• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No tak vidíš to bylo strachu.Hele ty jako sestřička lítáš těma prstíkama po té klávesnici jako myška viď.Kdybys mi viděla jak já tady datluju. :frowning2:
29. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Myšky loučím se s vámi, mám odpolední a ještě potřebuji skočit do města něco koupit tak se tu mějte a nezlobte mimíska a manžílky :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Pajipo ahoj,jakpak to,že nmáš fotečky?Vždyť ten tvůj břuch ani nevidíme :wink:
29. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Karolko ať ti to uteče, :wink: tak já se jdu chytit žehličky :unamused:
29. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Karolko tak at ti to rychle uteče :wink: jdu do postele ještě že tady není manža to by bylo řečí že neležím :sweat_smile:
29. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
Mám dotazík, je normální abych měla návaly horka?
29. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Pájo, tebe se ta rýma drží. tak do postýlky a odpočívat. Jsem z těch testů mírně nervózní, ale nedělám si zas tolik z toho hlavu. trochu jsems tím i počítala, že to bude zkreslené. Zítra jdu na utz, tak uvidíme s Míšou oba mimi, snad bude ok.
Terezko, myslím,že návaly horka můžeš klidně mít. Těhu je nápor na celý organismus a musí se s tím vypořádávat. Kdyby to bylo nějak moc, tak to řekni Dr. Změří ti tlak apod.
Já mám zas srdcebuchy, taky to zítra nahlásím. Chvílema nemůžu ani dodýchnout a umdlévají mi ruce.
29. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky, neboj dám je tam, ale až se zbrchám.Pro dnešek se s vámi loučím a jdu do hajan.
Terezko, já jsem to měla taky tak.
29. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Děvčátka děkuji.
29. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Dobré ráno ve spolek. :grinning: Kdepak je naše Mája?Vždicky je tady jako první a dneska jí tu nevidím. :confused: Májooo kde jsiiii?
29. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
Nazdárek děfčata :slight_smile:
Tak jsem polítala doktora, notáře i práci. Od dnešního dne nastupuji mateřskou dovolenou, papíry předány, bylo to rychlé. Vše vyřízeno. Mimíska se ven nechystá, jen mě zkouší, potvůrka, porodní cesty se zavřely, to ona dělá před panem doktorem a zítra zas bude dělat divý kusy. Hlavu máme dole, tak jen tak dál, srdíčko tluče, jak má, další kontrola 13.5.+pásy. Jo a mám vydržet ještě dva týdny.
Bellko, utopila se husa? :frowning2:
Andrejko, nálada je lepší? Počasí teda ne, jak píše Věruška, působí to na psychiku, ale u mě se to zlepšilo...Dočasně jistě :angry:
Tož jdu něco dělat, ať nezahálím.
29. dub 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
Šááák jsem tááádýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning:
29. dub 2009 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz
No už jsem se o tebe bála.Tak že všechno v pořádku to je dobře.Taky u vás prší?
29. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Tak to jsou dobré zprávičky.Vidíš jak je ta Anička rozumná :wink:
Markét ahoj
Nojo já na to zapomněla reagovat s tou husou.To jsem snad v život neslyšela.Je mi jí líto chuděrky.
Tak já už mam na česneku a fazolky s kuřecím masíkem,ještě chci udělat štrůdlík a něco málo vyžehlit a běžim do rachoty. :unamused:
29. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj Petruš.To já taky budu muset žehlit.Jé štrůdlík mnam ten bych si taky dala.Ale docela přemejšlim jestli neudělám tu buchtu od Máji.Ta chutnala celí rodině. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Máji, po kom ta Andulička asi bude, že je tak hodňoučká:grinning: Holčinky, já mám hlad, jdu si něco udělat a pak budu dělat Pavlíkovi dort, tak jsem zvědavá:slight_smile:
29. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj Magdiku prosímtě co ta husička vyváděla?
Markét ta Andělská buchta(tak už ji mám zapsanou v kuchařce)je výborná.Já musím zdělat jabka :wink:
29. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Jééééžiš, ony ty kozenky zase vypejkaj a vyvářej. My do sebe nasoukali jen rohlíky a chlebíky, já dojedla uzeného losůska a na jídlo nemáme pomyšlení, ale do večera samo budu muset něco uklohnit. Štrůdlík bych si teda dala, no. Tož tousťák doma máme, nějaký jááábloko se tu taky najde, skořicovej cukor taky, tak e na to asi vrhnu.
Mám za zádama policii, snad mi to nečtou :grinning: , vždycky se jim poserká :slight_smile: kamera na baráku, co máme a tak přijede taková ta bestie veliká a zvedaj na ní ty techniky s polišema hore na střechu a opravujou. Satan to kontroluje, jakmile projížděj kolem okna, tak ječí a samozřejmě je zažene aááááááž do nebes, bo je to bojovej pes, že? :grinning:
Anýsek je hodnej asi po tatínkovi, bo po mamince by to pěkná mééééérška :wink:
29. dub 2009 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Peťko, no to mají z toho, že lezou do všeho, kde je voda, koupaly se i Bellušce v lavoře, kde má vodu na pití, tak spadla do kýblu a nemohla ven. Jinak máš naprostou pravdu, jen tu mladou vem, je čas otěhotnět:slight_smile:
29. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Ona se utopila v kýblu? :frowning2: :confused:
29. dub 2009 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz
Tak mám za zády i hasiče, no tož to už je lepší uniforma :sunglasses: Klučánci s těma klobůůůkama... :grinning:
29. dub 2009 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz
Si tak říkám, jestli mám být stále tak klidná, hasiči tu nikdy nebejvali, si tady datluju a možná mi hoří za prdelí :grinning: Ale tak nemám se nervovat, ne? :grinning:
29. dub 2009 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ježiš to je hrozná smrt!!!!!!!!!!!!!Já mam nějakou lehčí formu klaustrofobie tak v kýbliku bych se asi zbláznila :frowning2: Z tou holčinou mám zítra rande tak uvidím jak a na čem se domluvíme.
Ježiš ona má miminko v bříšku a kouká snad po chlapech bo co??????????????
Teď jsem mluvila s kamarádem od stavební firmy a mají baráček v akcičce.Hmmmm tak to se na to podíváme :wink:
29. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
Májinko dokud ti to doma nesmrdí tak se nenervuj!!!!!!!!! :grinning:
29. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Jakej baráček v akcičce, jakože postavěj barák a na to jsou i akce, bo to vystavěj a pak to tepráv prodávaj? Já cu takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý? Jak moc velká je to akcička? Asi tak 10 tis. budu mít :grinning:
29. dub 2009 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz
Jooo, tak na to by Ti odpověděl manža hooodně rychle. Bo já mám speciálně vyvinutej čich a všechno cejtim a okolí to necejtí. Takže u nás a všude kolem, stále něco smrdí :grinning: , manža už je na to alergickej a mamka se tomu už jen směje, bo já cejtim fakt kde co :grinning: Ale oheň ještě necejtim, snad se mi ten sosák neporouchal :slight_smile:
29. dub 2009 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice, nenervuj se, určitě by Tě vyzvedli kdyby se něco dělo, popř. dej ceduli na dveře, že jsi doma,kdyby něco ať zabuší na dveře. :grinning:
29. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Máji, nestraš Ty stlašidlo, když Ti není horko na prdýlku, je to v pohodě:grinning: Peťko, tak to zítra tfujtfujtfuj, ať je mladice šikovná a né nějaká taková....no však víš, jací jsou dneska Ti mladí:wink:
29. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
Akcička je to dobrá.Ten baráček stojí v základě 1699tis.Je úplně obyčejný ale dáš jim ozemek kam ho mají fláknout a za 3měs ti dají klíče a řeknou tak pani Vozembouchová můžetese nastěhovat.Napíšu ti stránky(jé ale já nevim jak)
29. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Majdí bůh ví,jestli se vrátim :grinning: Jedu zítra sama doktorovi,možná bude mít hola kadeřnictví úplně prázdné a jen pro sebe :grinning:
29. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.