• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Taky du už něco dělat.
29. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky :slight_smile: Holky vy píšete jak strhané nestačím dočítat :unamused:
29. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Jé tak jarní kytička taky super, jsem dostala v březnu od kámošky k svátku nádjernou, fakt super.
Vyfoť, to se na tu sluenčničku ráda podívám.

Mužskej znám, tam strašně rád jezdil děda turnovskej. :slight_smile:
29. srp 2009 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz
Kašo, co jsou ikebany, to slovo znám a vlastně pořádně nevím, co to je.
A to máte v lázních svatby? Jakože si tam objednaj ubytko a svatběj se tam bo jak? A nechaj si udělat i svatební kytičkovou výzdobu? Nojo, tak to může bejt pěkný, ale vtem lijavci, vlastně u vás svítí, omg.
29. srp 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem si namíchala bylinky, mezitím si vás Pavlík přečetl, začíná být na vás až moc zvědavý:grinning: Andrejko, mají to 19. 9., já je moc neznám a stejně mi asi vyjde denní služba. Luci ahoj:slight_smile:
29. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Máji, u nás prší a prší, dalo by se říct, že lejeee.
29. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Pavlíku ahoj :wink:

Berušky tady leje a mi máme dneska z práce grilovačku a pak musím na noční chcou vyhodit ředitelku a ona je tak super tak jí jdem zachranovat tím že půjdem na noční :frowning2:
29. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
A jak ji tím zachráníte, že půjdete nočnit?
29. srp 2009 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, tož bys tam tu říďu mohla dělat už aj Ty, ne? Jsi tam víc jak na Kobyle :grinning: Hlavně oddělení Nuget, ať je v pořádku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu si osmažit ty olomoucký syrečky, zvířátko je prej nejí, tak bude hladem. nejedly jste to někdy? Prý je to dobrýa a ni to nesmrdí :grinning: , najdu na mimáči recepis a jdu do teho.
Andrejjjjjjjjjjjjjjjooooooooooo, řve Ti dííííííííííííítě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished:
29. srp 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem zde :wink: Se mi nějak rozjíždí makověnka bo co :frowning2:
Přeji kásnou sobotěnku :wink:
Milášci moji je mi z těch dětiček nějak ouzko :frowning2: šudinky malinkatý zase povinnosti :frowning2: .Jsem byla v tescu tak jsem nabrala pár sešitů a už to zase začne!!!
Nemám čas dočtat neděje se nic???
Alenka vlastně nebo ne?
29. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Tak jsem doteléfónovala s mamkou..
Zdraví Lucy! A taky Pavlíka :slight_smile:
Máji, tedy Kasa to jistě zodpoví lépe, ale ikebana, je snad způsob vázání kytice, zkrátka malé umělěcké dílko. Bo běžně máš "jen" kyticii, svazek.. Ale jak uděláš už třebas do okrasnýho květináče napícháš různé druhy, fakt si dáš práci s aranžmá, aj listy ozdobné a tak , máš ikebanu.. Japonskej způsob kytice, řekla bych..
Taky mě Lucy zajímá, čím jí pomůžete nočňuchem..
šmarjá takovejch hodin, lezu něco dělat!! Jo, abudou řízky z patizonů!!
29. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
PETJUNKO, ZKUS HODIT TAKOVOU MASÁŽNÍ SPRŠKU, PROMASÍRUJ TEPLOU VODOU KRČEK, MI TO OBČAS POMOHLO.
29. srp 2009 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
Zní ta ikebana šikmovoce...
Jojo, Alenka se stala již paní, stává, teďkonc, určo dávaj už prstýnky, mám husinůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face:
29. srp 2009 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem to našla Alenko HODNĚ ŠTĚSTÍ a ať jsou další dny tak krásné jako ten dnešní :wink:
29. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
A bulím zas do teho, bo to maj od 11hodin, ne?
29. srp 2009 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ptjunko! No, konečně píšeš :slight_smile: . Těhulko, kdybys nestihla dočísti... Jak bys mohla na ten kobylinec teho 11-9. Já půjdu na Ket asi až v říjnu.... JJ Alenka se vdáááááááváááááááá
29. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Luci, to je od vás hezké a to jí nějak pomůže? Pavlík taky zdraví. Kokeš snědl rybičky a zapil je mlékem, tak doufám, že jak rychle do něho vpluly, že stejně rychle nevyplujou:grinning: Peťko ahoj:slight_smile:
29. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Májo díky zkusím,už je mi aj na blití :unamused: Zrovinka jsem si dnes prohlížela naše svatební.Včera byla v rádiu nějaká anketka a lidi tam volali jestli by šli znovu do svazku,tak jsem se ptala Jirky co on na to?Řekl že jo,že ten den si fakt užil :grinning: no to jsem ale slyšet nechtěla,že????
29. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
OMG, Kokeš se posérenkuje!!:grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Já bych do teho šla, ale udělala všechno úúúúplně jináč :slight_smile:
29. srp 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz
Kokeš je asi těhotnej , ne? :grinning:
29. srp 2009 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz
Andrej co to je,fakt je to toho 11.9.??? A ty jsi šoupla Ketík nebo co a proč???
Bellíšku ajoj :wink: jak ty to máš nebude služba??
Sakra to jsem to málem propásla :grinning:
29. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Já bych svůj život vůbec překopala ale jsem ráda za to co mam.To ošklivý bylo taky k něčemu dobrý a ž toho bylo dost!
29. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Andrejko, já nemám ty služby, tak nemůžu nic slíbit, ale v úterý Ti napíšu:slight_smile: Pavlík měl dneska sen, že mě nechtěně zmrzačil tím velkým kolem od traktoru a říkal, že se vzbudil a úplně mu bušilo srdce, božátko moje.
29. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Majdí jsem v tom volaká ztracená :slight_smile: tobě teprve teď brali krev jestli nemáš alergii na sperma??Já jsem proti Vám nezkušenej tvor ani nevím jak jsem se k IVF dostala ale tyhle testy jsem myslela,že se dělají po prvním neúspěchu :unamused:
29. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
holky ten náš nejhlavnější řval že je na obchodě bordel je před inventůrou a je zarvaný sklad tak jdem vybalovat a uklízet. Je nás tam pár hodně nemocenskéch a to nikdo nevidí tržby máme jak svina veliké a to je dobře a že nejsou lidi to nikoho nesere :angry:
29. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Peťko, dělali mi, jestli ve mě spermie přežívají, to bylo v pořádku, tohle je z krve a jak vidíš, né vždy se pátrá po příčině a to mě naštvalo, že jsme jeli pořád to samé dokola, buď a nebo. Já bych svůj život neměnila, něčemu mě naučil a myslím, že toho mám, sakra, za sebou. Možná bych nebyla tím, čím jsem.
29. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Andrejce nějako chcípnul noťas, chvilku běží a huž je zase v řitině, tak se nám tu asi neukáže a pojede spíše na ten vejlet, třebas ten noťas huž zavařila, no uvidíme.
29. srp 2009 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Zdravím všechny z Hořic.Jak se máte?
Dneska se ta naše Alenka vdává co?No spíš už to bude mít za sebou a už je zní MLADÁ PANÍ :slight_smile: .
Tak jsem se dneska těšila že bude hezky a konečně vyrazím k vodě a je zase HNUS POČASÍ :frowning2: .Tak snad příští rok.
Všem přeji krásný víkend.Dočtu si vás až v neděli tak toho moc nepište :wink: .
PAPA A MVRMMMMMMMMMM.
29. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.