• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jj, dík Jani, mám strach aby to nebylo jo běco blbýho,ale tak nějak si řikám, že zázraky se dějí a já na ně stále věřím:slight_smile: Holt důvěřivá,věřivá Věra :grinning:
31. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Janinko, já na něj skoro nic nedávám akdyž , tak spíš čokoládu, ale můj ex měl rád citrónovou polevu, tak jsem mují dělala. je uplně jednoduchá. vymačkáš citrón a nasypeš cukr moučku, zamícháš, ať je to hodně hustý a pomažeš. já to dávám ještě na teplý, aby rychleji zaschla.
31. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Věruško, to víš, že už se nedám, i když já když něco chci řešit, tak většinou mi u toho vyhrknou slzy, bo se nerada dohaduju, ale nemůžu si nechat pořád všechno líbit. A kvůli miminku budu bojovat, i kdybych si měla oči vyplakat. A Tobě to dobře dopadne, musí!
31. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky. Bylo mi po vás už moc smutno ale ty noční mě jednou zabijí.
Zítra se jdem domluvit na dalším postupu do Gyncentra a když bude vše ok jde koncem měsíce do boje.
Věruško fotky úžasné.
31. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahojki tak jsem právě dorazila domů,tak vás jdu pozdravit a kouknout jak jste se tu dneska měli. :grinning:
31. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Věruško děkuju zkusím :wink:
Kasa ahojík beruško
31. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj Luciii, ty noční by mne taky zabily. Já musím mít svůj režim. Tak už vím jak na tom jsi, takže ke konci měsíce jdeš do toho, to je dobře! Bude akčí podzim:slight_smile:
31. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj Kasi, jak bylo v práci?
31. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
Máji,no za máti jsem šla jen proto že je na tom blbě s tlakem,byla i v nemocnici s tím týden,tak aby nemusela ven,no a se švícou je to v poho.Má zájem o malou,ale moc dobře ví že to není vše ok.

Věruško,neboj to bude ok,ale těch 17 dní,teda na to myslet :confounded: to je spíš o nervy.

Jé tady se bude krásně bojovat na podzim,budu mocinky držet palce aby to byl boj s úspěšným koncem :slight_smile:
31. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Luci ahoj, tak konečně budete zase v akci, tentokrát to musí vyjít a vyjde:slight_smile: Kaši ahoj, tak konečně doma, viď? Andrejka ještě nedorazila. Koťátka, tak už jsem si nařídila mobil na 4.15 a jdu se uvelebit do pelíšku. Přeju dobrou nocičku a krásné sníky, sluníčka. MVRMMM:slight_smile: Karolko, jestli nakukuješ, ozvi se, beruško, posílám Ti pohlazení.
31. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Věrko neboj s náma tvýsledek genetiky taky probírali ústně. Naplánované to máš super :slight_smile:
Belli ty se hezky vyspi a zítra ať se v práci rychle zaběhneš :slight_smile:
Luci zítra to naplánujte, už aby byl konec měsíce.
Kaši to jsi měla dlouhou pracovní směnu.
31. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Beluško zítra první směna po měsíci to je hrůza :frowning2: Přeji ti krásné sny a dobrou noc.
Uvidíme co mi zítra doktor řekne jsu zvedavá snad je vše ok a půjdu znova do boje.
Máš pravdu Karolka tady dlouho nebyla beruško přijd za náma moc nám chybíš :slight_smile:
31. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky moje!
Jsem dom, na pevným PC, tak vás jdu pozdraviti... V práci to stálo za ... Jsem z teho ňáká rozladěná, ách jo.
Co tady nového??Já asi se teď skoro přidám k těm, co nestíhaj dočítat.. Ještě v posteli s noťasem jsem to dávala, a usínala u teho, ale dneska se těším do betle a tam si samycy vzít nemůůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Beluško, tak Ty jdeš zíítra, tak ať se Ti dobře vstává :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Dupky moje mám vás moc ráda :slight_smile: u nás situace stejná, dávám tomu čas, uvidím, snad se manžovi odtemní :slight_smile: Zítra jdeme s malým poprvé do školy, tak huž se těším :slight_smile: Mocinky na vás myslím a mám vás ráda :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jo Luci deržím na zítra palce, a Beli, myslím na tebe :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Karolajnko, láásko hřebčínskáá, ahooj!
31. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Karolko Andrejko ahojda :slight_smile:
Karolko takže kobzolek jde do první třídy tak si to užíjte foták sebou nebo kameru máte to na celý život na památku :wink:
31. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoooook karolko, taky tě ráda vidím. Kéž by se mu odtemnilo!!! Já nevím proč my ženský musíme mít furt tolik trpělivosti.
Andrejko, jen si jdi lehnout, je toho na tebe taky moc a navíc, když je v práco blbá atmoška,tak to člověka taky znechutí a unaví.
Moni, snad to bude ok, doufám.
31. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jé kobzolek jde vlastně do první:slight_smile: Měla jsem tu dnes na skok ségru a ta je ze zítřka vynetvovaná ze zítřejších rodičů. kamer,atd., bo bude mít letos prvňáčky.
31. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Karolko ahojky zítra si to hezky užijte :slight_smile: A tomu nech čas ještě je moc brzo, chce to víc času.
Já jdu koukat na ct1 je nový seriál, tak uvidíme, třeba to bude dobrý.
Všem hezké sny a dobrou noc.
31. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi zas žehlit a u toho čučet na Novu, dávaj tam nějakej českej film, Tak zatím ppáá
31. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Berušky jdu do hajan abych nezaspala ten první školní den :grinning: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
31. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
No čaute baby tady vás dneska nejde ani dočíst ,jak se tu drbalo.Já jsem dneska utahaná jako pes,a tak už se těším do pelíšku.Z práce jsem jela k doktorce s papírem kvůli tomu zlomenému žebru,pak k mamce,tam jsme se akorát trošku chytli kvůli taťkovi,protože jsem nahlas řekla co se mi nelíbí,a ješitní chlapi to zkrátka nemají rádi,tak se urazil a odešel,a mamka pak měla výčitky,že jsem raději neměla nic říkat.No prostě jsem ráda,že už jsem doma,že Peťa je hodný a je na něho spolehnutí.Jinak jsem taky pekla něco na styl perníku,jmenuje se to brunis nebo tak nějak,bylo to takové perníkové těstoa jak jsem to upakla tak jsem na to dala čokoládu a kokos,a je to výborné.Tak jsem to Peťovi nabalila na noční,tak doufám,že jim bude buštička chutnat. :grinning:
31. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: HOLA, HOLA, ŠKOLA VOLÁÁÁ, MÁME TU NOVÝ ROK, DNESKA DĚLÁM VELKOU ČÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRU ZA TÍM MINULÝM A RÁNO DĚVČATA, S PRVNÍM ZVONĚNÍM, STARTUJEME DĚLOHY, SLIZNICE A HUŽ SE ZAOBLUJEME. VYHLAŠUJI SOUTĚŽ O NEJVĚTŠÍ PUPENDO!!! JUCHŮŮŮŮŮŮ, JDEME DO TEHO!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci2.KET v září či říjnu, no huž je třeba se rozhoupati, tak teda kdy??? Momentálně ale bojujeme s haldou papírů a s príma škatulkama kolegyňkama :grinning: Držte nás dva tři, bo jim přijedeme naškubnout chachule!!! :angry:
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Všichni pacoši do latě!!!Velitelka se s velkou slááávou vrací, vyvěšte prááááááápory, načeště si křáááky, kočky do latě, vydrbejte autobusy, trolejbusy, uragán je tam ráno jako na ihahákovi!!! Ale bacha, ne na dlouho, tož si ju vychutnejte, pak bude zase naša!!!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,Kdepak tě máme???Nenačuhuj a písni nám, dyk si bez nás celá nesvá, nakopni samyci a huž nás zásobuj informacema, Kelišky maj uši nastřažený!!!Halooooooooo :astonished: :astonished: :astonished:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Zase vkládáme překvapení do vajuch, zatím čokoládovejch, ale onehdá bude překvápko i ve vlastnim vajuchu!!! :sunglasses:
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,v září či v říjnuKET, tož taky kdy teda? :confused:17.9.budeme znáti genetické vlastnosti a hups do boje, ovšem jestli nebudeme míti dříve mořskou pannu, bo slaná voda dělá divy!!!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se vede, kdepak Tě máme??? :confused:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža už je skoro za dveřma a Leontýnka je kde jako? Pořádek muší byt, zítra urobíme prezééénčku!!!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09 či říjnu? Pořád makáme, zachraňujeme šéfovou a zítra pohovor v CARu, jak na to!!! Budeme čekati na novinky a hurá do toho, půl je hotovo!!!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Taky nepřítomen, Hliníku, Hliníku, zítra naklusat!!! Čekáme tě :zipper_mouth:
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Srpen fuč a Lenča nikde, přijď nám povědít nové plány :dizzy_face:
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize, Svatba 29.8. proběhla, nevěsta nikde. Ani nevíme, jak to dopadlo, vzal si tě? :grinning:A Ty jeho? :grinning: Svatební noc bujará? Fotečky, rychle rychle!!! :sweat_smile:
Eva36(a Ronald-haf),Brno,dřívHelios,teď Laurea,3IVF,Pícháme manžu. Úspěšně jsme se pros...li dovolenou :grinning:a huž zase budeme na Kobylce.
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál,.2.9.hydroskopie
Kaša(Petra),Fertimed, hysterka ok, v září IUI (cca9.9.), 7.9.kontrola, plyšovej čáp to jistí! Šůrujeme byt pro svatební hosty, máme zlámaný žebro, ale neva nám to!!!Okna nemyjeme, bo to na nich neumíme!!!

HOLKY V AKCI
No neboj odstavče, se z teho poserééénkuješ!!!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku! Tady někdo dostane na prdku, bo máme strachy a čekáme, co se tedy děje. Snad jsme v pořádku a jen napínáme...
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10.,ach ty noci, ty zááda!
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka,v srpnu ještě cukr a poradna
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Bude to Valuška!, máme nové fotešky, jukni do albíka!Srážíme se s máti a sééégrušou a nakupujeme, nakupujeme, nakupujeme...táto otřes se :grinning: :grinning: :grinning:máme málo :grinning:
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!U volantů nešel net, no omg, jako kdybyajťáci neznali nejdůležitější náplň práce!!! Hošánci, to bylo naposledy!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák)!ale pssst, baby by měly velký voči!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.nová sedajda, myčka se nám chechtá a za pět hodin nám začíná noční vysílání, věštíme, nespíme :grinning:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme, co děláme? :confused:
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,konečně fungoval CAR, blbci tam v pátek nebyli :grinning: ,pofackovali jsme to v práci a hurá na nákupy pro gatě a overálky. Kde přesně se to prodává, když je to tak hezký??? :slight_smile:
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, 1 prďolka v bříšku, dneska byla honička, vyřizujem pas, bo jsme rok vdaný a docvaklo nám, že máme nový příjmení :confused:, češeme úči, no zítra bude přehlídka hlav :grinning:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09 , Anýs už peče perníky, bo matka je nemožná, táta se učí a mámu tím mučí, spíše se...e :grinning:
JINAK TU NEBUDU SAMA!!! FOFR FOFR DO DRUHÝHO ODSTAVCE A PAK TŘETÍHO...

VŠEM DĚTEM OD NAŠICH KOBYLEK TFUJ TFUJ TFUJ DO NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU A PESTROU ŽÁKAJDU RODIČŮM, AŤ TO NENI NUDA!!!
A STARÝ KOBYLKY, BACHA NA TO, ZASE ZAČNOU ČERNÝ PUNTÍKY.

:astonished: :astonished: :astonished: JOOOOOO A RODIČÁK BUDE NA CHAJDĚ U VELITELKY ANDREJKY, HLAŠTE TERMÍNY!!!SPĚCHÁ!!! :astonished: :astonished: :astonished:
31. srp 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylky, to už všechny spinkáte?
Dala jsem vám ještě slibované 2 fotky do albíka, něco hlavně pro Máju.
Kasa taky pekla a balí to mužíkovi, to je pěkný:slight_smile: já to musím taky Míšovi na ráno připravit.
No nic, já jdu teda taky spát.
Lůco tobě zítra ať dopadne konzultace co nejlíp a jestli někdo něco má , tak vlastně taky jen dobré zprávy.
Majkýý, snad už se zítra v pořádku ozveš?
Dobrou noc všem kobylkám
31. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
No sláááááva, než vytvořím Nasťu, Karolka se zahlásila. Takže malýmu Karolkovi přejeme šťastné započetí školní docházky, nejdůležitější je si dobře sednout, tož nejošklivější pihule to jistí, opisovat, opisovat, opisovat, ale bacha na úúúču!!! Aktovka v cajku? Svačina, pitíčko? Piškvorky? Bačkory v sáčku, cvičky? Mamko poplač si a vyfoť nám ten úžasnej den!!! A na dobu temna, která doma panuje, chvilku zapomeňme, máme tu školáááááka!!!
31. srp 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je uragááán, ta nemá chybu! Zastavte tu Máju, řežu se tu smíchy a nejvíc odstavci holky v akci
31. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jsem měla stejný nápad udělat nasťu za Andrejku,ale ještě , že jsem se do toho necpala, bo by to byla nudaaa.
31. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Věruško beruško, jsem si myslila, že je to Annanas a on sousedovic klučánek, podle cumílku jsem to poznala :grinning:

Mikís je plavec jako drak, panička nestíhá :grinning:
31. srp 2009 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz
Já teď nestíhám pobrat ty všechny vtipy. Jo, vypadá podobně jako Anýsek,ale jen na fotce:slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.