• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dady já si kafe dám tak jednou za 14dní a asi takový jak ho popsala Mája :grinning: bo ho taky nemusím,to už musí být chut.Ale u mě v práci si baby těhule a to už byly pokročilé těhu si daly normoš presso a neřešily to :wink:

Jinak bych taky ráda viděla jak spíš na bříšku,mě to probudí jak se nakulím na břicho,usínám na boku ale nohu podepřenou polštářem tak je to polobok polo na břiše :grinning:

Máji super tipy na vymalování a ty tapetky taky super :wink:
Věry to vybírání ti nezávidím je toho tolik že pokud nevidím fotos hotového pokoje s malbou nebo tapetou tak prostě neím nemůžu se rozhodnout,už se těším až vybereš vymaluješ,nalepíš a vyfotíš :wink: :wink:

Máji jaká kombinéza?Vím že sis nějakou objednala z mimáče?mamka ji platila-to je ona?áááá už vím dávala si nani i odkaz :slight_smile:
Lůco tak to je supeeeer budeš v akcičce :wink:
1. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
Máji tak to se máš dobře a užíváš si pěkně kafíčka, se musí využít tak krásné počasí. V zimě budem zalezlí doma. Kombinézku hoď prosím do albíčka a třebas bys do ní mohla nasoukat Anýska ať to vidíme přímo na modelce :slight_smile:
věruško nezávidím výběr, je jich fakt hodně moc, mě se líbí když jsou 3stěny jednou barvou a tapeta jen na jedné stěně, tak jsem zvědavá co vybereš.
Janinko taky mám blok, na břichu nespím asi od 8tt.
Luci tak jak proěhl 1.den ve škole?? A super že razíš do boje :slight_smile:
berušky tu čočku jsem nespálila záměrně, ale pač se tu u pc začtu tak se mi takové věci stávají, samozřejmně že můj neví že jsem to prve připálila, takové věci se chlapům neříkají. ale pak nešla ta voda a bylo to :sweat_smile:
1. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky,
tak jsem chtěla jít dom z práce, a autíí ne a ne chytit, já blb nechala zapnutý světla, a baterka je v čoudu. Tož čekám v kanclu na bráchu, až mě zachrááníí
1. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Moni ahojík těhulinko,tak hlavně že nějaká bašta na oběd byla :wink: já radši když vařím PC nezapínám :grinning: :grinning: ale až když mám uvařeno a uklizeno,bo víme všechny jak to pak vypadá že :grinning:
Moni a kdy že jdeš na velký ultrzvuk toho 9.9?nebo tam bylo 19.9 :confused: páni ty už budeš taky v půlce těhulení :wink:

Andrejkooo,na co si myslela???no tak snad tě brzo bráška zachrání :wink: a šup s baterkou na nabíječku,ale ne na mobilní bo notebookovou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Tak jsem zpět od dorostenky, je na tom fakt bídně a už se ani nebrání jít do nemocnice. Koupila jsem jí takového anděla, udělal jí radost.
Lucíííííí, tak supr kontrola ok, tak na konci září hurá do toho! Zase se to tiu rozjede.
Májo, mne taky kombinéza zajímá, pošli zas odkaz.
Katy, já zas tak akční nejsem, to jen tak vypadá :grinning:
Moni, přesně tak bych to chtěla vytapetovat,jen jedna stěna a za postele,ale pořád nevím jestli nějaké abstraktní obrazce, nebo něco živého jako listy,stromy, vůbec né třešně, Máji :grinning:
Andrejkoooo, už jedeeeš dooom?
1. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Kobylky, jedu na ohýnek, tak zatím papapap, budou buřtýýýýýýýýýý
1. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Veruško tak dobrou chut :wink:
1. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Janinko jedu 11.9. na utz výsledky krve na ty tripltesty už mám u sebe a vezu je s sebou na UTZ. nevím proč ale u nás se krev bere 16-18 tt a utz je +-20tt. tak ty už na krev pujdeš brzo taky.
Andrejko tak to je pech no snad tě už bráška vysvobodil, to je on co byl s váma na lodi, že jo :slight_smile:.
Věrko tak to bude těžké vybírání, no ale máš to vymyšlené dobře. Já bych šla do něčeho uklidňujícího přírodního, nemusím výrazné, ale každý to vidí jinak, snad ti pomůže tvůj s výběrem :wink:
1. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Ahojte!!
Janninko, myslela jsem na píí..y. no jo..
Holky moc vás zdravím.. je to obtížný vnímat vás, jako dřív...v práci je toho dost - práce i vztahy.. Ale to sem nepatří, já jen, že nestíhám dočítat a reagovat.
Je tu bráááchaaaa!! Hurrááá, letím!!
1. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Zlatíčka, muším vyházet nějaký fota z albíček, bo nemám kam dávati nové :grinning:

Jizva po císaři bolí myslím na stejno s tou piční :grinning: , mě to boleo samozřejmě první tři dny moc moc moc,ale vše se dá vydržeti a první den po kuchu jsem hnedle musela vstávati a hýbati se. V porodce je báječně poznat, kdo jak rodil, normoš rodičky chodí jak kačeny :grinning: a císařovny nohy u sebe, ale sunou se jak Gejši krátkými krůčky :grinning:

Dady, ptala jsi se na to spaní na břiše u MUDr.? To by mne zajímalo i z lékařskéh hlediska totiž. já nespala na břiše, ani na něj nelehala od transferu prostě, ale třebas to neva, ovšem u dvojčat ještě, no fakt jsem z Tebe jelen :grinning:

Andrejka si svítila na cestu do kanclu, to je šikulka :grinning:

A Bellí terorizujou v práce dvanáctkama bo jak to tam vedou? To už by měla taky býti doma ne?

Věruško, já bych šla do nějaké barvičky krom okenní stěny, tu bych nechala bílou a za postele nějakou tapetu, ale nějakej fakt mazec, ono to ve finále bude prostě Božííííííííííííííííííííííííííí, nebát se vlka nic, já se bála a podívej se,sama máš ze mě a mejch třešní srandu,a le počkej, až ta ložnice bude vybavená, to bude taky kráááááááááása :grinning:
1. zář 2009 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem vyházela pár Andrejek, přepošlu jí všechna fota na mailík a nasadí si je do svého, bo má moooc místa :grinning: a je tam komboška včetně detailů :wink: Ananas je do ní ještě velikej, ale zkusím ji nasoukati :grinning:
1. zář 2009 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki babky chňapky,tak jsem právě dorazila domů z práce,zůstavala jsem tam dneska déle,protože jsem byla na kávičce se známou co jsme spolu leželi kdysi v nemocnici,strašně hodná paní,ale má roztroušenou sklérozu a je na vozíčku od 30 let.Tak jsme pokecali,byli se projít,opalovali se na sluníčku,protože já mám toho sluníčka v práci málo :grinning: :grinning: :grinning: ,ale co bych pro Majdu,teda ji nidko neřekne jinak než Maryl,a kdyby nebyla na vozíčku,tak by mohla dobývat hollywood,jak je hezká.No to jsem se zase rozkecala,no neva,jdu se kouknout co jste tady drbali dneska vy.Tak pa pa :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Tak to je super jak to tu dnes zase žije,prvňáčci mají za sebou první den ve škole,Belli už snad první den v práci taky přežila v klidečku a byli na ni v práci hodní. :grinning: .
Holky jen jsem se chtěla zeptat jestli ten termín srazu zůstal na tom 11-13.9.Je to opravdu jediný víkend kdy bych nemohla,ale nestihám dočítát,tak nevím jestli se něco nezměnilo.Díky pa pa
1. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Tak kde jste všeci? :grinning:
1. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Berušky jdu do hajankova ráno mi to zvoní 410 hrůza :frowning2: Přeji vám krásné sníky a dobrou noc :wink:
1. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Lucy tak dobrou noc právě jsem zjistila,že vstáváme ve stejný čas.Taky mi budík zvoní každý den 4:10 :unamused:
1. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Kaso taky ti přeji dobrou noc a krásné sny. Ještě jsem si psala na skypu s tatkou, takže ješte nespím a nevím kdy půjdu nějak mě to přešlo :grinning:
1. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Jé ještě 5 minut a je tady ordinace,ale stejně nejlepší díly byli ,když to bylo z prostředí gynekologie rodili se miminka,to jsem si vždycky si hezky pobulela,teď bylo zrovna o náhradních maminkách,že se projednáva jejich zlegalizování,myslím,že je to taky dobře,určitě to bude velká šance pro další páry. :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
No právě jsem se dočetla,že nám ho možná zruší nebo snad zpoplatní,to by bylo škoda,je to i pro mě jediná možná komunikace se ségrou.Přes mobil je to mazinárodní volání dost drahé,a tak můžeme kecat i 2 hod v kuse,uklidit si u toho,navařit... :grinning: Snad to nezruší. :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Snad to nezruší a bude to pořád zadarmo já bych se nedoplatila na skypu jsu pořád rodiče ségra kámošky jedna až z ameriky to bylo hrozné :frowning2:
1. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Berušky kde jste že tady nejste :frowning2:
Taky se kouknu na ordinaci a pak už určitě půjdu spinkat :wink:
1. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
No já se ségrou jsem do Skotska taky ve spojení jen přes skype a v Praze mám svou nejlepší kamarádku,tak stou taky,rodiče sice taky,ale ty mám kousek. :grinning:
1. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Už to začíná tak pa pa :grinning:
1. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Zlatíčka, tak už se jdete vyšetřovat do Ordinace?
Muž jel dělati někomu pc a já sam. Satan ječí zase hlady bo čím,a le má plný misky, zmetek!

Jí dřepim na aukcích, zase jsem tomu propadla, bo jak je ta krize, tak se normálně neprodávaj věci ani za 1Kč, tož je třeba toho využít, když už se teda nedá prodávat.
Mimiska už chrní, klídeček je.
1. zář 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jukejte co se tak levně prodalo, jsem to nestihla :grinning: , sice nevím, na co by mi to bylo, ale ta cena!!!

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3845651
1. zář 2009 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz
Koťátkaaa, jenom jsem přišla popřát dobrou nocku, bo jsem totálně zubožená a zítra opět denní dvanáctka. Očička se zavírají, nožky bolí u samé dupy a unavená jsem strašně, ale krásně:slight_smile: zase mě někdo potřeboval, zase se několik očí rozzářilo a zase mi několik lidí řeklo, že jsem hodná, to mi chybělo:slight_smile: nemůžu ani dočíst, doufám, že je vše v pořádku, všem přeju brou nocku a krásné sníky, sluníčka:slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Belli tak dobrou noc ,já se ani nedivím,že jsi několik lidiček potěšila a rozzářila,jen se na někoho podíváš a musí být úsměv na tváří.
Alfi ty teda jsou,škoda,že už má ségra šaty koupené.Ty ji muším ukázat.
1. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Téééééééda tady je mrtvo, že by ta Ordinačka? Já to jen poslouchala, ale i tak vím, že to bylo sakra napínavý :slight_smile:

Muž stále v řiti, tak nevím, co tam dělá, bo kde se ještě stavil.

Andrejka nikde....Věruška nikde....Bellí, boru nocku zlato upracovaný. Rozpis směn dodej! :wink:
1. zář 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
Tak ahoj Alfi jsi tu ještě,já tu ještě chvilku budu. :grinning: .Nebo snad ještě někdo dojde.Snad už všichni se začátkem roku nechodí spát se slepičkami. :grinning:
1. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
No nechápu, kde zas jsou? To je morálka, jak nechodily do práce a najednou jo, tak to trvá, než začnou ponocovat, ale že Ty nespíš, když tak brzy vstáváš...Mě to vždycky strašně nervovalo, když jsem věděla kdy vstávám a spočítala si ,kolik hodin mi zbývá :slight_smile:
A jak že to musíš s tím žebrem spát? A máš nějakej krunýř bo jak?
1. zář 2009 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.