• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katy, díky, já vím, zas bude líp, to je tím počasím a vším okolo.
Májuš, neomlouvej se, já jsem si tu taky jen povzdychla, ok?
Zdravím Bellíška, ať dnes nožky a záda nebolí.
Jo Moni, Dornovka bude až v pondělí, bo pani včera nemohla.
4. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdu dělat cukeťáka a ořechové řezy osuch a možná ještě šneky z listového těsta. Tak zatím báááj
4. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky, prosim vas, sem ve 12tydnu a tedka jak sem se vratila z mesta, tak sem mela tmavy vytok. Myslite, ze je mimi v poradku, nebo se neco deje?
4. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka kopýtkováá moje!
zdravím při pauze!
myslím na vás.
Hanýsku, občas se to stává, skoč si k doktorce, ať máš klid. Ale pokud se rozhodneš nejít k doktorce, tak hlavně nohy nahoru a klídek
Tady jako smuténko bylo, jo??
nj, počásko se s náma taky loučí, myslím , to letňákový, a jdeme dáále.. že? KurŇa já chcu mimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! :grinning:
4. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Kozénky, jedu se juknouti do IKEY, těším, těším, tak páááááááčko, neplánovaný vééélet, bo to počasí je na hovéééééééénko.
Až přindu, tož mějte vysmátý držky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. zář 2009 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz
Už mi tu voní cukeťáák:slight_smile:
Huš mám vysmátou deršťku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj kočenky, přeju pěkné poledne a dobrou chuťku k obídku, hlavně ten Věruščin cukeťáček bych si dal a o těch ořechových řezecha ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jéé a ty šneky......hmmmmmmm

Jinak zdravím Hanýsku, já to občas měla taky, hodně pij a byť v klidu, nic to není, pokud nemáš nějaký bolesti, tak by to mělo být ok. Stává se to.

Andrejkooooo, já taky chcu abys to mimiiiiiiiii měla, neboj dočkáš se, určitěěěě....

Já dneska vařila gulášek a houbovou polívku a asi ješzě upeču bábovku, když mi ta Věruška udělala takový chutě.

Jdu si dočíst předchozí stránky, ať jsem v obraze, jinak co se týče nástěnky, tak jen pro pořádek, 9.9. jdu do poradny a 16.9. na 3D :slight_smile: holt jste mě překecaly a hroooooozně se těším babulky, ani nevíte jak.
4. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
:wink: Ahojky taky jsem zde, teď jsem dojedla maso dle včerejšího Májiného receptu a super, taková zvláštní kombinace s rumem, manža nedošel k obědu, jí u maminky :angry: tak uvidím k večeři co na to řekne.

Věrko víš mě by víc zajímalo co tu bude za rok :wink: :slight_smile: :wink: kolik tu bude mamin, doufám že už všecky, nebo aspoň maminy a těhulky, ale žádná sanžilka a nějak tomu věřím že to tak bude.

Tady to jede pece jsou rozžhavené a pečete o 106. Já ne já včera vyhodila víc jak 1/2 buchty, u nás je nikdo nejí krom mě, ch jo.

Máji tak něco pěkného kupte, třeba tu ložnici obhlédněte.

Andrejko ahojky do práce konečně pátek a za chvilku máš padla :slight_smile: a neboj mimi bude vždyť to máš pojištěné i jinak, vydrž :wink:

Monči Katy Hanýsku ahoky těhulky
4. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak cukeťák už je ve mne. Nakonec jsem zjistila, že takhle dělám nádivku z brokolice, ale s cuketou je to lepší. Řezy jsou už taky pečené, ještě se na nich suší žloutková poleva.
Zdravím obě Monči.
Já se snažím dívat do budoucna a moc se nevracet,ale někdy to na mne taky dolehne, ale je jasný, že taky věřím a těším se na další nové těhulky:slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojte dupky moje zblobivé, upapané, trošku uplakané, ale v tom hnusném počasí se není čemu divit, tloustnoucí i hubnoucí, upracované i lenivky a kupující bláznivky :grinning: Já jsem poletucha, s první třídou je tolik starostí a krásných radostí :slight_smile: Malý má 3 kroužky, naštěstí 2 v jednom dni a k tomu v pátek, tak ho to tolik nezatěžuje :slight_smile: Malý mě vyhazuje od počítače, tak zatím papa :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj jestli se teda muzu sverit, HCG je 1200 jsme 4+3tt a 11.9. jdeme na kontrolu tak snad budeme vedet vice. Vsem moc preji zazit takove stesticko ktere ted zazivam ja.
4. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj Karolko,teda to věřím že je to fajn s prvňáčkem :slight_smile:

Ivy obr gratulace :grinning: to je super zprávička :slight_smile: :slight_smile: uvidíš bude vše ok a pěkně si užívej těhulení :wink: :slight_smile: :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Teda holky,tady je teda pěkně mrtvo :confused: venku hnusně,chčije a chčije a vy nikde :confused:
4. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj holky, v práci vůbec nestíhám, ale je páááááááááááátééééééééék. Všechny moc zdravím. Ivě moc gratuluji, je tu další důkaz, že zázraky se dějí!!! Užijte si krásný asi trošku deštivý víkend!!!
4. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
ahojky kam všici utekli :confused:
Andrejka na chalupě
Mája vleče z Ikei postel
Věrka už tapetuje
Bellíšek dává každému žížátku pusu na dobrou noc
no všichni jsou v čudu.
tak já se taky vypínám a jdu kouknout na telku
Dobrou kočky :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Drahé ženy, tak tady je teda houbelec napsáno, ale žrááááááááááádla pro celou republiku navařeno, napečeno :grinning:
Nálasa se snad zlepšila.
Ivči gratuluji k těhu a pěknému hcg.
Karolko, jak kdybys nevěděla, že mušíš podávat přesné onformace, malý má 3 kroužky, omg!!!Přecivá jaký? :grinning:
Monča otrávila manžu rumovym masem a bude to na mě...
Věruška snad objednala tapetku a huž se bude měniti ložnička.

Já zas nevydržela a koupila si aspoň do koupelky dřeběnej věšák na ručníky a dřevěnej držák na hajtlíkovej pejpr :slight_smile: Hodlám se inspirovat jednou šikovnou maminkou na MMB.
Annanas má novou hrací hračku z Ikey, modrou žirafku, taky tam ty děti blbnou, ale už jsem jí vysvětlila, že žirafky nejsou modrý, myslím, že to pochopila, nic neříkala :grinning:

Tak brou nocku, tady se už asi nic nebude díti.

Jinak mi psala Andrejka, že mám pozdravovat Mikky a vyřídit, že projížděj Slaným bo co, asi tam bydlí, ne? :wink:
4. zář 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa. Přeju krásnou sobotěnkuuu:slight_smile: včera jsem padla jak štěně, ani jsem neměla sílu popřát broubrou. Ivě gratulka k Hcg. Už sedím v práci a masíruju nožky, OMG, tak krásný den:slight_smile:
5. zář 2009 v 05:32  • Odpověz
Dobré sobotní ranko všem,a krásný den.Včera jsem tu nebyla,protože jsem byla v práci na oslavách,bylo super,ale dneska jsem jak praštěná pytlem po hlavě. :grinning: :grinning: :grinning: .No nic třeba to přejde .Teď si vařím čajček na plodnost.A jdu kouknout jak se máte. :grinning:
5. zář 2009 v 06:27  • Odpověz
Ivči velká gratulace,moooc si toho zázraku užívej.Je krásné se těchto okamžiku dočkat.No mi už se to taky blíží, i když si od IVI nic neslibuji,protože si myslím,že je to jako vyhrát ve sportce,ale třeba se štěstí unaví a nám se zadaří. :grinning:
Belli tak ať jsou dneska na tebe babičky a dědečkové hodní,a rychle ti to uteče. :grinning: :grinning: .Pozdrav žvížatka. :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 07:08  • Odpověz
Peťa má ranní tak budu mít dopoledne na vás aspoň dost času,odpoledne jdeme k našim. :grinning: .Jinak už se moooc těším na úterý na segru,včera volala,už jsou v České Třebové,u rodičů od Oliho,dneska jdou na svatbu Oliho bráchy a v úterý už ségra přijede do OVY.Tak se moooc těším.No a já budu mít buď už po svém 1 pokusu nebo těsně po něm.Včera jsem si dala na oslavách asi 4 malé štamprličky slivovičky a deci vinka tak doufám,že to nebude mít špatný vliv.No snad ne. :grinning: :grinning: :grinning: .No před IVF už bych si to nedovolila,ale u IVI je stejně hodně malá šance,a zase kdy se člověk dobře pobaví.I když já jsem opravdu hodně sváteční pič.Většinou sedím u 2 deci vína celý večer.Včera jsem v podstatě měla svou premieru se slivovičkou. :slight_smile: .To jsem se zase rozepsala,tak krásnou sobotu. :grinning:
5. zář 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobréé sobotní ránečko, zlatíčka!!!

Bellí zdravím do rabóty.

Také zdravím slavnostní píííčku :grinning: Jak je vidět, berme to z lékařského hlediska, :grinning: vyhnalas všechny neduhy z těla, bo slivovici přežije málo kdo a co, já třebas bych umřela hnedle :grinning: Stačí mi, když si přičichnu ke špuntu a mám kufor hore :grinning:
Už se těšíš na ségru, to chápu, to bude drbáního a nás zanedbáváního. A dneska jdou na svatbu, počasíčko snad vyjde, ne jako inulý týden, ale mrazík se už hlásí, jsem venčila teďky satana a to je teda chladno.

Kde máme vůbec tu nevěstu a fotografie?
5. zář 2009 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak dnes je tomu rok, co jsem naposledy pracovala :grinning: a začala mi dovolená, kterou jsem si nějako protáááhla, tož ať vám ta dovča taky tak vyjde!!! A současně je temu rok, co jsem se jela prvně bodnout :slight_smile:

A ještě jedno info, 19.9.2009, týjo to je datum :grinning: , máme vítání občánků a bulim už teď :grinning:
5. zář 2009 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz
A kde máme Věruš?:O
5. zář 2009 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz
No taky už jsem zvědavá na nevěstu,ahojki Alfi.Neboj budu se snažit vás nezanedbávat,a určo vám podám info jak jsem dopadla.A kdy máte držet palečky. :grinning: No já za normálních okolností taky stačí přičichnout ke špuntu a je to ,a jsem ko.No ,ale včera bylo opravdu super,a tak to tak přišlo nějak samo.No uvidíme.Stejně více počítám s tím ,že skončíme v prosinci u IVF.Už se nemůžu dočkat,až se jednou zadaří a budu moci zažívat ty nádherné okamžiky těhulkování a pak příchodu našeho vysněného mimi mezi nás. :grinning: :grinning: .Jinak už se na vás moooc těším.
A co dneska podnikáte? :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Tak to bulím Alfi s tebou.Musí to být nádherné okamžiky.Hlavně si užívej každý den s mimi. :grinning: .Já akorát pořád nevím,jak vznikla ta přezdivka Ananásek,je to přece holčička ne.
5. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
I když to je jedno já jsem ,když si tak uvědomím měla v turisťáku přezdívku Ořech a taky jsem byla ta Ořech. :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Kde jste dneska všichni? :grinning:
5. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý, huš jsem tuuu. Venčila jsem , fakt zima a teď vás u snídaně (cukeťáka) dočítám.
Gratulka ještě jednou Ivuš k HCg, je to fakt zázrak:slight_smile:
Májo, ty mi snad chceš říct, že jsi si koupila stejný dřevěný držák na toališ a věšáček jako mám já? :grinning: No, nic mne nepřekvapuje:slight_smile: Jo, jinak tapetka objednána a možná příští víkend se na to vrhnem.
Kasi, já jsem dnes taky jako přejetá, bo jsme šli pozdě spát, promítali jsme si u známých videa z dovolené a já popíjela vínko a te´d mám bolehlav. Navíc jsem to konečně dostala a tentokrát mne i trochu bolí břuch, takže super konstelace na dnešní ségřinu oslavu. A to počasíííí, lepší jsme si na grilování prasiska nemohli přát :angry:
No , nic, hlavně ať nechčeje a my se dobře pobavíme.
5. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Ořechu jsem tu:slight_smile:
Jo, užij si taky ségry, jsem zapomněla připsat:slight_smile:
5. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahojky holky moje milované. Ivuš teda obr gratulka,tomu říkám zázrak,užij si to.Belíšku ať Tě nožky nebolí a práce utíká. Ahoj Kaso,Máji už máme asi po teplíčku,doteď jsem tahala sukně a tříčtvrťáky,nevim co obleču,páč pandírko roste.
5. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.