• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruško a sbírali jste nějaké mušličky? Jsem si jich z Kréty přivezla tolik a ještě kamínky z moře:slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
No to mi stačí, jen jestli tam enni nuda,a le asi zase zabloudíme do Bibča, pojedeme autem, tak do Caorle jeden večer jukneme a budeme mít jasno.
Pizza zklamal? V Talošce bylo draho? No neke, jás i teda na ceny nemohla stěžovat, ale taky je pravda, že jezdíme až na konec sezooony, kdy se všeho zbavujou, tak je to hodně pod cenou, i jídlo bych nevezla, že si koupíme, tak už to třebas neni pravda...
29. srp 2009 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, když Ti řeknu, že jsem v klidu a nevadí mi to, uvěříš??? Ale pak pigluju a pigluju:grinning:
29. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Třeba mne zklamalo to, že v Portu nebyl žádný trh s ovoce, to mi hodně chybělo a v krámech bylo zvadlý, to mne docela udivilo. Pak jsem teda jeden krámek s ovocem našla, ale zas byl daleko.Jinak ale pro rodiny s dětma je to tam dobrý, hlavně, že máš ten hotel blízko pláže, ikdyž já zas mám spíš radši priváty a něco menšího. No, prostě, vše má své pro i proti.
29. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
No tak to je dobře Bellí, bo se nervit pokaždý, když se zavítá do pokoje, to by bylo blbý :grinning: a čeho si tam ceníš nejvíc? Sedajdy? Aby jsme věděly, až dorazíme :grinning: Přizveme i baroše, bo pojede i Karolka a to víš, je to přeci jen její miláček :grinning:
29. srp 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ovoce hmmm, tak to je divný, že tam nebyly trhy. A byli jste na hadrovejch trzích? Si pamatuju, že v Bibču byly kadžý úterý, nejen teda hadrový, ale právě tuny ovoce, sejrů, prostě ráj nákupní :grinning: Jéžiši já se těšim, snad se dočkám, omg.
29. srp 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Moni i Petjunka zmizely, kde jsou?
29. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Nevím, celý ten pokoj je nějaký zvláštní, jsou tam fotky, housle po Pavlíkovým dědovi. Sedajda se dá koupit nová, ale vzpomínky né:slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tak to jo, památeční věcičky, ty si chraň, omg.
29. srp 2009 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz
A kde je ta Marky? A Andrejce to teda nefachá? Psala Ti Bellí? Já nemám telefon, má ho Luboš, jel za kámošema na chajdu.
29. srp 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylky, půjdu do hajan, jsem uplně hotová. Dobrou noc všem a zítra to dokecáme a já si vás snad dočtu.
Broouououououou
29. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Věruško, pěkně se vyspinkej, konečně ve svojí postýlce:slight_smile: jdu zjistit, jestli jeli přes Brno nebo jí nefachá noťas:wink:
29. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Asi ještě výletujou, bo neodepsala. Jdu do pelíšku, jsem úplně KO. Dobrou nocičku, koťátka, a krásné sníky. MVRMMM:slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Že by ještě vejletili? Beztak zas sousedujou bo Korán :confused:
29. srp 2009 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
Tož brou nocenku, pěkné sníky a ráno se tu sejdeme!!!

Markýýýýýýýý, Karolkoooooooooooooooooooo, Andrejkooooooooooooooooo :astonished: :astonished: :astonished:
29. srp 2009 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a ještě pěknou svatební noc Alence, ať se země otřese :grinning: :grinning: :grinning:

A Kačer je kde?

To je morálka tady, žádnej řád, ještě že zas začne školní rok, trošku se to tu musí dát do cajku, omg!!!
29. srp 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Prdelky moje milované jdu popřát dobrou noc,jsem se dneska rozhodla věnovat manžovi tak se omlouvám,teď běžim se psem,pak vana a do pelíšku :wink: papa a krásné sny :wink:
Věruško ty si tu noc užij po týdnu ve své postýlce, to já se vždy hrozně těším :slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak Andrejka je bez noťasu, v týdnu ho dá do opravy. Přeje všem dobrou nockuuu:slight_smile: tak dobrou s bobrou:wink:
29. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Bobře, tak to je v pííííííííííííčce teda, Andrejka bez, omg.

Jo a akdo sem co napsal, že to adminky smázly? Nevíte některá?
29. srp 2009 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunko, věnovat manželovi? Jako jááááák? :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz
Bobra je manželka od bobra? :confused:
29. srp 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jak jako jáááák???? Jako tááááák!!!!
29. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ajoooo, tak opatrně :grinning:
29. srp 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem segru pozdravila,a mám ucho jako mach červené,segra se šla už pomalu chystat na cestu do ČR,letí už ve čt,ale jedou nejdřív do čech k rodičům jejího přítele,protože se žení příští sobotu jeho brácha,tak jedou na svatbu a pak v ut 8.9 přijedou na týden tady tak už se moooc těším.Nic jdu rychle poutírat nádobí,protože za chvilinku je tu Peťa.Tak se mějte krásně.-a ahojki :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
Ali tobě tu nejkrásnější svatební nocičku.
29. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Je naskočila tam nějaká chybička za ahojki ,tak si toho nevšímejte. :grinning:
29. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Hurá nadobí pomyto,úkol splněn,zítra se budu muset pustit ,ale do většího úklidu asi i oken ,tak doufám ,že zas nespadnu ,ale tady naštěstí není telefonní budka pod oknem , :grinning: :grinning: :grinning: ,no ale můžu vypadnout ven ,že?protože jsem mluvila se segrou a na tu taťkovou oslavu dorazí i Oliho rodiče z Čech a segra mě poprosila,jestli by tu s nimi mohli přespat a my by jsme byli u našich ,aby mohli být s nima pohromadě,tak budu muset trošku víc vyšurovat byteček,ať je tu krásně čisťoučko,když ho budu pouštět takové návštěvě. :slight_smile:
29. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Tak už je tu Peťa a tady už stejně asi nikodo ,tak dobrou noc :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýýý:slight_smile:
Já nejsem zas takový ptáče,ale Miki mne nenechal dospat a musela jsem ho jít vyvenčit, tam jsme ztropili scénu, bo chtěl sežrat nějakej bobek, tak jsem ho honila po sídlišti, no paráda.. Výchova zas pokulhává.
Zdálo se mi o obřím povoukovi brrrrrrrrrrrrrr.
Tady se v noci ještě brebentilo.
Andrejka bez noťasu OMG a má snad dama smyci,ne? Tak to se zahlásí.
Ahoj Kaso, ty jsi ta kamarádka Bellky? Jejda, já vás muším dočíst ať zas nemám zmatek.
Tož jdu vypít bylinky a nalistovat stranu z 22.8.
30. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ranko a krásnou neděličku, koťátka:slight_smile: venku je krásně, vypadá to na skvělý den, i když budu šůrovat parádní pokoj:slight_smile: Máji, jj, manželka od bobra:wink:
30. srp 2009 v 07:20  • Odpověz
To je strana 653 OMG :astonished:
30. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.