• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No to asi máme po létě?Už to na moc velké teplo nevypadá,měla bych jít do obchudku ,ale vůbec se mi do té zimy nechce,budu se muset přesvědčit. :grinning:
5. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj Verro taky si to na oslavách užijte.A díky,se segrou si to určo užijeme ještě ,když budeme zařizovat takové příjemné záležitosti jako je její svatba. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A hlavně je to vždycky super ,když se vidíme,máme si co pořád povídat. :grinning: :grinning: :grinning: .To víš ,jsme si vzácné,když jsme tak daleko od sebe,a nemůžeme si kdykoliv navštívit,zajít nakafčo atd. :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Věruška se našla i Petjunka.
Holky, to je kosa, nedávno jsme přestaly topit a už zase aby jsme ty kohouty rztáčely :grinning:
Věruško, máme stejný hajzl věci z IKEÁČE? :grinning: No to je překvápko a přišla dneska mrcha? U mě to vypadá obdobně, nejsme my jedna osoba? :grinning:

Jinak Annanásek vymyslely tady holky, bo já jak píšu rychle a nepřepisuju ty překlepy-to není debilitou, to je leností :grinning: -tak jsem místo Anýsek, jak Anince říkáme už od pupíku, napsala Anásek a holky psaly, že to bude za chvilku Ananásek, myslím Andrejka to psala, takže vznikl sladký Ananásek :grinning:

Jo a já jsem jinak Mája, abys měla jasno :grinning:
5. zář 2009 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz
Teda mně je taková kosa, že asi umrznu. Jdu se zahřáti k pečeníčku, konečně se vrhnu na ty Obližprsty, je to dobrotka, to budeme mít pěkný pupíčky.

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=19898&order=1
5. zář 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, kde mám to kakao, cos mi kupovala? :grinning: Potřebuju ho do prstů, tak sebou hoď, už kráčím do kuchyně :grinning:
5. zář 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
Májuš, jj, jsme jaksi propojené:slight_smile:
Kasi, to bych si byla taky se ségrou vzácná a čas by nestačil na, to abysme si vše řekly. No, tak to nás budeš průběžně informovat jak probíhakí přípravy na svatbu :wink:
Andrejka se nám asi nenahlásí, že, když nemá samyci na chajdě, tož jí virtuálně zdravím a taky tu naší bolavou dupku Bellíškatouaa hoooj :wink: Ahoj Petí, tož jukni na mimáč a kup si nějaké riflíky:slight_smile:Já mám jedny doma,ale čekají na mne ve skříni, snad se dočkají.
Jdu něco dělat, asi ještě ty šněky, tak pááá a kdyby ch se tu už dnes neukázala, tak až zítra večeeeeer,když teda nebudu mít kocovinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hezký víkend všem
5. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
My zmrzneme večer, bo ségra tro má venku :frowning2: Kakaooo huš letííí, za chvíli ho tam máš. fííííííííííííííííuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
5. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Alfi děkuji za osvětlení ,konečně mám taky v tom jasno. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak všechny moooc zdravím a taky jdu něco dělat. :grinning:
5. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
A Veero hlavně nezmrzněte ,nezmokněte a hezky si to užijte. :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Věruško se bojím jestli mi to bude když si to nevyzkouším,jestli ta těhu moda opravdu odpovídá,jaké máte zkušennosti? Asi jsem Vám ani nepsala jaké jsem dostala k svátku krásné trika.Vložím do albíka :wink: Jsem pako ale lítám v tom Máji s tebou.Přes to,že jsem řekla,že první obleček koupím po 20 tt,jsem včera na mimáči neodolala,to nám byl čert dlužen tuto stránku :zipper_mouth: juknětehttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26047963&tab=0
5. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Věruško tak teple obléct ať nenastydneš,teplo Ti bude od alkoholu ale bacha na záda,nohy!! :grinning:
Závidím Vám ty vztahy se ségrama :cry: Já měla úžasný vztah do té doby než se moje setra podruhé vdala a vzala si žárlivýho idiota kterýmu vadí,že mě má ségra ráda a dala na mé rady.Dnes už je tomu jinak!Párkrát jí dal na držku a určil si doma svoje pravidla které ona respektuje!!!!No nic,je to na dýl on je Ču...,Ségra mluví ale jen to nejdůležitější,nic důvěrného :frowning2:
5. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Peťko je to vždycky velká škoda,když se nějak rodiné vztahy naruší,a rodina pak dlouhé roky spolu nemluví.Je to opravdu smutné,protože roky běží a jednou si člověk uvědomí ,že mu ta rodina opravdu chybí.Jak někdy sleduji poštu pro tebe tak u toho vždycky strašně bulím.
5. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Já u pošty bulím pokaždé.Ale s tímhle nic neudělám,třeba se někdy rozvede a pak to bude jako dřív.Doufám,že dřív nezkončí na aru nebo na hřbitově,on je opravdu :angry: ..............
5. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Tak ti držím palečky ať se to jednou urovná a jste zase skvělé ségry,a třeba by pomohlo ,zkusit si promluvit a poradit ji,ikdyž je fakt ,že když je člověk slepě zamilován tak spoustu věci nevidí,mi to taky trvalo 4 roky než jsem pochopila ,že z gembléra nebude nic jiného než zase gemblér,a platila jsem dluhy a skákala kolem zadku a dneska jsem šťastná ,že jsme se nestihli vzít a potkala jsem skvělého muže,a tak hodnou osubku jako je Peťa ,že lituji toho ,že jsem ten vztah držela tak dlouho. :slight_smile: .Musí na to přijít každý sám.nic musím do obchůdku ať mi nezavřou. :grinning:
5. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Teď se hlavně opatruj ať je mimi zdravé. :grinning:
5. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
DOBRÉ RÁNO :slight_smile:

Peti tak to mě mrzí to se ségrou, mají děti, nebo proč zůstává v takovém vztahu ?? Když nemluví s tebou tak snad by mohla zajít k psychologovi, nebo k někumu kdo jí potvrdí že takový vztah není normální. No a já si koupila těhurifle minulý týden v CaA za 1000,- ale musím je zkrátit teď jak se ochladilo už nemám co na sebe krom tepláků.

Máji teda to vypadá skvěle, mňam.

Věruško jestli jsi ještě tu hoď sem odkaz na tapetku kretou jsi vybrala, jsem zvědavá :wink:

Kasi užij si sestry já mám bráchu v usa už 11 let taky mi chybí, vypadá to že dojede za rok-konečně.
5. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Ne holky ona je pod jeho vlivem a má za to,že si ty rány zaslouží :angry: Já se snažila opravdu dlouho ale loni v říjnu jsem otevřela oči.Nikdy jsem neviděla tak zmalovanou tvář jako měla ona :angry: ještě teď jsem vzteklá když si na to vzpomenu :angry: já nadávala a řekla ať jde okamžitě od něj a ona mi bulela,že ho miluje!!! :angry: řekla,že ještě něco takového a odejde.Tak jí zfackoval na naší svatbě a taky nic.Už s ní o tom ani nechci mluvit!!!Je pitomá a snad neotevře ty oči pozdě.Teď jí moc nevídám a aspoň se netrápím jak to tam vypadá :angry: Mončo děti mají-přeci Bajunku mojí milovanou :wink:
S těma hadrama je to děsný,já mam rifle po ségře ale jsou hodně dlouhý a když je zkrátim tak už to nebude ono.Se ještě vmáčknu do mých bokovek a břuch hodim přes kalhoty :grinning:
5. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Tak se hlavně Petko netrap.Brouček musí být veselý. :grinning:
5. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
jdu si dělat latečko. :grinning: a koupila jsem si k tomu teramisu tak se mi snad spraví chuť. :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdu si vypít kávičku a kouknout na metráčka :grinning:
5. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Peti s tím asi neuděláš nic na to musí ségra přijít sama.. jen je mi líto Bajunky, teď je ještě malinká ale bude to chápat čím dál víc a bude-li násilí přítomná, tak jí to ublíží na ceý život.
Kasi tak dobrou chuť, já si s váma tu dávám pribiňáčka :wink:
5. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Ty jsou taky super Moni pribiňáčky miluji. :grinning:
5. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Hooooooooooooooolky, mám to hotový, to byl masakr, jsem se u teho tak vztekla ale!!!Netuhnul m i krém, ani nechápu, jak toliko tekutiny může ztuhnout, ale nakonec jsem to vyřešila a huž je to v ledničce, ovšem bacha, kdyby někdo chtěl udělati, je to luxusně sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Věruška nemá čásek, jsem od ní počebovala rychlou radu, jedinej člověk na icq, ale hodila jednosměrku, tak jsem měla jasno, že mám držet hubici :grinning:

Jinak gaťky těhu josu suprový ty co jsem si rozervala :grinning: , najdu na ně odkaz, jistě tu někde budou. A Petjunko, ten pytel je super, mám na půl roční dítě a výše, na Annanase je ještě velikej, ale hodil by s emi, bo se furt odkopává.
5. zář 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24459943&tab=1

Tak to jsou ony, jdu se na ně podívat, ale myslím, že jo. Ta dírka na koleni mě fakt serenkuje. neni totiž na nich poznat, že jsou těhu, pak než zhubnete do normální velikosti, jestli někdy vůbec se to povede :grinning: , tak josu nositelné i bez pupíku, což je výhoda, oproti těm přes pupendo. :wink:
5. zář 2009 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz
no nic jdu uklidit a navařit,protože za 2 hodky tu bude pomalu Peťa . :grinning:
5. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Jo a fotečky už nemůžu vložit,protože mi psala ta správkyně,že mužu maximálně vložit odkaz ale tady vkládat jen fotečky dětí.Takže smůla. :grinning:
5. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
To je blbý, když se na snažilkách maj vkládat děti, co? :rolling_eyes: Mohly by pochopit, že člověk má momentálně jiné radosti...
5. zář 2009 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz
No to teda jo ,takže vlastně dokuď nemám děti tak bych neměla vkládat žádné fotečky. :wink: .To je taky dost divné. :grinning:
5. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Takhle uklízíš a vaříš, jo? :grinning:
5. zář 2009 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz
Náhodou už jsem připravila maso do trouby a teď jdu povysávat,dneska mi to po včerejšku mooc nejde. :grinning: :grinning: :grinning: .A co Ananásek je zdravoučká a hodňoučká? :grinning:
5. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.