• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ivi tak ať krev ukáže krásné HCG. Jsi důkaz že hodně záleží na psychice, stačí vypnout a jde to :slight_smile: :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Věruško, jis mě tak nakazila, že jdu hledat tapetu do obýváku, bo je to tady dosti nudené :grinning: Vidím to na nějaký pěkný proužek a jednu stěnu barvou jedneho z proužků :wink: Se těšim :grinning:
2. zář 2009 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu taky něco dělat, tak vám všem přeju pěkný den
2. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Než se vzbudím tak tady už jsou napsaný romány.
Především, Leontýnko, tobě přeji hodně sil zvládnout všechen ten nápor s adopcí a hlavně ať máš maminku v pořádku!!!!!!
Ivuš, to je skvělá zpráva, taky tichá gratulka :slight_smile:
Moni, jak píše Mája, neřeš drbny, oni ať si zaserou mozky samy.
Májo, právě jsem přemýšlela, jestli by z těch všech tapet nebyl nejlepší proužek. Prosím, hledej taky pro mne v odstínu žlutá, oranžová :grinning: Budem pokračovat zas večer.
Teď letím do práce, musím zas dělat taťku. (ta rodina mne využívá :slight_smile: )
Pak s oblečením do charity. Potom zas se ségrou k zubařce, konečně jí bude nasazovat tu korunku, no a večer budu asistovat při stěhování skříně a postele.
Kobylk, dnes vás budu asi zanedbávat.Tož všechny zdraví a stejně na vás myslím
2. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Věrko rodina je rodina a vidím že tě zaměstnává nejvíc :slight_smile: tak si užij dnešek
2. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Věruško, tak nevím, jestli taky proužek, ale něco pohoníme :grinning:

Taky juknu na tu charitu, bo to co máme doma za bordel z hadrů, to je děs, ale zase potkat nějakýho bezdomíka v mym supr tílečku, bo já se do něj nevlezu :grinning: , asi mu budu zááááávidět :grinning:
2. zář 2009 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky,jen tak rychle nakukuju

a teda super zpráva - Ivčo tichounká gratulace,to je super :wink: :slight_smile: :slight_smile: moc Ti to přeju,se nám plní hnedle ten třetí odstaveček :slight_smile:

Zdravím Máji,Monče obě,Věrku,Leontýnku,pracující a všechny ostatní :slight_smile: pádím pomoct chlapovi na dvůr se sutí :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Katy pomáhej ale jenom ústně, běda ti brát doruky lopatu :wink:
2. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Zdravím Vás všechny, tichounká gratulace Ivče, to je úžasné a ještě ke všemu přirozeně. :grinning:
2. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojte kobylky :slight_smile: jen se napojím a taková krásná zpráva :slight_smile: Ivi gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: to je nádherný zázrak :slight_smile: věruško ber si z toho příklad a vypni, zapni, zapoměň a koránuj, mi to tak mimochodem taky tak děláme, a snad nás bude víc a nebudem se vlka bát nic :slight_smile: Zdravím všechny těhulinky, snažilky i bolavé dušinky :slight_smile: malý dneska šel sám do školy a zvládl to na výbornou :slight_smile: Do družiny pro něj musím, ale to dopilujem :grinning: Udělám z něho naprosto samostatné dětsko, sám si vařím, sám si peru, že se na to nevyseru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak fotečky stáhnu a udělám vám albíčko, ale haž se mi bude chtít :confused: Jinak se snad Luci uvidíme v Ostravě, začíná se odtemňovat :slight_smile: Bekli, je fajn, že máš svou práci tak ráda, alespoň ten návrat tak nebolí :wink: Zdravím Leontýnku a Bááááááááááároše a Maju, Andrejku, Terku, Katy, Janinku a regí a všechny, jdu něco dělat a né se pořád flákat :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Terezko, Krolko ahojky, to je dobře že to Kobzolka tak zvládá, hlavně že se mu ve škole líbí :slight_smile: Samostatnost je super. já malému klíče od bytu nesvěřím a to už chodí do 3.tř. v této době.. ale ze školy chodí sám když jsem doma.
Vyrážím na 1.lekci předporodního kurzu, tak uvidím co se dovím, je to 4hodiny, mě tam klepne tak dlouho..
2. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Moonnci ahoj, prosím Tě chodíš taky cvičit nebo jen na povídání?
2. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Zlatíčka, berušky, tak i Karolka se hlásí a odtemňuje se, parádička 2. září a jak nám to odsejpá :slight_smile:

Monča nám šla na předporodní kurzík, tam se dozví, jak pečovat o miminko :grinning: , myslím, že to nepotřebuje, ale uvidíme, s čím přijde, holka jedna devatenáctitýdenní.

Já pojedu zase na miminkovskej srazík, už se mi to blíží, ale našla jsem si jednu úžasnou stránečku na netu a nemůžu se nějako odtrhnouti :slight_smile:

tak tu nezlobte a jdu ještě napsat paní bellí, jak se má a co dělá :sunglasses:
2. zář 2009 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz
Siréééééééééééééna nám hlásí poledne, brou chuť přejeme :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz
ahojík beruškýýýýýý

Ivi tichá gratulace a doufám že nahlásíš úspěšné těhulení :wink:
Karolka má doma skoro jasno tak to je super,mužíkovi se to rozleželo,nebo že by to bylo tím že se o tom prostě nemluví? :confused: at tak nebo tak doufám že budeš brzo v akci Jani a nebo ještě líp že se zadaří přirozeně :wink:
Máji a co je to za stránky od kterých se nemůžeš odlepit? :grinning: Chodila jsi taky někam na cvíčo nabo předporodní kurz?Máji a kde si vůbec rodila?V Třebíči je taky porodka?Já se dneska ptala sestřičky na registraci v porodnici a říkala že v Jihlavě se to nemusí ale já chci do Pelhřimova bo na Ji každá baba nadává i přístup sester je na pěst :angry: Tak nevím jestli si tam mám volat a zeptat se přímo tam,když mi sestra řekla že ani tam se nemusím registr.abych pak nehekala s taškou v ruce před vchodem a oni mě nechtěli :confused: :confused:

Moni,to máš dobrý že i pracuješ,penízky se hodí :wink: no,koukám že každá měla začátek v práci krušný,on ten babskej kolektiv je fakt na prd :angry: já se v min.zaměstnání jedný co se po mě vozila postavila a řekla jí že umí jen buzerovat a pomlouvat a že když nastoupila ona tak kdo ví jestli nebyla horší než já a měla sem od ní pokoj :grinning: :grinning:

Terko ahojík a ty někam chodíš do nějakýho kurzu?

Zdravím Katy i Věrušku,Lucu a Belinku do prac.procesu :slight_smile:

Jinak dnešní poradna byl fofr :grinning: :grinning:
na ultrazvuku se mimí mrskalo jak kapřík,tak sem se poptala dr že když tam tak kouká zda jde poznat co to bude,říkal že by to šlo a zkoumal a zkoumal :grinning: :grinning: říkal že to vypadá na děvčátko :slight_smile: ale na 100%mi poví na velkým ultraz.ve 20tt to jdu 1.10 tak se už těším mužík půjde taky :slight_smile: :slight_smile: hehe aby to nebylo tak Moncaet najednou pude mít mimí pindíka a z holky bude kluk :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
pááááni to je román :confused: pardon sem se nějak rozjela :grinning:
ještě sem chtěla dodat že je to jedno co to bude hlavně at je zdravé :wink:
Včera mi psala mamka že sestřenici se ráno narodil kluk,tak sem byla dojatá :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Janniko, budu chodit od příštího týdne.
2. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Alfice, prosím Tě máš na Aničku taky nějaké košilky nebo jí dáváš jen bodíčka?
2. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak už jsem z práce doma.
Ještě jsem byla na nákupu a teď jdu vařit večeři.
Mončo jinak doma je to už dobré ale u mě na srdíčku je stále malá bolístka.
Ivi VELIKÁ ALE TICHOUNKÁ GRATULACE.Udělala jsi mi radost kočko.Včera jsem na tebe zrovna myslela.Opravdu.Věř mi.Já nekecám :slight_smile: .
Tak Marký se mi ještě dneska neozvala.Zkusím jí písnout sms a uvidíme.
Zatím papa.
2. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahoj rodinko.Píšu omluvenku za docházku.Doma jsme měli nebo spíš asi ještě máme nějakou tichou domácnost, :frowning2:

Jinak co se týká letáků tak jsem to zkusila a měli jste holky pravdu.Měla jsem 4 druhy letáků,od každého 900 kusů a celkem 960schránek.Skoro půlku mariánek za 263 kč.Dělali jsme to dva a nešlo to.Toho času u toho strávenýho a toho ponížení,když musím zvonit abych se vůbec dostala do v chodu ke kaslíkům.No nic no.

Jinak Ivče zatím potichounku gratuluji a moc jí přeji at je to pravda a hcg sílí a sílí.

Máji moc pěkná kombinézka já jsem kupovala něco podobného za 530kč.Ale ta tvoje je hezčí. :slight_smile:

Jinak dnesk má Adélka svátek tak dostala karamelový větrník a má ještě schovanej věneček.Koupila jsem jí kouzelný deky,které pak vložím akorád se suší.Pak dostala od maminky do porodnice oblečení také vyfotím až to uschne taky se suší.Ještě musím malí koupit tu zimní kombiné,ale až budou mít zimní zboží.Jinak kouknu zase v sekáči.
V pondělí jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá co nám pan doktor poví.

Jinak monča se ptala jestli není brzo už prát věcičky.Mony není já je taky tak kupovala a rovnou prala.Máš o práci mín a máš to aspon připravený. :grinning:
2. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahojki tak jsem právě dorazila domů,tak vás jdu jen rychle pozdravit,a musím se pochlubit a zároveň pochválit mé sluníčko Peťu,protože mi umyl všechny okna mezi nočníma a první den volna,tak mám hotovo. :grinning: :grinning: :grinning: .Je prostě úžasný. :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahojky
Marky tak to jsem ráda že je vše v pořádku a teda s těma letákama to jsou vydřiduši, když za to dávají tak málo :angry: no ale pro tvé zdraví i tak dobře, tak tos Adélce dopřála mňamku, taky bychom chtěli Adélku no a taky jsem si dnes dala kominíka :slight_smile: ale nezávisle na kalendáři.

Regínko to víš že ty horší věci se hůř zapomínají než ty krásné, aspoň u mě, ale hlavně že jde všechno tak jak má a jsi spokojená :wink: .

Janiko tobě letí gratulky k holčičce :slight_smile: to je nádhera.

Terezko byla jsem dnes na kurzu poprvé a především mluvila o stravě, takže to co píšou na každém rohu nesmí se uzeniny, bílé pečivo, hormonové kuřata, vyhnaná zelenina pesticidama... propagovala spíš aromaterapii, zelený ječmen, florelu. Na cvičení určitě zajdu aspoň párkrát u nás je vždy po, čt.
2. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky. :slight_smile:
Ivy tichá gratulace je to paráda. :wink:
Karolko ráda tě v Ostravě potkám. Na manžu pomalu on poleví a půjdeš znova do boje. :wink:
Marky jsou to vydřiduši tak málo peněz a tolik chození to je hrůza. :angry:
Janinko gratuluji k holčičce :wink:
2. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Leontýnko uvidíš ,že se maminka snad uzdraví,hlavně ji musíte být velkou oporou,psychika je hodně důležitá,při léčbě.A přeji ať adopce už trvá co nejkratší dobu a brzy máte svého broučka nebo berušku doma.
Ivi tichá gratulace uvidíš ,že to bude dobrý,nic budu se loučit jdeme dneska ještě na návštěvu.Tak pa pa Peťka :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Marky s těmi letáky je to opravdu hrůza já jsem ti to psala hned,sama jsem si obdobím létáků prošla a už bych to nedělala. :unamused:
2. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, všechny moc zdravím, jsem jen letmo nakoukla a veliká gratulkaaa Jannince k děvčátkuuu, úžasné:slight_smile: Ivo, Tobě taky gratulka ke //. Jinak nevím, nevím, ale nevypadá to vůbec dobře s těma službama, asi budu 11. a 13.mít denní, OMG. Pasu žížátka, tak přeju krásný podvečer, sluníčka:slight_smile:
2. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
Holky ráda si od vás nechám poradit.Pořád přemíšlím nad koupí zimního pytle do kočárku jestli jo nebo ne.Protože máme kočárek i z tou taškou na vindání tak přemejšlím jestli nebude stačit jenom teplé oblečení plus zimní kombinézka a deka.Protže bude v té tašce a ještě přez to bude zakritá tím krytem na kočárku a ještě přezto budu mít asi slídu proti dešti když bude padat sních.Tak a rado starší poradtě.
2. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj Beli tak je dobře popás,a všechny je od nás pozdravuj. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .A měj se krásně. :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahojky Luci Belli Kasi. Pracijící už jsou tu :wink:
Marky jestli si nejsi jistá tak to nekupuj, my u malého jsme vůbec neměli zimní kombinézu jen svetr, zavinku a do fusaku, ale když už máš tu kombinézu, tak nevím jestli by se to tam všechno vešlo, tak radím nekupovat, popřídadě se to dá do týdne v poho dokoupit.
2. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj Moni nic zatím se rozloučím odcházíme,ale ještě se ozvu.Pa pa
2. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.