• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Majky ahoj, jé vidíš, pořád vymýšlím co udělat na jídlo a čínu jsme neměli už dlouho, taky někdy udělám:slight_smile: Kaši, zdravím, tolik práce jsi dneska měla, ale určitě to vypadá úžasně:slight_smile:
3. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahoj Belíšku.Májo kde tě mam?Porad jak se obědnává z toho mimáče?Našla jsem tam pěknej a docela levnej fusak.
3. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8337718&tab=4

Jukni tady jsou.Mě se docela líbí ten khaki.
3. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Nazdárek Beli a Kaso :slight_smile: pěkně odpočívejte,když pořád jen makáte :wink:

Marky,hele není lepší tenhle?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9511994&tab=0
je výhodnější že ho budeš mít i na příští rok,na zip se tam dá přidělat spodní kus který je i ze vnitř šušták na botičky :wink:
3. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Marky napíšeš paní že máš zájem,tam zatrhneš závazně objednat a je to,teda pokud si registrovaná-to je bezplatný a pak Ti paní napíše a domluvíte se kam poslat peníze a tak.

Jinak k těm kurzům,jsem to řešila s kamoškama a jdu jen do toho co nabízí porodka-asi 4 lekce,prý to na víc je naprosto zbytečný a zbytečně vyhozený prachy :wink: tož dík že jste mě nahlodaly :wink: :grinning:
3. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
Marky podívej se na mimáči na fusaky ale né nové ale použité koupíš tak do 500 aji s poštovným vypereš a bude jako nový.
3. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
Katy, kdyby to tak šlo, odpočívat. Musím ještě rok vydržet a doufám, že příští rok už se nám to taky podaří a budu odpočívat jako těhulka:wink:
3. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Ten je pěknej ale zase ty peníze.Tenhle si myslím že bude stačit.No registrovaná nejsem,ale napsala jsem tam jak píšou svoje jméno,imeil,a adresu z dotazem.Tak by mi měla paní napsat nebo zavolat na číslo co jsem jí tam naspala ne?Jinak vložím fotečky co jsem koupila malí Adélce. :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak a je to tam.Jo se mi povedlo koupit na koníkovym bazaru kojící polštář asi za 400 stovky i z poštovným a je to ten velkej 180cm dlouhej.Už aby byl doma nebo moje záda.
3. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Kam jste utekli? :frowning2: :frowning2:
3. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Beli,jo to určo budeš :wink: :wink:

Marky,no vidíš to :slight_smile: šikula a ten polštář je vážně fajnej,mám ho uř dlouho a je super :slight_smile:

Lucy ahoj,zas na to že je novej a využiješ ho na další sezonu, a taky má otvory i pro autosedačky :wink: tak se mi zdá jako hodně fajn
3. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Já nevím já měla pro Pétu fusak po dvou dětech a službu mi udělal a pak jsem ho vrátila kámošce a ta ho pužívala pro svoje dvojčata takže 4 děti ho užily.
3. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Jo to věřím,jen jsem reagovala na ten co měla odkaz,a v poměru cena a využití se mi zdá lepší ten emitexovej,ale to je na každém co mu vyhovuje
3. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
Katy já bych určo vzala ten lepší ten emitex,ale jak jsem řekla blokujou finance.Zdenda mi slíbyl půlku a zase nemůžu mít polštář i fusak lepší teplejší.To už je 13 stovek a to je moc.Funkci to splní asi stejně tak uvidíme.
3. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Marky,to je jasný :wink: tak hlavně ať dobře slouží a teda vypadá to že se Zdenda polepšil co? :wink:
3. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
No jo jeho hlavně štvou ty peníze.Je protivnej protože je utahanej z práce tak se mu nemůžu divit.
3. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
Já chci miminkooo, haló, haló, haló, chci taky nakupovat a radovat se z těch věciček kolem:slight_smile: no jo, vždyť já vím, že musím vydržať, tož ještě chvilku vyderžím, no:slight_smile:
3. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Beluš neboj dočkáš se a budeš kupovat pidi věcičky :wink:
holky dneska mě čeká noční :angry: už chci být v postýlce :frowning2: musím počkat v sedum pojedu domů a o osum budu spinkat hurá :wink:
3. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
A já chci bejt v příštim životě CHLAP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Luci, tak ať Ti to rychle uteče, jsem zvědavá na moji noční, OMG. Majky, neblázni, nosit celý život pytlík? Aby mi mezi nohama celý život něco blembalo, to asi né:grinning:
3. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Beluš diky ono to určo uteče :wink: Holky chlapy jsou na tom lépe ale taky to nemají jednoduché snáma ženskýma :grinning:
3. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Luci ať ti rychlo uteče noční a jsi v pelíšku.
Marky jsem pro nápad Lucky, když na tom nejste finančně nejlíp,zkus se mrknout po fusaku po jednom dítěti, ty ceny jsou pak poloviční.
Katy ahojky
Bellíšku doufám že se dočkáš co nejdřív, to by se mohlo povést jak Leňulce, přešla do Repra a bylo to raz dva, jen samo s dobrým koncem. Kdy ti dojdou výsledky imuna ???
3. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Moni, 16. 9. si budu volat, jestli už tam jsou a půjdu pro ně. Koťátka moje, jdu do pelíšku, ráno vstávačka do práce. Věruška, Mája ani Andrejka nenačuhujou, že jste na icq:wink: Přeju dobrou nocku a krásné sníky, sluníčka moje. MVRMMM:slight_smile:
3. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Moni ahojda utečeto akorát mě čekají další 4 noční já budu protivná už se na to těším chudák manža :grinning:
3. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Belíšenku vydrž opravdu Ti bude přáno ,dej si alespoň 6 měsíců pauzu a bude TT// uvidíš moc Ti to přeju,
jé zapoměla jsem se podínat na ty injekce ale až budu doma tak se podívám ale předem slibuji jsou tvoje.
Taky jsem se z toho nervovala a když ségra před 4mi lety otěhotněla tak jsem to pěkně obrečela je mladší tak jsem doufala že budu mít mimi dříve,ale dodnes se z toho nemůžu vzpamatovat že za 6-7t budu mít u sebe moji mimísku je to pořád taková euforie. ůbec si nedokážu představit že už má Sphíšek 2200g.
Od zítra musím začít velké praní oblečky mám všechny ale ne vyprané tak teď začnou velké přípravy.
Zdravím všechny kobylenky. :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Beluško dobrou noc a krásné sníky :wink:
3. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Konečně jsme doma,já jsem nakonec neměla ani sílu jít s Peťou jít do té ikei,a tak jsem ho počkala u babičky a on si mě tam vyzvedl,teď jsem byla ještě nakoupit zeleninku,sladkosti a prezervativy na kytici ,co budu zítra dělat pro kolegu z práce,slaví zítra 55tiny,takže se za vámi zítra ani nedostanu,protože nevím jestli nakonec nebudeme na lázních přespávat. :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Hani už to bude co by dub a Sopinku budeš mít u sebe :wink:
3. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Belli a kdy se objednáš na konzultaci do Repra, hned po výsledkách ???
Luci no fuj ty máš zas tolik nočních, no zdá se mi že jich máš víc jak deních, to snad nejni možný a vůbec se nedivím, že jsi protivná. No manža to ale určitě chápe.
Berušky jdu taky lehnout k tv a jak se znám tak vytuhnu.
Dobrou sladkou noc :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jé Kasi manža má letos taky kulaté narozky musím taky vymyslet nějakou srandovní kytyci :grinning:
3. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.