• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo tak ty cestuješ po netu jo.
30. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Máji mamina dorazila s nabídkou Egypt za 9tis.all inclusiv,myslím na 11 dní :wink: ale je to od 13 a to by pro mě znamenalo super zmatky v práci :slight_smile: Mam tam toho moc tak bych musela kmitnout.Na kobylinec bych ale dorazila ikdyby to mělo být na otočku :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
No já to mám na 100% ,že v tomto termínu nedorazím,ikdyž mě to mrzí,ale máme tu rodinou oslavu.Tak snad příště. :grinning:
30. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Původně jsem zajásala,protože jsem tam viděla termín v říjnu,ale tak snad příště to určo vyjde.Je to sranda .protože jak tak sedím doma,a z toho se mi sešli v tomto termínu 4 akce,ale samozřejmě rodina musí být na prvním místě,tak se těším na další akci už určo dorazím. :sunglasses:
30. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Včera mi poradila kamarádka výborný salátek,řekla bych,že je hodně podobný jarnímu nebo jak se jmenuje z KFC.Nakrouhat zelí,nastrouhat mrkev,osolit,osladit,trchu octa a majolku :wink: mňamka je to :wink:
30. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak jsem samozřejmě neudělala vůbec nic, bo hlídat ubrblaného Baroša, honit zaběhnutou Salmu a hlídání stáda, aby Pavlíkovi nesežrali popadané švestky, mi zabralo asi 2 hodiny, OMG. Tož jdu dělat teprve obJed:grinning:
30. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Salma Hayek :grinning: , kdo je Salma, tu ještě neznám ,omg!!!

Peti, takže taky v tom termínu máš fláj do Egypta, no ještě to Andrejka promyslí.

Zlatíčka, mám vytřeno jen půlku bytu, bo satan mi u teho asistuje a je na zabití :grinning:

Doma houbelec na vaření, tož jsem pohledala cosi v mrazáku a vyšel mi z teho další oblíbený rocepis tohoto měsíce z Mimače, tak je jistě úspěch zaručen a jdu na to, vypadá to na rychlovku a snad i mňamku, přikládám recepis.

Jo a Peti, salát jednoduchej, levnje, tož si píšu :wink:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55076&user=20353

Jdu na to, kapustu moc nevařím, tak to bude zase po nás něco neobvyklého a pak na tu narozeninovou páááárty.
30. srp 2009 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, jj, Salma Hayek, to je ovce a měli jsme i Sandru Bulock, ale tu jsme prodali:grinning: Pavlík šel s Bellinkou do lesa, tak mám chvilku čas, nemusím spěchat:wink:
30. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Já to věděla,že to nebude jen tak.Mamka mi teď volala,že jí měla zítra nastoupit nová úča do školky a dnes jí volala,že nenastoupí :angry: tak bůh ví jak to s dovčou bude.Petjunka poletí do pr...
Bellí si z toho nic nedělej,já to žehlení taky ještě nevyndala,mam výmluvu,píchá mi v podbříšku :unamused: a to ten sexík včera nebyl aby jste mi nezjebly,že je t z tého :slight_smile:
30. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
A dost! Jdu na to páááá :wink:
Salmu jsem tady taky ještě nepočula,tak zdravím bééékavou :wink:
30. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Peťko, tož pěkně kopýtka nahoru a ležet! Jj, to je jak naschvál, viď? Jsem teď myslela na Karolku, co asi dělá, beruška. Jestli nás čteš, přijď za námi, chybíš tu, posílám Ti pohlazení:slight_smile:
30. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Bellí máš pavdu,jsem na Karolku úplně zapomněla,doraž kočičko :wink: jestlipak dorazí k Andrejce nevíte?
30. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Májinko ty jedeš i s Ananáskem jo :wink:
30. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Mi manža včera koupil novou židli k pc :wink: prý že tady prosedim mádí tak ať to mam příjemný :wink: no dobře se tady dřepákuje :slight_smile:
30. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak už jsem osiřela,ale odpoledne jdu na bouling s kamarády,budou tam hrát ti Skibláci,tak se už těším.Kdyby náhodou Andy vymyslela jiný termín srazíku tak určo dorazím.Tak se mějte krásně a užívejte si nedělní pohodičku.A ty Peťko raději nic nedělej a jen odpočívej.Já už mám dneska vygruntováno a možná se pustím ještě aspoń do jednoho okna. :grinning:
30. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Peťko, já na Karolku myslím několikrát denně, když se směju Baroškovi, bo ona ho, kluka ubrblaného s koulejícíma očima miluje:wink: jo a Pavlík by si mě taky znovu vzal:slight_smile: Kaši, užij si odpoledne.
30. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak na bouling vyrážíme v 17hod,tak mám jště chvilku čas. :grinning:
30. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Díky Belli,a co podnikáě dneska ty? :grinning:
30. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Konečně jsme poobědvali, jdu teda uklízet a dát do pořádku ten parádní pokoj:slight_smile:
30. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Půjdu si dát kávičku ,tak nepřidá se někdo :grinning:
30. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Tak co Belli stále uklízíš ten váš parádní pokoj? :grinning:
30. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Tak ať koukám ,jak koukám stále nikdo nikde,tak já se budu taky loučit,za chviličku vyrážím na Skibláky. :grinning:
30. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
Čautě, tak masejko stále v peci, jsem to nestihla dodělati, narozeninová akce byla o hodinu dříve, než jsem počítala, sjem bolakási pometěná.
Už jsme z5, dala jsem si 2ks dortíku s marcipánem, no jsem jak koule a muším dorobiti to objjjedisko, ještě naloupat bramboury, oune, to mě neba a muž tu neni, že bych ho zneužila, jel s Ananasem za kámošem na kávičku do dílny.

Petjunko, já musím na Kobylinec jenom s Anansem, bo neni kam odložit :grinning: , ale právě řeším mega problém, s kým pojedu, aby mi ji v autě hlídal, bo na přední sedadlo si ji dát nemóóóžu, bo tam je airbag a nejde vypínat a vzadu když je, tak tam samo nevidíma takovou štreku nelze bez koukání na mimisko podniknout.
30. srp 2009 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, ještě uklízíš parádní pokoj? Leštíš housle bo co?

Věruška je kde? Míša spí předpokládám, když tak dlouho do noci makal, možná dokonce do rána...Že by se zase někde koupala s Mikísem, ale přecivá se nebudou špinit v rybníku, když maj na kůůůži ještě moooře, cigoši jedni :grinning:

Andrejka právě volala :grinning: , ona má tak hubenej hláááááááásek, jako konipáááásek :grinning:
30. srp 2009 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem neudělala lautr nic, jsme se najedli, pak lehli, dělali kraviny - né korán, pak jsme mlsali a teď koukám na telku, takže parádní pokoj se odkládá na zítra, až bude Pavlík v práci:wink: Andrejka taky volala, ale zrovna jsme byli venku, tak jsem jí poslala sms, ale prý už je to dobrý, i když nevím co, OMG:wink:
30. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
Tady mrtvo, kde jste? Zítra jsou ještě prázdniny, tak nic nerobte :slight_smile:

Návštěva je fuč, mimíska vykoupaná, napapaná, prostě vše hotovo. Akorát mám chuť na něco dobrýho, tak jdu pohledati cosi sladkýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrejka volala i Věrušce,a le nedovolala se ani jedné, no kde ty budky máte?OMG.
30. srp 2009 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz
zdravím tak jsem konečně dorazila.To je pořád samá návštěva.Už se těším až to bude klidnější,ted přes to léto je to děs.Tak jak jste se měli,jdu si vás dočíst.
30. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
No Máji to je dobře,že musíš Ananáska s sebou.Dovolenku přizpůsobim,tohle mi nemůže uniknout.
Jsem vorvaná jak borůvka a to ještě nekončím.Dělám na česneku s br.knedlíkem ale musím teď zítra toho mám moc.Ráno ju s Terkou do školy přihlásit obJEdy,budou to mít letos prvně na čipy tak to bdou zmatky,pak jdu panu doktorovi do poradničky,musíme skrze pasy páč jsem zjistila,že jsem se vdala a tudíž máme s Terkou obě nové příjmení :wink: v 11 dorazí Vašík a to už neudělám nic a od 14 do rachoty tykže kdybych zítra nedorazila tak nebát se,jen jsem nestihla :slight_smile:
Bellí já to žehlení dnes taky nezvládla,byli jsme nakonec na pouti :wink: pak jsem barvila a stříhala mamku a ségru :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Teda opice, Ty jsi šikovná a zítra tak nabou chanej den, co? Máš honičku. Ještě že máš kondičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak to dá rozum, že dáš přednost nám před Egyptem, to by snad udělala každá, že defffčata? :grinning: :grinning: :grinning:

Kde je Věruška? Hlásila snad, že zmizí na celej den? :confused: Mi teda nic nehlásila, takže!!!
30. srp 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, to je dobře, že jsis už uvědomuila, že jsi vdaná a máš nové příjmení, to jsi šikulka, docela Ti to rychle zapaluje :grinning:
30. srp 2009 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.