• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Máji, jak jsi to mylsela s těma energiema? Že je MY nemáme přenášet, nebo že se nepřenášejíM
28. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
Kozéénky, moje, asi usínám ... Tak popřeju dobréé noci, a zítra ahóóóójjjj
28. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz
Jejda, co bych dělala v parádním pokoji, OMG? Ten se navštíví 5.9., bo Pavlík má narozeninky a bude oslava:wink: Andrejko, jako že na každou domácnost by se měla používat jedna vrtulka a nepůjčovat si je navzájem, víš? Aby se třeba nepřenesla ještě jiná špatná energie.
28. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
Jo a kára dobrá, zamaskovaná a ještě 19.9. poveze nevěstu, doufám, že mi ju nepoškrábe:grinning: taky už mžourám, jdu do pelíšku. Říkala jsem, že kombinézka je krásná? Tak je moc krásná. Věruška už frčí domů, tak dobře dojeďte. Moni už spinká. Kdo by nespal, že? Dobrou nocičku, koťátka, krásné sníky a MVR:slight_smile:
28. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
Přesně jak poudá Bellí.

Oslava v parádním pokoji? OMG. Tož ale návleky na nohy, žádný jídlo bo pití sebou a nesedat na sedajdu :grinning:
28. srp 2009 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz
Snídá to v jedenáct a spát to jde taky v jedenáct :grinning: , tož brou nocku.
Ještě zkontroluju snad Věrušku, aby nespala v autě a hlídala řidiče :grinning:
28. srp 2009 ve 23:16  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, na zahradu nemůžeme, švagrová se bojí Bellušky a Pavlíkova maminka by měla infarkt z Kokeše. No co, uklidím a půjdeme tam až za 4 měsíce na moje narozky:grinning: dobrou s bobrou:wink:
28. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz
Věruška zase říká dobrou s kobrou :grinning:

Se bojej žížátek? Bys spíš měla žížátka pustit podívat se v životě taky na parádní pokoj :grinning: Ale je fakt, že to zas zůstane dlouho uklizený, asi založím parádní byt :grinning: Ouboš půjde na balkoš!
28. srp 2009 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko všem a krásný víkend,hezky si ho všichni užijte,je poslední prázdninový. :grinning:
29. srp 2009 v 06:17  • Odpověz
Alfi teď mi zase řekni ty kdo je Ouboš? :slight_smile: To jsem ,ale keliška zvědavá co?
29. srp 2009 v 06:53  • Odpověz
Tak vidím ,že ještě všichni spinkáte. :grinning:
29. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
A tady se stále ještě spinká :grinning:
29. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka:slight_smile: přeju krásnou sobotěnku, už jsme po snídani, v noci pršelo, ale je zase dusno. Věruška je za chvilku domaaa:slight_smile: Kasi ahoj, Ouboš je Májin manžel Luboš:wink:
29. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Bréé ráánko!
Tak Kasi je takovýhle ranní ptáče?? Dyk je sobota, spáát!!! :slight_smile:
Věruška huž je v naší zemičce, a pěkně jim na cestu chčíílo! Tož jsem konstatovala, že sluníčko nám vzkazuje, že jsme si ho užili dosti, což je pravda, srpen se fakt vyvedl. Tedy v ouřadu bych to asi neocenila :grinning: .
29. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
Ahooj Belíííndooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , vyspinkanááá?? šmarjá, ona huž je po snídani! A co bylo , croissanty??? :grinning:
Věruška je dom, a huž vybaluje , ale jen to nejdůležitější, a pak frčí pro Mikiho.. Zapla ICQ , tak jsem se poptala, ale nešla jí kobylka, tak nemohla za náma hnedle.. Je to poletucha, musí bejt grogy, Míša huž šel spáti a ona zasejc poletuchuje...
29. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
No jo Andy to já jsem ranní ptáče i za normálních okolností,protože do práce vstávám ve 4 hod,a tak se o víkendu nevzbudím později než v 6hod,ale teď vstávám ještě dříve,protože se mi špatně spí,mám zlomené žebro a musím spát v sedě,což moc pohodlné není.Belli díky za upřesnění já myslela,žeje to nějaké žvížatko :grinning: :grinning: :grinning: .To bych tomu ,ale dala co?Andy máš pravdu srpen byl krásný,ale je dobře ,že už se konečně ochladilo,snášet ty vedra,bylo úmorné,zvlášť ,když jsem v práci 8 hod. na sluníčku.Stín tam nikde není,však se přijeď podívat,nebo si můžeš nechat napsat lázně,to bychom pak kávičkovali každý den.Belli u nás byla,akorát jsme se v té době ještě neznali,to by byly kávičkové párty každý den. :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Teda Kasíí a Bellíí, vy se ulítáte! :grinning: :grinning: :grinning: , na Kelišky a zpět , na Kelišky a zpět :grinning: :grinning: :grinning: , takovejch kilometrů :grinning:
Ouboš, protože jedno malé dítko na ně volávalo Oubošiííí!!!, teto Anděvóóó, no nejni to sladký? :slight_smile:
29. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Ták a malá aktualizace pro Věrušku! A taky je velkej den, hádejte pro koho??? :slight_smile:
29. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA Frčíme už přes 20.000!!! :slight_smile:

:slight_smile: :grinning: :sweat_smile: ALENKA SE VDÁÁÁVÁÁÁ!!!!!! JUCHÚÚÚ!!!!! :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci2.KET v září či říjnu??Užívám zbytek dovči na chajdě!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Hvězdička,která nevyhasne ani po neúspěchu,hurá na Reprofit!1.9.arbeit
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík, Mužskej má zas ms, OMG, na holou! Karlíí, Janičko,M(e)TR!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, máme odpolední a jsme za novou paní, neb máme melíírky novéé!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,v září či v říjnuKET, VÍTEJ DÓÓM!!!a povídej, jak chutná slaná voda?? :slight_smile:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09 či říjnu? Makačka až na půdu,byla ranní a hned nočňuch!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize, :slight_smile:Svatba 29.8.(11.00)!:slight_smile:
Eva36(a Ronald-haf),Brno,dřívHelios,teď Laurea,3IVF,Pícháme manžu Dovolenkujeme v Orlickejch!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál,.2.9.hydroskopie
Kaša(Petra),Fertimed, hysterka ok, v září IUI (cca9.9.), 7.9.kontrola, plyšovej čáp to jistí!

HOLKY V AKCI
:confused:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku! Mimi bude, prachy taky budou, nebojej!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10.,ach ty noci, ty zááda!
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka,v srpnu ještě cukr a poradna
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Bude to Valuška!, máme nové fotešky, jukni do albíka!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák)!ale pssst, baby by měly velký voči!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.nová sedajda, myčka se nám chechtá
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka se vrtí,tak to má býti! Chudák těhule, zavalená švestkama!
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, 1 prďolka v bříšku, 13tt a furt se hrabe v hlavách zarostlejch!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09 , rosteme a huž se pěkně chechtáme!
29. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Jéééé, andílek se nám probouzíííííí, blonde háre, tož pojď ! :grinning:
29. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Alenkooo, hodně štěstí do manželství a ať se vám splní všechna přání:slight_smile: Andrejko ahoj, chvilku tu nejsem a tolik napsaného, jdu dočíst, OMG:wink:
29. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
OMG teďkonc jsem se lekla jako sviňa, jak to víš :grinning: Koukám, jestli nemám někoho pod oknem, jestli mi nehovoří telefon a apka mě trkne icq, auva auva :grinning:
29. srp 2009 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím všechny kobylkový kozenky-kříženečky :grinning:

Věrušku vítám, já ostuda spala no :grinning: , dítko mě vytáhlo v 8,01h, krmení, přebalovačka, přestěhování do obýváku, myčka naplnění, trošku poklizení a huž tady. Přečetla sms od Věrušky...

Alenko, ať Vám prší štěstíííííííííííííííííííííííííííííííí, říkala nám pani fotografka, že v dešti josu lepší fotky, jak na slunci, tož to se pak podíváme!!!
29. srp 2009 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz
autor
apka apka :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Belíšku, bodejď bys stíhala, když se svou budkou lítáš mezi keliškama a náma :grinning: :grinning: :grinning: , to se prodleva zdvojnásobuje :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Andrejko, měli jsme ovocný čajíček, rohlík s máslem, se šunkou a sýrem a teď Pavlík udělal kávičku:slight_smile:
29. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Ouboš je někdy i zvířátko, často na něj volám názvy ze zvířecí říše :grinning:

Ty chodíš se zlomeným žebrem do práce? :grinning: A jak se takový žebro zlomí, to muší bejt bolest jako krááááááááva :astonished:

Andrejka tady straší taky vod brzka, co nechrníš dneska?

Bellí, u vás je dusno? Nespletla jsis to? A ta naše svatebčanka je vlastně z kama, jestli jí náhodou taky nesvítí? Byl by to pech na jednu stranu, vybrat si jedinej pršivej den, ale jak říkám prší štěstí, tož proč ho nepochytat, že? :sunglasses:
29. srp 2009 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz
APKA :grinning: , nojo, zase se přeskákaly mrchy :grinning:
29. srp 2009 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
No jo, zjišťuju, že by to už chtělo pořídit tu samyci, tož něco s tím uděláme:wink: Máji ahoj:slight_smile:
29. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Já mám černý tééééééééé, chebíííík od konkurence a Španělskou paštiku :grinning: , byla za 5Kč, tož to bude Španělsko :grinning:
29. srp 2009 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.