• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruška už je doma :grinning: , všechno vidím, hlavně tu hromadu, omg

Jsem pohledala zbytky v domácnosti a sláva, leželo tu sojové maso pro případ hospodářské krize :grinning: , už je tu a tak Mája ho už zbobtnala :grinning: , udělala jsem marinádu na sojové dle Mimáče a huž se to spojuje v ledničce, pak to osmahnu a uvařím rýži a naservíruji muži, co na to poví :grinning:

Perník hotov, dokonce za poloviční čas, než je v recepise a se šlehajdou je teda super, na to že je z celozrnné mouky, tak ujde :grinning: , bo mouka taky došla :grinning:
31. srp 2009 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, nikam nešplhám, raději. Jj, venku krásně, pere se mi 3. pračka a krásně to schne. Věruško, už jsem si tu krčnici srovnala, naštěstí jsem se to na té Dornovce naučila. Mikísek je teda skokan:wink:
31. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Máji, já dělám dneska to maso s tou kapustou, ale místo vepřového mám kůzlečí a kapustu nemám, tak jsem utrhla na poli zelí, vůně po celém baráku a chuť, no ani nemluvím, jsem zvědavá, co na to řekne Pavlík:wink:
31. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Aha děláš vepřový s kapustou a nemáš ani vepřový, ani kapustu :grinning: , tak to je goooool :grinning: Tož dobrou chuť :zipper_mouth: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz
Si musím poradit, když máme ten domácí výběr, né? Jsem to zkoušela, nejradši bych to snědla už teď:wink:
31. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jejda holky, jak mě se nechce zapojit do pracovního procesu :confounded: . Musím překonat ohromný odpor!!! Věrko, krásný foto!!! To moře jako bych úplně cítila. Bellka je gastronomický kouzelník :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Tak já aniž bych si četla Máju, tak jsem se pustila taky do perníku,ale zas mi došlo kakao, tak muším počkat až mi otevřou pod náma kráma skáknu pro něj, bo mouku už mám v míse:slight_smile:
Tady se to peče a vaří s níáhraškama:slight_smile: Já už dlabu lečo.
Andrejka nedorazila? Jiště má po dovolený hooodně práce.
31. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Evi, ani se Ti nedivím, mě to čeká zítra po třech měsících, OMG. A to nemluvím o tom, že v chodbě to voní po tom rozlitém skorotvarohu:grinning: jsem teď do toho zase vrtala, no mňamka je to neskutečná:wink:
31. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
U Věrušky taky perník, voní to až tadyyy:wink: šoupnite mi tu receptík, prosím:slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
ahoj beruškyyyy!!
Letím na skok, ale opravdu jen na skok, abych vás pozdravila. V práci kalamita, no comment.. Snad se mi večer podaří dostat se na pevnou PC.. Jak je to se srazíkem?? Belíšek vlastně až zítra bude vědět a ostatní?? Já se teď nezorientuju tak rychle v příspěvcích..Zkusím během odpol nekouknout, uvidím.. Zatím pusůůůůůůůůů!!!
31. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
po třech měsících to bude síla. Mě stačil týden, abych odvykla. Kromě toho dnes dorazila MS s pětidenním zpožděním. Už jsem málem kupovala testy. Mě to zase otrávilo.
31. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Andrejkooo, taky pusuuu, ať to zvládneš:slight_smile: Evi, neboj se nic, dočkáš se a mrcha 9 měsíců nedorazííí:slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoooooj Anděvooo zavalenáááá. Tož to musí být děs,tak večer páááá.
Evuš, ach ty naděje... Já bych to měla dostat teď ve čtvrtek a v koutku duše doufám, co kddyby se zadařilo, ale je to tak malé procento....Vím, jak ti je.
31. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Už je po 13.00 letím pro kakaoooooooo.Bellí, recept normoš, hrnkovej perňas, kterj vylepším blumama
31. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Se Ti řekne, normoš hrnkový, když já ho nedělám, tož nevím co je normoš, OMG:grinning:
31. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Už se peče. Zde je receptík:

Perník

2 hrnky polohrubé, 1 hrnek hladké
1 1/2 hrnku cukru (dávám míň)
3/4 prášku do pečiva
1 celý prášek do perníku
1-2 lžíce kakaa,(dávám víc:slight_smile:)
2 vejce
2 hrnky mléka (dávám míň:slight_smile: :slight_smile:)
1/2 hrnku oleje
31. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Děkujííí, vyzkouším:slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Už je pečenej:slight_smile:
Teď jsu uklidit a pak shánět drát na vrtuli.
Jo a ve čtvrtek jsem se objednala na Dornovku, pak na konzultaci ke Kultovi, 14.9. jdu k Havelkovi a 16.9. k zas k neléčiteli. To to mám rozplánovaný, že jo? :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Bellí, a jak to máš teď ty? Já jsem se k tomu ještě nedočetla, tak se ptám. Zkusíš nativ ve repro? A kdy tak přibližně?
Jo a už se chci dlouho zeptat co Karolka, mája mi psala, že jen nakukuje a že IVF nebude? To je mi líto, jsem se těšila jak do toho půjdem spolu, bo máme stejné problémy. Karolko, myslím na tebe, jukni, broučku.
31. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
A co Lůca, nenechala se odradit a tyky bude bojovat teď na podzim?
31. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Koukám, že paní poletuchová dělala stejnej perník s méně cukrem a více kaakem jako já, omg. :grinning:

Právě píše Regííí, že jí Markytánka prozvonila, když jí napsala, jestli je ok, a´t prozvoní, no ale to se neví, kdo prozváněl, že? nad opravdu Marky, si říkám, že možná nemá kredit, ale zase samyci snad doma má, tak kde je, kočka jedna letáková, snad neroznáší...

Andrejku zdravím do rabóóóty, nojo zavalená a nestíhá, ale zase jí to rychl euteče, bo už je půl trojka a za chviličku pomaže domů za Tairunkou.
31. srp 2009 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a dala jsem si teda sóju, bylo to good, akorát jsem dala více kečupu, bo i tam šplouchnul :grinning: a je to jekési nasládle, ale zbouchala jsem to s rýží. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky kočenky :slight_smile:
paráda kouknu a tady se vaří a peče-tak perníček už mám opsanej a vyzkouším :wink: :wink: jen mě pobavilo-dávám min-dávám víc :grinning: :grinning: :grinning: dobrý :grinning: :grinning:
zrovna sem dojela ze Citáku jela sem na tu zapomenutou krev :sweat_smile: je to ještě na genetiku,snad to bude O.K.
no jináč sem teda pak jela za holkama do práce,pokecala vycucla ledovou čokošku a mazala do sekáče pro těhu gatě tak sem koupila za 500 ani není poznat že sou nošený :wink: mají tam i nový věci jak těhu tak na mimíska a pak větší děti+i nošený.Tak sem fakt neodolala a koupila 2overalky v neutrál barvách pro našeho mimíska :slight_smile: :slight_smile: dárek k tomu mi paní dala ponožtičky-mají slevu na letní věci 50% tož oba overalky za 57 :wink: kdybych věděla co čekáme koupím i jiný,tak tam brzo zajdu zase až budeme vědět co čekáme :slight_smile:

Andrejko ahojík do pracprocesu-tak co baby?Utišila si je čokolád.tyčkama?

Belí si mě rozesmála vepřový nemám,kapustu nemám :grinning: :grinning: ale vařím vapřové s kapustou,chichi ale si šikulka že sis poradila a vysledek je určo mnamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hmm,ta Marky mi taky leží v hlavě..až mě napadlo zda z důvodů šetření neodpojili internet :confused:
Ale snad je v pořádku.

Ahojík Evičko,na horách muselo být krásně :sunglasses:

Taky zdravím-Katy,Monču-obě :grinning: Dady,Lůcu,Máááájenku+Anýska a vůbec všecky
31. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Tak musím říct, že obídek byl fakt úžasný, jsme toho snědli jak prasátka:grinning: Věruško, teď budu makat a šetřit a příští rok jdeme do té minimálky, jsme se s Pavlíkem rozhodli, že přejdeme do toho Reprofitu, když ve Fertimedu to nedělají. Máš to pěkně naplánované. Zdravím Janniku:slight_smile:
31. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahojky těhulko Janinko:slight_smile:
Holky, aby to bylo teda už vše, tak mi přešel dopis z Motola, že se mám 17.9. dostavit na výsledky z genetiky. Měla jsem uplně strach tu obálku otevřít, myslela jsem, že už tam budou výsledky a oni si mne tam zvou- A ouha...mám strach,ale musím čekat. to bude dlouhých 17 dnů.

Bellíšku, myslím, že to je dobrá volba ta minimálka, když jinak tak dobře facháš:slight_smile: A co ty testy mna imuno,budeš si je nechávat dělat ještě ve Ferťasu, nebo až potom v Repru. já bych možná chtěla, aby mi je tam ještě udělali,ale co si na nich jinak vezmeš, viď...
31. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
Věruško, oni mi je teď dělají ve Fertimedu, jsem na tom trvala a to budu ještě chtít, až tam za 3 týdny pro ně půjdu, aby mi dali i výpis, co všechno s námi dělali. Tak ještě jdeš do Motola, dobře to dopadne, uvidíš, broučku:slight_smile:
31. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
To je dobře, že na tom takhle trváš. Jen se nedej,ale to ty nedáš, jak tě znám, jsi bojovnice:slight_smile:!
31. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
Věruško neboj se bude to určitě dobrý :wink:
ale máš pravdu těch 17 dní bude dlouhých,čekání je nejhorší,ale s náma ti to uteče :wink:
31. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdu žehlit ou maj God :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :confounded:
31. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
Věry ještě,ten perník sem to nikdy nedělala :sweat_smile: tak co na něj dáváš?Umíš takovou tu citronovou polevu???Nebo někdo tady umí to???Mnam tu bych na to dala a ještě postříkala čokoládou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.