• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Hallí, Bellí!! Ahoj grilovajdo ugrilovaná! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj Andrejkooo:slight_smile: Dneska tu fakt bylo prázdno, ale není se čemu divit, venku bylo fakt nádherně:slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Beluško, teď jsem Tě dočetla... Kočičko, já myslela, že imúno máš, jsem se Tě naň ptala.. Já vím, je to k vzteku, k pláči, že se tomu člověk nakonec musí smát, jak říkám, tragikomedie!
Huž jde Třebíčská koza..
28. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Brej večír grilovajdy, co jste mi donesly z grilpáááááárty?
28. srp 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
kdo že jde? :confused: :rolling_eyes:

Bellí a ty změníš car až po těchto výsledcích?
28. srp 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kozéénka , že jde :slight_smile: . Belíšku, jak dlouho budeš čekat na výsledky, bo my čekali asi 2 měsíce (nebo 3? , už nevím)
28. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj Máji:slight_smile: my jsme všechno snědli, už nic nemáme, OMG. Jj, půjdu si pro výsledky a chci výpis z karty, co všechno tam se mnou dělali - nedělali.
28. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Aby to ještě idioti nezfalšovali, kdyby to vyšlo nedobře, bo jak vědi, že jsi rozčertěná..., ještě bych si to nechala udělat pak jednou v novym CARu asi. Ale já jsem nevěřící Tomáš...

Zrovna včera, na srazu miminek, jsme s tou kámoškou říkaly, že kdyby se platilo jen v případě úspěchu těm CARům, tak by byly všechny těhotná na to tata...
28. srp 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ovšem zase je pravda, že maj jistě vícero takových případů a ty obavy asi nemaj o sebe bo jinak by to tam probíhalo jinak, je to prostě job no...Nebudu opakovat, že si pořídíme CAR...
28. srp 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, mě dneska doktorka říkala, že výsledky budou do třech týdnů, tak uvidíme. Máji neboj, teď už si nechám vyšetřit každý chlup a na každou korunu budu chtít doklad.
28. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
A ještě sranda byla, že v úterý mi dr. řekla, ať přijedu v pátek kvůli ukončení PN, no a dneska prý, že bych mohla přijet v pondělí, no já nemám nic jiného na práci, než jezdit sem a tam, tož žádné takové.
28. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Tak to je teda fofr.. Skoro bych si přála, aby se tam něco našlo.. by to znamenalo posun k lepšímu!
Holky, dneska mi sousedka říkjala, že její brácha má přímo z krámu nějakej rušič blbejch energií, že mi to půjčí od něj.. myslíte, že je to jako ta virgule železná??
28. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Taky si přeju, aby tam něco bylo. Andrej, to já nevím, mě ho nakonec bude dělat Pavlíkův kamarád, protože Pavlík má jinou svářečků, kterou to neudělá. Máji, ale já nenadávala, jsem jim to řekla hezky, ale pravdivě.
28. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jsem byla zase na Mimáči, vyhrála jsem kombinézku, tak mamka posílala kačáky :grinning: To mám dobře zařízený.

Jojo bellí a Ty nemáš doklady? Jámám všechno schovaný.
28. srp 2009 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz
To by mě zajímalo, jak to vypadá.
28. srp 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
Tož Belli ,ale zase kdybys to vzala vždycky takhle přes Klimky,tak by byla zase sranda.Všimla jsem si ,že tam máte ještě jeden termín srazu.To bych určitě s Belli nedorazila,a určo by mě to mrzelo,protože 12.9. slaví taťka 55tiny a přijede i segra se skorošvagrem se Skotska,on je teda Čech ,ale žijí ve Skotsku,tak to bych určo nemohla,poněvadž neúčastnit se taťkových oslav to by asi neprošlo. :slight_smile: Tak se mějte krásně,už dsorazil miláček z odpolední tak se jdu přitulinkovat. :slight_smile: Tak krásný večír a dobrou noc.
28. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
pošli odkaz na kombinézku, síím
Já si radši taky nechám asi vyrobiti, máme v osadě zámečníka, tož tam asi skáknu..
28. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
Alfi nám totiž na Ferťasu žádné doklady nedávají,a myslím,že je to pěkný bordýlek,asi ví proč,třeba si účtujou i za něco co dostanou pak proplacené i od pojišťovny. :unamused: ,ale třeba jak tam Belli udělala vítr tak budou dávat doklad každému a zlatý důl pro ně skončí. :slight_smile: a budou samé těhule.
28. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Kasi, já totiž řeším, kdy do ketu a zase se přikláním k říjnu, tak proto ten termín zářijovej zasejc..
Máji, prej je to jako cosi potažené jakýmsi jakobyalobalem, a když svítí zelené světýlko je to vyčištěné, a červené, že se ještě čistí.. přímo koupené k tomuto účelu..
Máji, dostala jsem doklady akorát na zaplacené zálohy, jinak doplatky, ať už 20 nebo 40 tisíc, to se zapisuje do dokumentace, tam jsem to podepisovala. Kašulko, pěkně se vyspinkej.
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3799985

OMG, taky má doma miláška :grinning:

Luboš vybírá domy na netu, tož musím stavět s ním :grinning: , ale čtu vás, stíhám vše.
28. srp 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz
No jak to má světýlka, tak už vídm ty podvodný pořady pak v telce :grinning: Ale uvidíme :grinning:
28. srp 2009 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak to mi teda holky fakt nepřijde správný.. Já dostávám v pronatalu i potvrzení na 30,- za pregnyl!
28. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
Andrejko a nemyslíš, že každý má mít svoji tu vrtulku? Jakože se nemá takhle půjčovat. OMG, vletěl mi do nosu komár.
28. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Kombinézka opravdu úúúžasná!! A cena taktéž úúžasnááá!! Se muším naučit s tím aukcováním!
28. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
Do nosu komár :grinning:

Já si myslím, že by se ty energie neměly přenášet.

Můj dům :grinning:
http://www.nm-bydleni.cz/projekty-detail.php?pr=677&s=1
28. srp 2009 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz
autor
To nevím Bellí, to mě nenapadlo.. Já si dokonce myslím, že si s ní vyčistím doma ložnici a pak ji vezmu radši na chajdu taky. Zítra skočím za tím zámečníkem. A doma přestěhuju ložnici každopádně.
28. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
My máme zítra taky stěhování, vyhazujeme tu starou sedajdu a zhora se snesou lůžka, no práce tu bude až nad hlavu. Máji, kombinézka pěkňoučká:slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
Stěhujete, Bellí, už ložnici? A co parádní pokoj? Kdy jsi v něm naposledy byla uvnitř? :grinning:
28. srp 2009 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a co kááára? Dobrý? :slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.