• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Majdík zase na stromě omg, doufám, že aspoň zase na nějakym u hrotů od traktoru :angry: , si nedá pokoj :grinning:

Petjunka muší makčit, to je jasná věc, bo zase pojede na dovču, ta se má a mě nikdo nikam nevyveze, omg.
27. srp 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
Andělíčku vem poklad a poleť s námi :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Jéžiši vy jako letíte jo? Kurňa, kde na to všichni kradete? :grinning: Asi máte pracovité muže a ne jak já no...
Snad už něco sežene, bo mě jebne, dneska další práce nevyšla, už nevím, asi se střelím bo co...
27. srp 2009 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz
No tak mužem to opravdu není klííííd :grinning: Neřikám přeci,že na to mam :slight_smile: musim vydělat :wink:
27. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
tak Petjunko, a jak plánuješ tu dovču?? Co byste řekly , berušenky, na 10.10 ten víkend??
27. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
No Andrejko já bych chtěla nějak rozmezí září,říjen ale chceme na poslední chvíli takže záleží na nabídce :wink:
Nedělej si se mnou hlavu když to nevyjde tak Vás uvidím až na dalším srazíku :wink:
27. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Já mám, podle dlouhodobého plánu služeb, denní dvanáctku, ale se mnou se nezatěžuj, přijedu příště:wink:
27. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Peťko, to já sdi hlavu nedělám, ale zkrátka to tak, je, že to chci nějak vyladiti, bo některé kobylky už znám a teď to muší vyjít i ostatním, tedy těm, které chtějí.. Tak já ještě počkám, co na to ostatní kobylky a huvidíme! S Tebou je výhoda, že to nejni až tak daleko a že jsi pojízdná :wink: .
Ostatním se to i prodraží, i když si dovedu představit, jak Belíšek postupně nabere Monču, Máju , Janinku.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
nouu nouu, tak hoďte tedy termínky vy, uvidíme, co z toho vyleze :wink: . Belí, o Tebe nesmíme ostatní kobylky ošidit, bo to je zážitek na celej život :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
A vůbec, žádný strachy!! můžeme se scházet do alelujáááá!!
Tož já si počkám na vaše reakce a teď půjdu zasejc do gumovejch rukavic a hurá za žížalama!
27. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ty jsi dupaaa, OMG! Podle toho plánu bych měla mít volný víkend 17. 10. to jsem po noční, takže v pohodě se dopoledne vyspím. A můžu vzít cestou 4 lidi a odtud Lůcu. Pokud beruškám nevadí, že to beru přes Boby centrum v Brně:grinning:
27. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
No tak 17.10. ber to už budu taky doma :wink:
Už jsem se ptala ale jelikož mi to mozek neudrží tak znovu :grinning: kdo dorazí? :wink:
27. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
To je hodin,se loučím a běžím za těma hlavama zarostlýma :slight_smile:
Bellí teď jsem si vzpomněla,chlapy a děti nerada stříhám protože chlapi se stydí tak sklápí kebule a děti se vrtí a mě pak šíleně bolí záda :frowning2:
27. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Peťi a kam poletíte, určo za sluníčkem a Terka bude mít volno ze školy tak je taky ráda. Ať ti jdou hlavy od ruky.
Berušky já spíš nedorazím, jsem pojízdná ale mám strach jet sama tak daleko.
Se mi dnes pokazila myčka nechce napouštět vodu :frowning2: tak jsem doteď umývala nádobí i myčku a musím zavolat opraváře, on už ohledně tohoto u nás byl, ale když dojel zmačkl cupl a myčka začala jet jak hodinky, jsem si připadala jak debil, tak doufám že se to teď nebude opakovat.
27. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Peťko, tak si je vysuň hodně vysoko, když neumí držet:grinning: ať Ti to jde pěkně od ruky. Moniii, já jsem dál jak v Olomouci nebyla a jela jsem do Třebíče, pravda přes Brno, ale já Tě vezmuuu, až mi někdo zjistí, jestli jedu kolem:grinning:
27. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ono je docela možné, že i kdybych kolem nejela, že se tam zastavím:grinning: to jsi ještě neviděla, takovou dupu, co?
27. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Buchétka upečená, paráda. Moni, tak zkus ten čuplik pomačkat sama ještě před příchodem opraváře:grinning:
27. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky berunky,

zdravím výletnici Andrejku :slight_smile: to musela být krása a i počasí bylo krásný-teda jak pro koho že :grinning: já zalezlá doma zatažený žaluzie a dejchala jak pes bo to vedro úmorný bylo děsný :grinning:

Koukám srazík se mění-u mě taky asi mi to nevyjde,do Prahy povalíme na Kabáty,ale jak nám to vyjde netuším,nebot pomažeme ještě kupovat plovoučku do pokojíku a ještě nějaké drobnosti po nábytku asi Kika a Ikea.Taky pojedeme ke švagrové a to taky nevím jestli určitě bo ten čas je mrcha :grinning:

Karolko,to mě mrzí že do boje už nepůjdete,ale třeba se mužík umoudří a až ten tlak přejde zase bude chut k boji :wink:
Belíšku zase pečeš?A jakou buchtu dneska?Já dělala ze švestkama,ale moc nám nejede,nejlepší je teplá a to po 3dnech už fakt není :grinning:

Moni,hezká sedajda :wink: mě se líbí i ten kobereček barevnej :wink: Myčka tě zlobí,zkus s ní pohýbat,jako povytáhnout,nám to někdy v práci taky blblo a stačilo povytáhnout a zase jela :wink:

Peti,ty si tak akční ale odměna bude-dovolená tak se těšíš vid?Určo někam k mooooři?
Hehe to s těma chlapama,tohle můj miláček dělá taky :grinning: kamarádka co nás stříhá už je ale zvyklá :grinning:
Zdravím i Májenku,Katy,Moncuet,Hanču a vůbec všecky
27. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Bellíšku jsi zlatíčko trochu se stydím že ty jsi tak odvážná a pouštíš se tak daleko autem je na to ještě chvilku čas, třeba mě to nakopne a odvážím se taky.
Myčku jsem pouštěla celou dobu i při umývání nádobí, ale nikdy nenatekla, znova když tam zůstali už jen 2hrnce, zase nic, no a když jsem ty dva hrnce tedy taky umyla a myčku zevnitř setřela, tak ona JDE, potvora ona my to dělá naschvál :angry: :astonished: Ještě že jsem toho opraváře zatím nevolala. teď si opět připadám jak debil...
jéje to je hodin musím do práce, pá
27. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Moni, to jsem ráda, že jsem Tě nahlodala a doufám, že pojedeš:wink: Janni ahoj, Ty takhle trpíš, beruško? Taky jsem dělala švestkovou, bo švestek plno:wink:
27. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Moni, jsem úplně přehlédla, že myčka už funguje, tak paráda, aspoň nemusíš volat opraváře:wink:
27. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Moni tak stejně je to divný že ta myčka tohle dělá,jak říká můj muž-ona se ta závada časem nějak projeví :grinning:
Belíšku mě ty švestky už ani nechutnají :confounded: měla sem jich plnoi bednu od mamky a 14dní sme nejedli nic jinýho :grinning: něco sem dala do mrazáku a tam není nic jinýho než houby a švestky :grinning: :grinning: :grinning: Měla bych uklízet,ale nechce se mi :rolling_eyes:
Holky jak je na tom Katka?byla na operaci a nebyla tady že ne?
27. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Janni, Katuš tu byla po operaci, tuším, že teď má ještě PN a léčí se doma. Myslím, že říkala, že na KETík půjde asi na jaře? Doufám, že jsem to nepopletla. My máme taky hodně švestek, ale protože já to moc nejím a Pavlík sladké miluje, tak můžu péct denně a on to spapá:wink:
27. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
aha tak to sem Katku nějak přehlídla :confused:
když my sníme tak půl plechu a konec,moc to nemusíme,ale když udělám třebas mřížkovou buchtu s jablíčkama tak ta je dobrá i týden :wink: a ta se zbuší celá :grinning:
letos je teda švestek požehnaně i jablíček :wink:
27. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Janni, ona je vždycky ta úroda výborná ob rok, protože se ty stromy musí vzpamatovat, takže víme, že příští rok to bude zase slabší:slight_smile:
27. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Dobré odpovedne berušky moje. chci vás včechny moc moc pozdravit. Máji děkuji za útratu aspon bude na výplaty :sweat_smile: Holky dneska jsem byla na ranní od pěti do jedenácti a jdu ještě na noční na deset OMG :angry:
27. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Máji, Ty jsi to nepochopila, smím na kobylu, ale nesmím sem dávat fotky mě(on to neví) a manži, mimíska jo. Jinak, abych Ti to osvětlila, bydlíme v jedné malé vesnici a lidi tu dokážou být pěkně zlí a ještě, když tu manža učí, nechtěla jsem, aby to měl nějaký blbý, hrozmě ho miluju a chápu, že nechce aby se tady říkalo, že si narazil o 12let mladší babu a nemůže ji přivést do jinýho stavu, takhle to tu chodí :angry: Jinak rodiče to samozdřejmě vědí, Ti ale nic neřeknou, bo to taky chápou. Nevím, co je každýmu do toho, je to jen a jen naše věc. Jen jedna ženská tu byla na umělku a nechtěj vědět, co se tady vykládalo. Lidi jsou fakt hnusný, přála bych si, aby každej kdo toto odsuzuje si tím musel projít, aby věděl o co go, protože já si myslím, že jsme spíš hrdinové...
27. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
Luci ahoj, to jsou holomci, využívají toho, že mezi směnama stačí mít pauzu 9 hodin, bych jim to nechala zkusit, vedoucím. Mončoet, zdravím Tě, jj, přesně tak, každý kdo tohleto podstupuje a vydrží to martyrium, zasluhuje velké uznání. Beztak tam máte samé staré baby, co jsou z doby, že měly děti už od 18-ti, co?
27. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
ahoj Belunko, přesně tak, je to hodně podobný jak píšeš
27. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Beluš já stou noční souhlasila zítra se dopoledne vyhajám a odpoledne budu aspon s pétou měla bych jinak odpolední
27. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.