• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
A ještě info o počasí, tady bude pařák, sluníček už leze a je horkooo:slight_smile: tak pěkně odpočívat a užívat sluníčka, cácorky moje:slight_smile:
28. srp 2009 v 06:25  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Taky mám dnes rušný den letím směr dr., teta, kamarádka, katastr, doufám že vše stihnu dopoledne.
Peti a čutni znamená kopni ?? Jestli jo, tak už se stalo, ale myčka furt stávkuje, vidím to na víkend mytí ve dřezu.
28. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
Máji ty knedlíky jsou kynuté, já dělala knedlíky včera prvně a šlo to hezky. Tak jdi do toho. A co ten úchyl včera vidělas??
28. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránečko,milá kobylečko. Já už v práci ale dřepím,páč nějaký negramot nezná čas,to by mi jeblo když mam tolik objednavek,že není kam psát pak samou ochotou je někam vcucnu no a oni nedorazí,ble. Jo Mončo čutnout je kopnout ale už si tak učinila a nic,tak pak jedině šikovné ruce pana opraváře. Pa
28. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Majdí ještě si užij volňáska,až tam vlezeš tak už neposedíš. Máme poletuch plný domeček. Zdravím poletuchu k moři.
28. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno KOBYLKY.
Dneska jsem zase 7 hodin z pelíšku.Zase něco opravujou na baráku a jsem tady ubedněná.Plošina přímo pod okny a smrad.Tak zavřená okna.
No aspoň jsem upekla zelnej štrúdl pro tchýni.Snad bude chutnat.Teď jdu žehlit.
Petruš jak se máš?
Bellko a co ty?Ty se v září chystáš na další jo?
Mončo tebe taky zdravím mamimnko :wink: .
28. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Ahojky kobylátka, přeji hezký pátek! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My jdeme teprve snídati na sluníčku.. HUž voní kávička.. tak hezký den!
28. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak už jsem zde, Peti to byl ráno nevychovanec, tak sis chvilku oddechla a dala aspoň kafíčko, teda spíš Caro :wink:
Regí tak to tě moc nenechali vyspat, uličníci.
Andrejka teprve snídala na terase, to je pohodička když je volníčko a počasí vám vyšlo nádherné, tak ještě užívej nicnedělání.
Manža měl na oběd kndlíky a jak sladké nemusí tak si pošmakoval až za ušima se olizoval Janiko letí ti velká pochvala za knedlíky :slight_smile:
A zkusila jsem myčku a ona zas jede, ona si se mnou hraje či co. Teď se natáhnu, to je pohoda doma.
28. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Jejda jejda, kobylky se pasou kdesi venku na vzdoušku či co. To je dobře, užíjvejme zbytky lééta, že?
Monči se mnou si hraje zase pračka, huž ji asi taky nakopnu :grinning: . Ona jednak pere hrozně, ve studni je hodně tvrdá voda a ještě blbě napouští, protože je tady všude písek, a věčně je to někde zanešený. OMG, tady se zvedá vítr, doufám, že se to přežene, bo poslední tři dny volníčka mám!!
28. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
OMG, tady je ale pusto pustíčko... My jdeme v 5 na grilování k sousedům, tak se na vás přijdu podívati až večer.. Copak asi Věruška.. huž se řítěj? Ani nemám zprávy, jdu jí písnouti. Honzovi volal kolega z práce, tak probírali, co nového, tož jsem si tedy dodala kuráže a písla aj do mého ouřadu, co tam se děje, a drahé kolegyňky mi jen odepsaly, že maj moc práce, tož čuju, že jsem je nasérenkovala, že jsem byla skoro celé léto v čudu. No jó, ženskej kolektííív :angry: Tak teď čučím na ty čoko tyčinky, co jsem jim koupila, no ještě uvidím :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Tak je to tedy tak, že Věruška ještě smáčí těééélo ve slaných vlnááách, a razej až večer...
28. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Koukám, koukám, že všechny koťátka využívají krásného dne k různým potulkám. Andrejko, my jedeme taky na grilovajdu, tak si budeme myslet, že jsme spolu, jo? A ostatní kobylky taky rozdělají oheň a budeme grilovat všeci:wink:
28. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
ahojky beruškyyyy

Moni,sem ráda že knedlíky šmakují a že se vám všem daří je udělat,jsou fakt jednoduchý pro ty které váhají zda do nich jít :wink: Moni,mě ti připadá,že ta myčka má špatnej kontakt :confused: když to takhle blbne,chvíli jo ,chvíli ne.
Holky já sem trubička s velkým T :grinning: jedu ráno do Ji jako že na krev jo na gyndu a přijedu,tam jedna holka a ptá se zda sem objednaná a já že jo.Sednu,čekám,čučím,poslouchám-všude ticho :confused: kouknu do průkajdy a tam datum na krev 25/8 a dnes je?28/8 :rolling_eyes: mě málem kleplo :grinning: říkám tý holce jelikož nebyla objednaná jen to riskla-tak dnes tady nikdo určitě není bo sestra je tady už od 7:00 a je půl 8 já se blbě koukla na datum :grinning:
tak sem jela zase domů,v po budu volat co a jak a asi pudu v ut na krev-nebot krev na testy berou jen v úúúterý hlavně že to vím že :grinning: :grinning: :grinning: a taky nevím,jestli mi neposune i poradnu...No joooo no :grinning:
Jinak sem poprvé dělala Boršť,no mňamka je to a ta zakysaná smetana do toho,mnam mnam.

Peti ahojík,tak při čtení tvého příspěvku o ranním čekání na hlavu neostříhanou sem si vzpomněla na sebe :grinning: jak mě tam sestra v úterý vyvolávala OMG :grinning:

Beluška se mění na rosničku :wink: na netu sem viděla že v ne má být do rána jen 4st :confused: To bude všade nachlazených a uprskaných lidí :rolling_eyes: těhulky obalit se vitamínama :wink:
Andrejko,babám se nezavděčíš,mě v minulém zaměstnání pomlouvaly a to sem lezla s teplotou 38skoro po čtyrech,prý simuluju..... :confounded:

Mája hledá vibrující hračku? :confused: ale jo,co se v mládí naučíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Regí ahojík,jak je beruško už je to doma lepší???
28. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Beli beru,vyčudím všechny majitelé bytu :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Janni, no jasně, jen je vyčuď:grinning: koťátka, já jsem tak zubožená z toho dnešního lítání a ještě po koránu a mám jet na kole, jo? No nevím, jak tohle dopadne:grinning: tož jdu se vzpamatovat k nádobí, tak pa, pa, pa a sejdeme se u ohýnku, ano:wink:
28. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
Belí a to počasí je taky únavný :rolling_eyes: sem celé dopo šůrovala kuchyň-šuplíky,celou linku i ve venitř uklidila,prach utřela a ospršila kití v kuchyni a sem úplně vycuclá :rolling_eyes:
Tak kolo a sex by mě dorazili :grinning: :grinning: :grinning: tak si to Belí hezky užij a jed opatrně :wink:
28. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahojki ,tak jsem právě dorazila domů od božího rána a musím říct,že to počasí bylo dneska úmorné,myslela jsem ,že to dneska v práci nedám,stříhala jsem živý plot a v tom telefonek a na druhém konci Belli ,prý jestli se může stavit,že je v Polance,no to byla ,ale otázka,hned jsem měla lepší náladu.A tak za chvilku dojela,protože Klimkovice od Polanky jsou coby kamenem dohodil,tak jsme si dali Belli matonku já ledovou kávičku,a protože byl čistý vzdoušek a nikdo z vedení při pátku nepracoval,tak jsme si sedli hezky u brouzdaliště a kecali a zase jsme se tak nasmáli,tož jako s Belli to nejde ani jinak.Vykládala mi jak tam dneska na Ferťasu stavěla všechny do latě,ale aspoň ,že si byli vědomi,že oprávněně.No uvidíme jak dopadnou její výsledky z imuna ,bylo by to smutné kdyby tam byl zakopaný pes,a mohlo se to řešit daleko dříve,ale zase by to byl příslib do budoucna,mooooc by si už toho broučka zasloužila,a jestli to ten navrchu líbí a jestli nás dnes slyšel,když jsme mu domlouvali ,tak se prostě na jaře už musí toho štěstíčka dočkat.Tož to by bylo,aby to nebylo. :slight_smile: .Taky jsem říkala,že vás ráda všechny poznám,a tak jestli to čas a finance dovolí,tak bych se s Belli v říjnu svezla po poznávání koutu České republiky a možná jestli za hory doly nezabloudíme,tak bych s Belli taky dorazila. :grinning: :grinning: :grinning: .A když zabloudíme zkusíme zavolat na pomoc jelena.Tak jako smolíček pacholíček. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
28. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahoj Jani tak ,že bych se přidala k tobě a vyčudila taky sousedy v našem paneláčku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Andrejko děkuji za vložení do tabulky ,tak pro upřesnění snažíme se o mimi 22měsíců,a do Ferťasku chodím od dubna,máme za sebou 1 neúspěšný výlet do Olmiku za účelem IVI,ale neproběhlo nic,protože rodičům ten den vykradli zapůjčené auto a narychlo zháněný odvoz a nervíky způsobili boužel své a tak jsme nebyli schopni doručit spermijky.Ty už máme ,ale pro zichr teďka zmražené,tak se snad podruhé zadaří.Jdu na kontrolu 7.9. a asi podle toho co mi řekla sestřička do telefonu tak 9.9.2009 by mohl proběhnout 1 pokus IVI.Tak třeba budou devítky úspěšné.A navíc jsem před 3dny našla u kamarádky v dětské herně malého plyšového čápa,tak jsem ji ho zabavila pro štěstí.Tak jestli nám štěstí donese tak ho hnedka předám dál. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj Kobči :grinning:
Jsem dneska nějaká zubožená, ráno jsme se vzbudili, dneska dřív než mimisko, to je spáč, to je něco a muž vymyslel, že bude pěkně, naše mamka má volno, tož vyrazíme za jeho máti do bazénku a na opalovačku, mrknem do města a na obídek...
Super den, sluníčko šajnilo pěkně, Anýsek odpočatej, na vzdoušku vykopanej, satna zuboženej, bo tam jsou tři psi, si vyhráli a ten jeden je šukací maniak, tak satanovi píchal hlavu :confused: :grinning:

Věruška už nám frčí domů dneska večír, chuděrka malá, tot uteklo, ale příští rok pofrčíme zasejc třebas bo spíš budeme drndati kočíky :grinning:

Ahoj Kaso, proč jis vlastně Kasa nebo dokonce kasa, jsi pokladní bo co? :grinning: Ne Ty doma držíš kasu, tak to má být :grinning: Kde pracuješ, to jste byly s Bellí jako u tebe v práci bo doma? A Polanka je ten Tvůj ouřad bo domov bo je tam Ferťas, to še muší upřesnit, já muším mít jasno :grinning:
Jinak Polanka je naše koupaliště, část Třebu, tož to jste byly asi u nás, měly jste ciínknout, nojo Bellí frčí do ferťasu a bere to přes nás :grinning: , to je jí podobný.

Andrejka s Bellí grilujou, to je vegáááááááááááááááč!

A prázdniny jsou u konce, chachááááá :grinning:
28. srp 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Alfi,Belli byla za mnou v práci,pracuji v lázních Klimkovice,jako vedoucí zahrady,staráme se o 11ha park plus interiéry.Moc nás není takže v celku dřina ,ale je tam sranda a zase se tam netrhají nějaké rekordy,zkrátka trošku tam usnul čas jako v lázních a tak hlavní heslo zaměstnanců je co můžeš udělat dnes ,odlož na pozítří a máš 2 dny volna.Ze začátku jsem byla v šoku,že to ještě takhle dneska někde funguje,ale už jsem si zvykla,no na pomalejší tempo se zvyká rychle. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Tož ,když budete mít někdy cestu kolem klidně se zastavte.Jinak bydlím v Ostravě Hrabůvce kousek od makra tak i kdyby jste měli tady cestu kolem tak cinkněte.Dobří lidičkové jsou u nás vítání vždycky. :grinning:
28. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Jo Alfi ještě k té KASA je to KAŠA a je to proto ,že mi říkají různě Kašule ,Kašulka,Kaša protože se jmenuji Kašovská,ale jinak teď mě lidičky co chodí ke kamarádce do dětské herny a se kterými jsme byli na pobytu pro rodiče s dětmi,přejmenovali na paní Komárovou a hromadně nám dali přezdívku s Peťou mým přítelem Komárovci ,protože on má už roky přezdívku,ještě jak jezdili na vesterny Komár,proto nemůžu zabíjet komáry,vždyť s jedním žiju a mohli by to být naši příbuzní. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Tak to jen pro upřesnění,abys měla jasno,takže žádná pokladní. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nic jdu koukat a asi i bulet u Dne pro mou lásku. :slight_smile: ,viděla jsem to už 100krát ,ale bulím vždycky.
28. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Kobyly, tady se poučte, takhle se Máji podávají informace!
Příjemní, přezdívka, adresa, zaměstnání, kolik hodin e nadře, kolik dní práci odkládá, přítel, nepřítel, nejbližší obchoďák :grinning:
Paráda kasičko, super popis, až vymyslím další dotazy, mé FBI Tě prověří :grinning:

Mimisko stále chrní, je fakt asi utahaný, muž večeří a já jdu navštívit paní vanu, bo je mi vedro.

Zítra možná návštěva Šikláče, se těšim. V horším případě ZOO Jihlava :sunglasses:
28. srp 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
Tož si Alfi užij vanu,a zítra nějaký výlet ať už na Šikláč nebo do zoo.Já budu o víkendu jen tak relaxovat,protože budu odpoledne sama.Peťa má odpolední,ale možná v neděli půjdu s kamarády co nás dali dohromady a co mají tu dětskou hernu na pivko a Skibláky,to je skupina co hraje 60-80léta,české i zahraniční písničky,plus folk a country.Prostě pohodička.
28. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jinak hezky si to užívej,Anýsek je nádherný.Moooc vám to sluší.Je zázrak mít maleho broučka. :grinning:
28. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Hezký večer
Janiko tak to ses dnes trošku sekla s tou krví, no ale co už: když nejde o život jde o ho.no :wink:
Belli Andrejko už určitě baštíte grilované dobroty a hezky se bavíte :sunglasses:
Máji zítra hezký výlet, Šikláč je super :wink:
Kasi díky za info to se ani nepochlubila Belluška že byla trochu zvířit vody ve Fertimedu. A super práce v tomto tempu co je kolem nás :wink:
Berušky všem dobrou noc
28. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Teda kobylky, tak dneska jsme trhly rekord v minimálce !! Jedna stránka za den? OMG :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Ahoj Moni, máš recht, taky mi zcela uniklo, že Bellí jela dělat bugr :grinning: ! To říkám, že ona umí udělat prču ze všeho, i když je to někdy taková spíš tragikomedie:confused:
Já huž jsem dogrilovala, měli jsme teda fakt mňamky, třeba rozpůlený patizon plněný mletým masem, cukety s česnekem, a pak grilovaný jablíčko, no co dům dal...
DŮLEŽITÉ!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky, pro orientaci!! Prosííím, kdo byste mohl v tom původním termínu na ten kobylinec, 11-13.9 ?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Taky už jsme domečka z grilovajdy, jsem zubožená až běda:wink: no jo, koťátka, jsem si dovolila v CARu říct, že je zajímavé, že jsem minulou návštěvu platila 4000 a teď po mě chtějí dalších 200, že asi si budou muset pacientky vyžadovat stvrzenky, aby měly přehled a potom, ale to už se mi i chtělo brečet, brali mi znovu krev na imuno a alergii na sperma, tak jsem řekla, že je velice smutné, že...
28. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
...za 3 roky a 200.000, které jsme zaplatili za jejich léčbu, nikoho nenapadlo udělat tak jednoduché vyšetření. No, koukali a mlčeli, ale za 3 týdny tam jdu právě pro ty výsledky a běda jim.
28. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.