• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ještě nakukuju,Máji no těžko se to zvládá ale dá se v pá budu padat hubu :rolling_eyes: dělám od 8:30 do 21:30 mám mít 2 půlh.přestávky,ale málo kdy je mám,vetšinou zhltnu oběd a valím něco dělat,nebot se mi zdá že nestíhám a z toho se flinkám a nevím do čeho píchnout :grinning:
28. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
tak a už fakt,papa a všem dobou :wink:
28. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
Holky já si připadnu jak kdybych byla největší lempl :confused: všichni makaj jak šroubci,já nic a jsem unavená

jdu na chvíli do hajan,pak se přijdu mrknout,kdybych nedorazila tak jsem usla a zítra dám vědět,tak držte palce ať je vše ok a jsou,nebo je mimi tam kde má být
28. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
Katy budu na tebe myslet :slight_smile: :slight_smile: moc moc.
No až i my netěhule budeme těhulky tak budeme taky unavený a pořád hajat tak si to pěkně užívej a neměj špatný svědomí.
28. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahojte koťátka, klávesnice pořád zlobí a milášek mě nezabil :slight_smile: Jen je strašně nemocný, má rýmečku :slight_smile: Zatím dobrou noc a sladké sny :slight_smile:
28. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky.
Všechny vás moc zdravím.
Pro dnešek se sváma loučím a přeji krásnou dobrou noc a hezké sny.
Májo ty se opatruj :wink: :slight_smile: .
28. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky!
Omlouvám se, že jsem tady delší čas nebyla, ale nestíhám. Lítám po doktorech s malou - zatím naštěstí nic nenašli, takže asi fakt ta psychika, do toho práce - chystáme se na školu v přírodě...
Doufám, že jste všechny OK!
My jsme slušně řečeno v prrr... teda skoro slušně řečeno. Ségře dnes začala MS - mrcha jedna. A vypadalo to přitom tak slibně. Takže díky za podporu, snad příště :slight_smile:
Andrej, tobě díky za tabulku - vedeš ji úžasně :slight_smile: :sunglasses: Jsi profík!
28. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Dobrou noc všem a zítra samé lepší zprávy.
28. dub 2009 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Berušky, jdu nakouknout a popřát dobrou, klidnou noc a žádné noční můry!
Marti, je mi to moc líto, ségru neznám, ale kvůli Tobě, co dodat, třetí pokus, to už asi sakra otřese nadějemi. :frowning2: Teď asi budete chvíli smutnit, to je potřeba. Pak písni, co dál..
Lúco, to je vždycky následek těch hormonálních sajrajtů a pokud bralas i prednison, tak to už je totál imunita proti bacilům v háji, no, tak zatím jsi na neschopence, tak můžeš ležet.
Katy, Ty přestaň s těma akrobatickejma kouskama na židli :sunglasses: , bo první , co mimáč bude chtět po porodu, bude padák :grinning: .A stačí, když si dáš do základního nastavení poslední den ms a nebudeš mít pořád vedle jména tu snž snažilku!!! Už si na tu těhuli zvykni, jo?! :grinning:
Karolko, no tak vidíš, že ten TVůj velkej Kobzol se nakonec nezlobil, jen už prosím Tě nechlastej to píívo, když datluješ! :grinning:
REgíí, Ty se hezky vyspi, a dál snášej hračkový vajca :slight_smile:
Věruško, takovou oslavu na pokračování bych chtěla mít :slight_smile:, to to chceš táhnout až do svatby?? A kdy že bude?
Alfíku, nám dvěma přeju , ať ty diuný vlivy čísel či jaké konstalace jsou zítra lépe nakloněny :slight_smile: a taky nějaké faktické příjemné události, jako třeba přeplatky na daních a tak. Tedy ten já už mám, ale jen 950, za to si barák nekoupím :confounded:
A třešinka na dortu!! Belííšku , kulíšku, ležím a jdu sníkovat, křišťálky budou hlídkovat, na krku se pěkně třpytí, zlepšujou mi moje bytí, mám je z domku od žížátek, nechci znít jak kolovrátek, přesto ale opětovně, děkuju Ti strašně za ně!
Hezky se vyspinkejte, rodinko!! Celá celičká rodino!
28. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6kulihrášků čeká,v květnu 09 KET!
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,těšíme se na další boj v květnu 09-už brzy!
Manetka,-kamioňářka-dřív Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,teď Gennet Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje začátkem května! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červenci rozjedeme další IUI!Ale teď hurá do práce!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF, posíláme lví sílu!

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1xIVF,malá cystička nás nerozhází,KET bude v květnu, 30.4.UTZ,
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF -28.4.1dc, 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky

TĚHULKY
Alfice(Mája),Reprom. Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku!Porod je hračka,nejsem žádná sra...a!29.4.kontr. :wink:
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,průkajdu už máme,, termínek 13.11.09 další UTZ 4.5.
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, termínek 13.10.09, už nás prďolka lechtá!
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.09,15.5,kontr. ,5.5.velký UTZ
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!! 19.5.screening
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,HCG potvrzeno, gratulujeme!! 29.4.UTZ :wink:
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., HCG pozitivní!!!6.5.UTZ
28. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj beruškyyy:slight_smile: Už všechny spinuškáte, tak vám jen popřeju dobrou nocičku a krásné sníky a všem, co mají zítra kontroličku, budu držet pěstičky:slight_smile: Andrejko, je Ti aspoň trošku líp? A to teprve uvidíš, co se s Tebou začne dít:wink:
28. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz
Zlatínka moje, ještě jsem vás přelítla. Janni.ko, pamatuješ si to dobře, baštím Calibrum baby plan a obsahuje dost kyseliny listové a zbytek, co potřebuješ, máš v jídle, tak neber té kyseliny víc, můžeš si uškodit:slight_smile: Terko, Katy, Karolko, Regi, Majky, Peťko, zdravím vás berušky. Manetko, konečně se začne něco dít:slight_smile: Věruško, všechno bude v pořádku, neboj holčičko:slight_smile: Máji, už je líp, zlato:wink:...
28. dub 2009 ve 23:16  • Odpověz
...no jo, mě tam toho najednou víc nevleze:slight_smile: Luci, tak hezky lež v pelíšku a kurýruj se, ať je angína co nejdříve pryč, potvora:wink: Teoretičko, je mi to moc líto, ale slova nepomůžou, tak držím vše co mám, ať se z toho sestra co nejdříve dostane. Držte se, holky. Andrejko, krásná básnička, zachvělo se mi u srdíčka:slight_smile: Všechny vás mocinky zdravím a jdu spinkat, jsem unavená jak štěně:slight_smile: Páááááá
28. dub 2009 ve 23:26  • Odpověz
Dobrého raňucha a krásnou středěnku vám přeju, knedlíci:slight_smile: Kontrolky ať dopadnou na 1* a ony dopadnou, to si pište:slight_smile: Mějte krásňoučký den:wink:
29. dub 2009 v 06:33  • Odpověz
No teda, tady se ještě chrníkuje, no toto??? Berušky, já byla včera na té akci z práce a ještě dneska mě bolí břicho, jak jsem se násmála, škoda jenom, že to byla rozlučka. Jo a představte si, že se nám včera utopila husa a prý vodní pták. Ale tomu byste asi nevěřily, to se může stát jenom u nás, no. Tak vstávat:slight_smile:
29. dub 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje jdu na vás kouknout co je tady nového.
Katy at ti dneska řeknou tu nejlepší zprávu. :slight_smile:
Teoretičko je mi to líto s tvojí sestou :frowning2:
Beluško ahoj čím to krmíte , že se vám topí husy :grinning:
29. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ráno koťátka, Belce, Luce, Máje, Andrejce, Ivě, Ince, Terezce, Martě, Katy, Petě, Marky, Věrce, Janince, Mončám, Dance. :slight_smile: Jdu odlifrovat malého do školky,KUBA :sunglasses:
29. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ranko děvčátka všechny vás zdravím jdu jen nakouknout mám ted moc vyřizování tak nějak nestíhám.
Za chvíli jedu do města tak až se vrátím tak vás proštuduju.
Pa pa
29. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno Leontýnko :slight_smile:
29. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
Krásné dobré ráno všem, ta prasečí chřipka nám ještě scházela. :cry: :cry:
29. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
Všem krásné ráno.
Moc, moc mne mrzí sestřička Martí :frowning2: Je mi to moc líto. Vydrž!
Dnes je nějak pod mrakem, nevím čím to je, ale asi to působí u mne na psychiku. Tak hlavu vzhůru, Věro. odpol jdu k zubaři.
29. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
Terezko to myslíš globálně, nebo děláš v nějaké cestovce. To víš, očkujem se proti všemu a viry mutují a mutují :frowning2: Je to hnus, lidi vynelázejí zbraně a přitom stačí vypustit jeden vir do ovzduší a je vymalováno :angry:
29. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
Karolko myslím globálně, v cestovce nepracuji.
29. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
Krásné dopoledne
Martí sestřičky je mi líto,nechápu proč ta těla nechtějí spolupracovat.
Holčičky zítra seza mnou má v práci zastavit jedna slečna která by měla zájem u mě pracvat.Končí teprve školu a chce si dodělat dálkově maturu tak by jí vyhovovalo chodit jen 2krát týdně takže jsem se rozhodla,je čas otěhotnět
:grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojky, včera jsem se už neozvala, bo se mi přidala i teplota. Takže paráda. Ale dneska ráno už je fuč a trápí jen ta rýma. Každopádně mi to nedalo a volaly jsme jak na gyndu tak mojemu doktorovi se štítnou žlázou. Tři dny můžu brát paralen a stříkat ten Nasivin, ale pak vysadit, aby to neublížilo mimi, což znamená ještě zítra. Paralen brát samozřejmě nebudu, když už teplotu nemám.
Máji, já mám myslím hypofunkci a není to žádná tragédie. Je to,jak píšeš, hlavně omezení kvůli jódu,tak jsem se ho ptala na tu vincentku, ta ho totiž obsahuje až moc. Ale dovolil mi ji, že teď v těhotenství, to moje tělo musí zkousnout, že mimčo naopak jódu potřebuje hodně. Já mam tu štítnici, při které se hodně hubne. Tak mi na to přišli, strácela jsem se před očima, furt jsem spala a měla vysoké horečky. Ale teď už dobré. Jen si na jeho příkaz, bez něj nesmím vzít žádné prášky a i když jedem k moři,tak mi upravuje dávky.
Věruško, s těmi testy si nedělej těžkou hlavu. Moje sestřenka měla taky podezření a malý je všechno, jen ne nemocný nebo s nějakou vadou. Oni prý, jak to počítají, tak je to nějak na procenta a když máš jedno navíc, tak už je podezření. Tak neboj.
29. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Peti tak hopem do toho :slight_smile: Jo klávesnice se krásně lepí, tak si myslím, že jsem ji odvařila, kdyby jste věděli co s tím, budu vám vděčná, já vždycky zapomenu, začnu psát na noťasu a až zjistím, že to jde nějak ztuha, tak si vzpomenu, že jsem to polepila :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Pavli ahoj, už máš pohyby, včera nám je tu Věrka popisovala, ty už na ně máš taky nárok :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Karolko a už to ví manžílek?
29. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Peti už to ví, tvářil se naprosto klidně, asi mu haraší, jinak by řval jako pardál, jen budu muset malého naučit mazat w co mi tam pořád skáče. :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Jojo, je to jak říká Věrka, jako by praskla bublina a někdy takové vlnění. To většinou když ležím na zádech,to se miminku vůbec nelíbí,tak už protestuje :wink: . Dneska jsem to volala manželovi a ten se smál, už teď si prosazuje svoji,co bude dělat,až bude velké. :grinning:
29. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.