• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Nakukuju na vás. Věruško, užij si oslavy. Pavlík má dneska narozeninky a já trčím v práci, ale byla jsem první gratulant:wink: Máji, několik kocúrú jsme pochytali:grinning: jinak Baroš nám kvasí, bo se přežral hrušek a švestek, tož veterinář říkal, že je blbý:grinning:
5. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
A samozřejmě vás všechny mocinky zdravím a posílám hubanaaa:slight_smile:
5. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Kaši to mě mrzí s těma fotečkama, no abys odchytla vždy nějaké dítě co půjde kolem :unamused: Taky jdu dát ohřít maso do pece 14.30 tu mám manžu z práce, tak konečně ochutná rumový sen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Belli tak hezky oslavte s Pavlíkem narozky.
5. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Peťa taky tak nějak dorazí,proto se nehoním. :grinning:
5. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Belli tak to dneska ještě večer hezky oslavte a teď ať ti to rychle uteče a nožky nebolí. :grinning:
5. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj rodinko.Když tady čtu o té modě,tak jsem dneska byla v krámu pro pečivo a že si na sebe vemu vestu.Holky já jí nezapla přes bříško.Tak jsem zkoušela bundu a ani tu.No tak to si snad budu muset ještě koupit na dva měsíce něco na zimu.
5. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Hezkou sobotěnku kobylenkýýýýý

Ivy ooobr gratulka k hcg :wink:
Máji ta buchétka vypadá gut ale při studování recepisu sem dole viděla tvé zoufalé sos příspěvky na netuhnoucí hmotu :confused: a nebyla si jediná tak mě to odradilo,bo já bych u toho pěkně soptila :grinning:

Peti,já si koupila v Puntanele těhu rifle za 920,- a v sekáči těhu gatě za 500,-jsou z CA a tím končím :grinning: trika mám jen ta bunda jak píše Marky,to teda nevím ale kupovat na chvíli novou bundu,bo spíš pytel :grinning: na zimu se mi teda taky nece :rolling_eyes: si říkám že je lepší rodit v létě,to je teplo a bunda se neřeší,ale co nějak to vymyslím :wink:

Belí tak to hezky s Pavlíkem oslavte.

Věry a jakou máš tu tapetu?Máš na ni odkaz?
5. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tak vidím,že tu holky dneska řešíte těhu modu,už se těším,až budu mít taky tu šanci takové problémy,že nemám do čeho vlézt řešit. :sunglasses:
5. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Holky já tahala celou zimu bundu, ktero nosím i normálně, koupila jsem si ji v tem obchodě SAM72 bo tak nějak, nějaký číslo tam je a vydržela mi dost dlouho, je větší, teda já si větší asi kupuju.

Bellí bude taky slaviti. Věruška asi umrzne.

jjá taky řeším módu bo nevím, co dětem v tomhle nečasu onblíkat. Šatů máme až na půdu, gatě taky,a le všechno letní, musím zabrousit zase na MImáč, nedá se nic dělat :grinning:
5. zář 2009 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz
Sam 73 :grinning: tam dělá moje sestřička takže to je teď naše domácí značka :wink:
Ahoj Jani,u nás teď v týdnu otevřeli C A tak tam jedu,hned pa :grinning:
5. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
C a A holky super výprodeje, mega moc levný, sukně hnědá luxus cena, se poseru, já chci mimííííííííííííííí, já chci tu sukníííííííííííííííííííííí :grinning:
5. zář 2009 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz
73? :grinning: Tak to bude pravda, jak je to váš rodinný obchod :grinning: maj pořád nějaký výprodeje, bundy zimní josu fakt suprově řešený, neprofouknou a nejsou drahý a vestu aj mám, ovšem pak v tom chodí půlka republiky, ale dokud jsem to neměla na sobě, tak jsem si teho nevšimla.

Letím sáti, bo muž vzal to málo oblečený dítě ven, tak ať něco stihnu a uvařit taky bych dneska mohla.

Jj Janniko je to boj, ten krém, jsem pěnila, fakt,a le je to dobrotka, ovšem sníš dva, tři kousky a jsi přežraná, sladký jako cecek.
5. zář 2009 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme právě poobědvali,Peťa se na čtvrt hoďky natáhnul a půjdeme k našim.Tak si to tu dneskaholky ještě hezky užijte.Ivi a ty se opatruj a odpočívej. :grinning:
5. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
Alfi krásný podzimní repertoár,nádherný šatník. :grinning:
5. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Tak jsem se dle Petjunky proběhla s vysavačem po celém bytě, dala prát deky mimísce a ještě šoupla rybku do trouby, oblíbený fofr receptík na pangase.

A už jenom vyčkávám, kdy se vrátěj ti dva sněhuláci, jsou tam nějako dlouho, na to jaká je kosa.
5. zář 2009 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz
Tož tady nikdo. Volá muž o pomoc z města, dítě řve hlady :grinning: , jdu udělati mlíčánko, mám vzít rukavice, který nemáme, no to je vybavenost!!! Jedu, jdems se prý podívati na nějaký šermíře pod zámek. A co s tou rybkou? OMG!!!
5. zář 2009 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte kobylky přeji pěkný sobotní podvečer u nás tedy hodně zimno.
Marky četla jsem že sháníš fusak pokud by ti nevadil po jednom dítěti tak ti ho ráda daruju já už ho nevyužiju,je sice po klukovi ale je laděný do fialova.
Dnes jsme sklízeli dřevo na topení do krbu tak jsem jak spráskaný pes.
Ted si nachystáme s malím teplou koupel a zalezem k tv.
Za 12dní nám už dofrnkne táta tak nám bude veselejš.
5. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Nazdárek kobylky,

jen tak zběžně jsem prolítla co se tu děje,jako obvykle,úklid,žrádýlko :grinning: a oblečení :slight_smile:

Peti,já mám zkušenost s těhuvěcma takovou že ty velikosti mi přijdou o číslo větší než je uvedeno.Teďkom jsem si pořídila z mimáče Trevet XS a na to že se blížím k 60kilům,tak mi jsou fajn :wink: tak radím ozkoušet a CA mi přijde celkově větší.Ale zkus HM tam mají taky a pěkné :wink:

Marky,s tou bundou to já spolíhám na bundu od švíci :wink: :grinning:

Máji,jo to je velice pěkné oblečky pro Anýska,teď už moc šatiček neunosí a ty zateplené kalhoty jsou super :slight_smile:

Leontýnko,teda měli jsme podobný program-teda manža jel pro dřevo a zítra budem sekat a skládat :slight_smile:

Užijte si krásně zbytek víkendu i když by měl asi být pořád chladný a fučivý
5. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, jsem konečně domečka, unavená, ale vysmátá, no to jsem celá já:slight_smile: tož jdu zalehnouti, bo ráno vstávám na úklid a vaření a chystání všeho na návštěvu gratulantů:wink: dobrou nocku a krásné sníky, sluníčka, MVRMMM:slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
A ještě něco. Že jsem nešika a semtam někde spadnu nebo tak, to už víte. Ale dneska jsem si v práci skřípla prst fakáč do nočního stolku do železné konstrukce, jsem viděla všechny svaté a fialový ho mám až hrůza, OMG. To byla bolest jak sviňa. Tož pa, pa, pa, koťátkaaa:wink:
5. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
ahoj berunky moje!!
beluško, tak posílám velkou gratulku Pavlíkovi!!! Vše nej a kéž se vám vyplní to přání nejpřánovitější!!!
Jsme u našich, tož využívám počítače a zkusím si vás dočísti!!!
5. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Zlatíčka, tak jsem jakž takž dočetla, hlavnííí radost mám z Janninku, tak další holčinka bude!! šmarjáá, moc Ti to přeju!! Taky chciii! BELÍŠEK si mezitím skřípnul palčák, :grinning: , promíííň, nechcu se smát,ale muším, to jsi celá Ty. a Baroše, jak jsi komentovala, veterinář si dovolil říct, že je blbej?? :grinning: :grinning: :grinning:
Taky jsem konečně zkoukla Anýska v medvědím kožíšku, no slaďák kýčovitej přímo, japa se jmenuje ta.....Anna Gedeon?? Péťo, tak takový trable má ségra.. to je past, slepá ulička.. je mi to moc líto.. A Bajunku si předáváte v pohodě?? asi jo.. A Monči Ty zas bráchu takhle daleko?? A celých 11 let jsi ho neviděla?
Věruško, ten hormonální profil sis domluvila kde, prosím Tě? U Kulta, nebo přímo v Pronatalu? A který, že den cyklu, se dělá?? musím si všechno ohlídat. Já jsem tedy opravdu definitivně rozhodnutá pro říjen, a ať se v práci třeba posérenkujou.. Mám poslední rok šanci. Když nevyjde ket, hned žádám pojištovnu o IVF,a bude dárek k vánocům, musííí! Karolajnko, jsem ráda, že je doma líp. A chápu dobře, že tedy to zkusíš v říjnu?? A Lucy, ty taky v říjnu??? Holčenky, zkusila jsem udělat Nasťu. Jdu ji vložiti, ale myslím, že jsem hodně věcí asi přehlídla. Tak mi hlaště do interka klíďo termíny a důležité věci.
5. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
OMG, jsem četla celé dvě hodiny přesně :grinning: :grinning: :grinning: a tady nikdo stále! Chlapi čučej na fotbal, to je jasný, ale kde jste vy ostatní? Haló :astonished: !! Petjunko, kam že teedy nakonec vyrazíte na tu dovču?
Jinak vás všechny zdravím, aj prostřednictvím Nasti, všechny mě zajímáte, jen jmenovat už fakt nejde, jsme óoóóbr rodina!! Jdu vložit tu Nasťu, a přeju všem krásnou dobrou noc!!! MVR!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Víkend 16.-18.10. Sraz kobylek!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:!!!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET říjen! Zatím boj v ouřadu! 7.9.(13.00.)neléčitel
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Baroš slavil Pavlíka hruškama a švestkama :grinning: !Bellí strká prsty do šuplat!:sweat_smile:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík. Manža domestruoval, hurrá! Kobzolek školákem!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI,tak co bude dále, naše holko z městečka?? IVF???
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci v říjnu KET!, krášlíme ložnici! 7.9.(16.30.)von Dorn Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude už za 12 dní, juchúúúú!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, huž brzy jdeme do akce, hurrráááá , a dáme hned ICSI!!!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI, Huž jsme panííí!!! Alenkóóó, hukaž fotešky!
Eva36(a Ronald-haf),Brno,dřívHelios,teď Laurea,3IVF, manža už upícháán???? :sweat_smile:
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál,Jak dopadla hydroskopie???
Kasa(Petra),Fertim.,v září IUI, jinak IVF v prosinci. Zatím čajíkujem a ikebanujem a léčíme žebro! :sweat_smile:

HOLKY V AKCI
:confused: :confused: :confused:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku! Huž máme aj kojící polštář,ještě fusak a je to!
Hani(hana.skodova),Pronat.,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna term.29.10,ach ty noci,ta záda!Jinak euforie :slight_smile:
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka :dizzy_face: :dizzy_face:
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Huž máme plný skříně, bude to modelína!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák! 9.9.poradna,16.9. 3D, hurá!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.chodíme na kurzík a občas do práce!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka je asi holčinka :slight_smile: ,nádhera, gratulace veliká! 1.10.velký UTZ
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, 1 prďolka v bříšku, 21.9.kontrola, a pak hurá za sluníčkem!
Iva, těhu přirozeně!, HCG 1220, 11.9.kontrola

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, bude vítání občánkůů 19.9.!! Zatím řádíme na mimáči :grinning:
5. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Krásné nedělní ráno všem.A přeji všem ať je hodně sluníčkový,když ne venku ,tak aspoň na dušičce.
Pavlíkovi všechno nejlepší k narozeninám,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a sluníčka a splnění toho jediného nádherného snu,ať už máte co nejdříve na vaši malé farmičce :grinning: taky malého broučka,nebo broučky a je vaše rodinka úplná.Krásně si ten dnešní den Belli užijte.
Jinak já už jdu zítra na kontrolu do Polanky a asi ve středu jdeme do akce. :wink:
6. zář 2009 v 06:44  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa, přeju všem krásnou neděličku:slight_smile: už jsme po snídani a jdu na ten úklid a vaření a chystání oslavičky. Kaši, proč ještě nespíš? Andrejko, mysli sama na sebe a na to, že s Honzí chcete miminko, tak nějaké výčitky kvůli práci musí stranou. Věruško, doufám, že ses nenachladila, Máji, k Ananáskovi nemám slov, však víš, posílám pusinku:slight_smile: všem krásný den, nakouknu večer:slight_smile:
6. zář 2009 v 07:13  • Odpověz
No já jsem zkrátka ranní ptáče. :grinning:
6. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré ráno berušky :slight_smile: Veliká gratulace Pavlíkovi a trochu odpočinku a pohlazení Belce :slight_smile: Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid jedeme s malým na zápas :grinning: Moc na vás myslím a MVMMR :slight_smile:
6. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahojki Karolko tak dobře fandi,ať to malý vyhraje.
6. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.