kdo má kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile:
27. srp 2009 v 07:00  • Odpověz
Karolkooo, holčičko zlatá, nevím co říct a ani se na to nic říct nedá, beruško. Posílám pohlazení a objímám Tě, moc, moc, moc a foukám na dušičku.
27. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
V noci se drbe a teď se spinušká. Už jsem zpátky z obchůdku, snídaně v bříšku, dávám si kafíčko a nikdo túto, hm. Však mě to přejde, až půjdu v úterý na denní dvanáctku, OMG:grinning:
27. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Bré ráno kačenky :zipper_mouth: :dizzy_face:
Jsem nakrmila řvoucí postýlušu, vyvenčila prosícího satanáše, lítám po netu po zaměstnáních a chystám se do shopu pro snídani, bo Bellí už má nakoupeno adokonce i zkonzumováno :grinning: Chci takýýýýýýýý.

Karolko, to je pacholek, viď? Možná to tak teď má býti a třebas dospěje po chvíli k jinému názoru bo změníš chlapa, uvidíme, nic se neděje náhodou. Hlavně že máš mrňouska, zatím si ho užívej, pokládka.

Bellí, br ránko, nojo drbali jsme na icq, bo bylo potřeba pomluviti chlapy :grinning:
27. srp 2009 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: u nás taky sluníčkové
Dneska byla jakási divná noc od 3 do 5 jsem nespala a 6.30 jsem vstala teď jsem jak praštěná pantokem. Ale vidím že špatně spalo víc kobylek.
Hani taky ráda spím na břuchu ale to vydržíme, ty už to máš za pár.
Belli ty jsi teda čiperka už i z obchodu doma já bych si dala čerstvý rohlíček. Vadí mě že dr. je to jedno a tady člověk vidí jaké jsou rozdíly mezi CARama, přitom Olmik má dobrou pověst, ale stálo tě to dost peněz, tak je asi nejlepší zvednout kotvy. Už zas do práce, těšíš se aspoň trošku na kolegyňky a na svoje staroušky? určitě joo.
Karolko asi u vás proběhla výměna názorů, to mě moc mrzí, že to tak dopadlo a manža nechce už dál bojovat, ach joo. Ještě že máš kobzolka doma a můžeš se upnout na něho. Dej tomu čas možná manža časem změní názor, ale musí na to dojít on sám. Zůstaň tu s náma pořád, moc bys tu chyběla.
27. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Moni, dobré ranko. Tak co Ti můžu nabídnout, koblížek s nugátovou náplní, croasan bo jak se to píše, rohlíček s máslíčkem, se šunčičkou a sýrem:slight_smile: Karolko, nejdeš nikam, že né? To nemůžeš, já myslela, že teď nebudete bojovat, ale zustaneš tu.
27. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Moni, jj, na holky se těším a ony na mě prý strašně taky, naštěstí máme kolektiv celkem v pohodě:wink: a skladbu pacientů teď neznám, si budu muset zapamatovat 32 nových lidí, OMG. Ale zvládla jsem to tolikrát, zvládnu to i teď, jj, celkem se těším, už dlouho mě nebolely nožky u samé dupyyy:grinning:
27. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Belli já bych si dala rohlíček s máslem :slight_smile: no aspoň jsem slupla jihočeskou pochoutku čokooříškovou a jdu ještě zkusit spát. Karolka nikam nejde bude se chodit dívat, jsem to já zas blbě napsala, tak doufám že bude beruška chodit denně.
27. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
No OMG, kam by naše zdravotnice chodila? :confused:

Bellí, já bych si teda kdyžtak nabídla ten rohlíček se šunčičkou a pak bych to zapráskla tím koblížkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do pééérčic, ona tu takhle provokuje a tady neni ani kůrka. No nic, jdu se oblíknout a hurá do obchodu. poletím do Pennysu, jak sji letěla Ty :grinning:

O půld 12 frčím s mamkou do města a do Spořky a následně od 14-ti hodin sraz matek na místní Kouli, kolem které jsi běžela do Pennysu :grinning: Takže honička.
27. srp 2009 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,Bellí víš,že jsi měla 20000 prispěvek. Karolko s těma chlapama je špatné období,třeba to tak nemyslel a chtěl Ti jen slovně ublížit! Jsou to prevíti a člověk občas zjistí,že toho druhého ani nezná! Držím Ti palečky,papa
27. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Belli to se zaběhneš raz dva a budou se ti nožky zas zapalovat :grinning:
27. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Bellí zas bude odhánět kočky, jezdit auotbusem, hledat počůraný křoviska :grinning: :grinning: :grinning: Jsem zapomněla ten správný název pro křoví :grinning:
27. srp 2009 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz
Máji jaký sraz matekv kouli, jaké budete šít pykle :grinning: ???
Peťulko ahojky dneska zase práce nebo máš i trochu volníko? máš pravdu s těma chlapama je to nějaké blbé období, jsou jak praštění poslední týden.
27. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.