• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Zdravím všechny kobylky.Alence hodně štěstíčka.Vítám Andrejku a Veeru domečka.To je dobře Belí,že se nevzdáváš.Včera jsme měli taky grilovajdu a dneska jdu s malým odpoledne na hřiště maj tam pro děti soutěže.U nás je 25stupnů a svítí sluníčko.Tak hezkej den.
29. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky Mikky.
Prosím tě odkud jsi že tam máte sluníčko?
Tady je ošklivo a zima :frowning2: .
29. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky kobylky, za včerejšek jedna stránka a dnes už snad pátá.
Andrejko naši tu popínavku mají před domem na severní straně, pěkně se pne už má snad 20 let a furt hezká, jen se kořeny dostaly až za barák, tak to museli pěkně podrůst dům i se sklepama.
Alenka už řekla určitě ANO tak to je super.
Dnes jsem se konečně krásně dlouho vyspala při tom dešti. tak jdu vařit uzené zelí a knedlík
29. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Regi neboj, má být krásné září, sluníčka si ještě užijeme:slight_smile: Mikky, Tys taky včera grilovala? Andrejka zavařila noťas, OMG. Kdepak je Moni?
29. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak Moni už je tady a krásně vyspinkaná:slight_smile:
29. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj regí já bydlím kousek od Turnova.Taky se tady ochladilo,ale sluníčko má snahu.
29. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
jj Bellí taky jsme grilovali a ani jsme nikam nemuseli chodit.Máme posezení za barákem a měli jsme předuzenou kýtu a asi to ještě budem jíst celý týden. :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Mikky tak to je kousek.Balím kufry a jedu k tobě :grinning: .
Ahojky Bellko.Kéž by tomu tak bylo.Chtěla bych jeden den strávit u vody a jen lenošit a relaxovat.
Mončo ahojky.Tak ty ses tak krásně vyspala jo?To ti moc závidím.Taky bych to potřebovala.No snad až v tom hrobě se konečně vyspím :wink: :grinning: .
29. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Mikky, my máme taky zahradu, ale kvůli malé Terezce od přátel, jezdíme my k nim:wink: Regi, bude krásně, prý letní teploty. Tady už jenom poprchává, snad už brzy přestane.
29. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
jo tak to musíš stihnout rychle ve 14hod odcházím za zábavou. :grinning:
29. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Mikky, to máte něco jako rozloučení s prázdninama, viď? Tady to teď taky hodně mají, takové akce.
29. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Mikky z Hořic je to asi 50 km.Tak to zvládnu.No a když ne tak tě nechám vyhlásit místním rozhlasem abych tě našla :grinning: .
Tady pršlo Bellko jen v noci ale je pod mrakem a to mi energii nedá.Tak sna na to opalování to bude.Nemusím být jak černoušek ale nechci být jak ŘEDITELKA VÁPENKY :grinning: .
29. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
No už je tady taky pod mrakem.No přesně tak Bellí je to loučení s prázdninama.A já se taky loučím.Musím si vyfoukat hlavěnku a nastíhám.Tak papá.
29. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Mikky, tak si to krásně užijteee:slight_smile:
29. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Regíí, nezapomeň, že ředitelka vápenky je už obsazená, můžeš být leda zástupkyně ředitelky :grinning:

Slunce u Turnova? No toto.

Mončo, bré ránko. My už po obědě, dlouho si nic smaženýho nedám, omg.Ale dobrý to bylo, to jo.

Jdu na to vysávání, stále jenom kecám a sktek utek :grinning:
29. srp 2009 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, furt přemýšlím o tom, že nehlásíš, že jdeš do bazénu a tak mě napadlo, jestli ho máte. Ale možná jsem se Tě už ptala a zas nevím. Bo základem baráku je bazén :grinning: u nás panelákářů :grinning:
29. srp 2009 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Májo.Tak toho zástupce taky beru jestli je to místo volné ale jestli si dobře pamatuju tak jsi psala že už jsi něco chytila od sluníčka ne?Nebo se pletu?
Mikky hezký den a krásně si to užij.Papa.
29. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Kopřivku jsem z něj chytila :slight_smile:

Holky, kde je Marky a kde je Janni.ka?
29. srp 2009 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, to je právě to, co my nemusíme, bazén a túje, OMG! V bazénu bysme měli husy a túje jsou na hřbitově.
29. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Doufám, že jsem se nikoho nedotkla, samozřejmě, že každý má jiný vkus a líbí se něco jiného. Spoustě lidí by se asi nelíbilo u nás:wink:
29. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak jsme po obidku Peťa odešel na odpoledňucha a jsem sama až do večera.Tak budu mít více času,akorát ještě trošku poklidim a pak budu válet šunky ,stejně se nic jiného v tom počasí dělat nedá.Kolem 4 má být setkání v červenci s Tomášem Holým ,tak asi kouknu. :grinning:
29. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Já myslím ,že podle popisu ,by Belli nešlo,aby se nám u vás nelíbilo,taková žvížatková farma. :grinning:
Alfi tak na ikebanu ti vcelku vystižně odpověděla Andy.Tak jen k těm svatbám,no kromě toho ,že se u nás uzdravují lidičky co mají problémy s pohybovým ústrojím děti i dospělí,tak se tu léčí i budoucí maminky co nemohou mít děti,tak jako u nás byla Belli.A kromě toho ,žijí lázně taky z pořádání různých kulturních akcí,a rodinných oslav,svateb a kongresů.Ty svatby tu bývají buď jen hostiny nebo i obřady.Ty bývají na té kolonádě. :grinning:
29. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jinak ještě odpověd proč je dneska tady škaredě.Mluvila jsem se segrou,a ti tam mají pořád škaredě,takové prostě typicky skotské počasí,a dneska jsem s ní mluvila přes skype a říkala,že musí rychle vyrazit někam na výlet ,protože tam dneska je úplně nádherně,tak jsme jim tam to počasí asi poslali,ale nebojte,segra za týden přifrčí do ČR,a říkala,že to hezké počasí přiveze zpátky. :grinning: Ať tu má hezkou dovolenou. :grinning: Už se na ni moooc těším.
29. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
No jo, to je pravda, mě se v těch lázních fakt moc líbilo:slight_smile: i když někdy jsem si připadala jako v práci, protože když někomu něco nešlo, už jsem tam byla a přesazovala z vozíčku na židli atd.:wink:
29. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jsem si vzpomněla na jednu příhodu, holky nechápaly. Byla tam paní tak 40 let na vozíčku s roztroušenou sklerózou, někde se jí ztratil manžel a jí se chtělo strašně moc na záchod, tak jsem jí porvala a vjela s ní na ten záchod a chtěla jsem říct: nebojte, takových chachul už jsem viděla, ale polkla jsem a říkám: nebojte se, jsem ošetřovatelka a pomůžu vám, ta byla šťastná:slight_smile:
29. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
No zkrátka ty jsi Belli človíček s tou nej dušičkou pod srdíčkem,a proto to ten pánbůh sleduje a jednou se ti odmění a budeš mít ty nejhodnější dítka pod sluncem,a bude jich celá mateřská školka. :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahojky kobylenkýýýý,tak jak je u vás?Tady nus nad hnus 17st a dopršelo :rolling_eyes: lilo od 4od rána a to sme si včera naplánovali jak ráno pudem na houby :grinning: tak třeba zítra bo ted by sme byli jak hastrmani.

Alenko tak vše nej na společné cestě životem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a prší jim i štěstíčko :wink:

Kasa-tak u tebe sem se zarazila zlomený žebro a chodíš do práce? :confused: to tě to nebolí? :confused:

Belinko,je dobře že ste to nevzdali,ale máš pravdu je to divný s těma stvrzenkama :confused: taky mám z Repromedy vše schovaný a davají doklad i na 30kč,tak asi fakt co car to jiný pravidla.Snad ti v té krvy najdou toho zakopanýho psa a příště se zadaří :wink: :wink: :wink:

Máji,tak vy ste doma?žádný výlet se nekonal?No co taky v tomhle hnusu že :rolling_eyes: celý týden praží a víkend a je hnusně,bléééééAni v kině nic nedávají,ach jooo
Miky užij si odpoledne a at se to vydaří.

Andrejko ty si ten notas fakt zavařila? :confused: zatřepej s ním a vzpamatuje se :grinning: :grinning:
Moni co myčka?Peti a hojí-co ta hlavinka?Je to lepší?Mě někdy pomůže masáž hlavy rukama :wink:
29. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
tu pořád nikdo?? :confused: :confused: :rolling_eyes:
tak se odkulím zase k telce,se nudíííím :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
co ste vařily?A hlavně cozítra na oběd?Nějak nevím.....tak čekám návrhy a já si pak jeden vyberu a spáchám :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Jani ahojki bolí mě to žebro,ale dá se to vydržet a v práci se snažím teď dělat práci při které to žebro tolik nenamáhám.Bolesti prý pominou při klidovém režimu nejdřív za měsíc ,při tom když chodím do práce tak za 2.5 měsíce ,ale dá se to vydržet,sem tam zobnu tabletku od bolesti. :slight_smile:
29. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
No s těmi stvrzenkami jsem byla taky překvapena,ale už je budu chtít taky,taky si myslím ,že máme na to nárok.
29. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.