• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahoj berunky, jdu vás pozdravit, mám pauzu..
Tak \Beluška huž taky maká.. jak se tady máte??
1. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
OMG, Ta Mája, to je dar z nebes :grinning: :grinning: :grinning: !! SEm věděla, že jak dám do ruky Nasťu Máje, jsem navždy zapomenuta :grinning: :grinning: :grinning: , Jsi nenahraditelná! :grinning:
Jinak koukám vše kolem školáčkůů, no jo, já si blbka vzpomněla až v 8 na moji neteřinku, jde do prváku na uměleckou - keramiku, a strááášně se bojí, že budou všechny talentovanější... To je samozřejmě blbost!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ona je nej!!!
1. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Jsem to četla ještě jednou. Máji , to je samej pí.. a krá.. a č.... a přitom yTy jsi táákovej cíťa nááš!! MTR a vůbec všechny MVR. Zdravím všechny těhulky naše, snažilky nejsnaživějšíí, snažící se maminky, i těhotné maminky, i nesnaživé sestřičky a já jdu zase makati.. Jo, a laskavě respektujte tu Třebíčskou! Takže prezence!! Leontýnkooo, Leňulkooo, Manetkooo!!! Jo a Karolajnko, četlas? četlas?? Nešmírovat a psátt :grinning: :grinning: :grinning:. Jo a taky zdravím všechny čtyřčlené členy kobyly!
1. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím moc moc po delší době!!!
Tak Vám Mája udělala krásnou tabulku, takže dneska první den školního a zároveň snažilkovského dne - budu samo všem moc držet pěstičky, i když tu moc nejsem - pořád na Vás myslím!!!!!!!!
Jinak já jsem s cukrem dopadla prý ukázkově - cukrovku nemám, tak jsem ráda, že ten hnus nemusím podstupovati zvovu. V poradně taky ok, zase jdu příští st. 9,9 v 9 hod. ( a ještě k tomu na svůj svátek) budou mě brát krev na protilátky a ještě cosi a 21,9 jdu na utz. v 31tt, a pak nevím. Dr. říkala, že budu rodit určo dřív, tak 35 tt odhodem, protože krásně rosteme a myslí si, že mě nenechají až dokonce tj. u dvojčat 38 tt. A na tom utz. už se bude vědět jestli bude plánovaný císař :frowning2: Jinak jsem celkem v pohodě, akorát tak 12 hod. denně spím, protože jsem pořád unavená a posledních asi 14 dní se mi vůbec nechce nic dělat - ale vůbec!!! Chtěla jsem si tak nějak víc nagruntovat, páč později už to asi vůbec nepůjde, ale asi to ani nedám - nevím!!!
Babulky krásné poledne!!!!!!!!!!!!!!
1. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahojík berušky,tak sem se pobavila u tabulky od Májenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Si číslo Máji fakt že jo :grinning: :grinning: :grinning:

Já do ted uklízela,tak je to tak nějak hotovo :sweat_smile:
Tak a je tady záááří,už se těším až se ta kolonka holky v akci začne zase zaplňovat :wink: a pak hnedle šup do těhulek :wink:
Čekám na mužíka až doveze kakao abych mohla spáchat ten perník.Jinak sem dělala to Sloní žrádlo a nějak sem si opomněla opsat kolik toho kečupu tak sem ho tam plácla od oka no a stejně mi z toho vznikl spíš salát než pomazánka,to se mělo strouhat na jemným struhadle?Já to dala na hrubým a přidala sem i cibuli a osolila,opepřila a mám z toho ševčák :grinning: ale je to mnamka.

At vám to pracujícím v práci rychle utíká a kdo má dr tak at je vše O.K
1. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Dady teda to letí ty za chvíli budeš rodit :astonished: vzpomínám si jako by to bylo min týden jak si hlásila // :slight_smile: a ty císaře nechceš vid?Podle toho smajlíka a to ti nemůžou vyvolat porod,abys mohla přirozeně??
1. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky, huž jsem tu, vypito, nažrato :grinning:

Daddy vítej, to je dobře, že jsi poslušná s novým rokem se hlásíš, odškrtávám si účast.
Proč nechceš rodit císařem? To jsi asi jedna z mála, kdo se nebojí porodu, kor dvojitého, ale já vím, mám vlastní zkušenost býti císařovnou..., ale pokud bys byla jen dole uspaná :grinning: , tak vidíš i mimiska a to je přeci super.

Janni.ko, já dávám octa, oleje, kečupu, hořčice po dvou lžícícha apk ještě lžičku cukru. jinak to struhám taky na hrubym, bo to líp odsejpá.
1. zář 2009 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Janni.ko - no letí to i Tobě!!! Chci to co uznají Dr. za vhodné, ale když bude jeden prcek napříč, tak rovnou naplánují císařa - páč to bych ho asi neporodila :wink:
1. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj Máji, toho "dole uspaná" :grinning: se bojím ještě víc jak celá uspaná, ale asi je to lepší, že to všechno můžu prožívat.
Nebojím se tak císaře, ale chtěla bych až to prostě přijde a ne že to budu vědět měsíc dopředu. Ale je mi to samo jedno, hlavně aby je ze mě vytáhli prcky a zdravé a bude to.
1. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak jsem tu naši práglici prošvihla,ale ona by asi stejně neměla čas krafat. Mája je sice v nastě jednička,ale tys byla první, Andrejko, takže prdlajs zapomenuto!:slight_smile:
Ahoj Dady 3v1 ,to je zázrak že je vše ok a jak ti to taky letí. Kdybych si mohla vybrat, tak bych taky chtěla rodit přirozeně, patřím k těm bláznům co chtějí co nejmíň chemie při porodu,ale samo, že bych to nechala v závěru na doktorech. Je to k podivu, že to takhle píšu, bo mám ještě v hodně živé paměti co se dělo v květnu, když jsem se neotvírala,ale pro zdravá miminka bych to vydržela znovu.
1. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Čauky vrácená vypitá Májo a poklízená Janinko. Já už jsem zahrabaná v druhé skříni, vyklízím jí, třídím věci do charity, bo koooooooonečně můj drahý se pustí do těch akumulaček v ložnici, zítra budem stěhovat fuč starou postelk askříň, nechcete, někdo? Daruji za odvoz:slight_smile: Jako tenkrát ten nábytek, dala jsem inzerát na bazoš, že daruju za odvoz a přijeli si pro ni šťasní bezdomovci, bo tak vypadali.Aspoň dobrý skutek,ale měla jsem tenkrát starch, aby nám ještě víc nevybílili byt.
No a vrhám se do malování ložnice a tapetování. Tož mám plnou hlavu barev...atd.
1. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Bellí nám teprve pije nápoj na svááču bo honička jako prase.

Věruško a tak jak jsi to vymyslela a jako postel kupujete? Já zrovna koukám, že bych jednu počebovala, omg. A jako tapetku, no povídej, jsem strašně zvědavá!!!
1. zář 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz
Tady nikdo, Věruška už to likviduje :grinning:

Já jdu obalovati kapříka, kterýho jsme dostali, je obří, budou vánoce, Belluško :grinning:
1. zář 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ona by nás hned připravila o postele:slight_smile: Ne , máme staronovou, jen tu hooodně starou ještě po Míšovi dáváme k našim do stodoly.
no a tapety, čekám na tvoje tipy:slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Taky už jsem zde, no čočka se nějak nezdařila, ráno jsem ji připálila :angry: a když jsem chtěla uvařit novou, tak jsem s hrůzou zjistila že nám neteče voda, tak nás vzal manža na meníčko, měli jsme kuřecí špíz a amer.brambůrky a pak jsme se stavili ještě na zákusek :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsem nacpaná k prasknutí.
Ivi jdu n kontrolu 11.9. tak snad bude vše v pořádku.
Andrejka to má dnes snad volnější, když není úřední den.
Máji a kdes byla na kafíčko po ránu a kdes nechala Anýska?
Věrko ty likviduješ, ty jsi pořád v akci sotva jste dojeli z dovči už makáš.
Dady tak to jsou samé super zprávičky, jen tak dál.
Janika taky uklizí vaří peče, šikulka.
Bellíšek chuďátko už vpadla do procesu.
1. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Připaluj častěji, Mončo :grinning:

Anýek byl ráno se mno, máme tu Interspar s kavárnou nebo takový centrum hnedle zase proti Interu a u obého jsou kavárny, takže tam mamka jezdí na káááfu, bo prý je super dobrá a já se přifařuji, bo spíš dělám řidiče a dávám si tééé a třebas chlebíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věruško, jsem ti už posílala odkazy na tapetky, ne?
1. zář 2009 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko, tak to mám stejný názor jako Ty, akorát bez zkušeností.
Ale potřebovala bych trocha toho elánu, já jsem nic dneska neudělala a už asi ani neudělám jen jsem teda uvařila akorát brambory a filé - fuška jak hrom :grinning:
A ve 4hod. jedu ještě na veterinu s psíkem našim miláškem. Toť můj dnešní pracovní den :grinning:
Máji pila jsi kávu v těhotenství???
1. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
1. zář 2009 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz
Dady nepila, já ji nepiju ani v netěhotenství :grinning: , ani nekouřím, nekoupala jsem se, nesexovala, neležela na břuchu a ve fázi, jako jsi Ty , jsme už nedělala vůbec nic :grinning:
1. zář 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz
Nebo tááááááááááááááákto ještě pokoukati:

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?strana=1&typ=6&hltext=lo%C5%BEnice
1. zář 2009 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, mooooc děkuji, super tipy, musím to v klidu proštudovat.To bude horor než já něco vyberu,je toho hodně a já zati ani nevím co chci a jaký typ tapety. Máme dost hrbolatou zeď. Teď letím popřát mojí dorostence k 63. narozkám,ale zas je nějaká nemocná, tak na ní aplikuju "větičky" báááj
1. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
Aha, Máji dobrý no, tak na co chodíš do toho intersparu na čaj??? Já se jen ptám, kámoška mě pořád nadává, že nemám pít kafé. Jsem kafařka a přestala jsem je úplně pít do 13 tt, pak jsem si dělala slbší a od 20tt je piju pořád, teda 1 denně a né tak silný, jak jsem byla zvyklá. Prý mě nebudou děti spát apodobný řeči, tak jsem chtěla jen názor. Jinak taky nekouřím, nekoupala jsem se - ani ve vaně, a ani nesexuji :frowning2: - bojím se, ale na břichu jsem spávala ještě minulý týden, teď už to fakt nejde a už asi taky nebudu dělat vůbec nic :grinning: - ale díkec!! :grinning:
1. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky.
ahojda Ivy jak se máš dlouho jsi tady nebyla :slight_smile:
Ahojda Dady jak je mamino už se ti to blíží :wink:
Holky kontrola dopadla na jedničku koncem měsíce jdu do boje hurááááááááááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile:
1. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahojda Lucifere, tak budeme mít konečně odstaveček v akci akční? No parádička, jen tak dál kozééénky.

Dady, ty jsi spala ještě minulý týden na břuchu? Jsi tak hubená? :confused: Nemůžeš to nafotit? Jsem z teho totiž ouplně vyřízená :grinning: , já měla pupek už v 6.tt a Tvoje číslo se spánkem na břiše mi nějako nepasuje :sweat_smile:

Na to kafe bych zas tak nehleděla, jasně, nemá se to, ale neznám skorem matku čekatelku, která by si ho nedávala, pokud je jeho píč :slight_smile: , ovšem do půl hrníčku slabotku a zbytek dolít mlíčkem, co teda vařívám těhulkám, tak takto si to naporoučej.
1. zář 2009 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, ta kombinéézka je úplně supr trupr, já z ní mám radost jako bych ji měla nosit sama :grinning: Úžasnej matroš, vlas jako novej, teda chlup, prostě bombastiše. Rychle se těhulte, a´t to má kdo nositi bo to je škoda nevyužít dáááál.
1. zář 2009 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz
Máji už se nemůžu dočkati už aby to bylo. Máji pro ty děti jsou ty věci kouzelné hned bych začala kupovat :grinning:
1. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
ahojte holky,

teda taky jsem se docela pobavila u nástěnky :slight_smile: :slight_smile: a už se těším jak bude druhej odstavec velkej a postupně se plnit třetí a čtvrtej :grinning:

dady,teda to už máš za pár a naprosto chápu že se Ti nic nechce,mě taky moc né a to počasí tomu taky nepomáhá :unamused: s tím císařem,jsem naprosto za jedno,ještě mám právě strach že vlastně je to riziko pořád,jak narkoza,tak prostě se cokoli může stát,no a holky říkaly že ta jizva bolí jak čert a jsi jak lazar :confused:
jinak spaní na břichu to taky nedávám,od ET prostě psychickej blok :sweat_smile:
kávu jsem pila hodně,ale do 20tt ani omylem,jednak mi to nedělalo dobře na žaludek a ted si občas dám laté,nebo hodně mlíka,ale to tak 2xtýdně

jani tak sloní mls je salát jo??to já třeba vůbec neznám,vím že to dělala Mája,ale nikdy jsem to nejedla

Ivko ahoj,si tu pěkně dlouho nebyla
1. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
Lucy,to je super že jdeš za chvíli do boje :slight_smile: budu držet palečky :wink:

Máji,teda se muchluješ s kombinézou jo?? hmm,to jsem taky dělala :grinning:

Věruš,teda ty jsi pořád akční,pošli energií,musím poklidit hnízdečko :unamused:

Monči,teda místo čočky jste vyjeli na meníčko,že jsi tu čočku nechtěla :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Máji, přesně takovou taky piju kávičku, no to je jedno - asi se ji stejně nevzdám, risknu, že děti budou spinkati.
Jinak hubená nejsem vůbec a břicho mám už hrozný, ale já jsem spáč pouze na břiše a tak nějak jsem se ráno na břiše vzbudila. Večer to nešlo, ale v noci jsem si vystlala postel peřinou navíc u už jsem ležela ani nevím jak vždycky
jsem u toho spala. :grinning: Ale už se to dětem lelíbí ani v noci!!!
Ahoj Luci - to je dobře, že už bude brzy boj!!!
Já se loučím!!! Pá pá!!!
1. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.