• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bellí kupuje samyci :grinning: , nezapomeň 5 samyc :grinning:

Pak to tam sepíšeš, Eliška, Mařenka, Bellka, Pavlýček :grinning:
29. srp 2009 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bellí, děláš mi chutě, asi si taky půjdu huž zalít kávičku a namazat něco..
Jsem tu od brzka, taky se divím.. Ale byla jsem před osmou na vecce a pak jsem jukla na mobil a huž jsem šla zapnouti kobylu.. Ale muším si zvykati, ještě zítra a pak zasejc budííík! :angry:
29. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Jejda, Tys byla na vecce a já uvažuju, žes byla na vejce, tak si říkám, kde? No blonde háre, i když melírovaná:grinning:
29. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Povídej mi o tom zvykání, v úterý jdu po třech měsících, OMG.
29. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Na vejce šla, posbírat k sousedům :grinning:

Pálí mě žáha po španělsku, docela rychlá reakce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz
Taky Ti pro tu českou hubičku nestačí české výrobky, tož se nediv:grinning:
29. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
tož se i poséérenkuješ po španělsku :grinning: :grinning: :grinning:
Bellí, to budem zas mimo, co?? Já když jsem v práci, tak jakoby vnímám kobylku zastřeně :frowning2: , nejde to přožívati toíliko, pořád v hlavě jiné věci.. Tak já zase asi až v tem říjnu na Ketu si udělám volníčko :grinning: :grinning: :grinning: . KOlegyně už se mnou vůbec nepromluví :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Se aj divím, že Ti daj toliko dovči v kuse, u nás se to mušelo prostřídati..
Se poserénkuju no, ale dožírám ju, žáha nežáha, to muším vypálit pořádně.

Satan se nám vzbudil, huž je tu a čučí, ale venku leje, snad mě tam nepožene :slight_smile:

Dítěti se furt dotáčí kolotoč, tak poletuchuju tam a z5
29. srp 2009 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Naopak, máme nařízeno alespoň 2 týdny v kuse za rok. A já měla 2,5..
29. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
No jo bolí to jak sviňa,ale už je to lepší,už je 14 dnů a tak nejhorší už mám za sebou.Spadla jsem v práci z okna,když jsem se ho snažila pomoci kolegovi z recepce zavřít,spadla jsem ale dovnitř místnosti ne ven,ale pod oknem stála telefonní budka a jak jsem na ni spadla tak jsem si zlomila žebro.No a Belli se mnou cítila a nechtěla mě v tom nechat samotnou,ikdyž já bych v takových pádech raději zůstala sama,no a pár dní po mě spadla z toho stromu,ale už je to lepší.
29. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
šéfky si většinou berou celej měsíc.. Ono by to bylo v poho, jen když je náhodou momentální nárazovka, tak se holky naserou, mě to mrzí, bo já si umím řícti, no jo, maj dovču, to zvládnu, ale oni se naserou, ono je to do pondělka přejde, už to znám, jako s těma prémiema tenkrát, ale v tomhle jsou fakt slepice. Vidím to i , jak se chovaj k ostatním, někdy až taková psychická šikana. Opravdu jsem nevěřila, těm kecům o ženským kolektivu, ale je to fakt. Když jsem nastoupila, chovali se pěkně hnusně, já naopak se k těm novějším snažím být milá, pomáhat jim, ale to jsem já neměla. V běžném životě bych si s nima vůbec nerozumněla to vím.
29. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Taky už se těším ,až se zadaří a zůstanu doma,to pak tady budu pořád.Přes práci jsem doma vždycky až tak olem 6 ,do půl 3 dělám pak než se z těch kotěhůlek dostanu jsou skoro 4 a pak do obchůdku ,udělat co je třeba a je večer,ale až se zadaří tak asi budu na rizikovce tak to budu s vámi pořád. :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Kasí, probůh, jak jsi to dokázala? :grinning: , asi máš pořádnou páru :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
To máš pravdu ,že smíšené kolektivy v práci jsou trošku pravda lepší,ti chlapi to tak nějak neřeší.Je to taková v celku pohoda,ikdyž je někdy oheň na střeše ,tak za chvilku je zase klid. :grinning:
29. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Jéžiši, jak budka pod oknem, jako ta klasická velká? To máte okna někde v oblacích bo jak? Bellí u teho pádu byla bo co? Že Ty jsi spadla na její budku :grinning:
29. srp 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo Andrejko, to je děs, ale je mi divný, že tam nemáte chlapstvo. mamka tam měla hodně chlapů, ale byly jak baby, takže si nepomohla vlastně :grinning:
29. srp 2009 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Myslím si, že chlapstvo právě nejni vítáno, bo se občas někdo přihlásí do výběrka a pak ho tam nevidím..
29. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
No páru bych ani neřekla,spíš pech.Chtěla jsem pomoci to okno zavřít,aono vypadlo z pantu a protože se otvíralo směrem dovnitřa bylo veliké tak mě z toho rantlu okna zhodilo,no a jak jsem byla natažená,protože jsem stála na špičkách a padala dozadu na záda tak jsem ráda ,že to skončilo jen zlomeným žebrem,mohlo to dopadnout hůř.Ta telefonní budka má totiž kovovou konstrukci kolegyně co tam byla říkala ,že jsem padala jako motýl. :grinning:
29. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Jsem vám psala a najednou přiletěl Pavlík a prý máme jednání a už jsem byla bez...:wink:
29. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Alfi nespadla JSEM NA JEJÍ BUDKU JE TO TELEFONNÍ BUDKA V PRÁCI NA KOLONÁDĚ LÁZNÍ,ALE PSALA JSEM TO NA KELIŠKÁCH A ZA PÁR DNŮ NA TO SPADLA BELLI Z TOHO STROMU.
29. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Kasi, víš vůbec, že budka je tady můj telefon:grinning:
29. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Nojo kolonádní budka :grinning: , tak to buď ráda, že ne na Bellíškovu, motýle, to jsi musela pěkn padat :slight_smile: , ale asi to byla velká bolest, už radši nikam nelez, omg!

Bellí, vy jste měli Korán zasejc? Jednání jo? A že ho to tak naráz popadne :grinning: , nymfomana, jste největší Koránysti na Kobyle, řekla bych a z prvu to tak nevypadalo :grinning:
29. srp 2009 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz
tAK U NÁS JE CHLAPU NA LÁZNÍCH DOST A PŘÍMO NA ZAHRADĚ JSOU 4 ,TAKŽE JE TO PŘESNĚ PŮL NA PŮL.4 ŽENSKÉ A 4 CHLAPI.CHLAPI MUSEJ ZASTÁT TU TĚŽŠÍ PRÁCI ,NO A MY SE STÁRÁME O ZÁHONKY,A ABY BYLO CO NA NĚ VYSÁZET,A ZALÉVÁMÉ A PLEJE A PLEJEME A PLEJEME,A OBČAS CHYSTÁM VÝZDOBU INTERIÉRU ,KDYŽ JSOU NĚJAKÉ AKCE,TO MĚ BAVÍ ASI ZE VŠEHO NEJVÍCE,ZKRÁTKA 12 LET V KVĚTINOVCE SE NA MĚ PODEPSALO,ALE JE TO ZAJIMAVÁ PRÁCE,I KDYŽ OBČAS DOST TĚŽKÁ. :grinning: ,ALE ASPOŇ JE SRANDA.
29. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Mi to zase spadlo..
prý jako motýl.... :grinning:
Máji, ale upřímně, co by to bylo za chlapstvo, který by šlo dobrovolně na sociálku...
Ale nejni to pravidlo, s tím ženským kolektivem, co jsem odešla ze soukromého, tak většinou to byly baby či míchnice, a bylo to fajn, jasně, že se drbalo, kdo tvrdí, že nedrbe, ať hodí kamenem :grinning: , ale nechci generalizovat, ale asi to je i zkrátka zaměřením životním.. V těch neziskovkách jsou často holky, kterým o něco v životě jde, něco umí, ale co chceš od holky, která po škole zasedne do státního a léta dřepí na jednom fleku.
29. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Jé Kašo a jaká je Tvoje nejoblíbenější kytička? A jakou můžu dát tátovi na hrob, když tam nejezdím zas tak často, abych zalejvala? Asi umělou ,viď? :slight_smile:
A až se budeš vdávat, tak jakou budeš mít květenu? FBI :grinning:
29. srp 2009 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz
JAKÝ TVŮJ TELEFON ,TO NEVÍM?mUSÍTE MĚ POUČIT, :grinning:
29. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
No já evím, mně to zase až tak blbý nepřijde, ikdyž je pravda, že mamka dělala na tý druhý soušl, ale chlapi byli hlavně ve vedení :angry: Ale, jak píšu, byli to všechno spíše baby a ani ženatí nebyli, no speciální skupinka :grinning:
29. srp 2009 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kasi, já jsem si někdy říkala, že by mě tohle bavilo. Třeba jako školnice, se starat o zahradu, nebo ňáká domovnice :grinning: . Určo je to někdy dřina, to je jasný. Ale vidíš pořád práci za sebou a je to radost, jak něco roste a vykvete Ti ze semínek.. To mě ba..
29. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
No Bellka, má Kašo telefonní budku, z které nám píše, je veliká, tahá ji na popruzích na zádech, občas se s ní natáhne, bo ju honí Baroš-to je beeran, kdybys nevěděla a do tej budky se před ním aj schovává, bo trká parohama, beran má otitž parohy v Rychvaldu. Pak zase vyleze z budky, postaví si ju, hodí popruhy na záda a valí psát... :confused:
29. srp 2009 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz
Školnice b domovnice, keliška by chtěla bejt, helemese na ni :grinning:

Mě to strašně láká, ta Kaši práce, to zní hezky co? Courá se po kolonádě, občas si popleje, kráááása a co vlastně děláte v zimě? Odhrnujete sníh bo co? To tam máte asi květenu v areálu krytém ne? A jistě nějakou zimní zahradu, ne?
29. srp 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.