• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
no jsem ale protože mi v té práci do ktré jem chodila psala každý měsíc smlouvu a byla jsem tam 7 měsícu jako na brigádě tak nemám narok ani na kačku :confounded: no jestli budu to nevím ale dfoufám v to nic jiného mi nezbyde .a práci máš teda blbou ajko těžkou nebo jak blbou
22. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Katy to i děláš srandu.To se fakt stalo jo?Valím jen oči :confused: a hlava mi to nebere.No jo no i tací lidi jsou mezi náma.Ty jsi taky zdravotní sestrajo????
Danuss ahoj kočko.To je mi líto s tou prací ale já věřím že ti to těhu vyjde,protože tady je to tak krááááááááásně nakažlivé že to určitě chytneš :wink: .
22. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Danuš,uvidíš že to vyjde a jsi na rizikovým :wink:

Regíí,ne ne já jsem text.chemik,ale ted asi 7 let dělám digitální fotogrametrií.Kámoš dělal kolečko jako doktor tak zásobil historkama
22. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
regina- no tak snad ano uvidíme necháme se překvapitu ju ale moc moc děkuji za podporu DĚKUJI .Budu muset jít jedu po nákupech :grinning: zatím krásný den přeji všem .....katy 81 jo blbou ale ted už je to jedno :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
katy já už na neschopenku nepujdu protže stejně pak nebudu nic brát tak je to jedno víš jestli budu doma bez neschopenky nebo né
22. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
Danus tak pěkné nákupy. Já myslela že neschopenka je potřebná aby Tě z pracáku někam neposílali nebo tak něco,ale v tom se nevyznám
22. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Máji, tak Tebe jako nikdo neshání, jo? A kdo Ti poslal sms, co? Ti ten telefon pověsím na krk! Danusss, tak to máš teda pěkně debilního doktora, promiň. Ale hlavně ať to vyjde a pak už Ti to může být jedno. No jo, o jejich peníze přece nejde, že?
22. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Tk ona se tu objeví a zas zmizí a ani si icq nezapne a ještě řiká , že jí nikdo neshání?? Májo, nech toho krtka na pokoji, Katy ti řikala, že ti to tam dyžtak oholí sami.
Belluš, jsou taky nějaký kameny proti lidský blbosti? Asi bych dnes nějaký potřebovala, aby mne ochránil.
22. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
Peťko, žádné špatné znamení, prostě jen nekvalitní šňůrka, ju:wink:
22. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
Šmankote Věruško, copak se stalo? Samozřejmě, že existujou kameny na podporu myšlení, ale jestli přímo proti blbosti, to netuším:wink:
22. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak holky já pomalu vyrážim na tu popravu.
Hezky se opatrujte a prosím,myslete na mě.Děkuju.
Zatím papa.
22. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Berušky, nechci být chytrá, ale pořiďte si křišťál. Je to takový kámen všech kamenů a působí úplně, ale na všechno a proti všem negativním vlivům. Taky ho nosím s těma ostatníma a myslím, že to má něco do sebe.
22. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Ale Belluš, nechci si tu stěžovat, ale vždycky mne rozhodí to, jak někdo hodnotí druhé lidi, aniž by o nich něco věděl. Nechci psát nic konkrétního, to se sem nehodí, jen jsem si řikala , jak se mám ochránit proti těmhle emocím, že mne to za druhé mrzí a zbytečnšě se kvůli tomu trápím a pak to přenáším na mimi a to nechci.
Regíí, tfuj , tfuj a nebóóóóój!
22. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Regi, tfujtfujtfuj, ať jsou zoubky v pořádku. Tak a já jdu na ty karboše:wink:
22. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Regí neboj, zubař je taky jen člověk :slight_smile: Věruško, co tě trápí? Svěř se, sdílená bolest, poloviční bolest :wink: Danus, tak to máš blbý, kde jsi dělala, že ti to tak prodlužovali? :unamused:
22. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Věruško, cokoliv máš na srdíčku, to sem patří. Když Ti to pomůže, nevidím důvod, proč bys to měla držet v sobě. To je ještě horší. Ale pravda je, že přesně tohle taky nemám ráda.
22. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Jsem ale trouba. Chtěla jsem napsat, že ten křišťál je úplně, ale úplně na všechno, ztratilo se mi slovíčko. Ale vy jste holky šikovné, určitě jste to pochopily:slight_smile:
22. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Děkuju,za podporu, kočky moje:slight_smile:
Ono je to trošku složitější, jedná se o vztahy,tak to napíšu zjednodušeně. Dnes jak mi mají přijít popřát extchýně s extchánem, tak mému příteli se to vůbec nelíbí. Nejradši by smazal celou mojí minulost, ale tomu já se bráním. vycházela jsem s nima dobře a ikdyž jsem se rozvedla, neznamená to, že večkeré vztahy přeruším. Ona mu extchýně nepadla do ika a od té doby soudí všechny mé bývalé přibuzné podle jedné lajny. A stejně tak i jeho děda, který měl právě dnes taky přijít popřát a hrozilo, že se tu všichni setkají . Nemám už sílu diskutovat s nima na tohle téma, jen mne to vždycky rozhodí, když slyším jak je hodnotí. Tak to asi tak v kostce vše.
22. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Věruško,myslím že na tohle nic asi není,někteří lidi jsou prostě takový,no buďto jim dojde že se spletli,nebo hold jejich smůla.Mě to hodně štvalo,protože většině přijdu nafoukaná a namyšlená,to mě taky mrzí,člověk ani pomale s Tebou nemluví a už Tě odsoudí.
22. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Věruško, to znám, těžko se někomu vysvětlují tvoje pocity, když ten druhý má jiné. Ale je fajn, že s nimi vycházíš dobře, a hlavně mysli na mimísko a jde vidět, že tě mají moc rádi, když i po rozvodu za tebou chodí. :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Věrko,jen jestli můžu něco k tomu dodat-jsem si teď přečetla o příteli a exrodině.Setkala jsem se hodně moc s případama,jako tenhle a vesměs to byli chlapy co chtěli udělat za vším tlustou čáru-oni to asi berou jinak.Když jsme byli s Tondem chvíli tak jsem občas zašla na kafe s mamkou od bývalýho a Tonda taky to dost těžce nesl,asi mají strach nebo jim to přimomíná že nejsi jen jeho...kadopádně se nijak nenervuj,to není dobré. Poradit ale holka neumím :cry: ,kéž bych mohla
22. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Díky ,holky, máte pravdu. Oni to berou chlapi jinak,ale já s nima mám dobré vztahy. Už jsem to vyřešila tak, abysme se viděli jen ,když Míša-přítel není doma, abych zbytečně nepřilévala lölej do ohně, ale stejně mne to vždy zamrzí, že po tak dlouhé době má pořád stejný názor. myslela jsem si, že se taky nejdřív o mne bojí,aby mne neztratil, ale teď když spolu čekáme mimi a plánujeme budoucnost mi to připadají už zbytečné obavy. Nic na tom nezměním a už to házím za hlavu. Myslím na mim. Jo a přišla jsem na jeden lék, který se dá použít na všechny tísně... zpívat si :grinning: To jsem vymyslelka Ameriku, co?
Jo a nemůžu najít krém, který jsem si včera koupila na ty řezy, holky nevíte, kam jsem si ho mohla dát? :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Teda já píšu jak tatar, ale vy si to přeložíte , že jo
22. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdu udělat domácí pudingový krém,třeba bude i lepší než kupovaný.
22. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Věruško, tak to mě mrzí, ale na druhou stranu je dobře, že máš s nima dobré vztahy. A já vždycky říkám, rozešli jste se spolu s bývalým partnerem, ale né vždy to musí platit u příbuzných nebo u společných přátel.
22. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Věrko,důležitá věc - chlapy jsou někdy dost divní - né že by to něco vysvětlilo,ale prostě někdy mají divný myšlenkový pochody :sweat_smile:
22. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Tak jsem vytáhla zmrzlou půku kuřete a přemýšlím co s ní mám udělat,protože máti zrušila oběd-no taky jsem tomu moc nevěřila,ale co. Přemýšlím zda upéct nebo rizoto? no nějak nevím na co mám chut
22. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Přesně tak :slight_smile:
Katy, to znám, taky jsem na začátku nevěděla na co mám vlastně chuť Jestli ti můžu poradit, tak udělej rizoto, rýže je v těhu zdravá :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Věruš,já jsem rýžová,basmati a divoká vedou,tu si dám určo jen nevím co a jak,no asi ho upeču a když nebude chut na pečený tak z něj dorobím rizoto :grinning:
22. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
:grinning: Katy, dvě mouchy jednou ranou. Já zas dělám těstoviny s brokolicí a už mám hlaaad
22. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.