• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kobylkýýý, jen načuhuju, bo mi tu ještě u PC dřepí Míša,tak ho musím nechat dočíst. Byli jsme u našich a pak na návštěvě podívat se na měsíční mimnko od sousedky, s kterou jsem taky jako těhu chodila do solné jeskyně. Už mají Martínka na světě, tak jsem si ho chovala, přebalovala, abych se pořádně nakazila těhubacilem. No a teď jsem zas byla na procházce s Mikim.Dostal za odměnu uzené prasečí ucho, tak se sním snaží poprat.
Hodím vám pak zase nějaké fotešky do albíka,ale teď mi sem jde Míšan, tak zatím pa a pak si vás taky dočtu
30. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jo jo já jsem vítr :grinning: všude jsem ho změnila ale tohle jsem zabudla no.
Jo houby asi ještě řidičááák!!!
30. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
A Věruška se našla.Máji ta má z tebe strach,zanadáváš a už se hlásíííí :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
OMG, co tam ten Míšan furt dělá? Ať si jde hezky smotat kabely a svízat, hezky a´t to lícuje a nesedá nám k pc :grinning:

Věruško a je ten chlapeček taky větší jak Anýs? Určitě je...

Mikíska nám sem ho´d na fotečkách aa ještě nějako Talošku. Věruško, já jsem si myslela, že ten druhej pán je Míša, bo jste si je na dovče vyměňovali? Jsem zírala jako blázen, že je to ten druhej pán :grinning:
30. srp 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
Tak se zrovna i loučím.Máme nějaký erupce doma.Tak radši zalezu do pelechu.Dobrou. :frowning2:
30. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Tak vás holky zdravím a přeji krásnou noc,já jsem právě dorazila z boulingu,krásně jsme si zabékali,ale už jsem se zdejchla poněvadž ráno zvoní budík.Ach jo. :frowning2: No i když zaplať pánbůh zato,aby práce byla. :grinning:
30. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Koťátka, přeju dobrou nocku a krásné sníky, se mi chce spát, bo mě bolí hlavinka od krční páteře, musím si to srovnat. Peťko, víš o tom, že jestli nemáš změněné příjmení na řidičáku, tak nemáš řidičák, až Tě budou stavět, nepustí Tě dál, to se zrovna nedávno stalo kamarádce, taky byla rok vdaná, tak si to zmeň. Pěkně se vyspinkejte, sluníčka:slight_smile:
30. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Halóóó huš jsem zase tuuu.Míša tu kabely nemotal, jen zas čučel na ty svoje oblíbení stránky se zvukovou technikou,asi deficit PC,ale co já? jsem vás takhle zanedbávala a teď taky...:slight_smile: Jste tu někdooo? Jo afotešky mimíska nemám, bo jsou v Míšově mobilu a ten už zase spí, tak vám je sem dám zítra.
Májuš,malému je 5 týdnů, když se narodil, tak měl něco přes 2 kg a teď se to už blíží asi ke 4 kg a taky nekojí.
Co jsi to psala o Míšanech?
30. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Bellí, dobrou a ať tě krčík nebolí.Zítra tfuj, tfuj do práce a pravou Bellinko, pravou:slight_smile:
30. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Věruško, já jdu do práce 1. 9. to je v úterý, aspoň doufám, teď jsem z toho celá popletená, to už bych šla na kutě ve 20:grinning:
30. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Drahé ženy, všem a halvěn Bellí, omg, nevím, co spolu ty dvě mají :grinning: , přeje Andrejka dobou nocku, nestíhá přijít na samyci, bo pere, žehlí, stele, věší, chystá, vaří, peče, smaží a ráno do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže posílá všem Kobylkám políbení a zítra na nás bude jukat z práce, pokud nebude zavalená sociálama bo papírama. :slight_smile:
30. srp 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, já nemám stále přehled, tak to se omlouvám. Zas dočítám dnešek...asi se z tohp čtení nevyhrabu. Sejří mne to, že na vás všechny nemůžu reagovat, bo jsem mimoň.
30. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
ale mám vás všechny v hlavě a postupně si píšu poznámky a pak se na vše vyptám, bo se to dočtu později.:slight_smile:
30. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Dobrou kobylky. MVR Zítra tu jsem, jen muším na skok do práce pro lístek na peníze a odlít taťkovi zuby, zas další melouch,ale jinak se od kobyly nehnu.
MVRM
30. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
Nejmenuju vás osobně, bo bych už ani nevyjmenovala.Tak brou, kobylky, moje:slight_smile:
30. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Přeji všem krásné ráno,a úspěšný start do nového týdne :sunglasses: sluníčka.
31. srp 2009 ve 04:12  • Odpověz
Belli a ať krční páteř a hlavinka od ní nebolí.Dneska musím z práce k doktorce na kontrolu,pak pro bylinky a k mamce,takže se ozvu asi až večír.tak pa pa a hezky si ten dnešek užijte. :grinning:
31. srp 2009 ve 04:19  • Odpověz
Dobré ráno KOBYLKY.
Všem přji krásný a úspěšný den kdo musí do práce :slight_smile:.
Ostatním také přeji krásný den a krásný relax :slight_smile: .
Tento týden ranní a nevím co nás čeká.Snad to bude dobrý týden.
Kdo má dneska kontrolu tak ať dopadne na výbornou :slight_smile: .
Musím valit aby mi neujel bus.
Tak papa a NEZLOB TE TADY :wink: :grinning: .
31. srp 2009 v 05:01  • Odpověz
Bré ráno, koukám, že ač jsem vstávala brzy, tak jsem skoro poslední :grinning: Proč do tej práce tak chvátáte? :grinning:

Jsem nakrmila, přebalila mimisko, uklidila myčku, trošku to tu pošolichala a jdu práti. Doufám, že bude teploučko, zatím pěkná kosa.

Andrejko, jak říkala Věruška už Bellí, vykroč pravou :grinning: a potěš kolegyňky zážitkama z dlouhé super dovči :grinning:

Pracanti, ať vám to uteče, hlavně málo práce za hodně peněz, jinak se to nevyplatí tam chodit, na to pamatujte :grinning:

Bellí, kde jsi? Paseš Salmu Hayek? To spíš Pavlíček, ne? :grinning:
31. srp 2009 v 07:14  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné dobré ráno, v práci nám nešel celý týden internet,až dneska to opravili :frowning2: ,27.08. jsem byla na kontrole srdíčka a vše v pořádku. Doufám, že se všechny máte v rámci možností dobře, už se blíží ZÁŘÍ. :wink:
31. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahoj Terko, celej tejden spravujou net, no to je společnost :slight_smile:
Srdíčko buší - parádička, pěkně Ti čísílko poskočilo, neuvěřitelně to letí, neměla bys už býti doma? :confused:
A co fotečky? Kdypak Tě uvidíme? Abys nám dřív neporodila :grinning:
31. srp 2009 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýýý:slight_smile:
Tady už to žije.
Taky zdravím všechny pracanty,ať jim to v práci utíká.
Ti co dnes něco mají, ať to dopadne ok a aostatním a't si užívají dne. Ještě je krásně a taky bude.!
Májo, já mám vyprané 3 pračky,ale není nikdo, kdo by to vyžehlil. Dnes měla Míša problém co na sebe do práce :grinning: Musím se na to vrhnout,ale vůůůbec se mi nechce.
Regííí asi stihla bus, tož ať jí to jde taky od ruky.
Bellí asi opravdu pase,
a kdypak se zahlásí naše maminka Andrejka?:slight_smile: Asi v poledne bych typovala, bo to nevydrží a bude to dřív?
Tož zdravím do Práglu sociálku:slight_smile:
31. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj terezko, to je supr, že je srdíčko tluče jak má.Taky zdravím
31. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj Věruško, to jsi teda prááááč :grinning: , já mám taky vypráno, ale skoro už i vyžehleno, stíhala jsem to včeeera.
Ale v koupelce je už zase plná vanička na praní, takže dneska to roztočíme :grinning:

Satan chudák ještě nebyl venku, ale leží v pelechu, tak nevím, jestli ho přemlouvat bo počkat, mně ososbně se nechce nikam :slight_smile:

Pani z místního bazárku mi neodpovídá :unamused: , tož ještě vyčkám, zase zkoupím kde co.
31. srp 2009 v 07:49  •  1 dítě  • Odpověz
Právě se mi povedlo, nalít si do noťasu čaj, tož kdybych chcípla, nebojte se vlka nic, to jen nefachá stroj...no to by mě jebing :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Alfi, máme dva informatiky,ale když něco potřebujeme nemají čas nebo to nejde, teď hřešili na to, že p.ředitel měl dovču, tak proč se namáhat s opravou, že.
31. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Alfi,na mateřskou bych měla jít tak 6-8týdnů před termínem a ten mám na 24.12., zatím to docela zvládám tak chodím do práce.
31. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahojky a hezké ráno :slight_smile:
Pracujícím ať to utíká, hlavně Andrejce, ať zvládne podovolenkový pracovní šok.
Terezko čísílko teda fakt poskočilo, no to je morálka informatiků :unamused: No hlavně že už to jede.
Věrko známí šel jednou v létě do práce ve flanelové košili (manželka neprala ani nežehlila) tak doufám že na tom byl Míša dnes líp :grinning:
Máji ty už toho máš tolik podělaného po ránu, já se hrabu teprve z postele, honem uklízet dojde mi dopolední návštěva.
31. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Brééé ránko Mončo, máš právo se povalovat v pelechu :grinning: , já už ne :sunglasses:

Terko, tak to máš termín skoro jako kámoška, co tu včera byla, ta má na 25.12.2009, to budou mít chlapi vánoce, to bude nablito v áááálejích :grinning:
31. srp 2009 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz
Monnci ahoj, ani se mi to moc nezdá, už bych byla ráda kdybych měla alespoň 29.t. :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.