• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky, tak sedmistá strana v čoudu :slight_smile:

Jsem byla v obchodě s Annanasem, mamkou a bráchem. Koupili jsme si sprchu :grinning: , můžete přijet :grinning:

Jinak Janni.ko, my máme X LANDERA, střední cenová skupina, ale favorit můj bylo Janéééčko, už skoro není :grinning: a Lubošův favorit je Casualplay S4. Ten náš je XT, to je trojkola a ještě je XA, což je čtyřkolka, otočný přední kola. Doporučuju čtyřkolku, bo je lepší na půjčování dítěte :slight_smile: , jinak my s ní problém nemáme, jsem spokojená.

Věruška se našla, tak to jsem ani netušila, že to byla až taková akce, cože tam bylo za státní jídlo? :rolling_eyes: Co to znamená? :slight_smile: To jsem ještě nejedla :grinning: A jaký byly dary, nai nevíme, co jste dali vy, tak piš piš, z čeho všeho byla dojatá atd. No už zas slzim, jájsem fakt pipka :grinning:
6. zář 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak na veletrhu se nám líbil myslím tento kočárek. Je to napodobenina toho našeho a sporťák byl super velikej. Ovšem do prodeje šel až o prázdninách a to bylo pozdě, že...
Náš nedoporučuju v zelené barvě, má ho půlka republiky :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki tak na kontrolu jdu už zítra 8:30 a tam se dovím kdy půjdu poprvé do akce.Tak už se těším,že aspoň se někam pohnem. :grinning: A třeba se zadaří. :grinning:
6. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Májo tak medvídek měl velký úspěch,prý jsem ta nejlepší teta pod sluncem,protože si to přála už 3 roky a maka ji to koupit nechtěla. :grinning: :grinning: :grinning: .Tak jsem měla radost. :grinning: Koukám na superstár.A musím si nachystat na zítra věci,na kontrolu do Polanky. :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Koťátkaaa, jsem celičká zubožená, ale už ležím v postýlce, což znamená, že přeju všem dobrou nocku a krásné sníkyyy:slight_smile: MVMMMR, sluníčka:slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Kaši, zítra dobré pořízení a všem, co mají nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Ahoj berunky!
Hlásím se z Práglu. Letím do spérchy a do betle. Jsem vás rychle prolítla, tak jsem četla, jak debatíte o kočárkách. Abych se přiznala, tak já jsem vždycky spíš přemýšlela hlavně o tom, kdybych tam ležela já, aby mi ta barva byla příjemná. A tak se přikláním buď k zelené, bo to je barva, která mě uklidňuje (a snad nejen mě) a nebo oranžové, která mě nabíjí. V černé by mi bylo smutno a červená je moc agresivní zas. Tak jen, že mě napadlo, že se o kočárku hlavně smýšlí zvenku, ale pro mimi je barva asi taky důležitá, myslím. Jo, hned bych šla kupovat... :frowning2:
Beluško, tak jaké bylo slavení??? Ani nevím, jak teď děláš.. Ale šla si spinkat, tak asi ráno vstáváš.. Věruško, díky za info.. Já si musím všechno hodit na papír, a obrnit se, abych si to ohlídala.. hlavně sliznici , já jim dám, že mi udělaj jeden jedinej UTZ a ještě týden před Ketem. Ale ještě mám měsíc čas, jsem zrovínka domestruovala. Máji, a co ta Tvoje mrcha jedna?? Si dělá šoufky, ne? Huž jsem Tairunce vysvětlila, že přijede velká návštěva :grinning: :grinning: :grinning: !
Tak kočičky, jdu hodit Nasťu. Přeju všem dobrou noc a veselé vykročení do dalšího týdne!!! :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Víkend 16.-18.10. Sraz kobylek!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !!!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KETříjen!Zatím boj v ouřadu! 7.9.(13.00)neléčitel :wink:
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Baroš slavil Pavlíka hruškama a švestkama !Bellí strká prsty do šuplat!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík. Manža domestruoval, hurrá! Kobzolek školákem!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI,tak co bude dále, naše holko z městečka?? IVF???
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci v říjnu KET!, krášlíme ložnici!17.9.genetika, 7.9.(16.30.)von Dorn :wink: Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude už za 12 dní, juchúúúú!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, huž brzy jdeme do akce, hurrráááá , a dáme hned ICSI!!!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI, Huž jsme panííí!!! Alenkóóó, hukaž fotešky!
Eva36(a Ronald-haf),Brno,dřívHelios,teď Laurea,3IVF, manža už upícháán????
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!

HOLKY V AKCI
Kasa(Petra),Fertim.(jinak IVF v prosinci).Zatím čajíkujem a ikebanujem a léčíme žebro!9.9.IUI!!!7.9.kontrola :wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku! Huž máme aj kojící polštář,ještě fusak a je to!
Hani(hana.skodova),Pronat.,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna term.29.10,ach ty noci,ta záda!Jinak euforie
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Huž máme plný skříně, bude to modelína!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák! 9.9.poradna,16.9. 3D, hurá!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.chodíme na kurzík a občas do práce!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka je asi holčinka ,nádhera, gratulace veliká! 1.10.velký UTZ
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, 1 prďolka v bříšku, 21.9.kontrola, a pak hurá za sluníčkem!
Iva, těhu přirozeně!, HCG 1220, 11.9.kontrola

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,vítání občánkůů 19.9.!! máme sprchúú, konečně se umyjeme :grinning: , mušíme do Práglu voňavííí :grinning:
6. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Andrejko, zítra mám volno, dělám úterý, středa, pátek a neděle denní:wink: oslavička v pohodě, nacpané pupíky máme, Pavlík už je v práci a já čekám na Requiem pro panenku, ten film mám moc ráda, si zase popláču. Pěkně se vyspinkej, kocúrku:slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahojka kobylky,
tak my jsme celý víkend makali prali a žehlili jsme stovky věciček na Sophíška i pleny a všechny další věcičky,něco jsem koupila sama ale spoustu máme po ségřiné Terezce jsou jí teď 3 a je první mímo v rodině tak měla všechno nové.Ale neměli to roztříděné dle velikostí tak jsem to udělala všechno a máme plný obrovský kufr teď si to pěkně naskládám do skříně uděláme postýlku a bude hotoooooooooovo hurá :wink:
Věruško přeji brzké těhu určitě to klapne.
Zdravím všechny kobylenky Andrejku Máju Belí Katy Jani Petjunku a uplně včechny.
\\\\\\ćtu Vás každý den!!!!!!!!!!!!! Tak buďte hodné MVRMVRMVR :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jééééééé Hani, tak to mušelo bejt krááásný. Já mám taky hader, že nevím stále, co všechno máme a tak si to jednou za čas vyndám, přerovnám a druhej den zas nic nevím :grinning:
Annanas je sice první, ale všechno má starý, krom dárečků :slight_smile:

Andrejko, náš kočík je sice oranžáda, máš štěstí, žes tu barvu jmenovala :grinning: , ale uvnitř je šedivej no...

Bellí, tož pokoj to asi přežil :grinning: , zas máš na rok co uklízet. Co dostal Pavlíček za dárečky?

A Věruška nám asi spinušá, co? Snad zítra povyprácí.

A Karolka stále neřekla, jaký jsou ty kroužky malýho bo snad řekla?
6. zář 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem taky skoukla Superstar a přitom jsem měla celou dobu na hrudi Mikíska, kterého jsem zahřívala po koupání. Chuděra, včera si stoupl pod stůl, na kterém, se porcovalo prase a s radostí si nechal kapat omastek přímo na hlavu. Už jsem to snad z něho dostala, ale musela jsem ho vykoupat 3krát, protože stále vypadal jak vojetej mop na podlahu :grinning:
Janinko,mne se to taky červeně podtrhuje. Tapeta nevím kdy dorazí, objednávala jsem ji v pátek, tak doufám, že se to zítra nějak hne, bo přes týden chci oškrábat stěnu, eventuelně oštukovat a o víkendu snad vytapetovat.
Májo, když jsem psala o ségřinejch dárcích, tak jsem si řikala, že se určitě zeptáš, co dostala :grinning: a nezklamala jsi. Takže Májíku, my jsme jí přáli už v dubnu a od nás dostala ten poukaz na thajskou masage, no a včera jí spíš dojaly dárky od známých, od kterých nečekala takové dary. Nebylo to nic zvláštního,ale spíš jí to mile překvapilo. Sranda byla, že jí kamarád doktor přinesl orchii :slight_smile: a řekl, že si může založit malé orchideárium :grinning: no a jak postupně chodili gratulanti, tak nosili orchidee a navíc stejné fialové barvy, takže se ségře ten večer sešlo 6 nových orchideí :grinning: Nejvíc jí ale dojal dárek od kapely syna. Děti se samy domluvily a nechaly jí udělat dort s názvem kapely a k tomu nádhernou kytku. Ještě to dostali i ke společnému výročí 20 let svatby. (to slavili taky a ještě její manžel měl 45)
Bellíšku, tebe teď nějak vždy propasu. Tak ať ti to zítra v práci utíká a hlavně se už nezubožuj. Jaká byla vaše oslava?
Andrejko, vše si sepiš, já šla do ordinace taky s lístečkem a v čekárně se ho učila nazpaměť :grinning: S těmi UTZ před Ketem si to chci taky pohlídat. Řekl mi, že se mám přihlásit 10.-13. den cyklu. To se ví, že tam budu nastoupená už 10. den, abych něco neprošvihla :wink: Jo a už vím, proč se krom sliznice sleduje i hlavní folík. Jeho růst je spojen s hormony, které se během cyklu mění a jsou důležité pro těhu, takže kdyby nerostl, to znamená, že tělo by ani nebylo připravené na těhu hormonálně.A taky prý je lepší nechat projít tento proces přirozeně, je prý větší úspěšnost,ale jinak se to dá ovlivnit podáváním přášků (hormonů) Takže to taky vysvětluje proč některé z nás mají i před Ketem nějakou horm. přípravu a některé nemají nic. To jsem zas chytrá jak rádio :grinning:
Kasi, zítra ať ti vše dobře dopadne a ty můžeš jít do akce.
Andrejko a ty pozdravuj zítra Karla :wink: Já už se k němu taky těším,ale to bude až 16.9. den pře genetikou o ouu,
Jdu spát, všem dobrou s kobrou a krásné sny.
6. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Berušky babušky, jdu spáti,dneska nějakej na pipku den, asi to dělá ta příchozí mrcha, bo spíše nepříchozí.

Brou nocku celé stáji :zipper_mouth: :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jsem chtěla Věrušce pochválit obrázek, myslela jsem, že tam budou tulipány alá Ikea :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já než to tady vypíšu, tak vy mi na půlku odpovíte a pak mne navíc ještě pošlete spát :grinning:
Zdravím Haninu, už jde do tuhého, co? Paráda, že už máš vše takhle nachystaný, aspoň si zas o něco klidnější.
Už dávaj Reguiem. Brr, budu se bát a brečet s Belluškou
6. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jo a Bellíšku, tak jste si to taky užili? A zítra volno, tak to bodne. Brou
6. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
Hani, to muselo být krásné, chystat věcičky pro Sophinku:slight_smile: Máji, Pavlík dostal kosmetiku a pyžámko a hlavně jsme pokecali. Věruško, zítra mám volno:slight_smile: a už mi začíná filmík, jedou titulky a už husina a bulím, OMG. Tak broubrou a papapá:slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Tak jsem si poplakala u dortu s květinou a můžu jít spáti :grinning:
6. zář 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz
Tady už to spinušká, tož lezu taky do pelíšku:wink: jenom chci popřát Regiii, všechno nejlepší k dnešnímu svátečkuuu, ať se Ti splní i to nejtajnější přánííí:slight_smile: dobrou s bobrou a zároveň dobré rankooo:wink:
7. zář 2009 v 00:43  • Odpověz
dobré ráno všem :grinning:
7. zář 2009 ve 04:37  • Odpověz
Dobré pondělní ránko!!!

Redžííí, všechno nejlepší k svátku, hooodně zdravíčka a splněná přáníčka.

Andrejko, pevné nervy v práci a ať je zae pátek, bo postačí čtvrtek :grinning: , ikdyž tento víkend bude pěkně na houbelec co? Návštěva, no nějak to snad přežiješ a brzy vypadnou :grinning:

Věruško, snad řádně odpočatá po bujaré oslavě a co nejdříve dorazí tapetka. Už se těším. Holky, jak se vám líběj tulipánky? :slight_smile: Můj sen, Bohužel jsem zaváhala a jsou třešně :grinning:

Bellí, tak co ten parádní? Vydržel to? Kdepak jsi? Že bys dneska vyspávala, děláš až zítra bo ne?
7. zář 2009 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a dneska se mi zdál sen, že jsem v nemocnici a bylo nás tam asi 10 na pokoji, všechny stejně starý skoro, mo príma nemocnice :grinning: a jedinou, kterou jsem poznala, tak byla Lůca a měla tam dceru, takovou malou a ta byla strašně drzá na další pacočky :grinning: Toť vše, co si pamatuju :grinning: Lůco pamatuješ si mě taky? :grinning:

A Ouboš mě v noci čapnul za ruce a říkal mi, počkej, počkej a pak zas mě popadl a říkal stůj, nehejbej se!!! :grinning:

A ve finále se poblel pes vzbudilo mimisko, no báječná noc :grinning:

V sedm hodin ještě finále, bratr, že zaspal a aza 10 minut odjíždí vlak, tož jsme frčeli cestou necestpu jak hovááááááááááádka a všude ti poldové hlídající přechody, ale good, žádného žáka jsme nepřejeli.
7. zář 2009 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráááno koblkýýý:slight_smile:
Jak jste se vyspinkaly? Já teda moc ne, bo jsem blbka dokoukala ten Requiem a pak jsem z toho měla depku a bála se. Nějak se teď i cítím divně v ložnici od té doby co to máme rozstěhovaný a postele jsou tak divně v prostoru. Co ty, Bellí, neměla jsi taky depky? Myslela jsem na tebe.
Všechno nejlepší Regííííííí:slight_smile: Hlavně to jedno velké přání ať se splní, ať jsi stále holka jako lusk a ať tě Kája má rád.
Všem ostatním krásný den, pracujícím ať to utíká, těhulky ať si užívají v klidu bříška a nám čekankám hodně sil do nového boje.
7. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj Májo, nějak se ztrácím v tom co byl u tebe sen a co realita? Zkrátka rušná noc i ráno. Unás něco obdobného, Míša vstával taky pozdějic a pak byl nevrlý, že neví kde má oblečení a chtěl si vzít ty nejhorší vyšíslý kapsáče, tak jsem je z něj servala a musela mu znovu připomenout kde má jeans, bo to mám,e teď nastrkané všude možně a aby si to on, chlap zapamatoval, to je pro něj naprosto nemožný:slight_smile:
7. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: Pavlík přišel z práce, tak jsme popapali a ještě si asi lehnu:slight_smile: Máji, parádní vydržel a opět se do něj nemusí chodit:wink: Věruško, jsem taky přemýšlela, jak to takhle mohlo dopadnout a tresty byly úplně nefér, no taky jsem dlouho neusnula. Pěkný den, přeju všem:wink:
7. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Bellííí, ta "spravedlnost", co? Hlavně ona dostala 5 let natvrdo a oni jen nějaké podmínky.. No coment.
Dnes budeš odpočívat? Tak si to užij.
Já jdu teď ráno na odběr a pak zvažuju odpol. tu dornovku, bo mám mrchu, nevadí to?
7. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
No jo, právě nad těmi tresty jsem přemýšlela, vždyť to bylo dítě, které se nemohlo nijak bránit, protože ji nikdo neposlouchal a nevěřil. A hlavně nedovedu pochopit, jak to, Ti kolem, mohli nechat dojít tak daleko, OMG. Věruško, mě Dornovka vyšla při ms jednou a to už nakonec.
7. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Bellí jak nakonec? Lepší je teda jít po ms?
7. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Jj, jako když už doznívala, tak jsem to myslela:wink:
7. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Já jsem dnes 3. den, tak že ještě nic moc. Minule mi řikala, že je to nejlepší dělat 2. den po ms. ale nevím jestli je to tak důležitý.Spíš je mi to i takový nepříjemný, asi jí zavolám.
7. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.