• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Já včera odpadla u Marečku, podejte mi pero, jsem viděla, že hrdobec je hovnivál a konec, ani jsem neměla nastavenou televizi, aby se vypnula a Pavlík se v noci vzbudil, bo z televize se ozvalo: má přilepené kulky! Tak koukal, kdo jako:grinning: Věruško, taky se musím objednat na Dornovku, bo s tou mojí práci nebudu mít ty záda v pořádku nikdy. Peťka ještě měla kontrolku a všechno je v pořádku, no skvěle
3. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
Bellí a co to bylo za pořad s těma kulkama :grinning:

Holky, myjete plechy z trouby v myčce? Já nikde nenašla, jestli je tam můžu lupnout bo ne.
3. zář 2009 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahoj, přesně tak, musím se vzpamatovat a začít uklízet, bo takový bordel jsi ještě neviděla, a já taky né, OMG. Andrejka má naštvané kolegyně? Hele, já to dělám už několik let jako Mája, směju se těm slepicím, které žijou pomlouváním, protože jsem si zažila tolik, že se nemíním zabývat nějakými zbytečnostmi. Život je strašně krátký a je třeba ho prožít co nejpěkněji to jde:slight_smile:
3. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
Nevím, říkal, že nějaká komedie, tak to vypnul a spal dál:grinning: Máji, nemá dneska Ouboš tu technickou zkoušku? Že mu držíme i kopýtka v Žížátkově:slight_smile:
3. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
Beli,bydlím v paneláku a přes silnici lidi čučí z oken je to samej důchodce tak místo spaní čumákují :grinning: sem to trochu namočila a šla sebrat prádlo.Tak si hezky odpočni polámané tělíčko :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Janni, OMG, přes ulici? A Ty si myslíš, že oni Tě jako vidí? Věř mi, že Tě mají za pohybující se šmouhu, ale jestli jsi učesaná nebo né, o tom nemají ani ponětí:grinning:
3. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Peti tak to je super že jedete, tak to už určitě vybíráš last minutku :sunglasses:

Hani, Sofinka teda moc hezky roste, to je dobře :wink:

Belli tak dnes jen užívej klidu a fukej rozlámané tělo :wink:

Jani u vás prší? tu je hezky, tak honem honem, doufám žes to stihla.

Věrka už chvátá s Mikim do práce

Terko ty jdeš na kurz dneska? my jich budem mít celkem 6- 2x o těhu 2x o porodu a 2x o mimi a každý týden 2x cvičení, ale tam prý stačí jít aspoň 1x a pak si cvičit doma.

Máji no jestli ho tam narveš ten plech tak ho tam strč. Já tam dám jen takový kulatý od pizzy, ten mi tam vleze.
3. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Moni, ahoj těhulko:slight_smile: jsem četla, jak je to s tou Tvou prací a je moc hezké, že příbuzným šéfové tak pomáháš. A co malý ve škole, jsem to nějak nezaregistrovala.
3. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Monči, já budu chodit o příštího týdne, do interní pošty Tě překopíruji program,abych tady s tím neobtěžovala,kurz stojí 1.700Kč a 1.000Kč mi dá pojištovna.
3. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Terko, já jsem taky zvědavá, co všechno vám tam předvádějí:slight_smile:
3. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Belli jo jo malý už chodí do 3.tř dnes jsem mu dala 500,- pro učitelku tak to snad neztratí.
Do práce jdu dneska. Rodiče šéfky to hodně vzalo, zůstal po ní jen 18ti letý syn a nikdo z nich v tomto oboru není a moc tomu nerozumí, no prostě se ani neví co bude dál s firmou.
Teď jsem slupla celou mozarelu a jabko a furt slídím co ještě bych slupla. Na oběd dělám fazolu na kyselo, tak snad to zas nespálím.
3. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj Bellí,ve zkratce:péče o těhotnou,dechové vzory,péče o rodičku během porodu,technika kojení,šestinedělí a antikoncepce,žena po porodu tzv.poporodní blues .... atd. :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Nám říkala na kurzu, že by měla bývat i nultá hodina asi tak rok před otěhotněním, hlavně kvůli život. stylu a stravě.
3. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Belli a jsi už objednaná do Peprofitu na konzultaci ? Nebo čekáš na výsledky imuna?
3. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
OMG, tolik peněz Terko, to si dělaj srandu ne? My to měli za 200Kč za pár, 100Kč za osobu. To teda pěkně vydělávaj.

Mončo, je to neštěstí pro tu rodinu, hlavně pro syna, chápu, že si s firmou neví rady, studuje aspoň ten syn ekonomii bo tak něco?
3. zář 2009 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už mám v troubě masiko, dneska dělám maso s rumem, tak jsem zvědavá, rum nemusím,a le chválej ten recepis, tak zkouším, udělám k tomu kašičku, už se mi sbíhaj sliny a to ještě není 9hodin :grinning:
3. zář 2009 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak to bude mňamka jestli to máš z mimáče nebo tak pošli odkaz ať uděláš chutě i nám :grinning: .
Syn bude maturovat je na Průmyslovce, tak uvidíme.
My platili 800,- s tím že tam můžem chodit oba, a když bude partner u porodu nemusí platit 500,-.
3. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Pěkně se o vás, o těhulky, starají:slight_smile: Moni, počkám na výsledky a objednám nás do Reprofitu. Ve Fertimedu se začíná konečně dařit, jedna beruška hlásí // po 1. IVF a druhá po 1. IUI:slight_smile: jenom pro mě to asi není a čeká nás štěstí, doufám, v Reprofitu:slight_smile:
3. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
na kurzu taky hodně chválila kontryhelový čaj může se jak při snažení tak při těhu.
3. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=25935

Tak jsem ochutnala a je to neskutečná dobrota, opravdu co udělá šlehajda s rumem, to je balada. Vyzkůůůůůůůšajtě!

Táááááta práááááávě udělal technickou!!!Bože díííííky. :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
Anděvo tak pošli Oubošovi velikou gratulaci :wink:
No a já si říkám že se u vás nezvykle brzo bude obědvat, tak to bude slavnostní oběd :slight_smile: vypadá to moc dobře a taky jednoduše, zkusím koupit maso a zítra udělat.
3. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Jo a jaké jsi dala maso? kýtu nebo plecko nebo krkovičku ???
3. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Gratulace veliká, Oubošovi, letí taky ze Žížátkovaaa:slight_smile: Moni, piju ty bylinky od Šaronky, tam je taky kontryhel:slight_smile:
3. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Jo jo Belli já je taky pila a budu je pít i teď, není tam nic co by se v těhu nesmělo. Co vaříš dnes Pavlíkovi?
3. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Děfffčata, za Ouboše již předem děkuji a hlásím, že jsem po obědě :grinning:
3. zář 2009 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz
Pavlík má dneska následný výcvik a přijede až o půl páté, tak musím vymyslet nějakou rychlovku na večeři, bo na oběd půjde v práci.
3. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Děckáááá, já se přežrala, dala jsem dvě masiska a kašiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luboš jen proletěl, vzal si prachy a jel na ouřady. Ve finále zjistil, když už bral papíry od pána komisáára, že je to jeho nevlastního táty spolužák a chlastaj ve stejný hospodě(Ouboš a komisááááááárú, taky si mohl vzpomenout dřívějc, omg. Takový nervy jsem dlouho nezažila!!!

Ještě chci podotknouti, že to masiko na obr. vypadá nelákavě, je tam snad i paprika bo co, zdá s emi ten obr., jako by byl od úplně jiného receptu. jo a neměl ajsem Hermoš, tak padl za vlast Eidam,a le taky good. Pořádně jsem to osmahla, až to bylo skorem hotový a vrzla do trouby jenom na 20 minut, stačilo by i 15minut. Je to rychlý a chutný :zipper_mouth: :dizzy_face: Ovšem spešl zvláštní, tak třebas se nějaká hubice, která to nejí najde :grinning:
3. zář 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
Myslíš:grinning::grinning::grinning:
3. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Belli tak budeš dneska sama až do pěti, tak se hezky povaluj a nic nedělej. Kdoví jak válčí Andrejka dnes je neúřední den tak třeba nakoukne přes oběd.

Máji jaké jsi měla to masoo ?? plecko krkovku...?
Ty si číslo 9.43 už po obědě :grinning:
3. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Alfi,vydělávají kde se dá,ale na druhou stranu je to 13 hodin povídání a 6 hodin cvičení a když mi pojišťovna zaplatí 1.000Kč, tak mi to vyjde na 700Kč.
3. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.