• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
tak si právě dělám latečko,nepřidá se někdo? :grinning:
29. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Tak latečko až na druhý pokus.OMG já ho omylem posolila. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No neva už mám nové,a to už je správně pocukrované.Jdu koukat na setkání v červenci.pa pa
29. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
Kde je kdo?
29. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
Tak koukám ,že je tady stále mrtvo. :grinning:
29. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahooooooj rodinoooooo:slight_smile: Poletucha přilítla z jižních krajů, černá,unavená po cestě,ale jinak vyplavčená, vysluněná a odpočatá.
Bylo to fajn, jen ta cesta tam, i nazpátek byla děs a hrůza. Normálně se tato trasa jezdí oklo 8mi hodin,ale my jsme chytli vyjmečný nával, takže zácpy už v Rakousku a následně i v Itáliii na dálnici i ve městech.Jeli jsme tam cca 14 hodin,teploměr v autě se blížil ke 40°C.
Nazpátek jsme zas chytli celou dobu déšť, blesky , hromy, takže jsme museli i v Itálii na dálnici zastavilt, bo bylo vidět prdlajs. Celou dobu jsem se modlila ať už přestane ta průtř, bohužel přestalo pršet až 40 km před domovem.
Jinak bylo vše fajn,moře tak akorád, vedro, hotel přímo na pláži, čisto... Jen mi tam scházelo trocha víc nočního ruchu,bydleli jsme totiž v novější části, kde byly spíš hotely a já mám radši přístavní městečka apod.,ale nemůžu chtít včechno, že:slight_smile: Zas jsme to měli pár kroků na pláž a do města Caorle asi 3 km vzdálené jsme si zajeli autem.
Chtěla jsem podniknout výlet do Benátek, ale jelikož jsem byla jediná, která tam nebyla a ostatním se už v tom vedru nechtělo, tak jsme vyloženě strávili těch 6 dní válením se u moře :grinning: jen jeden den jsme si zajeli do aquaparku, kde jsme se taky pěkně vyblbli.
Copak se dělo tady? Ještě jsem vás nečetla, to si nechám na dýl a hlavně postupně. Jsem informovaná od Andrejky , že nic zásadního tu neproběhlo. O Bellíškovi také vím, takže teď hurá do čtení.
Něco pro vás kobylky mám,ale to až za chvíli, vložím do albíka:slight_smile:
MVR a CHJM-chyběly jste mi:slight_smile:
29. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
Věruškooo, vítám Tě moc, moc, moc domaaa:slight_smile:
29. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Tak máte fotky v albíku. Je tu vůbec někdoooooooooooooo? :slight_smile:
29. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Jééé, Bellíšek ahooooj kobylko, moje:slight_smile:
29. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Koťátko, moc jsi tu chyběla, ale už jsi zpátky, tak jsme celá rodinka pohromadě:slight_smile: jdu kouknout na fotešky:slight_smile:
29. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. srp 2009 v 19:25 • clean3
Věruško ahojky,vítám Tě doma :wink: na otečkách pěkná pohodička,ty jsi hubeňour opálenej.Moc Ti to sluší :wink:
29. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahojky Věrko tak fotečky jsou nádherné, hned bych jela taky, hotel u pláže i s krásným výhledem :wink:
Máji tobě jsem se dívala na váš vybraný domeček, je tak akorát i pokojů má dost, ale upřimně se mi ta cena zdá nereálná, fakt jen tak málo?
Kasi Belli ve Zlíně taky dávají doklad na všechno i na regul. poplatek.
Janinko tukám do dřeva, ale zatím myčka jede, asi jí přeskakuje, či co.
29. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Kobylky, tak už se tu slézáte:slight_smile: To je dobře, taky jste mi chyběly. Jak se máš, Bellí, už jdeš do práce?
Ahoj Petí, tak ty pracuješ furt zase, vid´a co Monča, jak se má? Taky občas chodíš vypomáhat?
Mája si kupuje domek? OMG :confused: jakej, kde? Chci vidět:slight_smile:
29. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Věruško jo jo chodím pořád pomáhati do práce, dnes jsme byli v Baumaxu a koupila jsem si takovou super popínavku, hezky nám zaroste na pozemku plot, ať lidi zvědavý nečučí :slight_smile:
To domek vybíral Ouboš na str 673 dala Mája odkaz.
Věri a co Miky, už je u tebe?
29. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
jo, jo, musela jsem si pro něj dojet hned v poledne a to bylo vítáního:slight_smile: skákal po mne jak divej, pusinkoval mne a ještě u toho ječel :grinning: Teď se s ním mazlím a za chvíli ho musím vyvenčit, no a pak jdu spát, bo jsem uplně hotová. Jdu juknout na str.673
29. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Fotečky krásné, kouzelný čáp, Věruška jako modelka a celková pohoda, no paráda. Věruš, jdu v úterý na denní. My dneska stěhovali a předělávali, máme zase vedle sebe postýlky a mimo negativní zóny:wink: jsem unavená, zpocená, smrdí mi i nohy, jdu do vany:wink:
29. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Tož jsem ten haus skoukla, jo tuhle firmu znám, taky pořád něco hledám na netu. Máji, tak ať mi Ouboš posílá okazy :grinning:
Bellíšku, modelka? Cikán! :grinning: Jak se jinak cítíš? Bude to fuška jít po tak dlouhé době do práce a budeš nám tu chybět.ale ty si bereš budku s sebou:slight_smile: Co v Caru, něco málo jsem četla, že ti nedávají stvrzenky apod. Co plánuješ dál?
Jo, zóny, taky musím nechat udělat tu vrtuli. Tož jdi do vany umejt haksny:slight_smile: já jdu s Mikískem:slight_smile:
29. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Věruško jasně že chodím do práce :wink: jinak jsem jukla na ten domeček a taky se mi zdá nějaký levný :unamused:
29. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak už jsem čistá a voňavá:wink: Moni, vypadá to, že účty nedávají jen ve Fertimedu. Věruš, do práce jdu s klidným žaludkem, protože tentokrát jsem to nikomu neřekla, mimo kamarádky, co mi píchala Pregnyl a Agolutin, takže se vlastně, jakoby vracím po té nehodě.
29. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky kočenky, Věruško, Tobě 3x ahoj :grinning:

Bellí, tak to mě nenapadlo, uvažovat nad bazénem, co se vkusu týče, ale spíše, že můžeš tu vodu mít doma a nemusíš nikam draho jezdit a kdykoliv se okoupat, osvěžit, spíš tak to beru, tůje taky nikde nemáme :grinning: Ale pokud nejste koupací typy, spíše teplomilní, jako třebas moje mamka, tak jasná věc, na co bazén, že?

Holky, ty tsránky Luboš jen tak našel a zvolíte si tam určitý požadavky a vyjedou baráky, já zas šla po ceně, Luboš po kráse, ten nepočítá nikdy a nic :grinning: Cena je nízká, ale všechny tyhle společnosti cenu negarantují, mají pohyblivou složku rozdílu ceny a ta neni nikdy zrovna nejmenší, momentálně bych kecala, kdybych plácla nějaký procensto. Jisté je, že dalšího půl melcku by to pak chtělo na kuchyň, koupelnu a další potřebnosti. takže is jen taks níme, možná na důchod si nějakou chatrč odkoupíme :sunglasses:

Jdu na fotečky od mooooře. A Věrko, jak se to jmenovalo přesně ta oblast? Caorle znám, to je u Bibča, ale co je poblíž, to už ne. Ta cesta musela bejt hrozná, my by jsme rádi jeli v týdnu, třebas od středy, čtvrtka, bo tak nějak, aby jsme se vyhnuli těmto kolonám, by ě jeblo s mimiskou, samotný mi to nevadí, do Paříže cesta nekonečná, jsem pokaždý nadávala, ale zase bych jela :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem nahvilku vytuhla u telky a koukám,že už je tu živo.Tak jen rychle zdravím Verku,je vidět ,že sis to užila.
Tak si hezky odpočiň a vítej doma.Já jen v rychlosti hezky večer všem.Čekám každou chvilku na drátě segru ze Skotska ,tak to bude na dlouho ,jsou to vždy 2 hod. rozhovory ještě,že vymysleli ten skype. :grinning: Tak krásný večer. :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Věruško, to je krása a hotel podobný našemu, stejně blízko pláži, super. A huž vidím blů ambrela :grinning: , my měli jelooou :grinning:
Pozdrav moři vyřízen, báječný :grinning: , vzkazuje mi něco? :confused:

Nádhera a když vidím tu pizzu, my jsme prostě pořád sto let za opicema, člověk si kolikrát říkájo, je dobrá,a le stále jsme šetřílci no.

Huž se tam těším, snad příští rok...

Kašo, pozdravuj sééééééééééééégru.
29. srp 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, jmenovalo se to tam Port St. Margarita. Jak se mááááááááááššššššššš?
Ahoj Kaso:slight_smile: nová tváři:slight_smile:užij si hovor
29. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jo a ještě bych využila kdyžtak toho čápa,a le aý po vás dámy, to je jasná věc, bo jestli nosí kluky, tak to mi donese Honzíka. Kde ten čáp byl? Se tam narodilo miminko bo jak?
29. srp 2009 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, hodně lidí nám říká, že v Bibču se jim líbilo, ale že Caorle je taky good, možná lepší. Jistý je, že Bibřo je prostě uměle vytvořený a Caorle je starobylý a je tam i něco k vidění. Mně jde o ten noční život, restaurace, zmrzlinárny, obchody, plný ulice večer, prostě žádná nuda. Jaký to Caorle večer je?
29. srp 2009 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz
no, pizza mne tam zklamala, nic zvláštního. tuhle jsem si jen vyfotila a pak jsem si to vynyhradila rybou, kterou jsem si dala k večeři,ale cena strašná, radšíi nepřepočítávám.
29. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jj, Máji, právě, že my k vodě fakt nemusíme, ale tím nechci říct, že se mi to nelíbí nebo že bych se v něm nekoupala, kdybysme ho měli, ale prostě nám to nechybí. Jinak parádní pokoj je v ohrožení, neboť od zítřka je zprovozněn, OMG:grinning:
29. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Věruško, hlavní je, že jste si to užili, odpočali a byli s Míšou spolu:slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Máji, to se tam narodil chlapeček a takhle se u nich zdobí domy, krásný, co?:slight_smile:
Jinak my byliod Caorle asi 3 km v tom Portu kde je spíš víc hotelů a noc moc starobylé město, spíš takové klidnější, restaurace, zmrzka taky,ale už ne moc atrakcí pro děti a už vůbec ne pro dospělé. Chtěla jsem si půjčit aspoň šlapadlo,ale na to se taky nedostalo. Ldyž jsme dojeli jeden večer do Caorle, tak tam to teda žilo, plno krámků, zlrzliny na každém rohu,ale zas asi až moc turistů.Jo a v Caorle je ten aquapark, pro děti ideální.Všude je čisto a moře taky bylo čisté, pláže upravené. Co chceš vědět víc?:slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
No tak super, jsi koupací týpek :grinning:
Pokoj v ohrožení, no hlavně jestli jsou připravený nazouváky a desinfekce atd. :grinning: jsi jak na trní, když tam někdo je a jí se třebas bo jsi v klidu? :grinning:
Holky nepojedeme k Bellí do parádního pokoje? Přeci si nás váží a nepozve nás k Barošovi ne? Koupíme něco drobivýho a aberevnýho, třebas červený vínko :grinning: a uděláme ten pokoj ještě parádnější :grinning:
29. srp 2009 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.