• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kasi tak to si zítra užijte :slight_smile: a ty konďase tam nepřipínej špendlíčkama ať nejni pán v 55letech nechtěně taťkou :slight_smile:
Tak pa a dobrou
3. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Mončo každá kačka dobrá ale když to výjde a budu těhotná kašlu na prašule :angry:
3. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Loučím se sváma jdu se chystat směr práce :frowning2:
Přeji všem krásné sny :wink:
3. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ahoj berušky moje!!!!
Všechny moooc zdravíím!!
Já zasejc nedočtu, jen jsem přelítla tuto stránku..
Belíšku, kdepáák, nejsu na ICQ, to bych zasejc neudělala, tam vykecávat a nepozsdravit tady a Tebe tuplem, nenene :wink:
Já žehlím, a mám teho od dovči dosti.. A chci si k tomu zapnout film na čt2.. a došlo mi, že vás pak ale zase propásnu, bo to žehlíčo je tak do 10.. tak alespoň dobrou noc jdu popřát!! Hani, zdravím Tě , aj Sofinku, jj je to zázrak, ale brzy už budeš mazlíkovat berušku, jéé :slight_smile:
Monči, ahoj těhulinko, malej ve škole?? Jistě jsi to tady popisovala, já nic nevím, huž aby fachal noťas... Petjunky Terka taky školákuje, huž.. Holčičky, já vás snad nedočtu.. Muším žehliti... ach jo! Lucii, taky moc zdravím, Marky jsem ráda, že jsi ok!! A Katy, ahojda!! To jen k této stríánce, jinak zdravím všechny a moc moc moc Chybíte mi, fakt nestíhám. Páááááá
3. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Belíšku neboj budeme pak nakupovat věcičky spolu. :grinning: :grinning: Určo to na jaře vyjde. :grinning: .Jinak jsem koukala na ten termín 17.10.To bych určo mohla.A pro Alfi přidala jsem fotečky z práce ,kde jsou vyfocené ikebanky.Jinak aranžérka jsem už 14 let.10 let jsem pracovala jako vedoucí květinové síně v kauflandu,no a teď dělám vše co je třeba. :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Andrejko, konečně Tě vidím, kocúrku. Ale chápu, že musíš dát dopořádku oblečení z dovolené a noťas se taky opraví, tak zase budeš v obraze, což já někdy taky nejsem:slight_smile: Kaši, taky v to věřím:slight_smile: ale už vážně, koťátka, broubrou s bobrou:slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Neboj Moni určo je připínat špendličkami nebudu,už jsem takových úleťackých kytiček dělala spoustu ,tak neboj taťku z něho neudělám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.Jinak se mějte zítra krásně a v sobotu se určo ozvu. :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
To je tutový,máme přece toho Čápa. :grinning:
3. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ikebano, já tam nic nevidím, omg!!!Kdééééééééééééééééééééééééééé? :grinning:
3. zář 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Aha tady už zase nikdo neni, no to jsem došla brzo, co? Ale já zase nakupovala, to je strašná nemoc, asi půjdu na léčení.
3. zář 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Alfi ještě je ,tak na druhý pokus se mi podařilo fotečky vložit,musela jsem je trošku přejmenovat ,aby mi je tam Admin nechal. :grinning: .Asi si myslel ,že si tu dělám reklamu,ale omyl,jen jsem vás chtěla potěšit. :grinning:
3. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak dobrou noc,adcházím do věčných lovišť ,nechám si zdát o mimískách. :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Hezky jsi to vložila i popsala :grinning:
3. zář 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj koblkýýý:slight_smile:
Jsem zpět z konzultejšn. Tak Ketík bude v říjnu, mám se nahlásit na UTZ 10.-13. den cyklu a podle toho jak mi bude růst sliznice a folík, tak mi dají broučky. Jinak jsem si vyžádala hormonální profil, u sestiřčky jsem si domluvila , že mi zařídí přestup k jinému gynekologovi. To vše jsme zfoukli za 10 minut, takže rychlovka to byla zas rychlovka. Se s tím Kult nemaže. Takže Andrejko, snad mi to se SRPŠ vyjde,ale zdá se mi, že budu mít akorád Ketík, jak ty jsi to prosím tě počítáš? Kdybych měla těsně po, tak bych určitě nejela.,ale tro předbíhám.
Jdu si vás zatím dočíst.
3. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Miki, moc úěkná ikebana, nechceš mi taky udělat na sobptní oslavu ségřiných 40? :grinning:
3. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
OMG, to je překlepů, chtěla jsem napsat Kasi, ne Miki a pěkná a na sobotní...
3. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Ahojda!
Tož dožehlíno, jdu kouknout, zde někdo tu. Věruško, já jsem tentokrát dostala ms ve středu místo v neděli.. takže jsem Tě teď maličko předběhla. A vychází mi to, že budu cca týden po Ketu.. a já chci být zcela v klidu jen 2 dny, bo mi jinak hrábne. Ty bys měla mít ms zítra ne?
3. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Uvidíme....:slight_smile:
Tak dobrou všem kobylkám:slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Věrko u dr. rychlovka ale hlevně že je vše naplánované :wink: Jaká byla dornovka?
Lucku už čeká pelíšek tak dobrou :slight_smile:
Kasi no už jsem ikebany nestihla už jsou zas fuč :frowning2: tak se příště vyfot s něma, třebas to nesmáznou.
Andrejka tu byla zas jen chvilku, ale dnes už je pátek, hurá
Já pujdu za chvilku na maso na tu Májinu mňamku a dojde mi na celé dopol. kamarádka tak budem žvanit.
4. zář 2009 v 06:35  • Odpověz
Krásné páteční ráno, u nás upršené a u Máji nějaké slzavé, bo jsem si uvědomila, že je dnes 4.9. a to je datum, které jsem neúnavně každý den zapisovala do www.umeleoplodneni.cz a sledovala, co se děje až do 16.5. Zdála se mi ta doba strašně dlouhá a dneska je tomu už přesně rok, neuvěřitelný!!! Zítra první včelička... :frowning2: A k tomu opět čekám MS, tož mám fáááákt hodně ubulenou :confounded:
4. zář 2009 v 07:16  •  1 dítě  • Odpověz
Kočenky, tak já budu dneska dělati na obídek párečky v listovém těstě, ještě do nich dám Eidam postrouhaný a kečup, už se moc těším a vypadá to, že se na ně vrhnu každou chviličku, bo mám hlad, jako vlk!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak právě bojuju o dvoje hadříky na Mimiaukci :grinning: , to je děs, mamka včera hodila nějaký tipy a už v tom zase lítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky krásný den jdu spinkat odpoledne na vás kouknu :wink:
4. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Lůco, brou nocku.

Jinak dobojováno, vyhrali jsme :grinning:
4. zář 2009 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz
Máji blahopřeju, žes to vyhrála, aspoň toto ti zvedne náladu :wink: To to letí no jo když si vzpomenu co bylo před rokem.. jéje
Udělala jsem po ránu mega nákup a teď jdu klepat maso předsmažit a nachystat, tak abych to šoupla pak jen do pece a 3 pračky mě čekají, tak šup šup, než dojde v 9 kamoška.
Luci hezké sny.
4. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý, Lůce dobrou noc.
Májo, Mončo, když si vzpomenu, co bylo před rokem a co by bylo teď...byla bych v 34+3 týdnu těhotenství. Místo toho plánuju další pokus,ze včerejší konzulky mám pocit jak na běžícím pásu, mám dnes supes PMS, už jsem se stačila uthnout na mamku a teď mne to mrzí, ...Doma je bordel, bo předěláváme tu ložnici,ale do toho mám něco péct ségře na zítřejší oslavu a vztah se ségrou je teď na bodě mrazu...No prostě, asi bych se dnes měla jít někam zahrabat.
Šoupněte sem radši nějakej vtip, ať se zasmějem.
4. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Dobré ránko,teda Lucy dobrou noc :wink:

Mája zase ulítává na mimáči :grinning: a chce do sebe cpát oběd už ráno :confused: :grinning: se holky máš nasnídat pořádně :grinning:

Monči ty máš teda od rána pěkný shon,tak pěkně pokecej s kamoškou :wink:

Věruško,to je ale dnes teda blbý den,no ale víš jak to je jen chvilkové,bude líp,uvidíš :wink: netrap se tím co už nejde změnit,ale soustřeď se na budoucnost a ta bude určitě pěkná :slight_smile: A i dnešek byl na prd,to počasí a úplněk,to dělá divy,tak snad to bude lepší a neboj i se ségrou to bude fajné :slight_smile:

Andrejko,teda ty jsi nestíhající ani nástěnky nejsou :confused: :wink: hlavně klid a vše bude lepší,zdravím i všechny ostatní Janču,Petu,Monče-obě,Terku,Marky,Belku,Karol,Kasu .... Ivy a co ty?????jak si dopadla u dr??
4. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Já vím, Věruško, jsem to sem nemusela ani psáti, ale je to prostě dneska takovej den, tak sjem to sem plácla, měla bych se spíše smáti temu, jak říkala Andrejka.

Katy, neboj, už jsem asi tak 40 minut po obědě :grinning:

A jdu na buchtu z pekla, je super a udělám tím raodst ještě jednemu známému, tož to je motivace :grinning:
4. zář 2009 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz
Koťátkaaa, nakukuju z práce, tož posílám všem pusinu na čelo, ať je vám veselooo, MVRMMM:slight_smile:
4. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Bellí, co křáky a kočky? Všechn ok? Parádička, tak hezky pracuj, ať Ti to řádně utíká :zipper_mouth: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.