• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kasi užij si návštěvu, mohla bys mi někdy půjčit tvého Peťu, potřebuju umýt okna :grinning:
2. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Máááájooooo kdééééé jsiiiiiii??????Matko porad.
2. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Marky mě se Péta narodila v březnu a v zimě byla v kombinéze fuskaku tašce a někdy jsem jí ještě dala deku. Já se narodila v listopadu a rodiče neměli na fusak tak jsem asi měsíc mrzla :grinning:
2. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Koťátka, přeju vám dobrou nocku a krásné sníky, jsem fakt totálně zubožená, zítra mám volníčko, tak napíšu víc a hlavně vás dočtuuu:wink: krásně se vyspinkejte, sluníčka moje zlaté:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám krásné sny a dobrou noc.
2. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahojky kobylky,

Jani,teda tak možná holčička,to je super :slight_smile: aspon pak mám kdyžtak komu co posílat dále :wink: prý je víc holčiček z ivf,a zvláště pokud můž má problém se spermijkama :wink:

Marky,jsem ráda že jsi se ozvala,a že jsi nechala těch letáků,to je šílené co za to dávají peníze :angry: Adélka měla svátek,tak gratuluju :wink: Jinak my budem mít jak kombinézku tak zimní fusak :wink:

Monči,užij si kurzík :wink:

Lůce,Belce,Karolce,Andrejce,Kase,Mončám,Ivce,Leontýnce pěkné pracovní dny aby hlavně rychle utíkaly,Máji pěkný miminkovské srazíky,a všem krásné sníky :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj zlobivky, už jsem tady.

Janni.ko, tak taky pipika? :grinning: To je super.

Marky, dostaneš na prdku, jsme o Tebe měly strach!!! Píšeš, že dítko teple oblečeš a dáš do kombošky, já teda nevím,a le hodně oblečený dítě do ní určo nedáš. Annanas měl včera jen bodynko a v tom jsem jí tam lupla, je hodně teplá a moc se do ní už nevleze. Kámoška říkala, že do ní nosili jen punčocháčky a body s dlouhým rukávkem a pak šlo právě celý dítko do fusaku. Když jukneš na mimáč, tak seženeš i levnější, můžu Ti sem hodit i nějaký odkazy.

Janni.ko, Ty nevíš, že je v Třebíči porodnice? :confused: To jis teda asi jediná v republice, bo známější porodka neni :grinning: Výměna dětí atd.
A na každou porodku nadávaj, od nás zase jezděj do Jihlavy, to si nevybereš, jde o to, jestli do Pelhřimova dojedeš, jestli budeš chvávtat jako já a bude Ti tak vynikajícně, jako bylo mě, tak budeš ráda, že dojdeš před barák :wink:
2. zář 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Kde jste?

Tuček, Šlajs, já se ho snad nezbavím....kdes to vzal? a kam Tys to dal? ...to víš, manželka :grinning:

Nemůžete tady stát a mlčet jako dudek! Jak se jmenujete? Dudek :grinning:
2. zář 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak jak se ptáte, zda jsem chodila na cvíčo, tak nechodila, bo jsem o nich byla informována až na kurzíku a to jsem byla týden 5 dní z nemocnice, takže bych to ani nedala a nesměla. Radši se peciválte :wink:
2. zář 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky v rychlosti jdu poreferovat ale nejdříve musím pogratulovati Ivče,to jsou super zprávičky,moc Ti to přeju :wink:
Já byla u pana doktora v pondělí,vše je v pořádku,miminko roste,srdíčko buší,pan doktor spokojenej tak já taky :slight_smile:
Dovolená snad bude, mamina přijala do práce novou úču tak snad vše klapne.Na 21.9. jsem objednaná k doktorovi , 22 můžu frčet :wink:
Doufám,že se tady nic neděje.Bellinka je umordovaná z rachoty,foukám nožky :wink:
Karolka žije tak to jsem ráda :wink: i se vyjasňuje,to je dobře :slight_smile:
U Marky zataženo ale ono se to taky rozjasní :wink:
Myslím na Vás moc
2. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ananásek je krásnej medvídek :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jsem nemohla nastartovat počítač se z toho picnu.No já právě Máji přemejšlím jestli mam ten zimní pytel koupit nebo ne když jí budu mít teple oblečenou a ještě v tý tašce.Hlavně neumím obědnat z mimáče.Ta paní co jsem si od ní koupila kočárek tak mi psala že fusak neměla že ta taška je dost teplá a stačila jí jen deka.Tak pořád nevím.
2. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Marky tak to nevím, já nevím, jakej máš kočárek, já tam právě tašku nemám, třebas to bude stačit, mně kámošky říkaly, že měli kombošku a pak ješět dítko ve fusaku, tak ysi to nedovedu moc představit,taky aby byla nějaká zima.
Jestli máš dost teplý oblečo, tak to třebas vystačí.
2. zář 2009 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz
No uvidíme.Holky mě zlobí počítač tak se rozloučím.A děkuji za rady.
2. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak už jsme zpátky tak ještě na chviličku jsem tu.Belisku ty naše božatko zubožené,tak si zítra odpočiň a jen relaxuj.Moni ,Peťa ti vzkazuje ,že je drahý.A já můžu potvrdit ,je k nezaplacení. :grinning: :grinning: :grinning: ,prostě miláček.
Alfi králiček je bez papíru ,je to původně zakrslý beránek,jen nám trošku povyrostl ,tak má asi 3 kg,ale je to takový náš miláček.No a miluje trhat papíry a tv.Program je chuťově nejlepší. :grinning: :grinning: :grinning: ,takže asi tak.pa pa
2. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Andrejka je taky kapůt, takže ani nepustí samyci a jde do pelechu. Přeje všem Kobylkám dobrou nocku. Nějak se nám ty holky pracovnice nemůžou sehrát s prací a pnocováním, tak jim tejden dáme :slight_smile: na vzpamatování se.
2. zář 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki tak ještě tady někdo nespí?
2. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Kobylky, jdu vám taky popřát dobrou noc. Taky mám radost z Karolky, že se lepší situace doma a vítám znovunalezenou Majký.
Brouu kobylky. Andrejko, Bellko, ať vás moc nezubožují.
2. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Kašo, taky utíkej do postýluše. Tady to dneska vypadá na pořádnou únavu, i já jdu do pelechu. Nějak mě ten čerstvej vzduch dal zabrat.
Brou nocku všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka Holky,
všechny moc zdravím teď jsem byla 2 dny v práci a tak píšu až teď, včera jsme byli na UZ a připravit se a podívat v porodnici, malá už má 2200g za 14dní přibrala 600g no nevím z čeho zatím jsem přibrala 4,5kg.
Malá je uplně v pořádku máme i fotečky zítra je vložím do albíku.
Majký to je dobře že jsi se vzdala těch letáků tz si užívej MD a ať se snaží chlap co se peněz týče.
My máme fleecový fusak i zimní kombinézky tak snad jí budou Dr.říkal,že kdybych rodila okolo 40tt, že bude malá mít ke 4kg. Taky jsme dostali krásnou aštičku s kosmetikou od PenTENU..
Gratuluji Ivce k TT bude sílit a Ivus ty se šetři.
Všechny zdravíme Máju,Belí,Katy Jani,Petjunku,Lucu Veerusku,Andrejkuuuuuu :slight_smile:
2. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
krásný den všem,hlavně Ivči ať se doví tu nejkrásnější zprávu.Dneska jsem ještě doma,protože jdu do velkoskladu květin,tady k nám za makro.A tam je otevřeno až od 6,ale řidič pro mě přijede až v 7,takže mi stačí v klídečku vyjít až před půl sedmou,ale placenou směnu už mám od 6 ,tak to je pohoda,a pak jen udělám uzávěrku pohonných hmot,a budu si dneska hrát s ikebanami,tak vám je fotnu,ať i Alfi ví jak vypadá ta ikebanka.Ctěla jsem se zeptat na ten sraz,opravdu bude od toho 11-13.9.Ráda bých přijela,ale to opravdu nemůžu,a myslím,že psala i Belka ,že bude mít službu.Pak už je to jedno,kterýkoliv jiný víkend můžu. :grinning:
3. zář 2009 v 05:07  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju všem krásný den. Hani ahoj, Sophinka pěkně roste:slight_smile: Kaši, ať Ti to jde pěkně od ruky, všem pracantům ať to v práci utíká a hlavně krásný den:slight_smile:
3. zář 2009 v 06:54  • Odpověz
krásné ránko berušky :slight_smile: :slight_smile:

Marký tak to sem ráda žes ty letáky vzdala.Odpočívej a užívej si volna a ticha :grinning:

Máji to víš já tady přistěhovalec,zprávy mě nějak neberou a kde vymněnili dítka už taky nevím :grinning: Do Pejru to mám 30km do Ji 20,tak snad na tom nebudu jako ty :grinning: a stihneme to :grinning: :grinning: ale bude únor a to je většinou sněhu 3zadky tak nevím,uvidím když tak to odhekám v Jihlavě no co :wink:

Kasa tak to je miláček šikulka že umyl okna :wink:

Hani krásně mimísek roste
Věry už si něco vybrala do té ložnice?Nebo pořád hledáš a přemýšlíš?Sem zvědavá :grinning:
Peti a už víš kam povalíte?I když tys říkala že na poslední chvíli,vid tak to asi budeš taky vědět až na tu posl.chvíli :grinning: :grinning:

Boože tady začíná pršet,já mám od včera prádlo na balkoně a nemůžu pro něj,bo sem v pyžamu a vlasy mi neuvěřitelě trčí,honem do koupelny a zachránit prádlooooooooooooooooooo
3. zář 2009 v 07:03  • Odpověz
Bréééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Všechny vás zdravím a přeju krásný den. Trochu se nám ochladilo,ale zas je hezký vzduch, tak to asi vezmu s Mikim do práce pěšky, aspoň se projde.Musim obrousit taťku,ale už teď vím, že je to celé na h....Odpol jedu do Bene na Dornovku a večer na konzultaci, tak uvidíme co dál.
Hani, to je fajn, že malá takhle roste. Taky se opatruj.
Kaso, takže ty jsi aranžérka, nebo tak něco? Ať ti to v práci utíká.
Bellíšku, na tebe ať se dnes všichni jen smějí:slight_smile:
Všem ostatním pracujícím taky pohodovou šichtu a bez stresů.
Pa kobylky pakobyly :wink:
3. zář 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahoj Jani, ještě jsem uplně nerozhodnutá a včera večer jsem neměla na vybírání tu správnou náladu, bo drahý mne nasránkoval :grinning:
3. zář 2009 v 07:11  • Odpověz
Věruško tak se hezky projděte :wink: No tak to znám,když tě někdo naštve tak máš po náladě :grinning:
Beluško ty dneska taky pracuješ?
3. zář 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ráno, Monči děkuji za info z kurzu. :slight_smile:
3. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
Já mám dneska volníčko, koťátka, ale nemůžu se hýbat, jsem zapomněla, co je to lítat 12 hodin a zvedat a tahat, OMG.
3. zář 2009 v 07:21  • Odpověz
Věruško, ten Míša by zasloužil na prdel. Tak posílám úsměv, sluníčko:slight_smile: Janni, copak na balkóně někdo je, že se musíš česat:grinning: Terko ahoj:slight_smile: Majky si roznos letáků zkusila a vzdala to, to je dobře, jsou to vydřiduši a pro těhotnou to vůbec není. Karolka má doma rozjásněno, no paráda, koťátko:slight_smile: chtěla bych reagovat na toliko věcí, ale mám prázdnou hlavinku, ale úplně prázdnou.
3. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahoj ženy, vy teda žijete takhle po ránu, já se vykodrcala z pelechu, bo muž odjížděl a trošku nás vzbudinkal, ale mimisko už kvikalo, tak jsem stejně mušela jít vařiti mlíčánko.

Pes tu na mě řve, že jako mám jít ven, ale mimisko nespí, zas nevím, jak to urobiti, no nic, vyběhnu a bude rychločůrka :grinning:

Bellí je dneska domečka, to bude jistě nějaké pečení, smažení..

Já možná udělám buchtu oliž si prsty....mám na ni už delší dobu chuť,a le ty kalorie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, bájo, vše je ok a už se chystáte, tak držíme už raději pěsťule, kdybys chvátala jako já :grinning: Užívej si poslední chvíle pupíku, uteče to, ani nevíš jak...
3. zář 2009 v 07:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.