• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruško ahoj, to bude určitě znamenat štěstí, ten sen o pavoukovi:slight_smile:
30. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahojky, Bellíšku:slight_smile: No uuvidíme,ale byl pořádnej.Copak naše nevěstinka, jaká byla svatební noc? :wink: Oo nakonec nic není, bo jsou novomanželé moc unavení, no dozvíme se to. Ale hlavně fotešky nevěstinky:slight_smile:
Jdu zas dočítat.
30. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ráno všem sluníčka. :grinning:
30. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Tak jsem právě dočetla krize u Majký a Regíí. Moc mne to holky mrzí. :frowning2: Snad se dočtu na dalších stránkách pozitivní řešení.
Bellí a u tebe mne taky mrazilo, když jsi předem psala, že se ti jednou nerozmrazili embryjka. Jo, kdyby to tak člověk věděl dopředu,nebo radši ne?
Jdu čísti dál.
30. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj kaso, tak už vím, že jsi Bellky kamarádka, to už jsem se taky dočetla :wink: Třeba se o tobě dozvím na dalších stránkách víc a když ne, budu zvědavá :slight_smile:
30. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj Veero ,já tě taky zdravím,určitě jsi ještě plná dojmů,a myslím,že jestli si poctivě přečteš všechny stránky ,tak už jsem tam na sebe práskla skoro všechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Alfi mě dokonale vyzpovídala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Pry musí mít přehled jako FBI. :grinning: :grinning: .A co jsem na sebe nestihla prásknout ,tak ještě určitě prásknu,doma mi totiž říkají kecka ukecaná,ale já jim tvrdím,že zase ,když mě někdo požádá nikomu to neříkej ,tak se to ode mě nikdo nedoví,a to co tajemství není ,tak proč bych neřekla.Prostě taková keliška. :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahojky a krásnou neděli všem. Já mam dnes asi bohužel den s žehličkou v ruce,už to není kam dávat tak to zlikviduju.
30. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Věruško, tak to bude třeba megaštěstí, však Ty víš:wink: Kaši ahoj, tak sis pokecala se ségrou a zajišťuješ jim ubytování, to je od Tebe pěkné. Andrejka nemá funkční noťas, a ostatní ještě spinuškají???
30. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Věruško přeju Ti ať ti oškliví pavouci znamenají něco moc krásného.
30. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Belli zase šůrovat,
Peti žehlit, holky je přece neděle, tak nic nedělejte :slight_smile:
Věrko to bude štěstí, určitě :wink: A ten čáp na balkoně to je tak strašně hezké, škoda že takový zvyk nemáme taky.
Kasi tak to je paráda, po jak dlouhé době ségra dojede?
30. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Určitě budou ti pavouci znamenat něco hezkého,i když jsou škaredi,tak vždycky byli pro štěstí. :grinning:
30. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Petjunko, Moni, dobré ranko těhulky:slight_smile:
30. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Tak třeba to bylo znamení ,že si přivezli z dovči štěstičko. :grinning:
Belli to víš musím vyjít segře vstříct,vždyť se tak málo vidíme,ještě ,že existuje skype. :grinning:
Taky teď zháníme,na příští rok jak bude mít tu svatbu,tak bude muset ubytovat asi 12 lidi ze Skotska a rodinu Oliho z Čech,tak nevíš Bellisku o nějakém hezkém penzionku v Ostravě a jeho okolí,ne moc drahém. :grinning:
30. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj Mončo, tak ten zvyk můžeš zavést a my se budem postupně přidávat:slight_smile: Ještě jsem pak na jednom domě viděla zas růžové myšle, fakt moc pěkný, když si uvědomíš, že tam mají narozené mimi.
Zdravím Petjůůůnku:slight_smile:
30. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Kecko, KAso, já mám takové upovídané lidi ráda, aspoň mám hned přehled.
Jdu se věšet, teda prádlo. Tak zatím...
30. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky Belíšku,prosímtě nechci otravovat Andrejku na mobílku nevíš jak to nakonec plánuje s tím srazíkem? Mamka přišla z cestovky s dobrou nabídkou tak se s tím trochu peru,je to totiž Egypt a tam jsem nechtěla.
30. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Kaši a kde to bude probíhat, obřad a pak hostina, aby to nebylo moc daleko, určitě se dá něco za rozumnou cenu najít, poptám se Ti. Věruško, jak už jsi daleko s tím čtením?
30. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Petjunko, já chci za chvilku Andrejku normálně vzbudit, jestli ještě spinká, bo nemám o ní přehled a to by nešlo, tak jí taky napiš:slight_smile:
30. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Petjunko, ale myslím, že platí ten datum 11 - 13. 9. Už jsem Andrejce poslala sms, možná ještě spinká:wink:
30. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Zatím přesně neví ,buď v zámečku Zábřehu-Ov,nebo měla typ ještě Penzion u Rašků někde v Radvanicích,tam by to eventuelně šlo i s ubytováním,ale říkala,že zatím to spíš vypadá na ten zámeček v Zábřehu,že je tam vstřícná majitelka,která má vcelku dost profesionální přístup,a že hlavně je schopna,s nimi komunikovat přes internet,a to je pro ně důležité,přitom,že jsou tak daleko.Hlavně nechtěla,aby to ubytování bylo mooc drahé,ale zase slušné,protože si chcou všechno platit sami. :grinning:
30. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Je to je škoda,že je to v tom září.To mě mrzí ,že vás nebudu moci poznat osobně ,tak snad příště.
30. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Andrejka zdraví všechny kobylky a přeje krásný den:slight_smile: vůbec se jí nechce do Práglu. Kaši, jak něco zjistím, dám Ti vědět:slight_smile: koťátka, jdu něco dělat, tak zatím pa:slight_smile:
30. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Díky Belli.Taky jdu něco dělat. :grinning:
30. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Bré ráno, dočtu, jdu napsati a vy jdete do prdky :grinning:

Věruško, Andrejka ještě nebyla z dovči doma, přijeli z Dojčlandu rovnou na chajdu a tam jsou stále, takže samyce doma.

Kašo, to je paráda, takhle zařizovat svatbu, to bude srandy. Užij si ségru a její dovču :slight_smile: , už aby přiejla viď.
A to jako s těma žebrama myješ okna jo? No toto. Tak dělej parádní byt bo máte barák? To ještě nevíme :grinning:

Bellka zas jde tvořit parádní pokoj a já jdu parádně vysávat a vytírat, bo čekáme návštěvu večír a odpoledne jedeme na narozky Lub. synovce, odvzdám mu mou oblíbenou hračku, co jsem mu koupila. :slight_smile:
30. srp 2009 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz
Kašo a proč to nemají u vás v lázních, tam je krásně bo ne? Al asi drahý...

Peti, taky mám žehlení, muším to vyžehlit, bo jak to neudělám hned, už to bude mimísce malý :grinning:
30. srp 2009 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi barák naštěstí ne,mame 2+1 plus komora,to stačí.No mají trošku jiné představy o svatbě,a to by jim u nás nesplnili.To vybavení není nejnovější a taky to chci nechat na nich,bude to jejich den ,tak ať je to podle jejich představ. :grinning:
30. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
To jo mimiska musí být krásné a vyparáděné. :grinning: .A roztou jak z vody,to se odkládat nedá. :grinning:
30. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Taky už trošku gruntuji.No s těmi okny mi určo trošku pomůže Peťa. :grinning:
30. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Zrovna jsem byla v tych lázních a na stole nazdobené květiny, hnedle jsem si na Tebe vzpomněla. Já totiž cestuju po netu :grinning:
30. srp 2009 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, jak to máš s tím KObylincem teda a Egyptem?
30. srp 2009 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.