• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jejda my jedeme už jsme na stránce 700. :grinning:
6. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Jinak na srazík bych měla dojet.V tom termínu nic nemám. :grinning:
6. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Takže už se na vás mooc těším ,až vás poznám všechny osobně. :grinning:
6. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Bré ráááááááno, dneska byl dlouhej chrupec a teď mám v náručí pěknej smradec, tak taky chvátám.

Bellí, příjemnou oslavu, Pavlíčkovi posíláme pusinky :grinning: , ať je chlapák zdavej a udělá něco s tou svojí Filomééénou, bo jednou se to válí pod stromem, pak šmejdí v šuplíkách, no ta muší vypadat fialově :grinning:

A bacha na parádní!!!! :grinning:

Všechny zdravím a jdu přebalit to nadělení :grinning:

A Andrejce se nelíbí naše komboška? :confused: OMG, to ši vyřídíme osobně!!!!!Dostavím se do Práglu a budou chlupy lítat!!!
6. zář 2009 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki Majo,tak mrňouska hezky přebal,a udělej malé pomyšlení.Já si zrovna švrlám latečko,a jdu se naložit než umyju vanu do rašelinové koupele.Pračka už pere,nakoupeno už je taky,tak pak akorát vytřít.A je to.Jsem zvědavá co se zítra dovím,kdy půjdu poprvé do akce,jestli to vyjde opravdu na toho 9.9.2009.Tak uvidíme.Už se těším,že se už snad aspoň něco bude dít.2 krát už jsme měli odklad ,tak snad do třetice všeho dobrého a zlého. :grinning: .Tedy doufám,že dobrého. :grinning:
6. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Pomyšlení uděláno.Já chci taky takovou koupel, na co je to dobrý?Detoxikace organismu? To máš ale asi z lázní že? Se máš.
Baštím rohlíčky s paštikou a půjdu dělat obídek, samý žrádlo zas :grinning:
Mrňouska usíná, starej chrní, strašil tady ještě ve 4 hodiny ráno a pes to samé.
6. zář 2009 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky.JJ Andrejko už včera jsem chtěla nahlásit jak dopadla hydroskopie,ale pak jsem se k tomu nedostala.Takže vejcovod je průchozí tak může probíhat i domácí snaženíčko.I když tomu moc nevěřím,ale ty zázraky se dějí.Ivě chci taky pogratulovat k hcg,krásně si to užívej.Tak hezkou neděli všem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Já čekám s hrůzou na MS, už tu měla být v pátek a nic, dnes 30.den omg. Minule přišla už po 23dnech. Nechápu, to je asi těma píchancema. :unamused: A to jedeme ve čtvrtek do Andrejkova a já myslela, že už budu po a bude mi dobře!!! :angry:
6. zář 2009 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé ahoj Mikky, tak vče ok, to jsou dobrý zprávy, hurá na to :grinning:
6. zář 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Alfi jojo vše ok,ted ještě ten zázrak. :slight_smile:
6. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Tak jdu si po koupeli ještě nachvilku natáhnout,Majky nemám to přímo od nás ikdyž jsem si to koupila u nás ,ale u paní co tam občas prodává,je to rašelinové bahno.
Majky tak třeba ani nepříjde a malá bude mít sourozence. :grinning:
6. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Kaši, já jsem Mája, jak ta fffčela přeci :grinning: , Majky je Markytánkamajky :grinning:

Tak od pani, aha a na co to teda je? Jsi od teho zasratá? :grinning:

Sourozence povídáš :grinning: , leda že bych byla pnna Maria :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz
Zesratá nejsem Májo, :grinning: celé se to rozpustí.Musím pak akorát vždycky umýt vanu,a tu jsem potřebovala umýt stejně ,tak jsem spojila příjemné s užitečným.
A s tím sourozencem by to nebylo špatné,byli by to takové skoro dvojčatka.No já si dovedu představit ,že bych měla děti hned tak po sobě.
Tak se nediv ,že mě to napadlo.Fčelky jsou přece pilné,tak jaképak odkládání. :grinning:
6. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Sluníčka co děláte? :grinning:
6. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25983816&tab=2
Máji tak jsem včera našla tyhle na mimáči.
6. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky všichni,se omlouvám,že jsem sem vtrhla bez pozdravu ale musela jsem vložit ty kaťata než bch to ztratila.Přeju krásnou nedělinku a Pavlíkovi vše nej nej nej ať si to užije :slight_smile:
6. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Peťko ryfliky jsou krásné.Taky ti přeji krásnou neděli. :grinning:
6. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Peti, kráásně jsi to našla, máš emaila :wink:

Vařím, noťas na lince, jako již tradičně. Zapomněli jsme dítěti koupit kojeneckou vodu, tak tu ležela zase i mimíska,a le neopila jsem ji rohlíkem, byl řev na celej barák :grinning: Ovšem táta jel jako tryskáč, takže mimísko už spokojeně hajá v postýluši s plným pupíkem.
Posílám vzorek obídku, opět rychlé a snad to bude i dobré, když je chuť na těstovinky a omajdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55351
6. zář 2009 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz
A kdepak jsou malíři a natěrači? :confused: Že oni se zmalovali na včerejším prasítku? :slight_smile:
6. zář 2009 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz
Téééééda, tady to žije, omg!!! Kde jstééé?

Jsem dodělala objjjed, seslupli jsme to ,byla to mňamka,a le včerešjí rybka byla lepší. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Objednala jsem dalších 5ks Bebilonů, bo už je vypito :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věruškooooooo, snad Tě nezubožuje migréééénka? :rolling_eyes:
6. zář 2009 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Májo,já jsem tady ,malířka asi po včerejšku vyspává.Já teď koukám na kamaráda do deště.Peťa si jde na chvilku po práci dáchnout a večer půjdem ke kamarádce popřát její dceři Adélce k narozeninám.Koupila jsem ji svítícího medvídka co mění barvy,přeje si ho už 3 roky ,ale stál 999,- a teď ho slevnili na 350,-,tak jsme ji ho koupili,tak asi bude mít radost.Těším se na reakci. :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Jééééééé Kaši, toho chci koupit malý taky, kde ta sleva je? :confused:
6. zář 2009 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz
V Ov-Hrabůvce ve Špalíčku,ale myslím ,že říkala Lucka,to je maminka Adelajdy ,že ho mají slevněného i v tescu,tak se zkus podívat v tesku. :grinning: Je tam ,ale napsané,že je do 3 let nevhodný.
6. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj berušky :slight_smile:

přeju všem krásnou nedělinku.

Máji tak sem koukala na odkazy tvé vyhrané aukce,super :wink: si šikulka,taky sem koukala a dají se koupit levný a hezký věcičky,jen to poštovný :angry: :angry:

Peti sem stejnýho názoru jako Katy,těhu oblečení je spíše o číslo větší,takže pokud máš normoš třeba 40 tak bych koupila 38 :wink: ale nej je to zkusit a v tom CA si něco koupila??

Máji mám otázečku,jaký máš kočárek-značku?Nějak sem se začla po nich koukat a nevím jaký no :frowning2:
6. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj Jani no přece růžový :grinning: :grinning: :grinning: .Když to má být holčička. :grinning: :grinning: :grinning: .Ne jsou už to takové ,ale příjemné starosti,už se těším,až budeme taky řešit podobné věcičky. :grinning: .Určitě vybereš krásný.
6. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
kasa Ahojík,no já bych radši světle zelený :grinning: víš aby to nebylo jak cukrová vata na kolečkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taky se brzo dočkáš :wink: :wink: v září jdeš na iui vid?
6. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Brýýý večííír kobylkýýý:slight_smile:
Tak huš jsem tu, nezmrzlá, ani nespitá, jen nevyspalá, takže než jsem vám tu sem stačila napsat pozdravení, tak jsem ještě na 2 hoďky usnula. Šli jsme totiž spát až v 5.00 a vztálvalo se po 8.00, uf... Oslava se vydařila, ségra byla dojatá z darů, kapela hrála až do hlobokého večera, prasisko eňo ňuňo a toho sstatního žrádelka...radši vám sem nebudu dělat chutě.Ráno jsme to vše ještě sklízeli, švagr vařil česnečku a čučeli jsme na videa, která jsem natáčela na foťák.
A co tady nového, jsem si vás atčila i dočíst. Koukám, žer Andrejka nezahálela a vložila nasťu, velké dííík:slight_smile:

Mončo, Janinko, zde máte odkaz na tapetu. Už jsem si ji objednala a podle toho vymaluju

http://www.e-color.cz/page/shop.php?&nazev=Fototapeta%20Tulips%208

Belluško, ty jedna dupko zraněná:slight_smile: Pavlíkovi vše nejlepší k narozeninám, ten největší poklad už má v tobě a teď ještě aby se splnilo vaše životní přání a ono se splní!!! osílám pusu.

Májo, taky jsem shlédla podzimní výbavičku, kráása. Copak jsi počebovala když jsem tu nebyla?

Petíí, tvojí ségry je mi líto, asi bych se tím hodně trápila, kdybych nevěděla jak jí pomoci...Já to nechápu, že někdo může zůstávat v takovém vztahu.

Andrejko, na hormonální profil jedu zítra, vyžádala jsem si papír od Kulta, hlavně kvůli tomu FSH, ale přesvědčila jsem ho, ať mi nabere i ostatní hormony. FSH se odebírá 2.-5. den cyklu. Někde jsem slyšela, že je to nejlepší 3. den cyklu a to zrovna zítra budu. Tak si zavolej před menstr. do Pronatalu a ono ti vypíšou papír,ale jak říkám, já to mám hlavně kvůli FSH, jestli se ta hodnota ještě neshoršila a jestli bych neměla uvažovat o IVF a ne o KET.
Jinak 17.9. jedu na genetiku, tak uvidím co vlastně bude...
6. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
http://www.koupimesi.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=39&products_id=1431

ještě jsem si objednala tenhle obraz na protější stěnu té tapety.
6. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj Věruško :slight_smile: tak to se už těším až to budeš mít hotové a bude to kompletní :wink: a kdy ti to asi tak přijde?Sem nedočkavější než ty vid? :grinning:

Holky radu pleas!Píšu a ty slova se mi podtrhávají červenou vlnkou,když to pošlu není to vidět,ale mě to úplně deptí :angry: je to jak ve škole,sem tady něco zapla nebo proč se mi to podtrhává ale i když píšu meilík,nebo na skypu :angry: :angry:
6. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
jinak přeji všem dobrou nocku a krásný sníky :zipper_mouth: :pensive:
6. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.