• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Májucho, 17. 10. je sobota, né? Tak jaké očkování? A už to začíná, ta prodleva, OMG! Sousedka je teda drsná.
27. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
No jo, to se jim to kecá na icq, co? A neříkejte, že né, vás vidím, i když tam nejsem:wink:
27. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Bellí, výjimečně jsi vedle :grinning: :grinning: :grinning: Jsem dočítala ještě...
27. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Kdo ví, kdo ví:wink:
27. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
čestný pionýrský :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tož tak to už něco znamená:grinning:
27. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
A teď jste jako kde, OMG. Jsem tu samaaa.
27. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
furt dočítám, páč po dlouhé době dostávám svému závazku a dělám Nasťu, víš??
Co má Kasi za sebou? Jen IUI zatím?? a hysterku, viď?
27. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jj a v září se chystá na IUI.
27. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Nebo vlastně né, první IUI jí čeká v září, teď měla kvůli tomu lítání, jestli jí můžou otěhotnět. Ale až příjde, tak to určitě vysvětlí, jak to je přesně:slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Koťátkaaa, jdu do pelíšku, otvírá se mi hubička a zavírají očička. Přeju dobrou nocičku a krásné miminkovské sníky:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Sobota jo? No to neva, bylo by to den poté a to nezaručuju příjezd :slight_smile:

Na icq fakt nejsme, bo já lítám po Mimáči na hračkách a sháním vibrující zvířátko :grinning: , nikov pro sebe, já mám zvííííííře :grinning:
27. srp 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Belíšku, zasekla jsem se, bo jsem zapomněla sundat prádlo, jsem byla venku.. Tak se hezky vyspinuškej zlatííčko drahokamový :slight_smile: , páá :pensive: , chrr :pensive:
27. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
A v tom jsem si vzpomněla na Věrušku, už se nám holka vrátí, ty dovči josu fakt krátký, než se člověk aklimatizuje, už zas jede domů. Ale zase na nasrátí staroušema ten tejden vystačí :grinning:
27. srp 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
Zvedám svou velkou kotvu, asi takovou, na který kotvila Andrejka v Dojčlandu a jedu pro matici, je u kámošky a muší ji odvézt domů, bo jim kolem baráku běhá cvok.
27. srp 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
autor
hoj blondííno, šmarjá jakej cvok?? ŇÁKEj EXHIBICOUŠ??
27. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Se to rýsuje na toho 17 vite????
Jsem přežraná jako čuně :wink: ,byli jsme na tataráčku,mňamka :wink:
Bellinka napsala vole,jsem v šoku :wink:
Jdu do vany a mažu do pelechu.Zítra mi to asi nevyjde se zastavit tak krásný den,maslím na Vás a MVR :wink:
Dobrou nocinku :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Se tady pěkně škatulkujete tak to já jsem těhotná,tlustá,prsatá,veselá světlovláska :grinning:
27. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jo a příšerně páchnu česnekem tak pusu a pááááá :pensive:
27. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahojky
Máji tak tys nám zatajila 13 embrií, to si dobrá :grinning:
Andrejko tcháni taky mají holuby a holoubata normálně jí, taky to nechápu ale i pro manžu je to mňamka :unamused:
Peti taky jsem se zarazila u toho vola :grinning:
Až jsem zastrčila myčku zpět do linky a dala tam pár nádobí, zas stávkuje, potvora jedna :angry: . A teď jsem dovařila trnkové a borůvkové knedlíky, holky nevím která šikulka sem dala recept ale je super mňam mňam.
Tak už jdu do postele, brou všem :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Recept byl od Janinky já je dělala včera,úúúúžasný :wink: do té myčky Mončo čutni :wink:
Už mažu páááá :wink:
27. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Á dvě těhulky dorazily popřáti dobré noci! Tož berušky, pohlaďte břůška a hezky se vyspinkejte!
27. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
do té myčky prej čutni :grinning: :grinning: :grinning: , se zase chechtám, to mi fáákt chybělo!
Jdu vložiti Nasťu! Ještě jednou díky Věrušce... Ta huž asi balí, aby zítra jen hupsli do vln a startovali káry zasejc do naší zemičky.
27. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Těhule jí tatarák, omg! To jsem si teda nedovolila a že jsem měla chutě, táta ho dělal moc dobrej, ale odolala jsem, možná jsem si ho dít měla, už se to bohužel nezopakuje, omg.

Bellí řekla vole, sláva slávinka, je normální :grinning: , ale taky mě to udivilo a četl ajsem si to několikrát :grinning: Možná jí taky skáčou písmenka, jako mně a chtěla napsat love :grinning:

Já chcu taky ty knedlíky. Josu kynutý? Jestli jo, tak je to marný, jsem levá na kynutý.

Jsem ještě nyvjela, bo starouš pase satana, bo naopak, nevím, jak to kluci maj.
27. srp 2009 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz
A já myslela, že pobyty jou od soboty do soboty...No neva, jen ať přijede, bo to moooře ještě zašpiněj a já ještě počebuju příští rok plavat.

Za tři roky bude prej ten konec světa, tak to ještě muším stihnout. :angry:
27. srp 2009 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Frčíme už přes 20.000!!!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci2.KET v září či říjnu??Užívám zbytek dovči na chajdě!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Hvězdička,která nevyhasne ani po neúspěchu,hurá do Reprofitu!1.9.arbeit
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík, Mužskej má zas ms:slight_smile:, OMG, na holou! Karlíí, Janičko,M(e)TR!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, máme odpolední a jsme za novou paní, neb máme melíírky novéé!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,v září či v říjnuKET,relaxujem v Italských vlnách,ale zítra huž frčíme dom. Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09 či říjnu? Makačka až na půdu,byla ranní a hned nočňuch!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize,Svatba 29.8.(11.00)!,Přípravy vrcholííí!
Eva36(a Ronald-haf),Brno,dřívHelios,teď Laurea,3IVF,Pícháme manžu:slight_smile: Dovolenkujeme v Orlickejch!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál,.2.9.hydroskopie
Kasa(Petra),Fertimed, hysterka ok, v září IUI

HOLKY V AKCI
:confused:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku! Mimi bude, prachy taky budou, nebojej!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10.,ach ty noci, ty zááda!
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka,v srpnu ještě cukr a poradna
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Bude to Valuška!, máme nové fotešky, juknido albíka!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák:slight_smile:)!ale pssst, baby by měly velký voči:slight_smile:))
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.nová sedajda, myčka se nám chechtá :grinning:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka se vrtí,tak to má býti! Chudák těhule, zavalená švestkama!
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, 1 prďolka v bříšku, 13tt a furt se hrabe v hlavách zarostlejch!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09 je z 13 embryjek:slight_smile:)),omg, jak že to říkal Štrosmajer o tej holubičce?
27. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak vidím ,že tady se vraždí komáři ,to já komáry vraždit nemůžu,co kdyby to byl náhodou příbuzny mého miláčka Peťi,ten má už asi 15 let přezdívku komár a teď když jsme byli na pobytu pro rodiče s dětmi ,jako hodný teta a strejda tak nám nikdo neřekl jinak než komárovci. :grinning: .No tož přece nemůžu vraždit komáry a oni to asi ví,a tak si na mě ani nepochutnávají.Nic jdu do práce. :grinning:
28. srp 2009 v 05:28  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka:slight_smile: přeju krásný páťulínek. Věruška dneska jede domů, tak šťastnou cestu. Šmankote, jsem způsobila pohoršení, vole mi ujelo, hm. To je hezké, musím si dávat pozor:grinning:
28. srp 2009 v 06:00  • Odpověz
Dneska se tu asi nedostanu, bo mám lítání. Ukončit PN, pak směr pennys a obr nákup, bo nemáme co jíst, nakoupit bylinky, odpo něco podělati doma ( to bych mohla juknout, jak se tu máte ) a ku večeru grilovajdaaa:wink: tož krásný den, přeju všem:slight_smile:
28. srp 2009 v 06:18  • Odpověz
Jejda, tady už leze sluníček, to bude pařák. Dneska se tu asi nedostanu, bo jedu ukončit PN, pro bylinky, na obr nákup, bo nemáme co jíst, odpo něco doma podělati ( to bych mohla na vás juknout ) a ku večeru na grilovajdu a na kolech:wink:
28. srp 2009 v 06:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.