• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mě by to taky bylo nepříjemné, tak jsem to vždycky plánovala mimo ms:wink: jsem četla, jak jste si užili oslavičku, to muselo být fajn a hlavně jak Mikískovi kapal omastek na hlavu, to si dovedu živě představit:slight_smile:
7. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
:slight_smile: Jo jo, bylo to pěkný. Miki už zas vypadá jak inteligentní pes, ještě ho musím vyčesat. No, jdu teď na tu krev a uvidím, ještě tu Dorn. zvážím, Dík, Bellíšku.
7. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Věruško, sen byla nemocnice a skutečnost poblitej pes, vykřikující manžel a bratrovo zaspání :grinning:

S MS bych nešla na žádnou masáž bo rovnání, to se snad ani nemá.

Jsem si stihla už i zablokovat přístup do banky a chybí mi jedno debilní heslo,tož tammusím zajet. Se na to vys....u,zrovna v pondělí, když tam bude lidí jak psů. Ale muším, bo je potřeba zjistiti, zda došla mateřská, OMG!
7. zář 2009 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahoj, teda Ty máš sny, OMG. Pochopila jsem dobře, že Ouboš na Tebe mluvil ale ve skutečnosti, nebo to se Ti taky zdálo? Dobře pořiď v bance.
7. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj berušky,

Máji děkuju omrknu a když povím že se mi o těch kočárech i zdálo,no hrůza samej kočár :unamused:

Všem kdo má kontroličku at je na jedničku :grinning:
7. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Holky ahoj, prosim ten ultrazvuk mezi 11-13.týdnem ( screening) se provádí vaginálně, nebo přes pupík?
7. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojky Bellí, jojo Luboš mluvil ze psaní a ohrabával mě :grinning:

Hanysku, pokud myslíš vyšetření NT+, hrazené pacientem, tak to se dělá jak kdy, dle polohy miminka, je to na zjištění případných vývojových vad. Mně ho dělali přes bříško, ale kámošce obojím způsobem, bo malá nebyla v super poloze pro UTZ :wink:
7. zář 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Frčím na ten slavnej účet, se mi táák nechce a pak ke švadleně, aby mi zašvadlenila ty rozervaný riflíky těhu, habych je mohla nechati dále kolovati bo je nosila, omg!!!
7. zář 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky rodinko.Tak mi dneska došel ten polštář to je bájo hned jsem ho vyzkoušela a hned na něm usnula na dvě hodky.Ted si píšu z paní o zimním fusaku.Tak jsem zvědavá.Jinak jdu za chvilku na povídání a pak rovnou na kontrolu na ženský.Tak jsem zvědavá co nám dnes pan doktor poví hezkýho.
7. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Majky ahoj, tož už jsi dávno na povídání, viď:slight_smile: Janni, pěkně Tě zdravím:slight_smile: jsem nějaká dolámaná, se musím objednat na Dornovku, ať mě zase srovná, OMG. Andrejka už za 3 a půl hodinky končí, doufám, že měla samé příjemné klienty při pondělku. Karolko, Moničko, Petjunko a ostatní kobylkyyy, kdepak jste:slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj Belíšku ještě nejsem akorád ted vyrážím.Holky možná budeme bez počítače protože ho máme zavyrovanej tak kdybych se neozívala tak se o mě nebojte.Zkusím vám večer až přijdu od dr. napsat jak jsem dopadla.Jinak přeju krásnej den. :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Majky, tak si pěkně to povídání užij a kontrolka ať dopadne na 1*:slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Všechny moc zdravím podelší odmlce.Nějak jsem teď nestíhala.
Měla jsem super týden a víken ještě suprovější.V sobotu jsme byli na DNY MĚSTA KLADNA a byli tam kapeli.Byla tam TUBLATANKA a ŠKWOR.TAk jsem si zařádila jako za mlada a udělala jsem si snima fotečku.
Jinak všem moc moc moc děkuju za přání.Udělaly jste mi radost.
Jsem po noční a zrovna jsem se vrátila od doktora kde jsem strávila 3 hodiny kvůli razítku do práce :angry: .Zítra se chystám do Prahy a chtěla bych se objednat na další pokus.Tak uvidíme co mi řeknou.
Dneska porodila moje kamarádka chlapečka PAVLÍKA.Tak mám hroznou radost.
Jinak všem přeji hezký den a já jdu ještě aspoň na 3 hodinky do pelíšku.
Tak zatím papa a MVRM.
7. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
Regi, to je dost, že se ukážeš:slight_smile: ale zase je dobře, že sis krásně užila a že jdete znovu do boje, to je naprosto báječnééé:slight_smile:
7. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
Jsem to ale skleróza, psala mi Kaša, že 9. 9. má kontrolu a jestli bude vše v pořádku, tak bude IUI:slight_smile:
7. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Zdravím Vás berušky, tak mám konečně vše za sebou a už mám čas aj na počítač a kouknout na vás a pročíst si co je tady nového :wink:
7. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoooj kobylkýýý:slight_smile:
Zdravím Majkýý a přeju ať dopadne dobře kontrola a taky ahoj Regíí, to je fajn, že jsi si tak užila. My jsme pozvaní o víkendu na Táborské slavnosti, to bude něco podobného,ale nejspíš budem slavit doma v ložnici s válečkem v ruce:slight_smile: Tak jsi se rozhodla pro další IUI? Tož budem zase držet palce. Stejně tak i Kaše. Už to začíná být akční :wink:
Bellíšku, tož si mohla místo mne na tu dornovku, odřekla jsem to.
Jdu škrábat zeď. báááj
7. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj Alenkóó´. Kdepak jsi tak dlouho byla? jsme se těšily hned nna fotešky a jak vidím, stále prázdné albíko, No tak aspoň vyprávěj, přeháněj... :slight_smile:
7. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
No fotečky budou ale ještě nejsou hotové a zatím mi nikdo ani neposlal tak čekám...Jinak počasí nám nevyšlo, celý týden bylo krásně jen v sobotu lilo celý den :angry: . Ale říká se že padalo štěstí..Jinak prý jsem byla krásná :grinning: , ženich také, oslava se povedla až na pár trapných výstupů od babičky a tchýně :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahojky
Věrko tak tapeta je nádherná, taková uklidňující :slight_smile:
Bellíšku ahojky :slight_smile:
Andrejko tak tos trefila přesně, zrovna dnes nám o kočíkách vykládala sestra na kurzu, že určitě nedoporučuje černou ani červenou, prostě že si máme vybrat takovou barvu, kt. bychom sami sobě vymalovali ložnici. A´t ti rychle utíká práce, ještě chvilku :slight_smile:
Alenko nevěstinko tak to je dost že si tu taky se těším na fotečky.
Regí to jste se hezky odreagovali, super.
My byli včera celý den na hodech u našich, tak byla kačena zelí knedla, mňam a na to zákusky :slight_smile: a dnes od rána v práci a od poledne v kurzu, tak jsem zas chytřejší :wink: No a teď ještě letím malému sehnat notový sešit, zítra mají hudebku a v obchodech interspar, hypernova ani tesco je namají, tak musím do klasik papíráku do města.
7. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Holky zdravím vás.
Regí, tak Pavlíkovi hodně zdravíčka. Taky čekám každý dnem sms od kámošky, měla by rodit 20., ale prý to bude dříve, tak už jsem nedočkavá, kdy se kamarádka vylíhne :slight_smile:

Mimíska je vykoupaná, usnutá :slight_smile:, tak chviličku odpočívám.
Dělala jsem obídek, dneska sjem měli zbytek masika z kuřete, tak jsem do zapékací mísy nakrájela na kolčka brambory, posypala grilovacím kořením a cibulí, na to masiko, druhá vrstva brambor, nastrouhanej sýr a šlehajdou to zalila a huž se to peklo na grilíku, to byla mňamka, jak se ten sýr hezky ogriloval :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nyní se chystám na novou buchtičku, tedy pro mne novou, hodím Vám odkázek.

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=23541
7. zář 2009 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, napsala jsem mředchozí příspěvek před pečením a zapomněla odeslat, tojsem trubice, co? :grinning:

Takže se tady za tu dobu událo plno nového.
Nevěstoooooooooooooooooooooooooooooo, ženoooooooooooooo, konečně možno gratulovati k sňatku, tak to dopadlo dobře, vzali se :grinning:
Jak je možné, po tak dlouhé débě nemíti fotky? :confused: V dnešní době digitálů :slight_smile: , tos teda neměla dělat, tady čekáme jak na trní, hlavně teda já :grinning: a po 14-ti dnech houbelec, omg!!!

Kaša tedy taky zabojuje, na samý devítky, parádička, budeme držeti pěsti.

Monča se hodovala a cpala mimíska dobrotkama, no ten se teda má.

já dopekla, hotovo v lednici, jsem zvědavá, jaké to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško ahojky, v sobotu do Tábora, v neděli tapetování, malování, vlastně to nemůžete všechno zaráz stihnout, omg.
7. zář 2009 v 17:06  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejku máme kde? Žeb yna cestě domů bo ještě zaučuje ty nový pracanty? :confused:
7. zář 2009 v 17:06  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí a ještě nám prozraď, co jsi dobrého tvořila na Pavlíčkovi narozeninky...
7. zář 2009 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jednou vás zdravím, jj fotky se stále dělají..měly by být do konce týdne, tak pak je sem hned dám. Všem děkuji za gratulace, pročítala jsem co se zde událo...to je stránek.
7. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Přijedu až v sobotu, omg, tak snad už budou vloženy. Vlastně se můžu juknouti u Andrejky na samyci, tak je to dobrý :grinning:
Holky, mně je tak zle, jak sjem pořád ochutnávala, mně dát Salko do ruky, to je hotová pohroma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz
No taky doufám. Už se na ně taky těším...Jo a už mi aj dorazila mrcha.,,,takže za 2 měsíce už budem začínat na novo :wink:
7. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
musím teď pryč, ale ještě se ukážu. Zatím pa
7. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Za to moje mrcha nikde :angry:
7. zář 2009 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.