• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holkýý, já vás furt dočítám, už jen 15 stránek,jsem hrozně pomalá.Ale už vím, že se Regíí usmířila, prožila jsem s Bellíškem to smutné nerozmražení,Monča , že si kupovala novou sedajdu (taky počebujem), Majký, že chce roznášet letáky, bo jí ty splátky nesníží, Andrejka pojede s nákleďákem na blešák :grinning:, Petí má nefotogenickou mimísku,Alenka finišuje s přípravama na svatbu, Karolka se vždy objeví a zas zmizí, no prostě, začínám mít přehled :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdu si udělat čaj a pokračovat.
Májo, dnes ráno Miki udělal světový rekord ve trojskoku :grinning: Nejdřív přelezl zábranu v kuchyni a jak se mu to podařilo, tak už jsem jen slyšela ty obří skoky do ložnice a pak jeden do výšky na postel a přistání na mém těle. :grinning:
31. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Mončo, u Míši to ještě nebylo tak kritické,musel si vzít jednu neoblíbenou letní košili, kmísto kraťusů jeans a místo mikiny svetr. Jeans byli šedivý barvy, na to zelenokostkvá košile a navrch svetr tmovomodré barvy. Super kombinace :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Se nám Míša pěkně vybarvil :grinning:

Mikís má zábranu v kuchyni? Jako jakou? ale je to bore bore ček jo :grinning: , přeskočil a vyskočil :grinning: Tak to má být, panička se válí na pelíšku a nebohý žížátko aby mrzlo někde bez peřiny a bez postele :grinning: Kdyby Tě viděl u nás :grinning:
31. srp 2009 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz
Má tam mezi dveřma takové prkénko, aby nemohl na koberec. To má ještě z chcacích dob, nebožátko jedno chlupatý. Tatínek ho totiž v posteli nesnese,ale on to ví a skáče jen na mojí půlkua,el u vás bych ho nechal řádit se Satanem po celým bytě :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Máji neboj i mě to brzo skončí, teda doufám. Ale byla to druhá noc kdy jsem dobře spala, jinak od 3-5 čumákuju na tv na ty věštkyně nebo co tam běží a nemůžu spát.
Věruškotak na tom je Míša dobře, neladí, ale aspoň má letní věci :grinning: To už jsi daleko se čtením. Jsi mi připomněla Marky, se tu vůbec neukázala, tak ani nevíme jestli se dala na roznos letáků nebo ne, myslím měla mít pohovor v pátek, ale teď si nejsem jistá.
Terezko to já bych si přála 20tt :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Tak Bellí nepase, nejde jí Kobyla, tož přeje všem krásné ráno, krásný den!!! :slight_smile:

Snad to brzy nakopne, asi jí tím ranním mrazíkem zatuhla budka bo co :confused:
31. srp 2009 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz
Monnci, tak budu držet palečky, to už máš za chvilku, už nakupuješ? :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Tak holky, psala jsem Regííí, jestli má info o Marky a píše, že ani jí se neozvala, takže co s tím uděláme? :rolling_eyes:
To je nějaký divný, ne? Kdy tady byla naposledy? :frowning2:
31. srp 2009 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko kobylky,
po delší době Vás zdravím :slight_smile: dočíst je nemožné,jen vítám Věrku z dovči,některá se tu vdávala,tak to přeji příjemný společný život a hodně tolerance :slight_smile:

Na Marky jsem taky myslela zda se holka netahá s těma letákama,to je na pytel,ještě se natáhne a tak jak omdlívala,no snad to vzdala.

Máji a co jak to jde s Anýskem ? :slight_smile:

Terko,ahojky :slight_smile: jak se vede?máme už pěkné čísilko,co? A co malej,mrská sebou taky hodně a byla si na 3D nebo půjdeš?
31. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Mončo,teda u Tebe ty tt ale letí :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Holky, já dočítám právě str 665 a tam ještě Majký je:slight_smile:
Jdu do města, ztím se tu mějte,hlavně se nikam neztraťte, zbytek dočtu pak.
Zdravim Katy, super čísílko:slight_smile:
31. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj katy, no aspoń že ty se ozveš.
Taky letím do města, chvátám, chvátám, nemám chvíli klid :grinning: , já tam já tam, už měla dávno být :grinning:

Ale za chviličku zase juknu. Tak pááčko.

S Ananasem je, Katy, pohodička, čekala jsem, až se vzbudí, že ju vezmu sebou, ale marně, chrní s tátou, tak jedu sama :grinning: , to je morálka v tý domácnosti.
31. srp 2009 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, hlásím návrat z Orlickejch. Dovolená fajn, všechny nás tam prohnala střevní chřipka, naštěstí jenom 1-denní. Ale stála za to :angry: . Všechny zdravím a přeji příjemný den!
31. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Věruško ahoj

Máji,není čas,návštěvy,grilování,kupování oblečeníčka-mám už hafo,tak jsem skončila-leda by bylo něco echt :wink: vrhám se na ostatní,plíny,kosmetika a tak :slight_smile: penízky lítají :wink:
Jsem ráda že to malá má za sebou a nemusí se trápit prdíkama :slight_smile:

Evi,teda i tak jeden den jen na záchodě,není zrovna fajn :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj Katy, malej se mrská hlavně večer když jdu spát, na 3D ultrazvuku jsem nebyla a ani nepočítám, že půjdu pokud p.doktor neřekne ze zdravotního hlediska.
31. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak jsem tady, koukám, nic novýho se neudálo. Evík se nám vrátil ze srandící dovči :grinning: , no to je teda štěstí, vybrat si to na dovči a copak jste spapkali?
31. srp 2009 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz
10:02, oujé, můj čas :grinning:
31. srp 2009 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
Tery,aha tak to já jsem chtěla jít hodně,manža prvně se moc netvářil že jako zda to má cenu,no a pak byl nadšenej hodně,takže jsme rádi moc :slight_smile:

Máji,tak už jsi zpět,jů?teda jsi rychlík a co pořád doma je spavo?
31. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Katy, já už mám jedno CD od p.doktora tak mi to stačí. :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Katy ahojky ty si hezky užívej návštěvy a grilovajdy, zítra už září, to to léto tak uteklo. (kosmetiky moc nekupuj, spoustu toho dostaneš, já toho hodně pak vyhodila)
Belli je bez budky :frowning2:
Máji to máš super že máš doma chlapa, tak si vyběhnout do města aniž bys musela tahat Anýska.
Věrka taky chvátá do města. já jsem byla v obchodě a už baštím rohlík se šunkou.
Evi ahojky z dovolené, aspoň jste si užili poslední prázdninový týden a počasí vám vyšlo nádherné, až teda na ten jeden den. ale vždycky se něco posere.
31. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Doma už bylo vzbuzeno, jsem přišla a Ouboš akorát přenášel mimísku do obýváku s monitorem a už měli i vařený mlíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď odjíždí za kámošem se učit technickou, prý doma neni moc klidu :grinning: Hraje tady kolotoč, vrní tygr, kviká mimisko :grinning:

Katy, já koupila teprve teď olejíček na mimisku v Rossmannovi, bo mi voní, jinak mám všechno z těch kufírků a před porodem jsem měla koupenej velkej sprcháč do koupele od HIPPu a ten mám snad ze 3/4 stále plnej, takže spotřeba nic moc, spíše valej ubrousky na prcku, super jsou ty z DM zelený, balení stojí myslím 149Kč/4ks a když máš kuponky na slevu od nich, po zaregistrování, tak jen 99Kč.
31. srp 2009 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz
Holky,tak my kosmetiku koupíme určo,Hipp ani nic takého používat první dva tři měsíce nebudem,jen Sebamed,já měla problémy s pokožkou a doteď mám,mamka taky,máme to v rodině a ta Seba je hypoalergenní,a jen tu extra jemnou co je i na mírnější ekzémy,a Bepanthen-sice to bude ranec do začátku,ale zas krom krému na prcku to tak nebude lítat.
Máji,tak mám v těch kufříkách vzorky od Hippu,ale to nesedlo ani moc mě na pupek,to zlatej Eucerin,já se osypu po hodně věcech,a ted co jsem těhu to je ještě horší.Mám fleky na sobě i z vody :unamused:

Mony,klučík valí zítra do školičky,co?Tak ať si ještě užije poslední den prázdnin :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Nojo Katy, to jsi vlastně říkala, že máte problémy s kůží,a le tak třebas se tomu nějako dá pomoci, asi máš zasejřenej organismus něčím ne? Ale máte to v rodině, no někdo to utnout musí, tak snad Valuška :wink: To se prohneš no, ale jak říkám, velká spotřeba to neni, jestli teda se Ti nebude osypávat třebas po vodě a nebude mít choulostivou prcku. Já i peru už v TIXu, Lovelu jsem měla jen na vypotřebování jednoho pytle, jinak pereme normoš a nic nám to nedělá.
31. srp 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
Né,to je přecitlivělá reakce na nějaké věci,no a je to na prd,ale Toník je ok,tak snad malá bude po něm,ale pro zichr chcem raději od začátku Sebu,pak když se to rozjede tak je to na prd,oni mimča na začátku ještě nemají filtr na pokožce jak lidi,tak jsou náchylnější.
Tý jo v Tixu,to nehrozí ani u mě,a z Rexe jsem se taky škrabala,mě teda sedí Ariel-kupodivu,ale půjdu do tekuté Lovely pro malou,bez aviváže s extra máchání :wink:

Holky,doboru chuťku k obídku a pěkné odpo,já valím k mamce se švícou ukázat 3D
31. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
K mamce a ještě se švícou jo? To josu změny, paráda :wink:
31. srp 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, všechny vás mocinky zdravím a přeju krásný den:slight_smile: no, u nás spíš škaredé pondělí, hlavička bolí, dorazila ms- to ani nevadí, bo mám bezproblémovou, spadl mi na zem skoro celý tvaroh, který pracně dělám a řízla jsem se do prstu, kde je do večera, OMG:wink:
31. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
No Bellí, to je den blbec a ještě ta Kobylka neklusala, viď? Tak hlavně nikam nešplhej!

Ale počasíčko je pěkný ne? Píšou že bude tropický týden, víkend již podzimní, tož pracanti, to máte radost, co? Ale ty jejich předpovědi už známe.
Já jsem spáchala perník, musela mi mimíska pomáhat, válela se mi na lince u mísy s ingrediencema a dělaly jsme hovadinky, až bude chodit, bude to složitější.

Andrejka je asi zavalená papírama a neví, co dřív, beztak jí tam ty kolegyně nechaly plno práce.

Věruška drbe s babama dovču určo, ale jistě nakoukne, bude muset taky vyvářet a žehlit, aby měl Míša zítra co na sebe :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem tu a tady se drbu já:slight_smile:
Májo, asi tě mám taky za prdelí, bo jdu zrovna vařit lečo a koukám na tu nechutně vyhlížející hromadu prádla.
Bellíšku, to máš teda den. Hlavně ať ta hlavinka přejde, vem si radši prášek.
31. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Zdravím Evču z hor:slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.