• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak padneme na znak. :grinning:
29. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
To teda padnete, jdu pro průkajdu a už to sem hrnu, tak bacha .... :wink:
29. dub 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz
To je doba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Co je???Kolika místné je to číslo na té váze,že ho tak dlouho cvakáš? :wink:
29. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jsem to zapomněla na chodbě :slight_smile: , skleróza.
Tááákže, výchozí tlustosť 68,9kg a nyní........................tramtadadáááááááá..........78,4kg :confused: , čili + 9,5kg. Jestli ještě přiberu, tak nevím, nevím...
29. dub 2009 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz
Musím běžet do práce to bych ai nevysvětlila,že jsem čekala na netu na Andělské míry :grinning:
29. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
Já čekala nárůst minimálně o 20kg.
29. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
No to ještě může být :grinning: , furt jsem se držela +2 až 4kg, ale teďka s emi to nějak vymklo z rukou bo co.
Tady se honěj mraky, nejdřív tma, nyní něco prosvicuje skrze mraky, ale ještě neprší. Jak je v jiných koncích republiky?Hlašte - teď!
29. dub 2009 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz
Hlásím, že u nás je tma a leje.
29. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoja berušky moje :slight_smile: dnešek byl opravdu mocinky pěkný :grinning:
V caru super, vše je vynikající jak hormony tak mimi-je jedno,ale prý se má velice čile,paní doktorka říkala že je to ok,že to odpovídá 5-6tt,jsem vydyndala fotečku tak ju hnedka dám do albíka :grinning:
jen mám pořád hodně velký ty vaječníky,prý se nezmenšily-mě přišlo že trochu,ale né. 13.5. jdu na naposledy do caru a už nemusím ani krev jen utz :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Katy,tak to je moc fajn. :wink:
29. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jo jo Terez,máme šílenou radost,nejhezčí dárek na výročí :grinning: :grinning: už o mám v albíku :wink:
29. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
No vidíš Kačere, jsme Ti to říkaly . A tak dle těhu kalkulajdy si spočítej, kolikátej přesně jsi. Mně to sedí.
Jdu juknout na mimíse :sunglasses:
A ty vaječníky, to je ještě na delší dobu, to já taky tak měla. Bylas u Hromadový?
A co výročí? Nacpali jste si někde pupenda? Kde a co jste měli? :grinning:
29. dub 2009 ve 14:00  •  1 dítě  • Odpověz
Já jdu až 6.5. a hodně se bojím. :confounded:
29. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Týjo, to je macek :slight_smile: , jak si tam lebedí a teďka už to pofrčí. Taky jdu na kontrolici 13.5.
29. dub 2009 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz
Tak mi mamka právě volala, že bude 9.5. úplněk ve Štíru a to je prý úplně nejsilnější úplněk na porody :sweat_smile: , ale to ještě teda nepojedu, nenenene...
29. dub 2009 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, krásná fotečka, přeju hezké výročí:slight_smile: Máji, to je v pohodě, kamarádka přibrala 29 kg a je jak laňka:slight_smile:
29. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Terezko,vím že po bitvě každej generál,já se taky bála,ale je pravda že mi hodně pomohl manža a holky tu.Tak se boj jenom trošičku-to je spíš respekt,ale jak mi dnes otočila ten monitor a na něm malý tak jsem byla jak tele šťasná :wink: uvidíš,6.5. je za chvíli

Máji jo u Hromadový,jako obvykle,ale tentokrát v poho,jen to zvětšovala,že se mrkne jestli už náhodou nebude srdíčko,a pak jí to nešlo zpátky-pořád tu sondu mezi nohama a pak měřila ty vaječníky,tož to jsem trochu trpěla,no jsou pořád 10cm a 6cm,nemám běhat ani na šalinu a v klidu,jediný co mě zajímalo jestli to není pro mimi nebezpečný a prý že jsem citlivá po stimulaci-takže jsi taky asi exot s citlivostí-díky tomu mám pomale břicho jak ty v 7tt
29. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Pokusím se být v pohodě. :wink:
29. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Majdí děkuji :slight_smile: a k té husičce je mi to líto,hele ale horší je jak známýmu se utopily kačeny na rybníku :sweat_smile:

Máji byli jsme na Klajdovce-my tam měli hostinu a dali jsme si svíčkovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc velká dobrůtka
9.5. ještě rodit nebudeš,né? si počkáš na další úplněk :wink:

koukám že mám 6tt a nějak když jsem si dávala kalkulačku na babywebu tak tam mám 5tt a termín 28.12.09
29. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Katy, byla to husa v pravém slova smyslu, no. Já jsem tak unavená, že se mi nic nechce. To mám z toho, že jsem vstávala ve 4 a šla spát o půlnoci. Spala bych jak mimino:wink:
29. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj děvčátka. Tak už jsem konečně doma, dneska to byl děs a hrůza.
Majdí co jsem to četla, to snad ani není možný, chudák husička čím jí to krmíte,že šla ke dnu?
Katy krásná fotečka, to budete mít ten nejhezčí dárek od ježíška viď. :wink:
Holky nevíte jaký jsou reakce po fostimonu, potřebuju vědět jestli nejsou nějaké závratě a tak, abych to radši nahlásila v práci a vzala si dovču.Dneska jsem se znova koukala na ty jehli a už teď je mi z toho docela zle.
Všechny moc moc zdravím a teď mi došlo, že už tady dlouho za náma nebyla Moonca, nevíte jak je na tom?
29. dub 2009 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz
Majdí tak běž spinuškat,ať nejsi pak zase přetáhlá-to není dobré. Ty kačeny se potápěly a hledaly něco pod šutrem a tak se mu utopily,no a né jedna,ale asi 3,takže to byly taky kačeny

Ahoj Majdí dvě :slight_smile: ,jehel se neboj,nejhorší je první pichanec,potom to už je ok.
29. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tak to jste si teda pošmákli, já bych si asi v hospodě svíčkovou nedala, vždycky tak nějak přemýšlím, jak to, že ji maj tak rychle hotovou :confused:
A Tebe by napadlo v těhu běhat? Třebas na tu šálu? Já teda neklusám.... :slight_smile:
Ale pravdou je, že sportovci sportujou normálně, ale to já nejsem, že?
Bellíku, tak se jdi natáhnout, já bych taky spala, jdu vzbudit zrovna starouše, takhle by to nešlo, prej na hodink a má štěstí, že mu to neměřim. V noci pak hraje a nemůže chrnět, se ani nedivím a satan to stejný, leží tam nataženej, hlavu na svym polštářku, to je pohled :slight_smile:
29. dub 2009 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Katy, 28.12. se narodil brácha, tak aspoň vím, kdy byl cca vyroben :grinning:
A na www.tehotenskakalkulacka.cz Ti to vychází jak, ten termín? A hlavně předpokládaný termín početí s termínem OPU?
29. dub 2009 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko, neboj, bodneš a je to, já teda když jsem hooodně začala přemejšlet, tak jsem bodala i minutu :slight_smile: , ale nebolí to vůbec, jen se o sebe člověk tak nějak bojí bo co a ne a ne to zapíchnout :wink:
29. dub 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko, holka zlatá ahoj:slight_smile: Zadej si do vyhledávače název léku a přímo Ti vyjede příbalový leták a dočteš se nežádoucí účinky. Máš pravdu, Monča tu dlouho nebyla, taky už by měla mít včeličky:slight_smile: Berušky, nemůžu si jít lehnout, v noci bych pak nespala a mám zítra denní. Dortík hotový, žížátka v pořádku, ještě pověsím druhou pračku a konec:slight_smile:
29. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jakej dortík jsi dělala?
29. dub 2009 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jenom takovou bleskovku, piškotky, zakysaná smetana a banány, u těch jsem na Tebe myslela, jak je máš ráda. Hned bych Ti poslala:slight_smile: Katy, no to jsou ty neuvěřitelné příběhy:wink:
29. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
Bellíšku, jakou máte střechu? Červenou,modrou, černou?
29. dub 2009 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.