• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji tak kombinéza je super, Anýsek je v ní taková myšička, je jí trochu velká, ale do zimy doroste. A svatební šaty bys potřebovala k čemu?
Luci tak jak proběhl první školní den?
Belli, Kasi a ostatní pracující hezké sny. Taky už jdu do postele. MVR
1. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Mončo na nic, ale cena je super :grinning: Bych v nich chodila doma bo u Andrejky na chajdě :grinning:
1. zář 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem tuuuu:slight_smile:z grilovajdy.
Ahoj Kasi a Máji
Májuš, já si z tvé třešně nedělám srandu, ba právě naopak, líbí se mi strašně moc , že kdyby mi to nebylo blbý, tak bych si ji k nám za postele dala taky. A vůbec se mi ta ložnice nezdá unylá, ta barva k tomu perfektně ladí.
Jo a kombinézka, super! Jak je tam Ananásek zababušená:slight_smile:
Bellíšku, tak tě konečně bolej nohy u samý dupky jak jsi si přála a k tomu ještě rozzářená očka, to ti přeju a těm baboškám a dědeškům zas přeju Bellku:slight_smile: Hezky se vyspi.
Andrejko, ztebe cítím naopak zklamání a chmury z práce. Snaž se nad to povznést, ikdyž vím, že je to někdy těžký.
Jdu prostudovat ty tapety.
1. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Já zatím k ničemu,my to plánujeme až za 2 roky ,ale ségra se bude vdávat.Ještě se mi nechce spát,teď toho moc nenaspím,usínám,až opravdu únavou na chvilku,tak 4 hoďky denně a v polosedě,prostě paráda.No na zlomené žebro se nic nedává až od 3 zlomených žeber a já mám zlomené jen jedno,takže raději nepočítám kolik toho naspím,protože jedu sílou setrvačnosti,ale včera jsem usla únavou v polosedě- pololeže,seděla jsem si na nohách natažena do předu,je to úleva pro záda,ale tak na 5 minut ,pak ti brní nohy,já jsem tak usla,a spala 3 hodin ,tož jsem se pak málem nepostavila.Ježiš musím končit Pišky tam škube lampu. :grinning:
1. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Já bych ty šaty brala, bo svatbu bych ještě mít mohla a navíc jsem si teď napodruhé přála barevné šaty.
Kasi, jak to, že máš zlomené žebro? To jsem ještě jaksi nestačila dočíst.
1. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Chtěla jsem v práci zavřít okno na kolonádě a ono se otevřelo dovnitř a zhodilo mě s parapetu,no ale pod oknem stála tel.budka a já si oni zlomila žebro.Chtěla jsem pomoci kolegovi co si s tím nevěděl rady.Takzvaně za dobrotu na žebrotu. :grinning: .Pišky-tedy můj 4 nohý přítel králík beránkový spacifikován a vyhnán od lampy,ona je totiž papírová a on rád papír škube,nejraději má tv program.
1. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ještě nakukuju a zas se směju úplně vidím Máju jak chodí po bytě a vaří ve svatebním, ale v dnešní době stojí 1000,- i teplákovka tak to vyjde na stejno, co by říkali sousedi, kdybys v nich vytírala chodby :grinning:
Věrko tak studuj a pak dej odkazy ať kouknem.
Andrejka určo nakoukne až z pelíšku, snad kolegyňky sekají dobrotu, ženský kolektiv je většinou na ho..o.
tak dobrou
1. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
No on je fakt někdy lepší kolektiv i s chlapami,kdysi jsem dělala jen s ženskými,a neužili jsme si tolik srandy. :grinning:
1. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Tak tyx fotečky jsou super.Moc hezké.Nic pomalu jde na mě únava musím toho využít jdu si lehnout.Tak pa pa. :grinning:
1. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
ahoj holky moje zlatý!
jdu vás pozdraviti.. zase nevím, co nového, snad Mája hodí Nasťu zase! Jen vidím na této stránce Monču, ahoj těhulinko! jj, ženskej kolektiv.. taky jsem ženská, no.. ale.. ani nevím, jak to máš teď Ty.. chodíš pomáhat?? nebo je tam mamka??
Kasi, ahojda!
Beluško, jak bylo v prááci?? Děkuju za zprávu o Šaronce, je to nádhera ..Vzpomínám, jak se bála jet do lázní, jó, to kdyby věděla, že tam na ní čekáš ty a kousek dál Kasi :grinning: . Děkuju za fotešky, mimi ňuchavéé, Šaronka sympaťanda.
1. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Kašo, králík je s papírama bo je na papíry? :grinning: Se radši ptám, bo barošek je taky značkovej, že?

Jinak brou nocku všem a ráno tady. O tom, že mám dělati nasťu jsem nevěděla, tož nejni, ale co neni, může být...

Manetko, marky a další neposluchy, kde jste? Prezénčka!!! Je 1.9.!!! Už jen pár minutek!!!
1. zář 2009 ve 23:50  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylky, vybírám furt tapety a řeším to v programu s jedním kamarádem,zítra vám pošlu několik návrhů.
Brouuu všem MVR
1. zář 2009 ve 23:59  • Odpověz
Dobré ráno KOBYLKY.
Všem přeji krásné ráno a krásný den.
Nestínám číst tak ani nevím co je nového.Tak se mocinky omlouvám.
Včera jsem psala Marky na skype a ani neodepsala.Hned se odpojila.Tak opravdu nevím co se děje.Ještě jsem sní pořádne nemluvila.Tak snad budu mít dneska štěstí a kočka se konečně ozve. jak mě tak i vám.
Už zase musím letět.ACH JO.Ta práce mě jednou zabije :angry: .
Neděláme VAJUCHA ale NUTRIDRINK 5+1 ZDRAMA do lékáren.
Tak papa a MVRM.
2. zář 2009 v 05:01  • Odpověz
Bré ráníčko kočenky, vstávat a cvičit, hola hola škola volá i dneska :slight_smile:

Regíííí, to nevadí, pro mě jis od překvapujících vajíček :grinning:

Věruška nám chystá bytové návrhy, tož to mušíme zodpovědně vybírat.

Andrejko, vstáváme, práce nás počebuje, na kolegyně se vyprdneme :slight_smile:

Bellí a Lůca a Kaša už maj půlku směny za sebou, ne? :grinning: A zbytek se ještě válí, to je morálka.

Jdu vyvenčiti satana, mimisko napakaný spí, je tutichoučko, až teda na nějakýho vrtálistu, omg.
2. zář 2009 v 07:16  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno holkýýý, mrzí mě, že jsem se včera nezapojila do prvozářiové euforie, ale chystala jsem manžu na zahájení bo víte, košili a kalhoty nenosí každý den, tak jsem žehlila a botky leštila, aby se díťátkům líbil. Byli na půl 9, ale dnes huš je v trapu, tak sedám k vám a píšu dokud nepůjdu něco dělati.
Máji, chtěla jsem se zeptat, co myslíš, chtěla jsem vyprat Markétovi výbavičku, huš mám skoro všechno, dokud je ještě sluníčko a hezky to schne venku, ale nevím, jestli to nejni brzo, néééé že bych byla jako pověrčivá, aaale ptám se holt starší a zkušenější...
Jinak samozřejmě zdravííím vás všecky babulky boje.
2. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ranko kobylenky zdravím všechny po delší době,bylo toho nějak moc tak jsem vůbec nestíhala,slavili jsme šedesátku moji mamky tak fůru příprav do toho chystání maléhodo školy vše potřeboval nové nebo roste jak z vody.
Pořád se taky patlám v těch papírech k adopci a není tomu konce,chtějí vyjádření všech mích doktorů tak jen lítám.
Ještě máme doma nervy mame zjistili rakovinu kůže tak jde na operaci a ted budem čekat jestli je to zhoubné či ne,ale máme nervy protože v rodině je to samá rakovina,ted nám umírá další strýc.
Nevím co tu moc nového jen jsem to zběžně přelétla tak je mi líto Belinky že se nepodařilo rozmrazení,ale co naděláme život si s námi pořád zahrává.
Alence přeji pěkný manželský život at se ji splní vše po čem touží.
Regi a Markyt at nemají trápení s chlapama,sem tam jim je potřeba vyprášit kožich aby neremcali.
Tak jdu se probouzet a uklízet.
2. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráno

Andrejko mamka se v práci nekoná, nechcou nikoho místo mě, radši rozhodí práci mezi sebe a nějaké klienty vyhodí, tak už aby to bylo. I když mi to až tak neva že tam chodím, dobrá každá koruna navíc. Ať ti to utíká rychle, ty na tom místě budeš vlastně teď rok, že jo? Taky jsem neměla v práci růžové začátky, když mě holky chodili "nenápadně" pomlouvat do kuchyňky, hodně jsem trpěla a neodpustím jim to nikdy, po půl roce přestaly aod té doby jsou fajn. Teď tam chodím taky kvůli šéfčiné rodině, jsou milý a vždycky se k nám chovali hezky, teď na tom nejsou nejlíp.

Regíno tak to mě s tou Marky mrzí. Řeší těžké období, tak snad za náma dojde, nebo aspoň tobě se ozve. Jen moc doufám ať je s mimi v pořádku. Ať ti jdou nutridrinky od ruky, co u vás už vše klape ve starých kolejích?

Máji který vůl vám tak brzo vrtá v baráku? To bych vraždila..

Monči tak hlavně že to manža včera zvládl. Já bych klidně oprala všechno teď, ve skříni se tomu nic nestane.
2. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky Mončoet, já si myslím, že prát klidně můžeš, mně prala všechno skoro mamka a taky začala chvíli po prvním balíčku s hadříkama, kterej mi došel ve 20.tt. Když to hezky uložíš do komodky bo skříňky, voní to dlouho a je to čisťounký. Aspoň se nezblázníš z žehlení, pak je toho veliká hromada věcí a nebudeš stíhat.

Leontýnko, Ty máš teda starosti, jednu vedle druhý, ale to tak bývá, zase se to zlepší, uvidíš. Mamce držím pěsti, jak jí na to přišli, když ještě nebyla operace?
2. zář 2009 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Leontýnko nad už bude papírům konec a budou všechny odevzdané, ať máš klid. A ty nervy s mámou teda jsou horší, no ale určitě jste pro ni opora. Tak ať to dopadne dobře a nádor je nezhoubný. Doma to máme stejné nákupy do školy, penízky jen létaly.
2. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Monča taky vzhůru. Bré ráníčko. Jojo holčičí kolektiv, to je Kelišování a Kelišování :grinning: , však to známe ne? Od doby co mi onemocněl táta a následně i brácha, tak sjem přestala práci řešit a spíše měla srandu z těch řešilek, který rozebíraly jednu hovadinu za druhou a vydrželo jim to i několik dní, jsou přece úplně jiný starosti, než nějaká vyblblá práce, ať si zatěžujou mozky samy :wink:
2. zář 2009 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Monči a Maji ona má takové dva škaredé strupové boláky na kůži a prý už na pohled to vypadá na rakovinu kůže tak uvidíme.
Ona se taky hodně sluní a nemaže se fláká to.
Snad to bude dobrý no uvidíme.
2. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Díky za rady rado starších a zkušenějších :wink:
To je hrůza, co tady čtu, samé nic moc zprávy :frowning2: ach jo, tohle má být přeci stránka naděje a nemá to vypadat takhle. Leontýnko, moc mě to mrzí, moc držím mamce pěsti a se strýcem mě to mrzí, moc dobře vím jaký to je, když Ti někdo v rodině umírá na tuto hnusnou nemoc :cry: nechápu, že na to ještě něco nenašli, vždyť jde všechno tak dopředu......
2. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj Monco neboj se vsechno bude urcite v naprostem poradku. Vsem dekuji za privitani je pravda ze jsem tu nebyla moc dlouho potrebovala jsem trochu vypnout a od vseho si odpocinout. Mozna je jeste brzy a mozna uz odpoledne nebo zitra budu chytrejsi. Moc bych prala vsem holkam tady takove krasne prekvapeni jake jsem zazila ja vcera. Asi budeme mit miminko. uz druhy den na testu mame // a sili. Nechtela bych to ale zakriknout sama tomu jeste neverim.
2. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Leontýnko, ptám se proto, že brácha to měl loni taky podobně, tak ať to dobře dopadne, ale jsou to kucmochové, bo vědět, že něco mám na kůži a ještě se slunit, no to se řítěj sami do neštěstí!!! Tak a´t uhání, třebas je to v počátcích, jako u bráchy bylo, už je ok, klepu do dřva!!! nebo to vůbec nic nebude.
2. zář 2009 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz
ivčo, tak tichá gratulka :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz
Mončiet ahoj doufám že jsem tě moc nerozrušila,to bych nerada,pospravnu to sem takové zprávy nepatří ani jsem si to neuvědomila.
Život je bohužel takový.
2. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Ivíííííííííí to je super super super!!!!!!!!! Tichoulince gratuluji, a jako přirozeně? Vám se to povedlo? Já nemám slov, konečně dobrá zpráva!!!!!!!
2. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Tak jsem zase pokoupila na Mimáči, zamknout přede mnou tuto stránku, bo chcípneme hlady :grinning:

Věruško, kdepak jsi? Chrňákuješ? No kdo ví, do kolika jsi tapetovala virtuálně :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ivi moc gratuluji a tiše závidím.
Máji ona si nedá říct už když to měla menší tak jsem ji hnala k doktorovi,ale nešla až to začalo růst tak dostala strach a ted lítá a šílí.
2. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Ale nééé Leontýnko, jsme tady přece prto, abychom se svěřovali a tím si ulevili, nezáleží přece na tom, jak se tyhle stránky jmenují... jen mě mrzí, že to prožíváš, víš.....
2. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.