• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Á, už jsou tu, dupy moje:slight_smile: hojte, berušky. Pro Máju - křoví = křáky:grinning:
27. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Moni, jj, změníme CAR a do třetice...ale ten můj už mi nemá co nabídnout a zklamali mě. Peťko, jj, jsem to chtěla říct, že v 7.51 jsem vložila příspěvek 20.000:wink:
27. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Bréé ráánko, holčičky :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
No a jsou fuč. Moni si šla ještě schrupnout, to je v pořádku, Mája letěla do Pennysu, kam jsem utíkala za těma lidma:grinning: a kde jsou ostatní???
27. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Andrejkooo, bré rankooo, no ranko, ale ahoj:wink: Věruška psala, všechny zdraví a těší se na kobylu, ještě dneska a zítra se vykoupou v moři a jedou domů, tož asi v tom moři budou dneska i nocovat:slight_smile:
27. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Andrejko, něco se stalo? Jsi smutná?
27. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojky, no já zas blbka trčím na předchozí stránce a nikam jsem ještě neběžela :grinning:
Vzbudil se Anananas a starej spí, tak nemóžu nikam uběgááááááť. :grinning:

Mončo, na Kouli, ne v Kouli :grinning: , to je místní bowlingová pizzerka. mám to hnedle před barákem, tak se tam s matkama scházíme, každý týden pravidelně jeden den, jsme 2-4 :grinning: , ale většinou 3 a téměř stejně starý děti, viz. fotoalbum :grinning:
27. srp 2009 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka nejni smutná, jen má honičku, bo bazén, káfffa, Kobyla...
27. srp 2009 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Belujško, nene, já dočítala.. Ten Karolky lumpík!! OMG.. Karolajnko, to už tady bylo.. no, nechci planě utěšovat, tak jen, nikam nechoď, bo Tě mám ráda!!!
27. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Prdkýýýýýýýý, kde vidíte to slunce? :sweat_smile: tady chčije a chčije, mami :grinning: Zima na hnátk ymi je, muším sei vzít asi nějakou bundici do shopu, bo fkat kosa a mokro tam.
27. srp 2009 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ty písmenka skáčou, toje bordel, se navzájem přeskakujou... :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ta kecááá, až se jí od huby práší :grinning: , no až tak nekecá.. teď mi na verandičku přinesl Honzík snídani , tak jsem běžela pro léčitelovy dobrůtky, se musí něco na lačno..
Beluško, já mylsela, že imunoi máš?? OMG???? Lásenko, dyk to by mohl být problém vyřešen?? !! Belíí, a divíš se, že se na Tebe těšej v práci?? Kdo Tě neuvidí osobně, nepochopí!! :slight_smile:
Monči, Petjunko, moc moc zdravím.. Děkuju za receptík.
27. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Aha, to jsem ráda, že nejsi smutná, mě to tak znělo, víš? Andrejko, já se fakt nervnu jednou za rok, ale jestli to dopadne tak, jak tuším, že tam bude zakopaný pes, tak se mají na co těšit. Máji, to jako budeš pořád přidávat Ananáskovi do jména na? Aby se nám jednou vlezla na stránku. Zase má zimu a pak bude brečet, jaké jí bylo vedro, OMG!
27. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Jinak jsem se trošku pobavila, Mončíí promiň, jak jsi decentně popisovala, jak manža rozbil sedačku :slight_smile: . Ty jsi taky správná ženská, taktní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Petjunko, a co Tvůj motorkář, už hladí bříško??? Bo taky zlobí??
27. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Andrejko, nepřeháněj. Já si taky nedovedu představit, že by se na vás někdo netěšil nebo neměl rád. Prostě jsme tu báječné ženské, se musíme pochválit samy, né:grinning:
27. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
nenene!! Nepřeháním, konstatuju fakta! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobré ráno KOBYLKY.
Jak se dneska máte všechny?
Hani neboj za chvilku bude malá venku a ty se vyspíš na své krásné poloze :wink: .
Petruš zdravím do daleké Unhoště.Tak ještě gynekologa nemám a myslím že asi žádného neseženu :frowning2: .Neni to tak jednoduché.Ach jo.
Andrej ještě pořád doma jo?Jak bylo včera v bazénku?Moc to s tou zahrádkou nepřeháněj.Všeho moc škodí :wink: .
Májí co malá?Nezlobí tě?
Všem přeji moc krásný den.
27. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Ahoj holko z městečka :slight_smile: . copak v Kladně je málo gyndařů?? Jinak mám dovču do konce týdne, a jsme na chajdě, je tu práce , jak na kostele, ale to mě ba..
27. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Regi ahoj, dneska volníčko nebo zase odpolední?
27. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Bellko ahojky.Dneska zase odpolední a zítra taky.
Chtěli ještě zítra aby jsme šli z odpolední na noční (takže 16 hodin dělat) ale já odmítla a jedu raději za tchýní do Hořic.
Holky letí ke kadeřnici.Nechám se ostříhat a asi udělat melírky.Musím trošku vypadat jako ženská i když nevím jestli to bude stačit :wink: :grinning: .
27. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
omg, kolegyně z bývalé práce má holčičku
magdalénku!!!!!!
27. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Máji to je supr, za chvilku se budete scházet na pískovišti :slight_smile:
Andrejko to já se teď taky směju, pač musel koupit novou sedajdu,(já už ji chtěla delší dobu) ikdyž by se to dalo vyčistit, ale ať se zamyslí, že se nemá rozčilovat, že. můj manža je totiž blázen, víte :grinning:. A tu musaku si rozmysli je z toho hora nádobí.
Belli tak vidím že o něco přicházím že tě neznám osobně.
Regí ahojky, hledej hledej, snad se u vás nějaký dobrý gyn. najde.
27. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Zdravím vás všecky holky moje a přeju pěkné raníčko,

aHooooj Andry, doufám, že sis dovolenou krásně užila a načerpala síly. Ten receptík se mi taky líbí, muším to zkusit.

Jinak Katy, ono to v tom Heliosu není zas tak špatný, CAR je v druhým patře a tam je to úplně jiný než dole na UTZ, navíc k nám se vždycky chovali moc mile a ohleduplně,a i když mají tolik pacientů, tak si nás pamatují vždycky, když tam přijdeme. Ono to záleží na zkušenosti, já do Repromedy nešla schválně, páč nenám od známých moc dobrý reference, jedna doktorka je tam prý fakt hnusná, kámoška tam byla 2X na ivf a když začala podruhý krvácet a bylo jí fakt zle, tak jí ta doktorka pěkně otřesným zbpůsobem řekla, ža ona mít děti nikdy nebude...a v heliosu se jí to pak povedlo. Ale blbec se najde holt všude. Jinak ten 3D máš moc pěkný, rozhodla jsem se, že na něj taky půjdu.

My jsme včera byli na srdíčku, vše je v pořádku, žádná vrozená vada tam nebude, jinak malej je taky pěknej čertík :slight_smile: je to exibicionista, takže spíš po mně než po manžovi :slight_smile: Chtěla jsem ho dát od albíka a mám to zakázaný :angry: on totiž myslí, že tu nejsem ani já :sweat_smile: nechce aby to někdo věděl...(ivf....)je moc hrdej, jsme docela dobří, že jsme to takhle ututlali :wink: je to takové naše tajemství a taky vaše kobylky

Máji u nás neprší, ale obávám se, že bude páč je zatažený a děsný dusno, ale vůbec mi to nevadí, už mi to počasí trošku vadí, nedělá mi to moc dobře.

Zdravím Belunku, Moničku, Petjuanku(krásný mimísko) a všechny babulenky
27. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Regi, tak ať máš krásnou hlavinku:wink: jééé, malá Magdalénka:slight_smile: musím posbírat švestky a vůbec se mi nechce. Ze země do sudu a pár ze stromu na buchtu, ať má Pavlík radost, až příjde z práce, bo mu asi sním chipsy:grinning:
27. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahoj MončíET, tak to se budem těšit na to 3D, když tak pošleš do mailíku, aby to nebylo veřejné :wink:
Bellí, né , že zase polezeš na strom!! :angry: , máš jen jedno těěěěééélo, a ještě ho budeš v reprofitu počebovat!! Jsem vám chtěla dát fotečku malé Magdalénky, ale ona je na fotce i s taťkou, tak to nemůžu.
MOnči, tak já asi dnes spíš zkusím ty řízky z patizonu.. jo, nezkusím, nemám vajucha! ale do města se mi nechce, chci se zkusit objednat na barvu na sobotu, tak to vezmu jedním šmahem a řízany budou v sobotu :wink: . Ŕíkáš nádobí, ale nám už teče voda :grinning: :grinning: :grinning: . ještě uvidím, ale ty cukety huž jsou fakt k utrhnutí! Holky, kdo chce??? Přijeďte! Jinak sraz na chajdě platí, jen berunky asi v jiném termínu! Mám obavy, že budu v akci v té době.. Vezmu diář a hodím nový termínek, jo?? Nebo huž budete mít problém??
27. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Moni, však se určitě uvidíme, moc bych si to přála:slight_smile: Mončoet, jasně, to je každého věc, jestli řekne nebo né, že podstoupili IVF, ovšem myslím, že hrdost tady není na místě, protože to začíná být tzv. nemoc doby a bude hůř, ale nemyslím to zle:slight_smile: Andrejko, na strom nelezu, ještě nemám všechny odřeniny zahojené:wink:
27. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Tak to chvilku vypadalo, že bude pršet, bo se zatáhlo, ale zase se roztáhlo. Jdu na ty švestky, tož zatím, koťátka:slight_smile:
27. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Huž jsem z5 z kaufiku, lůco, máš tam zase něco na vejplatu :grinning: , muším tam hlásit, že to je pro Lůcu ta útrata :grinning:

Mončoet, tak Ty nesmíš na Kobylu jo? Takovejch tajnůstkářů je a pak se to stejně provalí, my to teda říkali téměř všude, hlavně si myslím, že ta informace může pomoci mnoha dalším párům, což se také děje, bo já bych v té době za informace byla fakt vděčná, ale to je jedno, jen chci říci, že jsme to neřekli třebas na některých místech, kde nás znalo mnoho lidí, ale v CARu nás viděli lidi z našeho města a huž to vědi všicíííííí, bo si to asi ani lidi neuvědomí a řeknou, já tam potkala Májuchu :grinning: a je to v kélu, ale jak říkám, mluvíme o tom otevřeně a Luboš dokonce vyhledával podobný případy a pak jsem se jenom divila, kdo všechno na tom byl :confused: .

Tady doperšíííno a venku zatažíno, ovšem dusňoučko a já zas jela ve svetru do obchodu :grinning:
27. srp 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
U nás je na tričko a teplo co blázníe?Déšť v nedohlednu :wink:
Mončo do práce jdu beze mně by to am totiž nešungovalo víš :grinning: ale unavená jem to jo :wink: včera jsem začala kolem 18 dělat ty výborné kedlíky od Janinky.Jirka říkal,že mam frčet raději do postele(holky on přibral snad 15kg)všichni mu říkj jak mu to manželství svědčí aon je naprdlej,jeden čas si na postavě hodně zakládal ale to je minulost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andrejko Jiřík bříško nehladí ale je hodnej :zipper_mouth: Jasně,že prudí ale teď ne nijak rapidně.Jinak s tím srazíkem mě osobně to neva jen plánuju ještě dovču ta se bojím,že tady zrovinka nebudu :cry:
Bellí ty stěma stromama nedáš pokoj :wink: Cuketka,švestičky,vy si dáváte :wink:
Mončoet miminko se nám schovává asi nás chce víc překvapit až vyleze :grinning:
Já byla na očkování se zvířectvem,pes dobrý ale kocour neí zvyklý chodit ven ta nám vždy zatne drápy do kůže a drží se abychom ho někde nenechali :sweat_smile:
27. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Jirka měl taky pocit,že by to měl tajit ale já mu řekla,že se nemám za co stydět a že se nebudu strahovat co před kým řikám,takže o mě to tady vědí všichni a je mi to úplně fuk :wink: ale Mony chápu Vaše rozhodnutí :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.